>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tylko single

beb 95

beb

Użytkownik
Kupon 3:
???? Detroit - Minnesota 1 kwarta: Detroit 1.64 10/10
Kupon 4:
???? Gilles - Tsonga 2 1.53 6/10
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
Żaden z nich nawet nie przeciwstawił się mocno tsondze.
Czy ogladal Pan dzisiejszy mecz z Verdasco? Jesli tak to bez okularow, 1 set bardzo wyrownany i francuz wygral go bardzo szczesliwie. Drugi to szybkie przelamanie i hiszpan stracil ochote na mecz. Dodajac srednio mi sie gra francuza dzisiaj podobala. W 1 secie trzymal go tylko serwis i jakies pojedyncze dobre pilki.
 
beb 95

beb

Użytkownik
Data: 29/05
Wydarzenie: ATP Roland Garros
Spotkanie: Nieminen - Andreev
Typ: 1
Kurs: 1.66
Stawka: 200 PLN
✅
Analiza: Nieminen - 48, Andreev - 85 miejsce w rankingu. Ostatnio andreev w średniej jak na siebie formie, Nieminen ostatnie 2 mecze niespodziewanie przegrał, myślę że czas niespodzianek się skończył. Mecz będzie zacięty, pełny emocji, ale kurs warty jest ryzyka. Andreev w najważniejszych momentach w ważnych turniejach puchnie. Forma obu nie jest wysoka ale Nieminen powinien bez problemów rozprawić się z Andreevem i przejść wreszcie do 2 rundy (w 2011 i w 2010 odpadał właśnie w 1R). Nieminen jak wspominałem ostatnie 2 mecze niespodzianka, Querrey już zasłużony zawodnik, Paire benjaminek wielkich szlemów. Jednak za typem przemawia dla mnie to iż oglądałem obu panów i wyciągnąłem wnioski z ich gry. Jeżeli Jarko zagra tak jak ostatnie 2 mecze skończy się to szybkim 3-0 dla rosjanina, jednak to jest wielki szlem i nie może zagrać aż tak poniżej poziomu. Andreev męczony od zawsze kontuzjami, meczu z Monfilsem nie dokończył, pokonany potem przez Mayera bez formy. Nieminen będzie górą.
 
beb 95

beb

Użytkownik
Data: 30/05
Wydarzenie: NBA Play-off
Spotkanie: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder
Typ: 2
Kurs: 2.80
Stawka: 56 PLN

Analiza: W pierwszym meczu który odbył się 28 maja wygrała drużyna z San Antonio (101:98). Wygrana była minimalna. Muszę przyznać że w tym meczu przewidywałem zwycięstwo SAS, zwycięstwo które przyszło z trudem i cudem. Gdyby nie ogromny zryw 39-27 w ostatniej kwarcie wygrałaby Oklahoma. Po tym co zaprezentowali zawodnicy gości nie mam dzisiaj już wątpliwości w to że dzisiaj drugi raz takiego zrywu nie uda się zrobić gospodarzą i dzisiaj goście będą górą. Oklahoma w poprzedniej rundzie odprawiła z kwitkiem Lakersów i coś mi się zdaje że może to samo zrobić z San Antonio. Wolałbym wygraną Spurs ponieważ jestem ich kibicem ale dzisiaj tego nie widzę.
 
beb 95

beb

Użytkownik
Data: 30/05
Wydarzenie: ATP Roland Garros
Spotkanie: Andujar - Wawrinka
Typ: 2
Kurs: 1.25
Stawka: 400 PLN

Analiza: Sprawa prosta Wawrinka to zawodnik pierwszoligowy, rozstawiony w tym turnieju z numerem 18. Andujar nierozstawiony, ostatnie 2 spotkania pomiędzy zawodnikami skończył się wygranymi Wawrinki. Typ bez szczególnego zagłębiania się, po prostu różnica klas obu zawodników.
Data: 30/05
Wydarzenie: ATP Roland Garros Deble
Spotkanie: Mirnyi/Nestor - Haase/Nieminen
Typ: 1
Kurs: 1.30
Stawka: 400 PLN

Analiza: Debel złożony z Haase i Nieminena to debel który powstał w tym roku, zagrali na Australian open odpadając od razu i w kwietniu w Barcelonie odpadając w drugim meczu właśnie z Mirnyi/Nestor. Debel założony nie wiadomo za bardzo po co nie wygra ze starymi deblowymi wyjadaczami a w turnieju wielkoszlemowym tym bardziej.
 
beb 95

beb

Użytkownik
Data: 31/05
Wydarzenie: ATP Roland Garros
Spotkanie: Levine - Raonic
Typ: 1
Kurs: 8.00
Stawka: 30 PLN

Analiza: Typ za drobne, Raonic często przegrywa z zawodnikami z którymi wcale nie powinien i kierując się tą zasadą będę przeciwko niemu. Statystyk nie ma co przybliżać bo zawodników z jakimi gra levine to raonic jedną ręka rozwala.
 
beb 95

beb

Użytkownik
Data: 01/06
Wydarzenie: ATP Roland Garros
Spotkanie:
Del Potro - Cilic 1, Seppi - Verdasco 2
Kurs: 1.28*1.33=1.7
Stawka: 400 PLN

Analiza:
Na pierwszy dzień czerwca przewidziałem dwa kupony, pierwszy na którym znajdują się Del Potro i Verdasco. W obu meczach czołówka rankingu ATP gra ze średniakami ATP. I Seppi i Cilic potrafią grać na mączce ale to jest wielki szlem. Obaj nie dadzą rady swoim przeciwnikom gdy trzeba będzie zagrać więcej niż dwa sety. Nie umniejszając ich umiejętnością mają po prostu trudnych przeciwników. Verdasco który wreszcie odbudował swoją formę i Del Potro który gdyby nie kontuzje byłby w tym momencie numerem 1 ATP
 
beb 95

beb

Użytkownik
Wydarzenie: ATP Roland Garros deble
Spotkanie: Mirnyi/Netor-Hanley/Kerr, Frytenberg/Matkowski-Braccalli/Starace
Typ: 1, 2
Kurs: 1.30*1.45=1,89
Stawka: 350 PLN

Analiza: Oba deble na które stawiałem już w tym turnieju i mnie nie zawiodły. Kursy fajne, ryzyko stosunkowo małe. Widzę oba deble szczebelki wyżej niż są obecnie i tym kierowałem się stawiając na nie
 
beb 95

beb

Użytkownik
Dobra, jest już po 10 typach więc statytyki wyglądają tak:

Zysk/Strata: -227,60 PLN (na początku przyjąłem tak jak było na prawdę czyli 1j=10 PLN)
Typy: 6/11
Kupony: 5/10
 
beb 95

beb

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny ATP, Roland Garros
Spotkanie: Monaco - Nadal
Typ: Monaco +9,5
Kurs: 1,90
Stawka: 111 PLN
Analiza: Raczej oczywistym jest, że Nadal tutaj wygra 3-0 i to nie ulega dyskusji. Ale Juan Monaco w moich oczach nie jest chłopcem do bicia. Nie powinien być cały czas przełamywany przez Nadala a wynik 3-6,3-6,3-6 jak najbardziej wystarczy. Może Monaco ugra nawet seta? Wystarczy jeden tie-break i w następnych setach już może być 2-6,2-6. W skrócie: Nadal idzie po zwycięstwo tutaj, Monaco to nie jest chłopiec do bicia, a handicap +9,5 to trochę za dużo jak na to spotkanie. Monaco wraca do wielkiej formy i dzisiaj to pokaże.
Roland Garros w wykonaniu Nadala:
Schwanka pokonał 10 gemami
Istomina aż 14
Bolleliego 13
Wyniki te przedstawiają miażdżącą przewage Nadala, ale nad monaco aż takiej nie będzie miał w tym 3 setowym pojedynku.
 
beb 95

beb

Użytkownik
-338 PLN od początku tematu.
Na dzisiaj:
Słowenia-Polska
Typ: 1
Kurs: 2.30
Chorwacja-Węgry
Typ: 1
Kurs: 1.71
Stawka: 100 PLN
Do wygrania: 406 PLN
 
Do góry Bottom