>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tylko przeanalizowane zakłady.

krisbvb 0

krisbvb

Użytkownik
Zacznę od rzeczy mało istotnej, ale w gwoli wyjaśnienia niby to jest 3 temat założony przeze mnie, jedanak będzie on wspólny i miejmy nadzieję przydatny dla wszystkich więc proszę o nie usuwanie go zbyt szybko.

Każdy zastanawia się jak grać aby wygrać? - To pytanie istnieje od początku powstania bukmacherki. Jednak wciąż nie znamy na nie odpowiedzi, bo przecież nie ma 100%-owej gwarancji na sukces. Jednak trzeba kombinować i myśleć jak grać....

Nie będzie to temat o stawkowaniu, czy jakichś systemach gry, bo moim zdaniem kluczem do sukcesu jest granie kuponów ze zdarzeniami przeanalizowanymi (ale nie chodzi mi o same statystyki, bo z takiej analizy to można sie jedynie śmiać, a nie brać jako rzeczowy argument do postawienia na daną drużynę). Najlepiej jest interesować się jakąś dziedziną sportu i na nią stawiać. Jednak ciężko ogarnąć kilka dyscyplin by być na bieżąco z kazdej...
Dlatego proponuję zebrać tych ludzi którzy naprawdę dobrze czują się w danej dyscyplinie i podawać tu ich typy z 2-3 zdaniową ale konkretną opinią. Ale uwaga... o co mi chodzi... nie o to żeby zrobić jeden wielki kosz - śmietnik typów!!!! Nie. Podawać tylko przeanalizowane typy których jesteśmy pewni mniej wiecej w 80% (można sobie to jakoś wyobrazić - typ który naszym zdaniem po analizie musi wejść). Tak jak mówiłem niech umieszcza tu typy każdy kto intersuje sie swoją daną dyscypliną. Jeszcze taka jedna uwaga... nie podawajcie kursów poniżej 1,2 bo to nie ma sensu, a GŁÓWNYM ZAŁOŻENIEM BĘDZIE PODAWANIE KUPONÓW (SINGLE LUB AKO) KTÓRE MAJĄ KURS W GRANICACH 1,8-2,5. Oczywiście powinny to być typy które gramy, no bo skoro mamy coś co oceniamy że ma wielką szansę wpaśc to dlaczego mamy tego nie zagrać.

Myślę, że przy tych założeniach uzyskamy wynik miesięcznej skuteczności większy niż 55% a więc będzie można mówić o zarabianu.

Proszę do sprawy podejść poważnie ???? (i nie usuwać tego tematu zbyt szybko, bo szkoda mojego czasu na napisanie tego posta, a pomysł uważam za ciekawy). A i jeszcze jedno: nie muszą to być typy na dzień w którym piszemy posta, tylko może być ten przeanalizowany kupon ze zdarzeniem na dziś i jutro. Na sam koniec podpowiem że kurs około 2 można uzyskać z dwóch zdarzeń po kursach 1,40 i 1,45 więc jeśli będziemy mieli przeanalizowane typy to chyba bez problemu będzie wchodziło... Jesem ciekaw co z tego będzie ???? . Sam nienajgorzej z zakładami stoję dzięki tym zasadom że tylko przeanalizowane zdarzenia gram, wiec dlaczego nie spróbować właśnie takiego tematu na tak dużym forum... A zatem: DO DZIEŁA.

W temacie proszę podwać typ i kurs (ako) oraz krótkie uzasadnienie. Po zakończeniu spotkań dobrze by było jakbyscie rozliczyli kuponiki plusikiem lub minusikiem ????
 
krisbvb 0

krisbvb

Użytkownik
Widzę, że mało osób miało okazję odwiedzić ten temat, więc piszę posta byście mieli okazję przeczytać i wypowiedzieli się co o tym sądzicie... bo z typami pewnie dopiero w weekend zaczniemy... A jeszcze taka mała prośba, bo niestety nie jestem obeznany, kto na tym forum w miarę dobrze typuje, zatem możecie poniżej pisać kto w jakiej dyscyplinie (może konkretnej lidze)czuje się naprawdę mocny... bo trzeba stworzyć dobrą ekipę... Mam nadzieję że znajdą się chętni ????
 
aniol-70427 56

aniol-70427

Użytkownik
Każdy pisze w swoim temacie ,nikt za ciebie nie będzie podawał typów
Są różne dzialy żeby podawać jak w typ dnia to to samo co ty pisałeś o tym
Więc siez abieraj do roboty a nie czekasz na kogoś ????
 
krisbvb 0

krisbvb

Użytkownik
Anioł nie zrozumiałeś o co chodzi. Ale to być może wyzsza szkoła jazdy ???? Ja wrzucę coś jak będę do tego bardzo przekonany(typ dobrze przeanalizowany)... i o takie typy w tym topicu mi chodzi... niech każdy w swoim temacie podaje wszystko co chce ale chodziło mi o jeden temat w którym byśmy mieli typy z naprawdę dużą szansą na powodzenie. Ja tylko takie od pewnego czasu gram i na prawdę dobrze na tym wychodzę... No ale jeśli nie ma tu expertów od konkretnych dziedzin to z pustego nawet Salomon nie naleje... Grając co popadnie, albo tylko na przeczucie to kompletna amatorszczyzna... ale co tam... niech każdy troszczy się o siebie. Ja tylko wyszedłem z ciekawą inciatywą ????


P.S. Jeśli sam ogarniasz kosza, siatkę, nogę, nhl i nba to gratuluję... Ja uważam to za praktycznie nierealne, więc zastanów się nad tym czy mam rację próbując zebrać ludzi od swoich dyscyplin.
 
G 0

gieroj

Użytkownik
TO JA ZACZNE TYLKO MAM WSZECHSTRONNE ZAINTERESOWANIA ALE BEDE PODAWAL TYLKO NBA
Los Angeles Lakers - (+6,5)Dallas Mavericks 1,92
 
krisbvb 0

krisbvb

Użytkownik
Gieroj - ciekawy typ... Prosiłbym jeszcze o kilka słów uzasadnienia (chociażby po to by potwierdzić że nie jest to bezpodstawny typ ???? )
Tak jak mówię, będę swoje dodawał jak będzie zdarzenie na którym się znam (piłka europejska). Tym czasem powtarzam jeszcze raz by tutaj dodawać przeanalizowane typy - tylko o takie mi chodzi, by w cotygodniowym podsumowaniu można było zliczać zyski.

Ostatnia wskazówka: nie idziemy na ilość, czy jak najwyzszy kurs tylko jakość.
Wybaczcie, że póki co tak rozpisuję się przy każdym poście nie podając żadych typów, ale na nie przyjdzie w weekend czas, a teraz chcę wszystkim dokładnie wyjaśnić o co mi chodzi. Ktoś jeszcze może pomyśleć: &quot;przyszedł sobie gościu na forum i chce żeby u niego w temacie podawali najciekawsze typy... Pewnie chce ładnie na tym skorzystać&quot;.
Stanowczo zaprzeczam, gdyż planuję korzystać z tych typów zarówno ja jak i wy, jeśli bedziecie chcieli. Póki co zobaczymy jak to się w pierwszym tygodniu rozkręci. Życzę szczęścia w przeanalizowanych typach ????
 
Do góry Bottom