>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

TYLKO GOLE

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OVER 0,5
Valladoid - Cordoba
Giravanz K. - Yokohama FC
Kattaler T. - Oita
Swindon - Rotherham
Notts County - Bournemouth
Carlisle - MK Dons
Kettering - Fleetwood Town
Forerst Green - Grimsby
kurs: 1,59
stawka: 25j
UNDER/OVER
Szkocja - Czechy
under 1,5 Czechy
Andora U21 - Armenia U21
over 0,5 I połowa
St. Patricks - Galway
over 0,5 II połowa
Xerez - Guadalajara
under 1,5 Guadalajara
kurs: 2,30
stawka: 10j
Pozornie pewnie wygląda na dość ryzykowne kupony, bo mało znanym marek, ale ciesze się, że te mecze były dziś po dobrych kursach, bo po prostu wejdą :]
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OVER 0,5
Valladoid - Cordoba 2-0
Giravanz K. - Yokohama FC 2-2
Kattaler T. - Oita 1-0 (w doliczonym czasie gry, ufff...)
Swindon - Rotherham 3-2
Notts County - Bournemouth 3-1
Carlisle - MK Dons 1-3
Kettering - Fleetwood Town 2-3
Forerst Green - Grimsby 0-1
kurs: 1,59✅
stawka: 25j

UNDER/OVER
Szkocja - Czechy 2-2
under 1,5 Czechy
Andora U21 - Armenia U21 0-1 (0-0)
over 0,5 I połowa
St. Patricks - Galway 6-1
over 0,5 II połowa
Xerez - Guadalajara 0-2
under 1,5 Guadalajara
kurs: 2,30⛔
stawka: 10j
Bilans OVER 0,5: 9,36j⛔ (bo 0,89j-25j+14,75)
Bilans UNDER/OVER: 4,76j⛔

W pzypadku OVER 0,5 minus biere się stąd, ze zagrałem tym razem rezerwą i muszę odrabiać straty do stawki podstawowej. A UNDER/OVER to oczywiscie wtopa, bo złamałem jedną z zasad w przypadku meczu Xerez, co nie zmienia faktu, że szkockie patałachy dałe sobie zrobie strzelić karnego na koniec meczu, a bramkostrzelna Armenia młodzieżowców ledwo strzeliła jednego gola. Dziś rynek meczów nie rozpieszcza, stąd tylko mecze jak poniżej. A mi świta modyfikacja systemu...

OVER 0,5
FC Tokio - Tochigi
Gainae T. - Sagan Tosu
FC Randers - Hobro IK
AB Copenhagen - Esbjerg
FC Hjorring - FC Vestsjaelland
Sandefjord - Nybergsund
kurs: 1,22
stawka: 39,75j
 
gawin 0

gawin

Użytkownik
Nie wiem czy znasz się dobrze na japońskiej piłce ale mogę ci powiedzieć tak - na lay 0:0 siędzę już jakieś 3 lata i może pozornie wydaję się łatwe wytypowanie meczy gdzie padnie gol (pada w ponadz 90% meczy) ale jak sam widzisz łatwe to nie jest. Sam łamiesz zasady które wcześniej ustalasz, stąd porażki
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OVER 0,5
FC Tokio - Tochigi 0-0
Gainae T. - Sagan Tosu 3-6
FC Randers - Hobro IK 2-0
AB Copenhagen - Esbjerg 0-2
FC Hjorring - FC Vestsjaelland 1-0
Sandefjord - Nybergsund 2-0
kurs: 1,22 ⛔
stawka: 39,75j
Bilans OVER 0,5: 49,11j⛔
Bilans UNDER/OVER: 4,76j⛔
Przygoda zakończona z graniem OVER 0,5. Nie chcę jednak udowadniać że to system &quot;porażka&quot; - nadal uważam, że ma szanse powodzenia. Mnie ominęło szczęście, ale nie ukrywam, być może czasami ze zbyt gorącą głową podszedłem do tej strategii. Cenna nauka. Natomiast UNDER/OVER przejdzie lekką modyfikację...
P.S. Gawin, przypadek ligi japońskiej, czy koreańskiej jest bardzo dobry do grania lay 0-0 (jak sam napisałeś) - zgadzam się, ale nie mogę tu powiedzieć o łamaniu zasad, bo tymi ligami grywałem już przed założeniem tematu - bardziej mówiłbym właśnie o pechu... Ty pewnie być tego meczu nie zagrał OVER 0,5, więc zwracam honor.
ZMIANA SPOSOBU GRY
 
gawin 0

gawin

Użytkownik
Nie chodziło mi o krytykowanie twojego sposobu gry. Over 05 jest bardzo dobry i zapewniam cię że może przynieść stały dochód, ale nie jest to też system którym możesz trafić w ślepo w bądź co bądź egzotyczne rozgrywki. Trzeba tak jak wcześniej napisałeś trochę czuć co się gra, nawet przy błahym kursie 1,05
Ominąłeś serie b czy segunda division które oferują lepsze kursy na overy, wybrałeś 2 ligę japońska. Dla mnie to trochę dziwne, nie traktuj tego jako wytykanie błędów tylko jak rade kogoś kto w tym siedzi dłuższy czas
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
W dniu dzisiejszym dokonuję modyfikacji dwóch dotychczasowych strategii gry na jeden o nazwie jak w temacie: TYLKO GOLE. Robię to z dwóch głównych powodów: bilans w powyższym wpisie wskazuje wartość ujemną oraz dwa sposoby gry (względnie zbieżne) nieco się wzajemnie wykluczają, (bo raczej unikałem grania jednego meczu na dwóch kuponach). Ostatecznie wierzę, że bardziej okrojony dobór meczów przyniesie większą skuteczność. I nie chodzi tu o zły stosunek do grania OVER 0,5 - wierzę, że nadal może on być skuteczny i pasjonujący, pewnie niekiedy będę go stosował w nowej strategii...
Nowy sposób gry to kontynuacja strategii UNDER/OVER z nakreślonymi zasadami typowania i zarządzania kapitałem. Najczęściej typowane będą:
over 1,5 - dotyczy meczów w ligach wysokich wyników lub drużyn o dużym potencjale strzeleckim.
under 4,5 i 3,5 - odnosi się najczęściej do meczów w ligach o niskim udziale goli na spotkanie.
under 1,5 - dla drużyn &quot;skazanych&quot; na porażkę, outsiderów o słabym potencjale ofensywnym, najczęściej w potyczce z &quot;ultrafaworytem&quot;.
under 2,5 - przy spotkaniach względnie wyrównanych drużyn, szczególnie typ na tą, która ma potencjalnie mniej atutów (np. drużyna przyjezdna, słaba seria, plaga kontuzji i inne wynikające z analizy).
over 0,5 II połowa - dla spotkań w ligach wysoce bramkostrzelnych lub drużyn o takim profilu.
Lubię grać powyższymi składnikami i często (nawet przed założeniem tematu) były trafiane. Ale również niekiedy będę stosował over 0,5 na cały mecz, over 2,5, over 0,5 na I połowę, obydwie drużyny strzelą/brak goli (tylko jedna strzeli) i inne, które okażą się atrakcyjne z kursu i podparte własnym przekonaniem oraz analizą.
AKO na kuponie dowolne, ale najlepiej jeśli zamknie się w granicach 4,0 - co by nie kusić losu i nie podwyższać prawdopodobieństwa nietrafienia.
Zarządzanie kapitałem, drogą przykładu:
kupon budżet stawka kurs zysk
100j na start
I: 90 10 2,30 13
II: 100 13 3,50 -
III: 90 10 1,85 8,50
IV: 98,50 10 1,35 3,50
V: 100 12 3,00 24
VI: 120 16 1,70 11,20
VII: 130 17,20 4,00 51,60
VIII: 180 18,80 3,35 -
IX: 170 10 1,25 -
X: 160 10 2,00 10
XI: 170 10 3,60 26
XII: 190 16 2,90 30,40
XIII: 220 16,40 2,10 18,04
XIV: 230 24,44 2,55 37,88
XV: 260 32,32 itd.
Z powyższego wynika, że zarządzanie budżetem będzie miało polegać na odkładaniu części wygranej i obracaniu jej drugiej części. Wygrane (zyski) powyżej wartości stawki, czyli jej wielokrotności (10j, 20j, 30j...) są odkładane do budżetu stałego, natomiast reszta z wygranej jest dodana do wartości stawki poprzedniego kuponu. Np. w kuponie XI zaliczone zwycięstwo oznacza, że 20j trafia do budżetu, natomiast reszta, czyli 6j przechodzi do następnego kuponu w obrót, stąd w XII stawka wynosi 16j. Gdy nie uda się przekroczyć 10j zysku, kolejny kupon grany jest za stawkę podstawową (przykład: III-IV). Gdy porażka, jak w kuponach II, VIII i IX to wówczas nowy kupon też jest o wartości 10j.
Byłoby wybornie, gdyby tak przebiegała gra jak w przykładzie :cool:
Zaczynam z kapitałem 153,87j, czyli po odjęciu strat z poprzednich gier, mój wkład początkowy na TYLKO GOLE to 100j.
Wierzę że &quot;cenne&quot; doświadczenie przełoży się na dobre wyniki...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
KUPON nr. 1
Brazylia - Ghana 1-0
over 1,5
IK Braga - Qviding 2-2 (1-1)
over 0,5 II połowa
Charlton - Sheffield W. 1-1
under 2,5 Sheffield
kurs: 1,55⛔
stawka: 10j
Bilans: 10j⛔
Brazylijskie Patałachenio mnie zawiodło, rozumiem, że Ghana po stracie zawodnika za czerwona kartkę była w trudnej sytuacji ofensywnej, ale żeby latynosi byli inwalidami strzeleckimi to bym się nie spodziewał... ach obrażam nawet niepełnosprawnych, pardon. No, ale do bankructwa na szczęście jeszcze daleko, Jan Vincent Rostowski nie takie rzeczy już zrobił z publicznymi pieniedzmi podatnika, żeby widmo bankructwa oddalić. Ja w przeciwieństwie do niego ostatecznie wyjdę na plus :razz:
 
gawin 0

gawin

Użytkownik
Dla Brazylii zwycięstwo po nieudanym CA i po ostatniej porażce z Niemcami było bardzo ważne, nawet 1:0. To że tej drużynie nie układa się ostatnio wiadomo nie od dziś. Miałeś trochę pecha bo gdyby nie bramkarz Ghany, który bronił niewiarygodne strzały Pato i Ronaldinho miałbyś ✅
Dziś dużo overów widzę na rynku, co wybierasz ?
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Gawin, moze i sporo overów, ale w meczach zdecydowanych faworytów, a tam pierwszy dobry kurs jest przy wielu bramkach, jakoś mnie to nie przekonuje, a za długich kuponów tez nie chcę robić. Może bardziej ufam underom i generalnie takie będę grał.
KUPON nr. 2
Słowacja - Armenia
under 1,5 Armenia
Estonia - Irlandia Płn.
under 3,5
Anglia - Walia
over 1,5
Włochy - Słowenia
under 3,5 Włochy
Szkocja - Litwa
under 1,5 Litwa
Indonezja - Bahrajn
over 0,5
Polska - Niemcy
over 0,5 II połowa
kurs: 2,13
stawka: 10j
I żenujący dowcip prowadzącego :grin:
Jak się nazywa osoba, która w ciemnej ulicy rabuje przechodniowi 200zł? Bandzior. A jak się nazywa osoba, która w biały dzień rabuje wielu Polakom 200 miliardów złotych? Minister pracy i polityki społecznej!
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
KUPON nr. 2
Słowacja - Armenia 0-4
under 1,5 Armenia
Estonia - Irlandia Płn. 4-1
under 3,5
Anglia - Walia 1-0
over 1,5
Włochy - Słowenia 1-0
under 3,5 Włochy
Szkocja - Litwa 1-0
under 1,5 Litwa
Indonezja - Bahrajn 0-2
over 0,5
Polska - Niemcy 2-2
over 0,5 II połowa
kurs: 2,13 ⛔
stawka: 10j
Najgorszy kupon w mojej przygodzie z obstawianiem goli :-( Tak jak w przypadku meczu Estonia-Irlandia Płn. i Anglia-Walia górę wzięła analiza nad własnym przekonaniem, tak w meczu Słowacja-Armenia chyba nikt nie spodziewał się takiego nokautu. Czyżby można dojść do takich wniosków, że granie na &quot;przypał&quot; przyniosłoby podobny rezultat? Przerwa w rozgrywkach ligowych ewidentnie mi nie służy - poczekam do weekendu. Na pocieszenie mam bardzo dobry wynik w forumowym konkursie, co pozwoli mi awansować w tabeli.
A w międzyczasie pilotażowo sprawdzę system 2z3 na 2-3 bramki w meczu.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Nadszedł piłkarski weekend, czas odświeżyć konto u buka ???? Dziś typy tylko z własnego przekonania, bez analiz, nadmiernego zastanawiania się - warto, nie warto.

KUPON nr. 3

Lech Poznań - Wisła Kraków
over 1,5
Augsburg - Bayer L.
over 1,5
St. Trudiense - Genk
over 1,5
Tubize - Eupen
over 1,5
APOEL - Alki Larnaka
over 1,5
Emmen - Willem II
over 1,5
Sparta Rotterdam - Oss
over 0,5 I połowa.
Derry City - UCD Dublin
over 1,5 Derry
Daegu - FC Seoul
over 1,5
kurs: 6,58
stawka: 10j
Kurs przekroczył moje oczekiwania, ale jak gra na czuja to niech bedzie, dotychczas analiza wychodziła średnio :p odrzucałem coś co uważałem za atrakcyjne, a przekonywałem się bardziej do czegoś, gdzie podchodziłem z małą rezerwą. Zobaczymy...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik

KUPON nr. 3

Lech Poznań - Wisła Kraków 0-1
over 1,5
Augsburg - Bayer L. 1-4
over 1,5
St. Trudiense - Genk 3-4
over 1,5
Tubize - Eupen 1-3
over 1,5
APOEL - Alki Larnaka 3-1
over 1,5
Emmen - Willem II 0-2
over 1,5
Sparta Rotterdam - Oss 2-2 (0-0)
over 0,5 I połowa.

Derry City - UCD Dublin 2-1
over 1,5 Derry
Daegu - FC Seoul 2-1
over 1,5
kurs: 6,58⛔
stawka: 10j
Hmmm, granie na przypał jest podobne do grania z analizą... Mam kolejne wnioski, zaniecham chyba grania niskimi stawkami, ponieważ &quot;rypanie&quot; się z niskimi kursami w celu zbudowania w miarę sensownego AKO na razie mija się z celem. Można grać single dużymi stawkami, wówczas z powyższych do takiej gry wyselekcjonowałbym np. mecz Derry - Dublin, albo Tubize - Eupen i by weszło. Ale generalnie takich singli trzeba trafić minimum 7 (bo tak kształtują się kursy), żeby zdublować stawkę podstawową.
Boli jednak coś innego co obserwuję - wystarczy że dorzucę 2 bramki na over - a kurs skacze potężnie do góry, w końcu trafiam niejednokrotnie takie mecze. To kursy często w przedziale 2,00-3,00. Zakładając trzy mecze na kuponie AKO z kursem 2,2 każdy otrzymuje się 9,6j netto. Czyli pokrywa to statystyczne szanse trafienia zakładu, jakie wynoszą 12,5% (jeden do ośmiu), ponieważ stosowałoby się zakłady dwutorowe...

111

222
112
221
122
211
121
212
Przy dobrej selekcji pomagam statystyce, ale ponieważ meczami rządzi &quot;szczęście&quot;, a nie analiza, mimo to traktuję szanse nadal na 1 do 8. Do tego sposobu gry można wykorzystać wszelkie under/over albo handicap (dnb).
KUPON nr. 4
Gamba Osaka - Omiya over 2,5 Gamba 2,20
Manchester City - Wigan hDNB (0-2) 1 2,25
Estudiantes - Tigre over 2,5 2,00
kurs: 9,90
stawka: 10j
 
cock 756

cock

Użytkownik
To albo ci sie chce albo nie chce robic statystyk, bo takie branie tego co wygodne i pasuje do statystyk mozna sobie o kant dupy rozbic.
Myślę, że to merytoryczna uwaga, jeśli bić się o progresje. Przecież wyniki kształtują statystyki.

Powodzenia, choć szans strategii nie daję widząc przewagę bukmachera w prawdopodobieństwie.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
KUPON nr. 4
Gamba Osaka - Omiya over 2,5 Gamba 2,20 2-0
Manchester City - Wigan hDNB (0-2) 1 2,25 3-0
Estudiantes - Tigre over 2,5 2,00 1-3
kurs: 9,90 ⛔
stawka: 10j
Bilans: 40j⛔
Na tak wiele dogodnych okazji ofensywnych Gamby te 2-0 to jak ich porażka. No ale trudno... Żałuję, że nie grałem na weekendzie, bo było wiele atrakcyjnych meczów, niestety, czasami sobotnie imprezy kończą się w niedzielny wieczór. A dziś wierzę, że Lechia strzeli co najmniej 2 bramki:
KUPON nr. 5
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze over 1,5 Lechia 2,20
Aarhus - Midtjyland over 1,5 Midtjyland 2,25
Sarbsporg - Rosenborg hDNB (1-0) 2 1,83
kurs: 9,05
stawka: 10j
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
KUPON nr. 5
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze over 1,5 Lechia 2,20 2-1
Aarhus - Midtjyland over 1,5 Midtjyland 2,25 4-2
Sarbsporg - Rosenborg hDNB (1-0) 2 1,83 0-6
kurs: 9,05✅
stawka: 10j
Zła passa przełamana :grin:
Bilans: 40,5j✅
Jednym kuponem zwróciłem sobie całą stratę i pozwala mi to na kolejne 4 kupony bez ryzyka utraty budżetu podstawowego. Chyba już nigdy nie zagram Lechią over 1,5 - to zbyt nerwowe :razz: A tak poważniej, szczęście było teraz po mojej stronie... Jutro między innymi Liga Mistrzów, wierzę, że znajdę czas na trafne typy...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dziś zaczyna się w piłce nożnej to co dla kibica najciekawsze, faza grupowa Ligi Mistrzów. I choć wiele typów wydaje się oczywistych, to ostatecznie wiele z nich nie przekonuje, m.in. że to pierwsze mecze i nie wiadomo do końca na co kogo stać. Dlatego gdy zaczałem za dużo myślec przy pierwszej selekcji - zrezygnowałem, podszedłem drugi raz i wybrałem co poniżej.

KUPON nr. 6

Viktoria Pilzno - BATE Borysów over 1,5 II połowa 2,25
Chelsea Londyn - Bayer Leverkusen hDNB(0-1) 2 1,925
Olympiakos Pireus - Olympique Marsylia over 2,5 2,35
kurs: 10,18
stawka: 10j
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik

KUPON nr. 6

Viktoria Pilzno - BATE Borysów over 1,5 II połowa 2,25 1-1 (1-0)
Chelsea Londyn - Bayer Leverkusen hDNB(0-1) 2 1,925 2-0
Olympiakos Pireus - Olympique Marsylia over 2,5 2,35 0-1
kurs: 10,18⛔
stawka: 10j
Nieco rozczarowany, a nawet bardzo, sądziłem, że chęci niektórych zespołów będą większe... Ale wszedł inny kupon, o którym niestety nie dopisałem poprzednio, taki typowo do gry sportowej, dla frajdy, za stawkę minimalną. Co roku tak gram na Lidze Mistrzów, ale w tym roku wyjątkowo w oparciu o bramki, stąd nie widzę powodu by nie wliczać go bilansu bieżącej gry.
KUPON nr. 7 Ligi Mistrzów:
http://imageshack.us/photo/my-images/196/bet365lm.jpg/
Bilans: 57,50j✅
Natomiast dzisiejsze typy są oparte na bardziej &quot;popularnych&quot; zespołach.
KUPON nr. 8
Benfica Lizbona - Manchester United hDNB (1-0) 2 2,75
Villareal - Bayern Monachium over 1,5 II połowa 2,00
FC Basel - Oteul Galati hDBN (0-1) 1 1,925
kurs: 10,97
stawka: 10j
KUPON nr. 9 Dzień 2 Ligi Mistrzów
Ajax - Olympique Lyon over 0,5 II połowa 1,25
FC Basel - Oteul Galati over 1,5 Basel 1,66
Benfica Lizbona - Manchester United over 1,5 1,28
Dinamo Zagrzeb - Real Madryt over 1,5 Real 1,28
Inter Mediolan - Trabzonspor over 1,5 Inter 1,44
Lille - CSKA Moskwa under 1,5 I połowa 1,38
Manchester City - Napoli hDNB (0-1) 1 1,60
Villareal - Bayern Monachium obie strzelą 1 1,66
kurs: 17,69
stawka: 1j
 
Do góry Bottom