>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tygodniak - czyli jak w ciagu tygodnia zarobić sporą gotówkę

hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Witam serdecznie !
Tygodniak - zdecydowanie pewniejszy zakład aniżeli zwykła dzienna taśma.
OPIS:
a.) ogólny kupon powinien zawierać maksymalnie 4 typy na jeden dzień tygodnia.
b.) Kursy na wybrane zdarzenia wynoszą min. 1.2 max. 1.9
c.) Kupon sporządzamy na cały tydzień. Licząc, że ilość zakładów na dany dzień będzie wynosić 3 zdarzenia, w tygodniu daje nam to 21 zakładów na jednej taśmie.​
Wydaję mi się, że jedna z najlepszych opcji dla ludzi nie dysponujących dużą gotówką. Zdecydowanie łatwiej jest znaleźć 3 zdarzenia na jeden dzień, jak 21 na np. sobotę.
Przykład:
1.poniedziałek - 1.21
2. poniedziałek - 1.22
3. poniedziałek - 1.38
4. wtorek - 1.24
5. wtorek - 1.21
6. wtorek - 1.52
7. środa - 1.35
8. sroda - 1.55
9. środa - 1.23
10. czwartek 1.60
11. czwartek - 1.21
12. czwartek - 1.24
13. piątek - 1.25
14. piątek - 1.25
15. piątek - 1.90
16. sobota - 1.55
17. sobota - 1.24
18. sobota - 1.21
19. niedziela - 1.32
20. niedziela - 1.60
21. niedziela - 1.21
Ilość zdarzeń na jednym kuponie: 21
Kurs ogólny: 418.50
Najwyższy kurs pojedynczy: 1.9

Przykładowo grając ten kupon za 2 zł. Możemy wygrać: 736.60
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
tylko jest jedno ale, zakładając że gramy piłkę to jeśli na tygodniu nie trafią się europejskie lub krajowe puchary to zdecydowanie trudniej jest coś znaleźć poza weekendem, system dla ludzi którzy stawiają wszystko/ a osoby znające się na wszystkim z założenia znają się na niczym ;) a strzelanie czego kol wiek po niższych kursach mija się z celem :razz:
 
P 13

pitman

Użytkownik
Szczerze mówiąc ciężko by mi było uwierzyć, że ktoś trafił takie coś :razz: A próbowałeś czy testowałeś już takie coś? Bo na pewno nie jest to takie proste.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Dobra już wyjaśniam
Jak napisałem w swego rodzaju definicji ów tygodniaka, jest to o wiele pewniejsza alternatywa tasiemca. Tak jak napisał Darius010, bukmacher znający się na wszystkim, tak naprawdę zna się na niczym. Nie jest ciężko utrafić 3 meczy w ciągu dnia. Nie potrzeba na to specjalnej analizy czy jakiejś wiedzy. Nie sugeruję typowania po kursach, ale coś przecież o danym sporcie wiemy. Nie należy też brać tego jakoś specjalnie na serio, raczej potraktować jako &#39;&#39;przygodę&#39;&#39;, bo zabawą bym tego nie nazwał. Jeżeli masz do wyboru zagrać taśmę na sobotę z 20 meczami, jakie jest prawdopodobieństwo a.) że trafisz b.) że znajdziesz w ogóle tyle meczy. Jeżeli chodzi o pytanie Pitmana, czy jest to sprawdzone. Oczywiście, że testowałem taki rodzaj gry. inaczej bym tego tu nie pisał. Wniosek ? Zagrałem to góra pięć razy, dokładając jeszcze systemy, chyba 5 z 7 i dzieląc na sekcje, raz udało mi się wygrać, ale nie będę pisał o sumach, bo nie ma sensu... ???? Proponuje chociaż raz zagrać sobie taki kupon, w końcu 2 zł nikogo nie zbawią, a jeżeli tak - wyślij chociaż na sucho.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Nie jest ciężko utrafić 3 meczy w ciągu dnia. Nie potrzeba na to specjalnej analizy czy jakiejś wiedzy.
no ale trafiernie 7 dni z rzedu codyziennie po 3 typy jest sztuka.
Jezeli nie masz z tym problemu to po co Ci jakis system?
Wyszedles na poczatku myslenia z blednego zalozenia.
Reszta moze i pokryw sie z prawda ale nie ma sensu bo samo zalozenie jest zle w sobie.
 
E 0

eksajtin

Użytkownik
czujecie ten stres gdy do soboty wszystko wejdzie i czekamy na upragnioną niedzielę. Nocka z głowy hehe. Mi by nerwy puściły. Czy nie szkoda zdrowia?
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
czujecie ten stres gdy do soboty wszystko wejdzie i czekamy na upragnioną niedzielę. Nocka z głowy hehe. Mi by nerwy puściły. Czy nie szkoda zdrowia?
Jeżeli grasz coś za 2 zł. to raczej możesz spać spokojnie. O wiele gorzej wygląda sprawa, kiedy wysyłasz kupon za grube siano, wtedy o zdrowie trudniej ???? . Wracając do wypowiedzi wielkiegozordona: nie mylę pojęć ani nie zakładam błędnej tezy. Wyobraź sobie kupon, najlepiej w trakcie sezonów wszystkich czołowych lig Europy. Siadasz w poniedziałek przed ofertą tygodniową i bierzesz z każdego dnia po 3 zdarzenia po kursie nawet te 1.3. Nie muszą być to same mecze, ale chociażby zakłady na stg. czy podpórki. Na bank znajdziesz coś takiego, bowiem nie jest to ani sztuką, ani specjalnym problemem.
Wyobraź sobie teraz sytuację: siadasz w sobotę przed ofertą i układasz tasiemca, również kursy 1.3, 20 zdarzeń. Chcąc nie chcąc jest to nieco trudniejsze zadanie.
Żeby nastąpiła jasność ????
Nie jestem jakimś specjalnym fanem tasiemców, bowiem wychodzę z założenia aby grać kupony z mniejszą ilością zdarzeń, ale większym wkładem pieniężnym, jednakże uważam, że to całkiem ciekawa opcja i raz można sobie na coś takiego pozwolić.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Łatwiejsze od wybrania 20 zdarzeń w sobotę oraz tego co napisałeś wyżej, czyli tego całego systemu jest gra właśnie tak po 2-3 spotkania dziennie ale grubą kasą ;) Ponieważ jakbym grał tym systemem t poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek i powiedzmy w sobotę mina... to chyba uj by mnie strzelił :p A tak jak grasz z dnia na dzień to masz większe możliwości budowania ciekawego bankrollu. Stawiasz na tydzień i masz wtopę pod koniec tygodnia i szlag człowieka trafia, bo tydzień w plecy... po co komu taka zabawa?
Inna sprawa jeżeli nie masz zbyt wysokiego bankrolla do takiej gry. To też bym grał z dnia na dzień budując kurs 2 i mnożąc. Lepszy sposób na dorobienie się moim zdaniem niż taki kupon na tydzień.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Oczywiście, że gra dubli czy trójek jest łatwiejsza, tylko nie każdy może sobie pozwolić na takie sumy. Jak już pisałem wcześniej, TYGODNIAK - to kwestia podejścia do specyfiki bukmacherki. Nie chodzi o to aby pokładać w nim wszystkie nadzieje, tylko wysyłać je chociażby dla zabawy, nie lubię tego słowa no ale tak jest ???? .
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
system jest dobry, ma na celu zwiększenie szansy trafienia tasiemca, tylko jak napisałem wyżej muszą być dogodne spotkania, jak ktoś nie wytrzyma tygodnia to może spróbować w ten sposób: stawiać te 3 mecze co dziennie, zacząć od 2 pln i stawiać za wszystko co się wygrało, na to samo wyjdzie ;)
 
Do góry Bottom