>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 7: Tempe, Cherbourg

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Robin Haase ✅ + Ilya Marchenko ⛔ 1+1 @ 2.06 (Pinnacle) | 3/10j ⛔

Na początek nowego tygodnia proponuję z mojej strony pogranie ciekawego dubla. Pierwsze spotkanie jest z turnieju w Rotterdamie Robin Haase – Florian Mayer, natomiast drugi mecz to pojedynek Ilya Marchenko z Maxime Janvier z challengera w Cherbourg. Przejdźmy do konkretów.

-------------------------------------------------

Challenger Cherbourg to kontynuacja francuskich turniejów w hali. Ilya Marchenko to jeden z faworytów całego turnieju, w końcu rozstawiony z nr „2”. Ukrainiec potrzebuje punktów do rankingu, aby utrzymać się w czołowej „100”. Obecnie jest 90. W tym sezonie ma bilans 1/4 i koniecznie trzeba go poprawić. Nadarza się ku temu świetna okazja, bo w 1 rundzie dostaję dużo słabszego rywala, którym jest Maxime Janvier, który obecnie plasuje się na 275. miejscu w rankingu ATP.

Marchenko mimo, iż doznał 4 porażek w tym roku to nie wygląda, aż tak źle, jak widać to po wynikach. Przegrał w Doha po 2 TB z Karloviciem, następnie odpadł w kwalifikacjach do Sydney z młodym Australijczykiem O’Connelem. W Australian Open walczył dzielnie z Murray’em, jednak przegrał w 3 setach. W zeszłym tygodniu wygrał swój pierwszy mecz w sezonie z Halysem, jednak w kolejnej rundzie w Montpellier musiał uznać wyższość De Scheppera, który w tamtym turnieju był bardzo dobrze dysponowany.

Maxime Janvier prezentuje się jeszcze gorzej w tym sezonie. Przede wszystkim jest to zawodnik, który w hali nie czuje się zbyt dobrze (bilans 9/19). Jego nawierzchnią są korty ziemne. Pod dachem przegrywał ostatnio z Hanfmannem (348 w ATP), czy Boltzem (698 w ATP).

Nie sądzę, aby Janvier nagle odpalił z formą i pokonał zawodnika z TOP 100. Grali ze sobą raz, w zeszłym sezonie na hardzie, także w challengerze. Po dość zaciętym meczu wygrał Marchenko, myślę, jednak, że dziś powinien wygrać nawet w 2 setach.

---------------------------------------

Analiza do meczu Haase -&gt; https://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-memphis-buenos-aires-rotterdam-13-02-19-02-2017-a-142771.html#post6309633
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 7

pablitos85

Użytkownik
witam,dziś mnie zainteresował mecz 1 rundy turnieju w Tempe
BARRY - ROBERTO CID 1 ✅
Kursy na obu panów po,1,8 wydaje mi się że lekkim faworytem powinien być tutaj Irlandczyk lubiący grać na nawierzchni twardej podobnie jak ten młody reprezentant Dominikany, co przemawia za Barrym moim zdaniem doświadczenie,ranking (choć on nigdy nie gra) i jednak nawierzchnia, choć Barry bardziej woli halę,Cid jeśli już wygrywał na tej nawierzchni to raczej z graczami pokroju futures a Barry już zaliczył pojedyncze zwycięstwa z innym bardziej znanymi graczami niż CID,gładko weszło po ładnym kursie
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
J. Benneteau - F. Krajinovic
Francuz zajmujący 128 miejsce w rankingu, kontra Serb zajmujący miejsce 246. H2H 1:0 dla Francuza. Benneteau typowy deblista, lecz swietnie grajacy na Hardzie co potwierdzaja jego statystyki na tej nawierzchni. Krajinovic, niegdys &quot;TOPOWY&quot; challengerowiec jednak ostatnio zagubil forme i to dość mocno. Na Hardzie ma dość średnie wyniki i to m.in przekonuje Mnie do postawienia na Francuza. Oboje na roznych biegunach, Francuz gra u Siebie, w dodatku na ulubionej nawierzchni kontra Serb jak dla Mnie bez formy.
TYP: 1 @ 1.40
✅ 2:0 ✅
Zawsze przy kursie podajemy bukmachera. Popraw to tutaj i w temacie ATP./Macko18
 
M 493

milo93

Użytkownik
Jarry- Caruso 1 1.83 bet365 ⛔ szkoda
Ten kurs to chyba żart, Caruso to zwykły przebijaka poziom Itfów i w dodatku na nawierzchni ziemnej. Jarry też gra najwięcej na ziemi, ale ma atuty ofensywne, bardzo dobry serwis i agresywny forehand. Przeszedł gładziutko kwalifikacje i chce powoli budować swój ranking ma papiery na top100. Kurs promocja ze względu na ranking, który nie gra, a umiejętności zdecydowanie po stronie wielkoluda z Chile.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jarry to drewno , Caruso potrafi grać ofensywnie, ale ja też bym szedł w stronę Latynosa jednak po takim kursie.
 
M 493

milo93

Użytkownik
Jarry to drewno , Caruso potrafi grać ofensywnie, ale ja też bym szedł w stronę Latynosa jednak po takim kursie.
Ta caruso gra ofensywnie nie rozwalaj mnie gość to ma moc 5 latka....
Zobacz staty z kwali dryblasa, Jarry będzie szedł do góry a Caruso nie przeskoczy pewnego poziomu
 
S 22

siudinho

Użytkownik
The schepper - Nys 1 kurs 1.36
Schepper w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie. Wczoraj bez problemu poradził sobue z również dobrze dysponowanym ignatikiem . w ostatnich latach albo wygrywa ten turniej albo jest wysoko .
Benneteau menendez 1 kurs 1.22
Francuz potrzebuje pkt zeby do atp więc na pewno nie bedzie odpadal z graczami pokroju Hiszpana. Hiszpan bez wiekszych sukcesow w 1 r pokonal beznadziejne zekicia wiec to nie zaden wycZyn.
Gojowczyk Michon 1 kurs 1.16
Kurs nie zachwyca ale niemiec w ostatnim czasie ustabilizowal forme . mnie teraz to zawodnik ktory z kim ma wygrac to wygrywa a z kim przegrać to przegrywa. Bez niespodzianek.
Ako okolo 2 zl kursy bet 365
Po pierwsze proszę poprawić pisownię nazwisk, bo przekręcenie &quot;De Schepper&quot; na &quot;The Schepper&quot; jest absurdalne. DO tego nazwy własne, jak i imiona oraz nazwiska piszemy z wielkiej litery. I jak kolega niżej zauważył, kursów nie podajemy w żadnych jednostkach. Gdyby było tak, jak Ty napisałeś, to wygrywałbyś w złotówkach kwadratowych, ewentualnie w jakichś złotówkach*euro./Macko18
 
S 22

siudinho

Użytkownik
Wczoraj dobra forma 3 na 3 typy weszły ako 2 wiec jedziemy dalej.
Konsekwentnie gramy na De Sheppera ktory bardzi lubi ten turniej. Wczoraj zgodnie z planem wiec dzisiaj mlody Moutet nie powinien być duza przeszkoda.
Kurs 1.28 bet365
 
P 184

proosty

Użytkownik
tak troche nie na temat ale oglądał ktoś mecze Novikova w tym turnieju może ? pokonał Escobedo sam po doobrym meczu czy &quot; z jego pomocą &quot; ? bo zamyka mi kupon na fajną sumkę ( zrobiony dla zabawy po paru piwkach ) kursy zbliżone, widział ktoś jak u niego z formą ? bo z tego co wiem to ostatnio było raczej słabo ...
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Na finał w Cherbourgu zdecydowanie Marterer. Oglądałem go wczoraj z Bennetau i całkowicie narzucił swój styl gry w tym spotkaniu. To nie tak, że Julien coś odpuścił, zasłużonym zwycięzcą został Max, dzielił i rządził na korcie i w zasadzie powinien wygrać to w dwóch setach - mając w TB 6:4 popełnił podwójny błąd... pierwszy w meczu, po czym seta zakończył nieudanym drop shotem, choć pomysł dobry, bo dobrze ukryty, a Benek był daleko poza kortem. Fenomenalna dyspozycja serwisowa, trafił coś w okolicach 25 (!!!) asów, przy tym 2-3 DFy i nie dał się przełamać ani razu! Niewygodna lewa ręka, styl bardzo ofensywny, w większości wymian dawał radę, a jak wiemy Benek to technik i grywał całkiem ciężkie piłki Niemcowi. Jeśli utrzyma dyspozycję z wczoraj to powinien spokojnie wygrać ten mecz.
Maximilian Marterer @ 1,53 ⛔
Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom