>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 7: Bergamo

Status
Zamknięty.
corona 49

corona

Użytkownik
Peter Gojowczyk - Roman Jebavy 1 # 1.22 Bet365
Gojowczyk to nie zły grajek na poziomie challengerów. Posiada bardzo dobry serwis, który jest dość ciężko dla przeciwnika złamać. Z pewnością jest tu faworytem i powinien łatwo wygrać. Pierwsza runda challengera w Bergamo, więc Peter nie powinien marnować sił. W tym sezonie udało mu się zagrać w pierwszej rundzie AO, jednak po pięciu setach przegrał z Donaldem. Wg mnie nie ma innej opcji niż pewne zwycięstwo Niemca Gojowczyka.
Sean Thornley - Marius Copil 2 # 1.22 Bet365
Copil to wysoki młody chłopak z roczinka 90. Posiada nie złą armatę, jakaś jest serwis. Lubi grać na hali i dobrze sobie tu radzi. Ostatnio finał challengera w Kazaniu, gdzie tylko Zopp był w stanie z nim wygrać. Jak dla mnie chłopak bardzo perspektywiczny, który ma szansę w przyszłości być nawet w pierwszej setce. Rywal to brytyjczyk, który często tuła się po ITF&#39;ac, jednak bez większych sukcesów.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Sousa
Biorąc pod uwagę jak słabo grał do tej pory Grigelis i to, że Sousa, jakiś tam, przyzwoity poziom cały czas jednak trzyma - wydaje się, że to właśnie Sousa powinien wyjśc zwycięsko z tego pojedynku. Grigelis już przegrał ze swoim rywalem, więc dlaczego teraz nie miałoby się to stać po raz kolejny.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Grigelis @ 1,9 tobet ✅

Sousa ma może ten serwis i płaskie uderzenia ale to za mało by dziś wygrać, dość słabo broni a w dodatku z jego głową nie jest wszystko ok. Grigelis to jest talent, dobry serwis oraz zmiana kierunków uderzeń i bardzo szybka nawierzchnia w Bergmao zmusi Souse do popełniania masy błędów w których jest dobry Joao.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Soeda, G - Ignatik, U 1,36
Bardzo fajny kurs, ja tu widzę bardziej coś w stylu 1,20 ???? Różnica klas, widoczna na papierze i jutro na korcie również! 1r wygrał mecz po walce z Grassim. Tak to w ostatnich tygodniach same porażki, miał niezłe losowanie, wykorzystał to wygrał wreszcie mecz, ale jutro na korcie nie wiele będzie od niego zależało. Sodea ostatnio świetna forma, wygrana w dobrze obsadzonym turnieju w Honolulu, w DW pokonał Dodiga, tutaj też na pewno ma duża szansę na tytuł, Igtanik nie może mu zagrozić...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
w Honolulu miał słabych rywali, tutaj jest bardzo szybko a Ignatik to nie byle leszcz na szybkiej twardej nawierzchni, jesli Soeda go nie zabije swoja regularnoscia to jestem bardziej skłonny zagrac ku Białorusinowi✅
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Oglądałem dziś mecz Soedy, obaj zagrali bardzo słabo, Ignatik nadrabiał serwisem,
Soeda w 1 secie jakby go nie miał, sporo UE, Ignatik w 2 secie może z 2-3 winnersy, a i tak wygrał.
Jutro zagra z kimś z pary Phau/Arnaboldi i na wygraną się nie zanosi.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Becker Benjamin vs. Authom Maxime 1,40
Niemca, widziałem na początku sezonu i pokazał, że dobrze przygotował się do sezonu. Wraca po kontuzji i ma ranking bardzo słaby i musi grać w tego typu turniejach. Moim zdaniem spokojnie poradziłby sobie na szczeblu ATP... Wczoraj łatwo pokonał zawsze groznego Delica, takie warunki mu pasują. Belg na co dzień grywa w futuresach, niekiedy turnieje tej rangi. Zaliczył 1/4 duży sukces, ale dzisiaj na korcie będzie widać równicę umiejętności...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom