>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 7: Bengaluru 2, Forli 4

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
kup.jpg
Miejsce: Bengaluru, Indie
Data rozgrywania: 08.02.2022-13.02.2022
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $53,120
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2021:
Zwycięzcy debla 2021:


kup.jpg
Miejsce: Forli, Włochy
Data rozgrywania: 08.02.2022-13.02.2022
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €45,730
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2021:
Zwycięzcy debla 2021:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !

 

Załączniki

S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis challenger Forli
Godzina: 13:00
Spotkanie: Furness - Hoang
Typ: Hoang wygra
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza: Bardzo duże rozbieżności u bukmacherów jeśli chodzi o ten mecz. Bet365 na Hoanga proponuję 1.83 a Unibet 2.12, rzadko zdarzają się aż tak duże rozbieżności zwłaszcza że takie kursy utrzymują się już od kilku godzin. Francusko francuski pojedynek, w którym faworyzowany jest młodszy z towarzystwa i postaram się to wykorzystać. Na papierze Furness bierze ten mecz ale wydaje mi się że możemy być świadkami małej niespodzianki, choć dla mnie to nie będzie niespodzianka. Obaj panowie na korcie spotkali się 2 razy i oba mecze wygrał Furness. Ostatnie 2 spotkania Hoang przegral 2:0 ale w obu było widać walkę. Wczesniej bardzo dużo spotkań przegrywał 2:1, czegoś brakowało by wygrać całe spotkanie. Hoang jako bardziej doświadczony z tej pary będzie musiał zgarac swoje by wygrać, Furness sporo wygrywa ale głównie z zawodnikami z dalszych miejsc rankingu. Jak dla mnie mecz 50/50 a skoro Hoang jest underdogiem to potraktuje to jako okazję.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Robin Haase Salvatore Caruso 1 @2.15

CH Forli 4, 18:30. Pojedynek pomiędzy 29-letnim Włochem, a 34-letnim Holendrem. Przewaga wzrostu po stronie Holendra. Przewaga doświadczenia w grze na hali również. (226-141) W dodatku Hasse ma ten bilans dodatni a Włoch nie tylko ma ujemny wynik w przeciągu całej kariery ale też od 2 lat. Ostatni mecz na hali wygrał 11 listopada 2020 roku... Haase szykował się na ATP Rotterdam, jednak tam pokonał go Gaston. Tu ma szanse na rewanż.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Bengaluru 2
Godzina: 08.30
Spotkanie: Vukic - Gojo
Typ: Vukic
Kurs: 1.74
Bukmacher: Etoto
Analiza: Trochę się spóźniłem z tym typem bo Kursy juz mocno pospadaly, bet365 daje wciaz 1.80 ale na legalnych etoto proponuje najwiecej bo 1.74. Obaj tenisisci grali 2 razy i oba mecze wygral Gojo. Vukic widac ze zlapal forme i być może zwycięży w Bengaluru. Australijczyk jest o 2 lata starszy, zajmuje wyższe miejsce w rankingu i mimo że Chorwat ostatnio dobrze się prezentuje nie wydaje mi się żeby tutaj była jakaś niespodzianka. Vukic będzie chciał wziąć rewanż za mecz z przed ponad tygodnia gdzie przegrał 2:0, przewidywany wynik to 2:1 dla Australijczyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom