>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 5 (2022): Cleveland

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
kup.jpg
Miejsce: Cleveland, USA
Data rozgrywania: 31.01.2022-306.02.2022
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $53,120
Oficjalna strona turnieju: https://www.topnotchtennisevents.com/
Zwycięzca singla 2021:
Bjorn Fratangelo
Zwycięzcy debla 2021: Robert Galloway/Alex Lawson


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Roberto Quiroz William Blumberg 1 @1.53

CH Cleveland, 20:40. W mojej ocenie Quiroz ma bardzo solidną grę defensywną, o czym świadczy fakt, że w poprzednich meczach nie dawał rywalom zbyt wielu szans na BPy. Tak jak napomniałem, przeszedł kwalifikacje w dobrym stylu, pokazując dobry, mocny serwis ( w obu meczach ok. 80% - z Polanskym 84% i 9 asów, z Geertsem 76% i 7 asów). Blumberg stał się tenisistą okazyjnym, aktywnym sympatykiem tej dyscypliny. Gra tylko w USA, ze skutkiem bardzo średnim, tu dostał "dzikusa" bo kwali by nie przeszedł. Ostatni mecz w lipcu z Krugerem, który oglądałem. No coś tam Blumberg umie, po linii zagra, rozrzuci rywala po bokach ale za chwilę walnie volleya w pół sita i czar pryska. Teraz kursy na Quiroza są ok @1.45 ale dalej w mojej ocenie warto.
 
Ostatnio zmieniony przez tarki_16:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Cleveland challenger
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nava - Stricker
Typ: Nava wygra
Kurs: 2.45
Bukmacher: Superbet
Analiza: W żadnym wypadku nie będę ujmował tutaj umiejętności Strickerowi ale zwyczajnie uważam że ten kurs jest przesadzony. Spotkanie dwóch młodych zawodników, obaj urodzeni w 21 wieku i obaj dysponują kilkoma atutami po swojej stronie. Grający u siebie Nava w tym pojedynku zagra w roli underdoga, chociaż na hardzie radzi sobie bardzo dobrze. Mimo o wiele niższego miejsca w rankingu ATP od Strickera nie skazywał bym to na pożarcie. Według mnie szanse to 50/50, znaczenie może mieć ze turniej rozgrywany jest w USA. Stricker jest na tyle młodym zawodnikiem że spokojnie może ulec dobrze zmotywowanemu przeciwnikowi, myślę że po takim kursie warto spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom