>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 45: Bratislava, Mouilleron-Le-Captif, Ortisei, Knoxville, Traralgon 2

Status
Zamknięty.
M 493

milo93

Użytkownik
Horansky Gombos 0:2 1.44 bet365 ✅✅ 3:6 4:6
Norbert Gombos ostatnio całkiem fajna forma radzi sobie w challengerach gra dość wszechstronnie może nie jest to wirtuoz ale gra z gościem tak drewnianym to jakaś masakra.Widziałem co on wczoraj gra to Querrey to przy nim mistrz w wymianach nie ma tutaj szans absolutnie na seta i tak wyczyn dla niego ,że doszedł do 2 rundy bo gra zazwyczaj w ITF.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
McGee-Mannarino 2 @1.25
Mannarino swietna forma w Paryzu. Co prawda wygral tylko mecz z Herbertem, ale zagral super z Berdychem mimo porazki. W Knoxville mamy 50 tysiecy w puli, wiekszych turniejow challangerowych juz nie ma w tym roku, za tydzien w USA kolejny 50-tysiecznik co najwyzej, wiec Francuz raczej grac bedzie. Mannarino wygral 1-szy mecz wczoraj, takze powinien smialo kontynuowac swoja pobyt w tym turnieju. Do kombinacji sazde sie nadaje, reszta typow dzis jakas dziwaczna lub kursy bardzo niskie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Statham J. R. - Saville L.
DW 0:2 2.00 bet365
0:2(4-6,3-6)
✅ ✅ ✅
Z czwartku na piątek naszego czasu dochodzi w Traralgon do pojedynku, gdzie widzę wyraźnego faworyta. Luke jest na krzywej wznoszącej, w sierpniu osiągnął swój najwyższy ranking(161), a teraz zajmuje 172. lokatę, więc tak bardzo od najlepszego wyniku nie odbiega. Jego przeciwnik jest wręcz w odwrotnej pozycji. Jest bardzo daleko w rankingu(730), a jego najlepszym rezultatem było miejsce 279. Ta sytuacja spowodowana jest ogromną przerwą w startach Nowozelandczyka. Od lutego do sierpnia tego roku nie zaliczył żadnego spotkania.
O Luke&#39;u już co nieco tutaj pisałem. Jest to młody, ambitny tenisista, który preferuje szybkie nawierzchnie, a świadczy o tym fakt, że jego ulubioną nawierzchnią jest trawa. Swoją drogą jego przeciwnik deklaruje to samo. Wiadomo, że hard nie dorównuje wimbledońskiej nawierzchni, jednak jest to drugi w kolejności kort, jeśli chodzi o szybkość. Saville zanotował w tym sezonie 24/12 na tej nawierzchni, jednak od października notuje serię 8/2. Tym, co cechuje Kangura jest dobry serwis, niezły forehand oraz oburęczny backhand. Dodatkowo gra on na swojej ziemi.
Szczerze powiedziawszy gry Stathama nie widziałem, jednak coś o nim znalazłem. Jeśli wierzyć stronie ITFu, to Nowozelandczyk gra stylem podobnym do Shuai Peng, czyli z obu stron odbija piłkę oburącz. Moim zdaniem jest to bardzo niepraktyczne. Z takiej pozycji znacznie ciężej jest wyprowadzić kończące piłki. Ten element, moim zdaniem, może stanowić znaczącą przewagę Luke&#39;a. Do tego dochodzi absencja Rubina, o której wcześniej wspomniałem. Rozegrał on w tym roku jedynie 24 spotkania. Dla porównania jego przeciwnik zagrał 63 razy. Tylko 2 razy(licząc ten turniej) przebrnął on pierwszą rundę w Challengerze, a dopiero po raz pierwszy notuje ćwierćfinał, czyli jest to jego najlepszy rezultat w tym sezonie, bo oprócz kilku startów w Challengerach startował tylko we Futuresach oraz zaliczył dwie porażki w Pucharze Davisa. Przed dwójką traralgońską startował w jedynce, jednak odpadł już na poziomie kwalifikacji. Podobnie było w jego poprzednich startach we wrześniowych Challengerach w Sacramento i Napie.
Podsumowując, widzę w Kangurze znacznego faworyta. Przemawia za nim forma, tegoroczne osiągnięcia, ranking oraz technika gry. Moim zdaniem Luke grając swój tenis powinien zakończyć ten mecz w dwóch partiach, a kurs na to zdarzenie stanowi dla mnie atrakcyjną propozycję.
EDIT:
Strona ITFu, co do stylu gry Stathama, jednak raczej się myli. Znalazłem wideo, gdzie gra on zwykłym forehandem oraz oburęcznym backhandem. Nie zmienia to mojego postrzegania na to spotkanie i dalej uważam, że Saville powinien sobie poradzić i to w dwóch setach.
Typy dnia Macko18 listopad 2014 :
1. Przysiężny-Bolelli over 22.5, Pinnacle 1.83. Wynik? 2:0(7-6,6-4) ✅
2.Haase-Serra DW 2:0, Bet365 1.80. Wynik? 2:1(3-6,6-1,7-5) ⛔
3.Jenkins-Klahn Jenkins, Pinnacle 2.01. Wynik? 0:2(6-7,1-6) ⛔
4.Groth-Corrie Groth, Pinnacle 1.59. Wynik? 2:1(4-6,7-5,7-6) ✅ 5.Jenkins-Saville Over 22.5, Bet365 1.83. Wynik? 0:2(3-6,3-6) ⛔
6.Harrison-Mannarino DW 0:2, Bet365 2.00. Wynik? 0:2(1-6,1-6) ✅
7.Statham-Saville DW 0:2, Bet365 2.00. Wynik? 0:2(4-6,3-6) ✅
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Groth Samuel-Kuznetsov Alex 1, Pinnacle Sports 1.78

2:6, 6:2, 6:1 ✅✅✅

VS.


Mój typ na przełamanie który gram za bardzo wysoką stawkę. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Alex 0:3, wszystkie ich mecze były zacięte ponieważ kończyły się w trzech setach. Dwa razy grali na halach oraz raz w tym roku na hardzie. Groth pokonał groźnego Corrie 4:6, 7:5, 7:6, a Kuznetsov 7:6, 4:6, 6:2 Ginepriego. Amerykanin w 2013 oraz 2012 roku dochodził tutaj do ćwierćfinałów, a Australijczykowi udało się w 2012 roku dojść do półfinału. Bilans Grotha na halach w tym roku to 9/4, wygrał challenger w marcu także coś pod dachem potrafi grać. Kuznetsov natomiast ma 9/3 i jego najlepszym osiągnięciem na halach było dojście do ćwierćfinału w Memphis przez kwalifikacje. Widziałem mecz Grotha z Corrie i był bardzo zaangażowany w tamtym meczu także o odpuszczaniu nie ma mowy. Samuel to gracz o najszybszym serwisie na świecie, dzięki takiemu podaniu ma mnóstwo łatwych punktów. Na returnie wygląda dalej mało imponująco lecz jest znaczna poprawa niż w poprzednich sezonach. Kuznetsov natomiast nie ma silnego serwisu, jego specjalizacją są wymiany oraz gra z końcowej linii. Mimo,że jest 3:0 dla Alexa uważam,że dzisiaj Groth pierwszy raz wygra z nim.

&quot;Typy dnia&quot; Tie Breaka, listopad 2014 :
1. Sandgren Tennys-Kudla Denis 2, Pinnacle Sports 1.60. Wynik? 6:2, 5:7, 2:6✅
2. Smith John Patrick-Klahn Bradley 2, Unibet 1.66. Wynik? 6:2, 4:6, 5:7 ✅
3. Van Peperzeel Gavin-Edmund Kyle 0:2, Bet365 1.53. Wynik? 6:4, 1:6, 4:6 ⛔
4. Mitchell Benjamin-Klahn Bradley 0:2, Bet365 1.90. Wynik? 6:4, 2:6, 6:4 ⛔
5. Russell Michael-Duckworth James 2, Bet365 1.72. Wynik? 6:7, 3:0 krecz Duckworth, zwrot ▶
6. Melzer Jurgen-Lacko Lukas 0:2, Bet365 2.75. Wynik? 6:3, 3:6, 6:7⛔
7. Groth Samuel-Kuznetsov Alex 1, Pinnacle Sports 1.78. Wynik? 2:6, 6:2, 6:1✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tie Break w innym temacie piszesz o tenisistach odpuszczających końcówki sezonu a grasz Grotha ???? Chłopaczyna wskoczył do top100 odpuscil sobie czelki w Australii, z rudym Corrie grał jak grał od niechcenia a Alex nie dosc ze h2h, dobrze trzyma swoj serwis to jeszcze pasuje podgonic ranking
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Tie Break w innym temacie piszesz o tenisistach odpuszczających końcówki sezonu a grasz Grotha Chłopaczyna wskoczył do top100 odpuscil sobie czelki w Australii, z rudym Corrie grał jak grał od niechcenia a Alex nie dosc ze h2h, dobrze trzyma swoj serwis to jeszcze pasuje podgonic ranking
Owszem odpuszczają ale naturalnie,że nie wszyscy. ???? Widziałem mecz Grotha i mam nieco inne zdanie niż Ty. Moim zdaniem przegrał seta w sportowym aspekcie, a nie z racji tego,że nie chciało mu się biegać do piłek jak Krajnovic to ostatnio zrobił. Wiem,że typ ryzykowny tym bardziej iż 0:3 jest dla Alexa. Jak to wyjdzie to zobaczymy.
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Norbert Gombos - Farrukh Dustov 2 , 2,62 Marathonbet ✅✅✅
Patrze i oczom nie wierzę. Taki kurs? Buki chyba sie sugerują nie najlepszymi ostatnimi występami Uzbeka lecz na tym turnieju wygląda kapitalnie i mamy tutaj gigantyczne value , powinno być max 1,8 . Nie będę się rozpisywał tutaj o ostatnich wynikach obu zawodników bo to sobie może każdy bez problemu sprawdzić, sugeruję się tylko tym co widziałem na tym turnieju i gram bardzo mocno na Dustova . Kapitalny serwis i świetny forhend , powinno starczyć na Gombosa. Być może nawet 2-0 .
 
mieszko 70

mieszko

Użytkownik
Czas na pierwszą analize:
Millot V. (Fra) - Hanescu V. (Rou) Typ:2 Kurs:1.40 bet365
5-7, 4-6✅✅
Kurs nie zachwyca ale do dubelka jak znalazł.
Dziś na kortach Mouilleron-Le-Captif spotka się 33 letni Victor Hanescu obecnie 127 zawodnik rankingu ATP z młodszym o 5 lat Vincentem Millot&#39;em zajmującym obecnie 161.
Faworytem moim jak i bukmacherów jest starszy z zawdoników, bardziej doświadczony i utytułowany Hanescu.
Wydaje mi się, że w formie w której obecnie się znajduje Hanescu nie powinien mieć problemu z ograniem przeciwnika, gdyż ostatnio ogrywał m.in Mahuta i Krajinovic&#39;a a Przysiężnemu, bedącemu ostatnio w dobrej formie urwał seta.
Myślę, że ogranie i doświadczenie weźmie górę w tym spotkaniu i zobaczymy pewne zwycięstwo Rumuna.

Drugim typem jaki mi się nasuwa jest spotkanie
Krajicek A. (Usa) - Brown D. (Ger) typ:2 Kurs:1.50 bet365

6-7 , 3-6
✅✅
Oglądałem wczoraj spotkanie Browna, który prezentuje bardzo ofensywny tenis po serwisie, z którego często bezpośrednio zdobywa puknkty, a jeśli nie to biega do siatki i tam próbuje szybko zakończyć akcje, a przy podaniu przeciwnika agresywne returny niestety często przestrzelone ale przy słabyszym gemie serwisowym przeciwnika ma szane na przełamanie.
Jeśli spojżymy na ostatnie spotkania Krajicka to wygląda to nie najgożej ale są to głownie zwyciestwa z przeciwnikami znajdującymi się niżej od niego w rankigu, a jeśli pojawi się ktoś silniejszy zazwyczaj są to gładkie porażki.
Myślę, że ofensywny tenis Browna połaczony z mocnym serwisem weźmie góre w tym spotkaniu i Niemiec bez większych problemów pokona Amerykanina.
Ja gram oba spotkania jako dubelek co daje nam AKO: 2.10
EDIT:
Wcześniej podałem nieprawidłowe informajce dotyczące bilanse także je usuwam a wprowadzenie w bład, jeśli chodzi o te dane, przepraszam :-| ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Gojowczyk-Lacko 2 @1.52
Slowak w bardzo dobre formie jak zwykle tutaj. Wczoraj bardzo emocjonujacy mecz z Melzerem. Lacko wygrywal tutjesyz challanger w 2011 i 2013 roku i tym razem tez powienien liczyc sie w walce o koncowy triumf w stolicy Slowacji. Niemiec mial bardzo udany okres w okolicach US Open. Gojowczyk bardzo grozny na pierwszym serwisie rzecz jasna, ale drugi serwis to juz szansa dla Slowaka, a wczorajszy mecz Lacko powinien dzis zaowocowac bardzo dobra gra.
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Krajicek A. (Usa) - Brown D. (Ger) typ:2 Kurs:1.50 bet365

Oglądałem wczoraj spotkanie Browna, który prezentuje bardzo ofensywny tenis po serwisie, z którego często bezpośrednio zdobywa puknkty, a jeśli nie to biega do siatki i tam próbuje szybko zakończyć akcje, a przy podaniu przeciwnika agresywne returny niestety często przestrzelone ale przy słabyszym gemie serwisowym przeciwnika ma szane na przełamanie.
Jeśli spojżymy na ostatnie spotkania Krajicka to wygląda to nie najgożej ale są to głownie zwyciestwa z przeciwnikami znajdującymi się niżej od niego w rankigu, a jeśli pojawi się ktoś silniejszy zazwyczaj są to gładkie porażki.
Myślę, że ofensywny tenis Browna połaczony z mocnym serwisem weźmie góre w tym spotkaniu i Niemiec bez większych problemów pokona Amerykanina.
Zapomniałeś dodać , ze Krajicek pokonal go w tym roku gladko w dwoch setach. Zreszta co powiesz o Brownie ktory przegral z Deseinem(208 w rankingu) tydzien temu. Krajicek jak najbardziej moze ten wynik powtorzyc.

Ja gram na niego po kursie 2,70 w Pinnacle
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Bratysława
7.11 17:30
Lucas Lacko - Peter Gojowczyk
typ: 2-0
2,25
Bet365
Analiza
Cwiercfinał turnieju w Bratysławie, a w nim reprezentant gospodarzy, Lucas Lacko zagra z Niemcem, Peterem Gojowczykiem. Reprezentant naszych zachodnich sasiadow wspaniale rozpoczał tegoroczne rozgrywki, z biegiem czasu bylo jednak tylko gorzej. Peter w ostatnim czasie przegrywał na bardzo wczesnych etapach wszystkich turniejow w ktorych brał udział. Nie udawało mu się przejść kwalifikacji kolejno w Szanghaju, Wiedniu i Walencji, a w challengerze w Genewie odpadł juz w pierwszym spotkaniu. Tutaj co prawda udało mu się dojśc do cwiercfinalu gdzie po drodze pokonał Ungura i Martina, jednakze ci zawodnicy duzo lepiej czuja sie na wolniejszych nawierzchniach. Zupelnie przeciwnie Lacko, który na hardzie gra dobrze, ponadto wystepuje przed wlasna publicznoscia wiec jest podwojnie zmotywowany. Lucas prezentuje sie niezle w ostatnim czasie, wygral challengera w Taszkiencie, co prawda w Genewie kreczował, jednakże po kontuzji nie widać już nic. Jest również zawodnikiem dużo bardziej ogranym, od kilku lat znajduje się już w top 100. Wszystko przemawia więc za Słowakiem i ku niemu kieruje swoj dzisiejszy typ.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Pouille lucas-Kamke Tobias 2, Pinnacle Sports 2.00

3:6, 2:6 ✅✅✅

VS.


Dla bukmacherów Pouille dalej robi wieli BUM!!! ponieważ uważają go za faworyta. Zapewne Ci co wystawili kursy sugerują się dobrym występem Francuza w Paryżu gdzie przez kwalifikacje doszedł do III rundy ulegając Federerwowi 6:4, 6:4. Pokonał tam po drodze sensacyjnie Johsona, Nieminena, Karlovica, Fogniniego wszystkich bez straty seta. W tym turnieju również gra na ternie Francji jako potencjalny gospodarz i pokonał najpierw w I rundzie Riba-Madrid 6:4, 6:2 (tenisista który nie ma wielkiego pojęcia o grze na hali 4/14) i w drugiej rundzie przegrywał z Baghdatisem 4:6, 4:4 lecz Cypryjczyk skreczował. Lukas w chwili obecnej jest na 134 miejscu ATP i jest to jego najlepszy ranking. Jego przeciwnikiem będzie o 12 lat starszy Tobias Kamke. Niemiec sklasyfikowany na 102 miejscu,a w przeszłości był 64. To bardzo doświadczony zawodnik który potrafi grać na każdej nawierzchni,a na halach to czuje się bardzo dobrze. Od początku kariery jego bilans wynosi 127/86,a w tym roku 8/6. W tym turnieju pokonał najpierw Llodrę 6:2, 6:2 który po tym sezonie kończy karierę i w drugiej również bez większych problemów Albota 6:2, 6:4. Pouille ma 185 cm wzrostu i serwisem potrafi nabić sobie sporo punktów, Kamke który ma zaledwie 178 cm również potrafi mocno serwować. Jest znaczna różnica...jeśli Francuzowi serwis przestaje siedzieć to ma wielki problem, a jeśli Niemiec ma słaby okres trafiania to nadrabia to grą z głębi kortu. Kamke dla mnie zawsze był i będzie ubogą wersją Del Potro, mimo swojego niewysokiego wzrostu gra bardzo płasko i agresywnie z bekhendu jak i forhendu, a to na hali często jest miażdżące dla przeciwnika. Lukas to zawodnik który dopiero wchodzi w tenisowy, dorosły świat. Prawdą jest,że ostatnie tygodnie ma fenomenalne ale moim zdaniem dzisiaj zakończy przygodę w tym turnieju. Tobias to bardzo groźny zawodnik pod dachem i według mnie dzisiaj swoim doświadczeniem wygra mecz z młodszym rywalem,a faworyzowanie Pouille jest totalnie nie na miejscu ponieważ mieliśmy mnóstwo młodych zawodników którzy mieli przysłowiowy dzień, czy turniej konia,a z czasem wracali na swoje tory. Gram ten typ za wysoką stawkę i jakoś szczególnie nie mam obaw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Groth Samuel-Elias Gastao 2:0, Bet365 2.10

3:6, 7:5, 7:6 ⛔⛔⛔


VS.


Idę konsekwentnie w stronę Grtoha i tutaj mogę postawić na 2:0 w jego kierunku. Widziałem dwa mecze w tym turnieju Samuela i ten ostatni z Kuznetsovem miał bardzo dziwny przebieg. Australijczyk w pierwszym secie aż dwa razy stracił swoje podanie, jeśli tenisista który bazuje w 70% na serwisie traci serwis aż dwa razy znaczy to o bardzo złej dyspozycji i tak faktycznie było w I secie. Lecz w drugim i trzecim secie stała się jeszcze bardziej niespodziewana sytuacja ponieważ to Samuel przełamał Alexa kilkakrotnie i mecz skończył się wynikiem 2:6, 6:2, 6:1. Swoją drogą Kuznetsov w I secie genialnie returnował serwisy. Tutaj Samuel będzie grał z zupełnie innym graczem. Elias to jest zawodnik który czuje się najlepiej na mączce lecz na hardzie również ma &quot;przyzwoite&quot; wyniki. Lecz na halach tak kolorowo to nie wygląda, w całej karierze bilans 19/16,a w tym roku 6/5. Chociaż nie można mu tego zabrać,że sprawił małe niespodzianki ponieważ pokonał Mahuta, Baghdatisa w tym sezonie pod dachem. Ale Francuz jak i Cypryjczyk sezon mają nie najlepszy i nie grają na swoim poziomie. W tym turnieju Portugalczyk pokonał z problemami Torebko (239 ATP) 3:6, 6:3, 7:5, a kolejno dzięki walkowerowi Dancevica znalazł się w III rundzie. Panowie ze sobą nigdy nie grali i szokiem może być dla Eliasa spotkanie z serwisem Grotha. Elias ma serwis normalny bez szału,ale jest znacznie lepiej wyszkolonym technicznie zawodnikiem niż Groth. Groth już w tym turnieju miał sporo słabych momentów także już wystarczy. Uważam,że prędzej czy później Elias połamie się,a jeśli nie to w tie braku wygra Samuel ponieważ statystycznie w rozgrywkach dodatkowych wygrywają ci z lepszymi serwisami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Mitchell vs Ward
DW 0:2 1.90 bet365

0:2(5-7.2-6) ✅ ✅ ✅
Konsekwentnie stawiam DW 2:0. Dzisiaj wybrałem typ na Jamesa Warda, który za przeciwnika będzie miał Benjamina Mitchella. Na papierze statystyka obu graczy na hardzie wygląda podobnie. Australiczyk 32/15, zaś Brytyjczyk 32/16. Jednak jeśli odejmiemy temu pierwszemu mecze w niżej notowanych Futuresach, to pozostaje przeciętne 13/11 i to w porównaniu do liczb Warda wygląda o wiele słabiej.
Kangur w dwójce traralgońskiej pokonał na początek Klahna 2:1, co było już sporą niespodzianką, następnie Meistera, co raczej nikogo nie zdziwiło, a w ćwierćfinale po zaciętym spotkaniu Johna-Patricka Smitha, także w trzech partiach. Pierwszego seta przegrał, zaś w drugim secie wygrał po tb(8-6). Pokazuje to, że był bliski pożegnania się z całą imprezą. Myślę, że w półfinale tak już się nie stanie i Ward go odprawi w miarę pewnie. W jedynce, która rozgrywana była w tamtym tygodniu Benjamin odpadł w ćwierćfinale z przeciętnym Moriyą. Moim zdaniem sam półfinał jest dla 22-latka sporym sukcesem i ewentualna porażka nie sprawi wielkiego niezadowolenia u niego.
Po drugiej stronie siatki stanie o wiele bardziej doświadczony 27-letni Brytyjczyk Ward. Jego doświadczenie, jak i ogranie wynika z o wiele większej ilości występów w turniejach rangi ATP. Potrafił kilkukrotnie w tym roku dochodzić do późniejszych faz Challengerów, zaliczając kilka półfinałów i finałów. Najlepszym jego występem ostatnimi czasy jest chyba Masters w Szanghaju. James przebrnął tam przez kwalifikacje ogrywając gładko Troickiego. W pierwszej rundzie uległ Andersonowi, jednak po zaciętej walce, gdzie urwał Afrykanerowi seta. W tym turnieju Brytyjczyk zaimponował mi najbardziej wynikiem z poprzedniej rundy, gdzie w dwóch setach rozprawił się z graczem gospodarzy, młodym i utalentowanym Kangurem należącym do grona nadziei australijskiego tenisa Thanasi Kokkinakisem. Myślę, że Mitchell to niższy szczebel, niż gracze, których ostatnimi czasy Ward ogrywał i to w dwóch partiach.
Podsumowując, za Wardem przemawia doświadczenie i ogranie na wyższym poziomie. Dla niego jest to mecz, których rozgrywał już wiele, a Mitchell rozgrywa dopiero swój drugi półfinał challengerowy w tym roku.
Typy dnia Macko18 listopad 2014 :
1. Przysiężny-Bolelli over 22.5, Pinnacle 1.83. Wynik? 2:0(7-6,6-4) ✅
2.Haase-Serra DW 2:0, Bet365 1.80. Wynik? 2:1(3-6,6-1,7-5) ⛔
3.Jenkins-Klahn Jenkins, Pinnacle 2.01. Wynik? 0:2(6-7,1-6) ⛔
4.Groth-Corrie Groth, Pinnacle 1.59. Wynik? 2:1(4-6,7-5,7-6) ✅ 5.Jenkins-Saville Over 22.5, Bet365 1.83. Wynik? 0:2(3-6,3-6) ⛔
6.Harrison-Mannarino DW 0:2, Bet365 2.00. Wynik? 0:2(1-6,1-6) ✅
7.Statham-Saville DW 0:2, Bet365 2.00. Wynik? 0:2(4-6,3-6) ✅
8.Mitchell-Ward DW 0:2, Bet365 1.90. Wynik? 0:2(5-7,2-6) ✅
 
M 493

milo93

Użytkownik
Seppi Hernych -1.5 seta 1.613 Pinnacle 6:4 7:5 ✅✅✅✅ :cool:
Włoch Seppi(ATP44) Janek Hernych(ATP255) widać gołym okiem jaka przepaść dzieli tych zawodników w rankingu. Seppi cały sezon gra w rozgrywkach ATP jednak tego challengera traktuje na poważnie przecież broni tytułu sprzed roku.Jest to zawodnik wszechstronny lubi długie wymiany czego nie można powiedzieć o Czechu,który bazuje na serwisie i siatce co na graczy z ITF i słabych z challengerow wystarcza.Dziwię się skąd taki kurs chyba dlatego,że to półfinał widziałem wszystkie mecze Włocha śmiać się mi chce jak momentami bawi się z zawodnikami jak dziećmi z Czechem będzie to samo,a jeśli serwis nie będzie siedział to będzie mecz do jednej bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Nedovyesov-Gojowczyk 2 @1.35
Po wczorajszym meczu Gojowczyka z Lacko mozna tylko napisac, ze Niemiec wymiata. Powienien byc smialo final w wykonaniu Gojowczyka, lezy mu ten szybki kort niesaowicie, kilka raz wyszedl wczoraj z opresji, a sama gra na bardzo dobrym poziomie. Niedovyesov ok, ale tego nie przeskoczy cowczoraj gral Niemiec ze Slowakeim. Nieduzo, ale do kombinacji moim zdaneim jak najbardziej. Koniec analizy.
Swoja droga milo byloby gdyby milenijny post okazal sie trafiony. Oby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 676

mmichael83

Użytkownik
Tim Smyczek- Sam Groth

over 22,6 gema

1,8 bet365

Polecam dzisiaj zagrać na półfinał w Knoxville, pomiędzy broniącym tytułu amerykaninem oraz kangurem z potężnym serwisem. Tim gra u siebie i broni tytułu, do tej pory tutaj sie prezentował nieźle, utrzymuje swoje podanie dosyc pewnie, głównym atutem jego jest regularność wymian i inteligentna gra ( na poziomie challanger oczywiście ) , po drugiej stronie najmocniejszy serwis w turze, szczerze wątpiłem w to że Sam zagra więcej niż jeden mecz, ponieważ sezon ma dobry,zrobił swoje, ma dobry ranking na AU Open i wiadomo pozniej nadchodzi brak motywacji dla nizszej rangi turniejow, ale w 2 meczach( 3 setowych) ratował sie z opresji, co przekonuje Mnie ze traktuje ten turniej powaznie, wczoraj uratowal 4 meczbole serwisem, co dla nikogo nie jest zaskoczeniem, zaserwował prawie 30 asow. Tutaj juz nie bedzie mial tak latwo, ale co za tym idzie licze ze bardziej sie zmobilizuje i skoncentruje bo Tim latwo Swojego serwisu nie odda , a tym bardziej na returnie kangur rewelacyjnie nie gra, wiec musi sie skupic na tym co ma najlepsze czyli wygrywanie wlasnego seriwsu,raczej na pewno bedzie tie-break,a licznia 23 gemy spokojnie powinna byc pokryta, panowie to walczaki na korcie i bedzie ciekawe spotkanie, zapraszam.
 
J 202

jazirii

Użytkownik
Ostatnio sporo oglądałem meczy, więc mam ciekawe spostrzeżenia.

Smyczek - Groth @1 1.4 DW 2-0 2.10 bet365
Smyczek zaprezentował sie wczoraj wyśmienicie w meczu z Jaziriim, parekrotnie łamiąc przeciwnika, dobrze serwował, trzymał piłkę, w pamięci utkwiła mi jedna piłka kiedy minął Jaziriego, było to nieprawdopodobne zagranie. Prezentuję*w tym turnieju wysoką*formę, od porażki z Broadym wziął*się bardzo mocno w garść. Po drugiej stronie Sam Groth, widać, że spuścił z tonu. Jest na bardzo wysokiej pozycji w rankingu, bo aż na 81 miejscu, a pamiętam jeszcze jak na początku roku, gdzie były challengery w Azji był koło 300 miejsca. Obecna jego forma, pozostawia wiele do życzenia. Wygrany mecz z Kuznetsovem, 1 set zagrał tragicznie, w 2 secie kontuzja Kuznetsova, ale wczorajszy mecz z Eliasem w jego wykonaniu to dramat. Prowadząc 2-0, przegrywa seta 3-6. W 2 secie broni piłki meczowe, w 3 secie to samo, wyjątkowo ciężko wygrywa swoje podania, ratuje się*serwisem, a z tyłu kortu totalny piach, niekiedy wiele podwójnych i naprawdę*słaba gra. W tie-breaku ostatecznie udało mu się*zwyciężyć. Jak dla mnie ten mecz dzisiaj to promocja, nic dziwnego, że kursy na Smyczka poszły już z 1.57 na 1.40, w dodatku polecam zagrać 1 seta i 2-0 po kursie 2.10. Na moje oko Smyczek będzie trzymał swoje podanie, a Australijczyk jeśli zaprezentuje się*tak jak wczoraj to mecz nawet nie potrwa długo.


Broady - Mannarino @1 4.00 lub DW 1-2 4.00 bet365 ⛔
Chłopak Broady gra naprawdę bardzo dobrze ostatnimi czasy, warto zobaczyć jego ostatnie spotkania i bardzo dużo zwycięstw, dobrze porusza się po korcie, dość dobrze serwuję, potrafi przytrzymać piłkę, w dodatku dobrze biega. Wiele osób tutaj za wysoko ceni Mannarino, jak dla mnie na pewno jest to gracz dużo bardziej znany, ale czy jego ostatnia forma jest aż tak wysoka? wyniki wprawdzie gładko ograł Harrisona czy Mcgee, ale.. Francuz ma średni serwis, taki typowy cięty serwis, a z tyłu kortu trzyma piłkę, w końcowej fazie idzie na volleya, potrafi się łatwo połamać, nawet w meczu z Mcgee łapałem wysokie kursy po 1.7-1.8 na jego seta, myślę, że Broady może tu spokojnie powalczyć, zamiast ładować 2-0 Mannarino, polecam zagrać Broadiego po 4.00, i DW 1-2 Mannarino po kursie 4.00, jeśli mecz zakończy się innym wynikiem niż 2-0 Francuz, księgarnia.
edit: 1 set 6-0, totalnie się Brytyjczyk poddał, na drugi set kursy na Broadiego były nawet po 6.5, przy stanie 4-3 i serwie Adriana miał przewagę, ale niestety nie udało się. W takich momentach zazwyczaj gram seta faworytów, bo kurs jest okazją, w tym przypadku było 1.9 na Mannarino co i tak jest lepszym kursem niż to DW 2-0 w tym meczu, no niestety nie weszło, chłopak się poddał w 1 secie, a w 2 secie nie dał rady przytrzymać Adrianowi. :-|

Nedovyesov - Gojowczyk @2 1.36 DW 0-2 1.90 bet365 ✅
Co prawda nie oglądałem wczoraj Gojowczyka, ale Lacko tutaj prezentował się bardzo dobrze, wychodził z wyjątkowych opresji i wygrywał. Lacko miał sporo BP ale mimo to nie umiał ich wykorzystać, domyślam się, że serwis Gojowczyk zrobił*robotę. 2 set był bardzo zacięty, ale nawet od wyniku 15-40 wyciągnał ostatniego gema. Hmm Nedovyesov, jak dla mnie to średni zawodnik z dobrym serwisem, ale z lepszymi od siebie wygrywać nie potrafi. Wczoraj Marchenko 1 set zagrał dobrze, a potem zaczął*robić błędy, w dodatku Ukrainiec ma słabą głowę, te jego okrzyki po przegranych piłkach, zaczął psuć a Nedovyesov to wykorzystał, w dodatku przy swoim podaniu serwował asy. Myślę, że ten mecz będzie wyrównany, ale mimo to Gojowczyk znajdzie sposób jak połamać Kazacha, po wczorajszym zwycięstwie nad Lacko, że połamał*go parę razy powinno mu się*to udać. Myślę, że warto chwilę poczekać i łapać jakieś 1,5-1,7 na 1 set na Gojowczyka.
edit: no niestety na 1 seta nie było co zbierać, ale 2 set jak się Gojowczyk połamał to jak najbardziej, bodajże z 3-2 Nedovyesov na 6-4 Gojowczyk :cool:

Brown - Bachinger @1 2.37 bet365 ⛔
Jak dla mnie Dustin jest mega niewygodny, w dodatku serwuję szybko, ładuję*te asy, gra mocno, płasko agresywnie, to jego podanie od razu wykańcza przy siatce, zdarzają mu się błędy, bo z tych jego strzałów komu by się nie zdarzały, ale przełamać*go jest trudno, wczoraj wychodził z wyjątkowych opresji w meczu z Krajickiem bo od 0-40, i 0-30 przy swoim podaniu. Bachinger ostatnio notuję*zwyż formy, ale będzie miał dzisiaj ciężkie zadanie, wczoraj gdyby Basic zachował*się nieco lepiej 1 set byłby praktycznie jego. Myślę, że Brown może tu wygrać nawet 2-0 po 3.75
edit: nie wziąłęm pod uwagę tych głupich strzałów Browna i że jego błędy bachinger może wykorzystać, po wyniku widać, że 2-0 Bachinger to było czyste value..

Seppi - Hernych @1 DW 2-0 1.57 bet365 ✅
Seppi broni tytułu z przed roku, naprawde to jest gracz z top50 ATP, dla mnie przepaść, Hernych bazuję na serwisie i volleyu, gdy tego nie ma, to jego też nie ma. Wczoraj 1 set oddał podanie Karatsovi, połamał się chyba 2 razy, tyle, że Rosjanin nie umiał tego ani razu wykorzystać, dowieźć*seta do końca. Seppi powinien trzymać swój serwis, przede wszystkim z gry będzie lepszy, myślę, że Włoch wygra, nawet 2-0 po 1.57.
edit: i tak samo pięknie w tym spotkaniu można było połapać, 1 set trochę*gorzej, ale 2 set przy serwie seppiego 4/5 15/30 na pewno coś koło 2.00 wisieć musiało jak nie lepiej, widziałem dobre kursy po 1.7, niestety pograłem troszkę*wcześniej..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 493

milo93

Użytkownik
Smyczek Groth 1 1.40 bet365⛔ 4 razy przegrać podanie z Grothem
Groth po prostu wygląda fatalnie w tym turnieju z Elias cudem wyciągnął mecz ale to nie sztuka z takim ogórkiem na tej nawierzchni.Smyczek to inna półka on bardzo regularny jest techniczna między nimi różnica to przepaść.Australijczyk widać zmęczony sezonem a Smyczek jakby złapał świeżość nie widzę innej opcji niż zwycięstwo Amerykanina.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom