>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 45: Bogota, Yeongwol, Bratislava, Knoxville, Ortisei

Status
Zamknięty.
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Seguros Bolivar Open
Miejsce: Bogota, Colombia,
Nawierzchnia: clay,
Pula nagród: $125,000 +H,
Oficjalna strona: http://www.tennissegurosbolivar.com/web/
Slovak Open
Miejsce: Bratyslava, Slovakia,
Nawierzchnia: hard,
Pula nagród: €64,000 +H,
Oficjalna strona: http://www.slovakopen2013.sk/uvod.html
Val Gardena
Miejsce: Ortisei, Italy,
Nawierzchnia: hard,
Pula nagród: €64,000
Oficjalna strona: http://www.atpvalgardena.it/
Knoxville Challenger
Miejsce: Knoxville, USA,
Nawierzchnia: hard,
Pula nagród: $50,000
Oficjalna strona: http://knoxchallenger.com/
Yeongwol Challenger
Miejsce: Yeongwol, South Korea,
Nawierzchnia: hard,
Pula nagród: $35,000 +H,
Oficjalna strona: -

Zapraszam do pisania analiz!​


-------------------------------------------------------------------------
Malek Jaziri - Peter Gojowczyk @ 2,25 Bet365 ZWROT [Jaziri wycofał się]
Malek Jaziri to Tunezyjczyk, który od dłuższego czasu próbuje odbudować formę po kontuzji grając w challengerach. W jednym z nich (kilka tygodni temu) miał zagrać z reprezentantem Izraela Amirem Weintraubem. Do tego meczu jednak nie doszło. Oficjalnie dlatego, że Tunezyjczyk na rozgrzewce miał problemy z kolanem, jednak tajemnicą poliszynela jest fakt, że chodzi o stosunki polityczne Tunezji i Izraela - tunezyjski minister sportu zakazał Jaziriemu grania w tym meczu. Wczoraj dotarła do opinii publicznej informacja, że Tunezja zostaje z tego powodu zawieszona w rozgrywkach Davis Cup na jeden rok.

Teoretycznie w drugiej rundzie challengera w Ortisei bardzo realna jest perspektywa meczu Jaziri (TUN) - Sela (ISR). Wierzę, że Malek chciałby zagrać ten mecz, podobnie jak z Weintraubem, ale dla świętego spokoju sobie odpuści (tankowanie/wycofanie się). Dziś gra finał turnieju w Genewie gdzie zagrał już kilka dłuższych meczów. Tankowanie w pierwszej rundzie w Ortisei wydaje się zatem rozsądnym scenariuszem.
Na niekorzyść typu działa to, że jako finalista w Genewie, w następnym turnieju zagra swój mecz prawdopodobnie po meczu Seli i jeśli Izraelczyk polegnie w pierwszej rundzie to cała otoczka się zmienia i to Jaziri będzie nieznacznym faworytem do zwycięstwa (rok temu wygrał z Gojowczykiem 6-4 6-4).
Uważam jednak że w tych okolicznościach zdecydowanie warto zagrać na Gojowczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Ward J. v Daniel T. ⛔ niespodzianka
@ 1,52 Betclic
Pierwsza runda Challengera w Yeongwol, typuję tutaj zwycięstwo Brytyjczyka, który podejmie Japończyka Taro Daniela. Myślę, że Ward powinien poradzić sobie z Japończykiem z końca trzeciej setki rankingu ATP. Daniel pewnego poziomu nie przeskoczy, gra z powodzeniem w turniejach rangi Futures, jednak nie ma co porównywać klasy zawodników, praktycznie same spacerki. Poziom Challenger jest nie do osiągnięcia. W tym sezonie Daniel w głównych turniejach wygrał aż .. jedno spotkanie. Kilka razy przeszedł przez kwalifikacje jednak następny etap to jak mur chiński. Długi i nie do przejścia. Ward to stały zawodnik Challengerów, jakiś poziom już jest, ostatnio mała niespodzianka - porażka z Guccione, jednak u siebie Australijczyk jest bardzo groźnym rywalem. James na hardzie w tym sezonie osiągał już świetne wyniki, półfinał w Melbourne, wygrana w Lexington, ćwierćfinał w Granby czy finał w West Lakes - wyniki bardzo dobre, trzeba przyznać bez bicia. Kurs mnie bardzo satysfakcjonuje, Ward w formie, po słabym turnieju będzie chciał się zrehabilitować, rywal spokojnie do pokonania.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Viola-Chiudinelli 2-6,5-7⛔
typ Viola
kurs 1,72 Bet365


Viola w przeciwieństwie do Szwajcara ma szanse jeszcze zblizyc sie do top 100 ,co dalo by mu duze szanse na gre w Australian Open bez kwalifikacji,badz wysokie rozstawenie w nich. Ostatnio moze nie gra jakos dobrze,ale na zawodnika ktory najlepiej radzi sobie na cegle jego wyniki zwlaszcza w hali nie sa takie złe.W tamtym roku doszedl w Ortisei do połfinalu wiec troche tych punktów do obrony ma, a pamietam ze w nim mnie pozytywnie zaskoczyl walczac z Beckerem.Chiudinelli to gracz podobnie grajacy do Niemca tylko półke niżej,dobry serwis ,czeste wypady do siatki i forhand na Włocha moga nie wystarczyc.Viola gra u siebie co powinno go dodatkowo zmotywowac a i Szwajcar miał ostatni tydzien dosc intensywny dochodzac do półfinału w Genevie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
limax 34

limax

Użytkownik
De bakker 4.50 @ bet365
Przeczucie i tyle czuję że Seppi już odpuści sezon i trochę odpocznie bo co mu z czelka ?
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Rice D. (+3) v Krajicek A. ✅
@ 1,99 Marathon
Próbuję tutaj zagrać coś w stronę Brytyjczyka, bardzo żałuję, że nigdy nie udało mu się wypłynąć na głębokie wody bo zawsze byłem fanem jego gry. Dzisiaj zagra z Krajickiem, którego wręcz przeciwnie, nienawidzę oglądać, nie rozumiem jak taki gracz jak on może być tak wysoko w rankingu. Gra praktycznie w Futuresach, w Challengerach zatrzymuje się na pierwszych rundach - podobnie jak Rice, jednak to David robi na mnie większe wrażenie. Kilka tygodni wstecz przy okazji meczu Kudla v Krajicek opisywałem Austina, jeśli kogoś ciekawi może zaglądnąć do tematu. Krajicek gra bardzo mało w hali, Rice wręcz przeciwnie ma bardzo dużo meczy rozegranych - myślę, że jest to ciekawy do rozważenia bet.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
takiego dymania dawno nie widzialem, slowackie cygany , ci sedziowie i liniowi oslepieni blaskiem Mecira nie widzieli zadnego jego auty a Pashanskiemu to polowe asow i serwisow z returnem w aut odkrzyczeli aut + ta wiesniacka publicznosc
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Sijsling I. v Thiem D. ✅
@ 1,45 Marathon
Jak dla mnie to jest jeden z najlepszych typów dnia. Sijsling to zdecydowanie lepszy zawodnik, dodatkowo hala to nawierzchnia w której odnosi bardzo dobre wyniki. W ostatnim czasie jak przegrywa to tylko z zawodnikami z najwyższej półki. W tym sezonie w hali był już w ćwierćfinale w Bangkoku, finał w Mons. Przegrywa tak jak mówiłem z najlepszymi - Simon, Stepanek, Gulbis, Cilic - nie ma się czego wstydzić. Z drugiej strony młody Thiem, który gra sezon życia nie jest zawodnikiem preferującym twarde nawierzchnie, gra praktycznie tylko na mączce. Dodatkowo jeszcze cztery dni temu był na Maroko, gdzie kończył turniej na kortach ziemnych, więc będzie to pierwszy mecz w hali, więc ciężko będzie się &quot;zaaklimatyzować&quot; w pojedynku z takim zawodnikiem jak Sijsling. Dodatkowo jak to lubi bywać w turniejach rangi Challenger, bardzo często zawodnik, który wygrał turniej w następnym tygodniu odpada w pierwszej rundzie. Dzisiaj to nie będzie zwykły przypadek czy zmęczenie - za Sijslingiem przemawia wszystko.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
6.11.13 / 14:00
Tenis, Bratysława
I. Sijsling - D. Thiem
Typ: 2
Kurs: 3.10
Buk: Bwin
I runda halowego challengera w Bratysławie i ciekawie zapowiadający się pojedynek Holendra Igora Sijslinga z Austriakiem Dominikiem Thiemem. Przejdę od razu do konkretów. Teoretycznie bardzo dużo czynników przemawia w tym meczu za Sijslingiem. Lepiej czuje się na hardzie (również halowym) od Thiema, miał mniej napięty kalendarz występów i generalnie do tego spotkania podejdzie w pełni skoncentrowany. Z dyspozycją Thiema może być mały kłopot. Austriak zafundował sobie bowiem w końcówce sezonu intensywne tournee po Maroku gdzie od września do listopada zaliczył 10 występów w 2 turniejach i oba te turnieje wygrał. Tylko raz, że były one grane na cegle a dwa - rywale niezbyt wymagający. Tylko wygrane z Gabashvilim i Starace mogą budzić szacunek. Thiem z Maroka wrócił ledwie 3 dni temu i od razu funduje sobie przeskok z afrykańskich kortów ceglanych na halową Bratysławę, posunięcie dość ryzykowne, więc stawianie w roli faworyta Sijslinga jest całkowicie zrozumiałe. Tylko, że Thiem jest zawodnikiem młodym, rządnym zwycięstw i jego organizm szybko się regeneruje, więc nawet tak krótka przerwa (3 dni) i zmiana kontynentów oraz nawierzchni i warunków gry wcale nie musi stawiać go od razu na przegranej pozycji. Austriak rozwija się w błyskawicznym tempie, dowód tego dał również niedawno nawet na hardzie w Wiedniu gdzie był bardzo blisko wyeliminowania Tsongi przegrywając 1:2, ale tocząc z Francuzem pasjonujący bój. Dominik jest na tą chwilę jednym z ciekawszych zawodników młodego pokolenia i wszyscy obserwatorzy zgadzają się, że jeśli będzie tak dalej się rozwijał to może sporo namieszać w kolejnych sezonach. Końcówkę obecnego ma naprawdę udaną. W Maroku nie tylko pograł, ale pewnie i wypoczął, w Bratysławie ma szansę podtrzymać zwycięską passę 10 wygranych z ostatnich meczów. Jeśli zagra na zbliżonym poziomie do tego co pokazywał w Wiedniu to Sijsling - choć bardzo solidny - może mieć trudny orzech do zgryzienia.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Becker - Berrer
Typ: Becker ✅
1.61
bet365
Mecz dwóch Niemieckich weteranów , Becker trzyma jeszcze fason i potrafi zagrozić zawodnikom nawet na poziomie ATP . Berrer bez rewelacji , wygrał co prawda challenger we Francji ale jest to raczej jednorazowy wyskok . Widziałem kilka jego porażek w kompromitującym stylu z zawodnikami bardzo przeciętnymi w ostatnim czasie .
Becker wygrał tutaj w poprzednim roku , 1 runda bardzo pewnie w swoim stylu broniąc tylko 1 BP w meczu . Berrer męczył strasznie z cieniasem Kravchukiem (10 DF).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Stakhovsky - Copil 2,25 MarathonBet
Challenger w Bratysławie. Kursy na Copila spadają od kiedy została wystawiona oferta, w moim odczuciu warto spróbować. Copil ma moc w serwisie, co bardzo powinno mu pomóc na tej nawierzchni, poza tym prezentuje dość wysoką formę. Widziałem go w Genewie z Klizanem, widziałem w Bratysławie z Haider-Maurerem i prezentował się całkiem dobrze. Typ puszczony raczej ze względu, że w moim odczuciu Stakhovskiemu z Martinem wczoraj zbytnio się nie chciało, także tu może może mieć problemy z taką grą z Copilem. Mecz raczej 50/50, pobieram wyższy kurs.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Coś ci się pomyliło bo kursy na Copila rosną i wcale się nie dziwie bo sam gram Stacha ✅, moze serwis i pomoze ale tutaj jest zbyt szybko a takie drewno jednak lubi miec czas na uderzenie, Stachu to zawodnik na stałym poziomie ATP i trzeba wrócic do setki przed AO

+ Brown,✅
we Włoszech równiez szybka hala, skonczyly sie francuskie pseudohale i jest prawdziwy bang bang. gdzie Dreedy czuje sie jak ryba w wodzie, Cecchinato nie ma wystarczajacych ofensywnych argumentow by tu cos zdzialac
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Zhang Z. v Daniel T. ⛔
@ 1,65 Betsson
Po raz kolejny gram przeciwko Japońskiemu tenisiście. Uważam, że jutro Zhang poradzi sobie z zawodnikiem występującym głównie w Futuresach. Nie wiem co się stało z Wardem ale zagrał bardzo kiepskie spotkanie, co można zobaczyć po wyniku, drugi set kompletnie oddany bez walki. Zhang prezentuje się dobrze, w pierwszej rundzie po trzech setach pokonał Belga Coppejansa. Zhang na kortach twardych gra bardzo dużo i z dobrym efektem. W tym sezonie kilka dobrych wyników w Challengerach zaliczył. Dla Daniela to poprawienie najlepszego wyniku w tym sezonie - jakkolwiek to zabrzmi, gratulację. Kurs mi się bardzo podoba, Zhang tutaj dla mnie jest faworytem - Daniel nie powinien sprawić kłopotów.
 
T 0

tenisplayer

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, Knoxville 23:30
Spotkanie: Groth Samuel/Smith John Patrick - Myneni Saketh/Singh Sanam
Typ: Myneni Saketh/Singh Sanam
Kurs: 4.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kursy są przesadzone, dwaj australijczycy, są mocno faworyzowani, ale moim zdanie hindusi mają tutaj szansę powalczyć, ponieważ w deblu są zgraną parą, grywali niejednokrotnie razem. Jeśli chodzi o twarde korty to również nie mają z nimi problemu. Co do singli tych graczy to Groth pokonał dzisiejszego partnera w 2 setach i jutro ma szanse przejść A. KUZNETSOVA z którym już pokazywał, że może z nim zawalczyć i ten mecz na pewno jest dla niego priorytetem, Smithowi już został tylko w debel czy podejdzie na 100% po przegranym singlu z Grothem też nie można mieć pewności. Hindusi jeśli przyjechali coś zarobić to właśnie w deblu. Myneni odpadł z Youngiem, a Singh przeszedł swojego przeciwnika, ale właśnie trafia na Younga z, którym raczej nie ma większych szans. A więc Hindusi moim zdaniem wychodzą w tym meczu z myślą, że to dla nich mecz o wszystko w tym turnieju, natomiast grotha czeka jutro ciężka przeprawa i skupi się bardziej na grze w singlu. Kurs wart ryzyka.
 
limax 34

limax

Użytkownik
Herbert P.H. (Fra) 1.55 @ ✅✅✅
Czuję tutaj dosyć duże Value po stronie Herberta wspaniały turniej w Paryżu piłki setowe w meczu z Djokovicem. Dzisiaj zacięty 2 setowy mecz z ostatnio dobrze dysponowanym Przysiężnym.Fischer nie zachwyca stracony set z anonimowym P.Prader.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
B 2K

borek149

Użytkownik
Fischer v Pierre-Hugues Herbert
DW 0:2
kurs: 2,37
Bet365

Jak dla mnie perełka dnia czyste zwycięstwo Herbert`a w okolicach @ 1.50. Ja skuszę się na dokładny wynik, a dlaczego ? bo forma, którą prezentują ostatnio obaj panowie jest nieporównywalna. Pochodzący z Austrii Martin Fischer w ostatnim miesiącu znacznie obniżył loty i jego dotychczasowe występy na hali wypadają bardzo blado. Porażki z Gombosem czy Teixeirą urywając zaledwie 5 gemów wystawiają bardzo negatywny rachunek. W pierwszej rundzie również był bardzo bliski odpadnięcia z kompletnym &quot;no name`em&quot; Prader`em. Fischer ewidentnie koniec sezonu jest pod kreską, ma bardzo duże problemy z serwisem, gdzie wyróżnia się duża liczbą podwójnych błędów.
Młody Francuz Herbert jest po bardzo dobrym turnieju Mastersie w Paryżu, gdzie rozegrał 4 bardzo dobre spotkania, dopiero poległ z Djokovic`em mimo, że miał już niemalże wygrany pierwszy set. Zabrakło doświadczenia młodemu tenisiście w pojedynku z gigantem. W tym spotkaniu zrobił na mnie gigantyczne wrażenie, szczególnie w pierwszym secie nie było widać różnicy klas w pojedynku ze światową &quot;dwójką&quot;. W Ortisei w pierwszej rundzie pokonał naszego Michała Przysiężnego będącego w wybornej formie, rozstrzygnął ten pojedynek w dwóch tie brekach. Głównym jego atutem jest bardzo dobry serwis i jestem przekonany, że dziś będący zupełnie bez formy Fischer nie będzie miał kompletnie żadnych argumentów przy jego serwisie.

Na dziś polecam jeszcze:

Mecir-Lacko 1 @ 3.40


Value ogromne, Mecir zrobil gigantyczne postępy, bardzo dobrze trzyma serwis na wysokim procencie, dużo asów. Ciężki Przeciwnik do złamania. Kurs przesadzony jak dla mnie szansę 50/50. Kurs zachęca ja spróbowałem również
DW 2-1 @ 7.0
wygrane spotkanie miał i to spier..... ! tak mało brakowało ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Harrison 1,51 Pinnacle
SZOK! Ten kurs to chyba promocja miesiąca? Przeciez tu powinno być 1,20 max. Ryan przecież poziom ATP, oczywiście słaby sezon. Wypadł z pierwszej setki, ale po tym turnieju może do niej wrócić i zagrać w AO bez kwali to na pewno jego głowny cel. Nie wyobrażam sobie aby przegrał z takim zawodnikiem, nie może sobie pozwolić na kolejną wpadne. Na koniec sezonu na pewno chce wreszcie w jednym turnieju wygrać kilka meczy pod rząd, ten to obowiązek.
Rywal w starciu z solidnymi challangerowcami jak Russel,Ebden, czy Polańsku bez szans. Sprawił jedną, niespodzianke pokonał objawienie osatnich miesiecy Klahna, no ale i jemu wreszcie musiał się przyadrzyć słabszy mecz. Różnica dwóch klas, na korcie na pewno tak tego widać nie będzie, bo Ryan to nie jest typ zawodnika, który dominuje i narzuca swoj styl gry, ale to mecz z cyklu których trzeba wygrać.
Russel+Polansky 1,50 Unibet
Dwa peniaczki, tworzą niezły dubelek. Róznicna 2,3 klas...
 
jasmin_bogow 1,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
1.Tomas Berdych ( 1.77 ) ⛔
2.Juan Martin del Potro 1.27 ✅

3.Nadal &amp; Djokovic ( 1.70 ) ✅
4.Tomas Berdych ( 2.15 ) ✅
Jiri Vesely - Damir Dzumhur
Typ 1
Kurs 1.50
TitanBet

Hmm jak dla mnie mala roznica klas w tym momencie. Vesely bardzo udany sezon, kilku fajnych graczy na rozkladzie, a Dzumhur na hali jeszcze w tamtym miesiacu przegrywal z graczami takimi jak Joachim Johansson ( ok 1600 msc w rankingu ) Kurs wysoki, bo Damir wygral z Beckiem w pierwszej rundzie, ale podejrzewam, ze Beckowi za bardzo sie nie chcialo. Turniej na Slowacji, takze tuz za miedza dla Veselego, sadze ze moze miec ambicje zeby zajsc wysoko tutaj.
Btw baardzo polecam ten typ, sam gram go dosc mocno.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Rice D. v Polansky P. ⛔
@ 4,60 Marathon
No tutaj pojawił się dla mnie ciekawy typ, gram go niską stawką jednak widzę szansę powodzenia. Polansky jest w fantastycznej formie, wygrał Challenger w Tiburonie, potem był w finale Charlottesville - w Knoxville w pierwszej rundzie pokonał Socka, za pięknie to wygląda. Szacunek za świetną formę ale pewnie jest już mega zmęczony a Rice na świeżości potrafi zamieszać, szczególnie z takim zawodnikiem jak Polansky. Kurs bardzo wysoki, jednak bukmacherom się nie dziwie, Peter gra bardzo dobrze - jednak tak jak pisze, przyjdzie moment zmęczenia i nic nie będzie wychodzić, to jest normalne jeśli zawodnik z takiego poziomu dochodzi do dwóch finałów z rzędu. Rice to wielki talent, jak już wcześniej pisałem, szkoda, że jego kariera potoczyła się tak nie inaczej. Można również zagrać handicap setowy bo na pewno kurs będzie równie warty uwagi.
 
jasmin_bogow 1,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
1.Tomas Berdych ( 1.77 ) ⛔
2.Juan Martin del Potro 1.27 ✅

3.Nadal &amp; Djokovic ( 1.70 ) ✅
4.Tomas Berdych ( 2.15 ) ✅
Jesse Huta Galung - Dustin Brown
Typ 1
Kurs 2.52
Pinnacle

Zbyt wysoko. Wiem, ze na hali ostatnio Hua przegrywal duzo, ale papiery na granie ma i w koncu musi sie przelamac. W pierwszej rundzie zmiazdzyl Jaroslava Pospisila, moze to ten turniej? Dustin nigdy na hali nie byl niesamowity, jest spokojnie w zasiegu Jesse&#39;ego i po takim kursie musze sprobowac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom