>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Tydzień 44: Charlottesville, Geneva, Medellin, Montevideo, Eckental

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Charlottesville

Location: Charlottesville, VA, USA
Surface: Indoor Hard
Prize Money: $75,000
Tournament website:
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6055/mds.pdf


Geneva

Location: Geneva, Switzerland
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €64,000 +H
Tournament website: http://www.genevaopen.ch/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/471/mds.pdf


Medellin

Location: Medellin, Colombia
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $50,000 +H
Tournament website: http://tennissegurosbolivar.com/web/actual.php?ide=73
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/252/mds.pdf


Montevideo

Location: Montevideo, Uruguay
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://uruguayopen.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/544/mds.pdf


Eckental

Location: Eckental, Germany
Surface: Indoor Carpet
Prize Money: €30,000 +H
Tournament website: http://atp-turnier.de/index_deutsch.php
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/83/mds.pdf




Oficjalna strona ATP Challenger Tour: http://www.atpworldtour.com/Tournaments/Challenger-Tour.aspx

Livescore: http://www.protennislive.com/frameset.asp?year=2012&amp;amp;wkno=44C&amp;amp;lang=de&amp;amp;tabno=5&amp;amp;eventid=0083&amp;amp;ref=atp-turnier.de/




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Bagnis Facundo vs. Kavcic Blaz 1.37✅ doxx

Panowie spotkali się w zeszłym tygodniu i wygrał Blaz oddając mu jedynie trzy gemy. Argentyńczyk nie wygrał meczu od dawna, nie ma szczescia w losowaniu może w tym sezonie tej passy juz nie przełamać. Dzisiaj Kavcic pownie pewne win

Bogdanovic Alex vs. Johnson Steve 1.30✅ doxx

Dodaje ten bet do dubla. Steve to takie odkrycie tego sezonu na Amerykańskich kortach. Typowa Amerykańska szkoła, mocne podanie mocny Fh kończenie akcji w 3.4 uderzeniach. Ogromna siła ognia, w przyszłym sezonie może zabłysnąć w kilku turniejach ATP w USA. Alex siedzi w USA gra w jakiś malutkich futuresach a i tam zdarza mu sie odpadać we wcześniejszych rundach, poza trzecia setką. Chyba nie ma większych wątpliwości...
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
Olivetti - Ram
over 22,5 @ 1,61 Bet365
36 67 połamał się przy serwie na 4;5
Tutaj w sumie dużo nie trzeba pisać. Hala w Eckental jest chyba najszybsza w całym tourze. Olivetti ma potezny serwis po ktorym nawet nie musi chodzic do siatki , dochodzi do tego słaby return Rama którym często pudłuje, w drugą stronę podobnie. Amerykanin z pod znaku S&amp;V na dosc dobrym poziomie jesli chodzi o chall. Jeśli chodzi o umiejętności to lepsze posiada Ram, jednak liczę na trzymanie serwisu po obu stronach i jakiegoś tb (jak nie w kazdym secie)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Struff &amp; Pospisil @ 2.35 ⛔ 63 36 26, 76 26 26
Kolejny z szeregu młodych gniewnych czyli Jan Lenard podejmuję dzisiaj Andisa Juske który w singlu prezentuję styl, forme jako gracz pokroju satelitek głębokiej czwartek setki.
Wczoraj ograł Gulbisa lecz ten wynik był dokonany dzięki temu że Gulbis miał pewne miejsce w drabince.
Jan solidny rzemieślnik który będzie na pewno próbował w różnoraki sposób ograć debliste, Niemiec posiada dosyć dobry return jak na pokrój rywala i tutaj będzie to najważniejsze kiedy Łotysz będzie miał problemy z serwisem.
W drugim spotkaniu Kanadyjczyk Pospisil czekam na chłopaka by wszedl do TOP100 co powinien budować w turnieju w Genewie.
Pospisil choć młody najlepszy gracz z Kanady oprócz Milosa, bo Dancević czy Polansky to jednak słaby format przy tym zawodniku.
Świetna ręka, niezły przy siatce jak i mocny fh, uderzenia z bh też nie są mu obce.
Burquier narazie kariera zastopowana myślałem że szybciej będzie się rozwijał ten ciekawy zawodnik który najczęściej gra s&amp;v, jednoręczny bh, lewa ręką lecz co najważniejsze braku mu czegoś co pozwoli mu ograć kogoś wreszcie na poziomie i zamknąć mecz.
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
Burquier i S&amp;V tu sie nie zgodze ????

Meffert x M.Gonzalez @ 1,7 Tobet ✅
Meffert na niemieckich dywanach naprawde potrafi byc grozny, jest 1-2 strzałowcem z dobrym serwisem , troche niski kurs przeciwko talentowi jakim jest Krawietz ale jego ostatnia słabsza forma skłoniła mnie do tego typu. Maximo bardzo dobry na poziomie czelków claycourter nie powinien miec wiekszych problemow z cieniasem Djokovicem ???? , który czasem potrafi pokonac mniej regularnych.

Brown @ 1,6 tobet ⛔
Tak jak w przypadku Mefferta, bardzo szybka hala co premiuje gre Browna, mocne serwisy i bieganie do siatki nawet po drugim podaniu, agresywne strzały w dodatku troche pograł juz na dywanie. Gojo rowniez agresja i plaskie strzały ale ciut w gorszym wydaniu, rowniez jego forma niewiadoma bo ogrywał się w Azji z leszczami.

Reister @ 1,72 tobet ✅
Tak to bywa gdy Ci lepsi europejczycy odwiedzaja Ameryke Pld, sa na innym poziomie niz tutejsi gracze. Arguello pokazał ze jeszcze sie gubi gdy ktos go spycha do defensywy (Mertl, Korolev) a Reister ma arsenal ofensywny, przy czym jest regularny oraz potrafi urozmaicic gre skrótem czy pojsciem do siatki.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ruben Bemelmans - Andis Juška 1.35✅

Za takie mecze uwielbiam właśnie challangery. Różnica rywali ogromna, dwie klasy a kurs bardzo dobry. Ruben gra w innej lidze, obecnie walczy o awans do pierwszej setki. Na hali czuje się jak ryba w wodzie, wczoraj w dobrym stylu pokonał Nedovyesov z którym sie trochę bawił w drugim secie mógł ten mecz skończyć dużo szybciej. Na pewno liczy tutaj na dobry wynik, finał może końcowe win. Juska spawił małą niespodzianke pokonując po trzy setowej walce gracza gospodarzy- Stuffa. 2r dla niego dobry wynik, po przejściu kwali zbliży sie do 2 setki, teraz czas wracać do domu...

Można dodać Rama, po trochę mniejszym kursie. Ja jednak wybieram dzisiaj singla, zdecydowanie bardziej ufam Belgowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 12,8K

ted

Forum VIP
Kravchuk @ 1,83 bet365 ✅

Trudny mecz , buki też miały problem, jednak postanowiłem zaryzykować.
Kravchuk utrzymuje bardzo dobra dyspozycje serwisowa i w tym fachu jest na pewno lepszy od Koroleva, przeszedł kwale a szybka nawierzchnia premiuje jego gre, gdyz oprocz trzymania swojego podania lubi uderzac pilke wczesnie a tutaj tak trzeba gdyz ona sie odbija bardzo nisko. Wiadomo jeden i drugi popełniaja wiele błedów, dlugich wymian nie doswiadczymy , jednak licze na to ze Korolev znany ze swej goracej glowy bedzie bardziej zobligowany do ryzykowania hit or miss. Ostatnio grali w Moskwie i tam łatwo wygrał Konstantin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 12,8K

ted

Forum VIP
Bachinger x Zeballos @ 1,96 bet365 ✅
Bachinger jest wybiegany a ofensywa to jego świat, w pierwszej rundzie pyknął bardzo solidnego Kamke który jest lepszym graczem od DelBono na szybkich kortach. Co do Federico to toczył boje w hali z przeciętnymi graczami, bije owszem płasko ale czesto zbyt słabo a zepchniety do defensywy gubi się i z Niemcem tak to dziś będzie wyglądać.
Gdy Capdeville nie jest formie ciężko się na niego patrzy, dużo autów , pretensje do sędziego , spuszczona głowa. O ile dobrze zaczął sezon tak coraz mniej turniejów grał i odpadał z zawodnikami których normalnie by ogrywał. Zeballos dobrze grał z Eliasem który widać jest w formie (2 finały z rzędu) , dyktował tempo wymian i miotał FH, to dziś powinno wystarczyć na chimerycznego Czilijczyka.
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
Greul x Jaziri @ 1,85 bet365

Maximo zagrał fatalnie z Djokovicem, wyrzucał dużo piłek, do wielu nie biegał, sezon pokazał że forma juz nie ta co kiedyś. Greul w tym roku pokazuje forme zza najlepszych lat, mocny serwis i agresywna gra, przy słabiutkim podaniu Gonzaleza będzie naciskał go non stop.
Jaziri na podbicie, zagrał dość dobrze ze Stachem, Szwajcar u siebie przeszedł pierwsza runde i na tym powinien być koniec.
 
jasmin_bogow 35,6K

jasmin_bogow

Użytkownik
Popieram typ na Jaziri&#39;ego calkowicie. Wydaje sie tzw pewniakiem.

Co do meczu Maximo - Greul to patrzac na forme etc to typ bardzo prawdopodobny, ale zwracam uwage na to, ze Maximo bardzo lubi grac na tym turnieju - wystarczy popatrzec na jego dwa ostatnie wystepy tutaj. Nie chce mi sie tego sprawdzac ale za kazdym razem dochodzil daleko, chyba 2x do finalu. Dla mnie no bet.

Pozdrawiam.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
De Schepper+Jaziri 1.60 ⛔tobet

Jaziri dzisiejszy pewniak, polecam pograc w tobecie tam fajny kurs 1.28, np w doxx tylko 1.20. Panowie wyżej opisali ten mecz, ja sie podpisuje obiema rękami.

Do dubla dodaje jednaj Francuza, który ma fantastyczne ostatnie tygodnie niezła serie wygrany pod rząd, którą wreszcie przerwał w Azji. Teraz budujemy serie od nowa, jest dla mnie zdeycowanym fawoytem tego turnieju, kurs 1.25 nie jest zły. Bohl dzika karta turnieju poza trzecia setką rankingu, wygrał jeden mecz i wystarczy. Zawodnicy są obecnie na innych biegunach, De Schepprrs walczy o pierwszą setkę. Dwa mecze przeciwko gospodarzą, oby nie było dziwnych rzeczy, pod wzgledem czysto sportowym dubel 10/10, no ale zobaczymy...
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Podpalacie się troszkę Jazirim, w mojej opinii on wcale nie jest takim pewniakiem. Nie dawno z Udomchoke, też miał na luzie wygrać i co ? Ten Szwajcar ma serwis i to całkiem nie zły co pokazał w meczu z De Voestem, w mojej opinii Jaziri tak łatwo i szybko go nie przełamie. Jak dla mnie wole pograć Laaksonena z handi, niż Tunezyjczyka, jakoś mnie ten Malek nie przekonuje. Jak mu się chce i gra w takiej Moskwie to wygrywa z Rosolem czy Troickiem, ale czy mu się chce ? Szwajcar u siebie mam nadzieję, że powalczy.

Laaksonen H.(+4.5 gemy) - Jaziri M. # 1.85 Tobet ✅ 7:5 7:6
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Genewa 14:30, 1.11.2012
Kunitsyn - Copil
typ: 2
1,65
Expekt
Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej rundy turnieju challengerowego w szwajcarskiej, Genewie, Rosjanin Igor Kunitsyn spotka sie z Rumunem, Copilem. W moim odczuciu zdecydowanym faworytem pojedynku jest reprezentant Rumunii. 31 - letni Rosjanin najlepsze lata ma juz zdecydowanie za soba. Kunitsyn ostatnimi czasy gra co najwyzej przecietnie. Co ciekawe jego slabsza dyspozycja trwa od spotkania z ..... Copilem, we wrzesniu w Turcji, kiedy to skreczowal przegrywajac 0:3 w drugim secie. Po tym turnieju mial kilkutygodniowa przerwe i trzeba przyznac, ze po niej gra coraz gorzej. W Taszkiencie, w challengerze przegral w drugiej rundzie z Sela. Probowal swoich sil w turnieju ATP w Moskwie, w kwalifikajach, przegral jednak z nikomu blizej nieznanym rodakiem, Muzaevem. Rosjanin po prostu w ostatnich tygodniach utrzymuje bardzo slaba dyspozycje. Calkowitym jego przeciwienstwem jest Rumun. Copil bardzo dobrze radzi sobie w turniejach na kortach twardych rangi ATP. W Pekinie ogral Marcina Cilica, w Szanghaju Ebdena, w Sztokholmie Chvojke i del Bonisa. Tutaj ogral juz rozstawionego z numerem drugim, zawsze groznego Czecha, Lukasa Rosola. Rumun w ostatnich tygodniach utrzymuje bardzo wysoka forma, ktora jest z nim rowniez tutaj, co potwierdzil w spotkaniu z Rosolem. Jesli nie wydarzy sie nic nieoczekiwanego, to Rosjanin nie ma wiekszych szans z Copilem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
halfacat 241

halfacat

Użytkownik
Podpalacie się troszkę Jazirim, w mojej opinii on wcale nie jest takim pewniakiem. Nie dawno z Udomchoke, też miał na luzie wygrać i co ? Ten Szwajcar ma serwis i to całkiem nie zły co pokazał w meczu z De Voestem, w mojej opinii Jaziri tak łatwo i szybko go nie przełamie. Jak dla mnie wole pograć Laaksonena z handi, niż Tunezyjczyka, jakoś mnie ten Malek nie przekonuje. Jak mu się chce i gra w takiej Moskwie to wygrywa z Rosolem czy Troickiem, ale czy mu się chce ? Szwajcar u siebie mam nadzieję, że powalczy.

Laaksonen H.(+4.5 gemy) - Jaziri M. # 1.85 Tobet
A gdzie ma mu się chcieć grać?
Broni tytułu (jedynego na poziomie CH?), punktów, ma szansę na AO bez kwali, pokonał w Genewie Stakhovskiego, Zvereva, Zeballosa, Darcisa, Klizana i Gremelmayera. Późno, bo w wieku 27-28 lat wkońcu jakąś kaskę wyciąga rozsądną. I ma odpuścić? Na wolnym greensecie z nieopierzonym gamoniem, który gdyby nie dzika karta biegałby teraz po kortach w Antalyi czy innnej Netanyi? W futuresie oczywiście.
Bez jaj. Malek wygra, ale życzę, żeby ci handi wlazł.
Pozdrawiam.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Charlottesville, 16:00, 2.11.2012
Klahn - Kuznetsov
typ: 2-0
2,70
Bwin
Analiza
Dzis w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju na kortach twardych w amerykanskim, Charlottesville na korcie ujrzymy dwoch reprezentantow gospodarzy, Klahna i Kuznetsova. W moim odczuciu zdecydowanym faworytem pojedynku jest Klahn. Mlodszy z Amerykanow ma naprawde bardzo dobry sezon za soba, w szczegolnosci ostatnie tygodnie. Bradley Klahn z bardzo dobrej strony pokazal sie na US Open, gdzie przeszedl kwalifikacje i jedna runde turnieju glownego, pokonujac Jurgena Melzera. Byl w ostatnim czasie w dwoch cwiercfinalach dwoch silnie obsadzonych challengerow, w Sacramento gdzie uznal wyzszosc Blake oraz w Tiburon, gdzie przegral z Reynoldsem. Tutaj mamy doczynienia ze slabiej obsadzonymi zawodami, pora wiec na lepszy wynik! W ostatnich tygodniach Klahn ma na rozkladzie Grotha, Jonesa, Milmanna, McClune i Smyczka. Szczegolnie zwyciestwa w tym turnieju robia na mnie wrazenie, pokonanie bez najmniejszych problemow McClune oraz zawsze solidnego Smyczka. Kuznetsov nie moze pochwalic sie takimi wynikami. Byl co prawda w finale turnieju ITFowskiego, jednak nie jest to ten poziom. W Tiburon przegral juz w I rundzie, natomiast w Sacramento w drugiej. Obaj panowie spotkali sie na nawierzchni twardej podczas turnieju w Los Angeles, wtedy gora w dwoch setach byl Klahn, dzis licze na podobny wynik.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Marc Gicquel 1.37✅ tobet

Krótko... Francuz nie po to pokonywał tutaj dwóch zdecydowanych faworytów, żeby teraz przegrać z kwalifikantem. Różnica klas, widać, że Marc przygotował tutaj forme dzisiaj dla niego najłatwiejsze spotkanie w tym tygodniu.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Meffert
Patrząc na ostatnie wyniki Gulbisa można pomyśleć, że jest chłopak w formie. Tylko pamiętajmy, że ma z głową coś nie tak. Meffert pokonał tutaj już Gojowczyka, w dodatku gra u siebie. Kurs dobry, cos poniżej 3, można spróbować.
 
gaara-90708 34

gaara-90708

Użytkownik
DANIEL BRANDS - JAN MERTL 1,40 3-6 7-6 6-2

Zaczynamy analize od mecze challenger. Turniej odbywa się w Niemczech co służy Brandsowi, bo gra u siebie i broni punktów z półfinału. Obaj zawodnicy sa w dobrej dyspozycji. Bilans H2H na korzyść Niemca 1-0. Jest także wyżej w rankingu o około 60 miejsc. Lepiej na hali czuje się jego przeciwnik, ale to nie będzie miało dziś znaczenia. Niemiec to po prostu zawodnik o klasę lepszy. Posiadający dobry serwis. Dlatego powinnien dziś bez problemu dostać bilet do półfinału. Kurs na niego nie najgorszy także nie najlepszy, ale ja to pobieram.


Skorzystałeś kliknij dzięki!!!
 
gaara-90708 34

gaara-90708

Użytkownik
DANIEL BRANDS - ERNESTS GULBIS 2,85 --&gt; 2,5 --&gt; 2,35 (szkoda spadku) 7-6 6-3 ✅
STS

Nie mogę, no nie mogę przejść koło tego kursu obojętnie. Łotysz z Niemcem nigdy ze sobą jeszcze nie grali. Jednak to chyba Niemiec jest ostatnio w troszkę lepszej dyspozycji. Łotysz to dla mnie jeden z największych zmarnowanych talentów w tenisie. Parę lat temu zapowiadał sie super, ale jednak nic z tego nie wyszło. Głównie przez jego styl życia, ale nie bede się o tym rozpisywał. To zmarnowany talent, dysponuje natomiast dobrym serwisem. Niemiec także posiada dobry serwis. Na dzień dzisiejszy Łotysz w niczym nie jest lepszy od Niemca. Dodatkowe atuty dla Niemca to, że gra u siebie. Jak dla mnie to tu jest 45%-55% ze wskazaniem dla Niemca, dlatego nie mogę przejść obok tego kursu. Nię mówię żeby to grać grubo, ale za lekką stawkę można. Przecież to jest śmieszne, kursy są takie same jak w meczu Gulbis - Meffert. To po prostu trzeba wykorzystać.


Skorzystałeś kliknij dzięki!!!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Charlottesville, 19:30 4.11.2012
Kudla - Kuznetsov
typ: 0-2
3,70
Bwin
Analiza
Dzis w spotkaniu finalowym challengera w Charlottesville bedziemy swiadkami pojedynku dwoch reprezentantow gospodarzy, Denisa Kudli i Alexa Kuznetsova. Faworytem bukmacherow wydaje sie byc Kudla, ja jednak upatrywalbym faworyta w Kuznetsovie. Denis stracil w tym turnieju jak do tej pory jednego seta w pojedynku z LAmmerem, bez straty seta pokonywal Smethursta, Van der Merwe i Dev Varmana. Jego dzisiejszy przeciwnik stracil jak do tej pory dwie partie, mial jednak w moim odczuciu trudniejszych przeciwnikow, Grotha, Klahna, Bogomolova i Wolmarnsa. Kuznetsov w ostatnich tygodniach pozytywnie zaskakuje forma. Byl w finale ITFu w Mansfield, gdzie ulegl Zverevowi. Tutaj zwyciestwa bez straty seta z Bogomolovem i pokonanie Klahna zrobilo na mnie wrazenie. Kuznetsov serwuje tutaj bardzo dobrze. Kudla natomiast w ostatnich tygodniach co najwyzej srednio. Przytrafialy mu sie porazki z Jonesem, Johnsonem dwukrotnie, De Voestem czy Udomchoke. Aktualna forma jest dzis po stronie Alexa i ku niemu kieruje swoj dzisiejszy typ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom