>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 4: Rennes, Maui

Status
Zamknięty.
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Dubel na turniej w Maui:
Wu Di - Paul 1 @ 1.57 Fortuna

Dwa główne argumenty za Wu:
- broni tytułu,
- w ostatnim czasie zarówno wygrywał jak i przegrywał z lepszymi graczami niż Paul co zwyczajnie świadczy o lepszej formie.
Paul niby amerykański talent, ale jakość tego ni widu ni słychu.
Chung - Novikov 1 @ 1.23 Fortuna
Chung bardzo solidny początek sezonu, na miarę talentu - dobry występ w Chennai i na AO. Był już znacznie wyżej w rankingu ATP, ale kontuzje wykluczyły go na pewien czas z rozgrywek w ubiegłym sezonie. Niebawem powinien sporo awansować. Novikov w tym roku 2 mecze i oba przegrane, poziomu challangerów jeszcze w karierze nie przeskoczył.
Poza tym nie ma co zbyt poważnie podchodzić do tych turniejów, w końcu to tylko hawajski challanger i wszystkiego można się spodziewać, choć tym stwierdzeniem ameryki nie odkryłem.
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Rennes
Gabaszwili - Lamasine 1 @2 bet365
Generalnie gdyby na Gabaszwilego był niższy kurs - na pewno bym nie zagrał. Jednak gdy w roli widzę kursy 2-1.7 faworyzującego Tristana - zapala się żółta lampka ostrzegawcza. Prawdą jest, że Teymuraz w ostatnim czasie z zawodnika grającego na niezłym poziomie w tourze ATP zszedł na psy kolokwialnie mówiąc. Obecny rank 168 miejsce wypadł z setki po raz pierwszy od 2013 roku - w zasadzie juz zeszly rok konczył na 138 miejscu. Tydzien temu w Koblencji Gruzin przegrał z Brandsem 2-1, trzeci set taki w jego stylu - oddany bez walki 6-1. Natomiast co można powiedziec o Lamasine - już nie jest juniorem, 23 lata to jednak wciąż wiek w którym tenisista się rozwija. Czy stać go poza challengerami na coś więcej? Nie wiem ale nie raz gral błyskotliwie. Na poczatku roku wywiało go aż do Nowej Kaledonii gdzie ograł juniora Tsitsipasa ale przegrał z Fallą. Próbował powalczyć w AO jednak bezskutecznie gdyż poleciał z Polańskim. Zobaczymy jak się mecz ułoży, ale coś mi podpowiada, ze Gabaszwili zagra normalny mecz i spokojnie złoży Tristana.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Tsitsipas S. – Mathieu P. 2 @ 1.69 (Pinnacle) | 3/10j ✅

Kursy, które zaproponowali bukmacherzy na to spotkanie to dla mnie mały żart. Myślę, że na Mathieu powinno być coś w granicach 1,3-1,4.

Francuz mimo, iż ukończył 35 lat wciąż plasuje się w TOP 100. Posiada bogaty bagaż doświadczenia, który w turniejach halowy jest bardzo ważnym czynnikiem. W końcu w przeszłości był „12” rakietą świata. Niespełna rok temu zagrał w finale turnieju ATP w Montpellier.

Sezon 2017 rozpoczął od 3 porażek i myślę, że to jest powód, dla którego bukmacherzy wystawili taki kurs. Przyjrzyjmy się bliżej tym porażką. W Doha przegrał po zaciętym meczu z młodszym z braci Melzerów. Porażka wstydu nie przynosi, bo Austriak zagrał dobry turniej w Doha. Następnie w Sydney odpadł w kwalifikacjach, właściwie to poddał mecz po 2 gemach. Myślę, że coś mu dolegało i postanowił nie ryzykować przed Australian Open. W Melbourne musiał uznać wyższość Seppiego. Ugrał seta, a ogólnie spotkanie było bardzo zacięte.

Moim zdaniem porażki, których doznał wstydu nie przynoszą. Nadarza się okazja do wygrania pierwszego spotkania w roku i myślę, że Mathieu będzie mega zmobilizowany, aby to się udało. Zagra przed własna publicznością z młodym, niedoświadczonym rywalem, który jest jak najbardziej w jego zasięgu.

Kim jest Stefanos Tsitsipas ? Jest to wielka nadzieja greckiego tenisa. Były numer „1” juniorskich rankingów. Naprawdę chłopak zapowiada się nieźle. Podczas ostatniego ATP Finals trenował z Murrayem, Nishikorim, Monfilsem i Thiemem. Uważam, że wielka przyszłość przed nim, ale na zwycięstwo z zawodnikiem z najlepszej „100” będzie musiał jeszcze poczekać.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Bourgue - Bemelmans
Faworyt jak dla mnie jeden i jest nim oczywiście Bemelmans. Belg po nieudanym starcie w Melbourne wygrał Chelka w Koblenz i tutaj mierzy w kolejne zwycięstwa. Nawierzchnia idealnie pod niego, typowa bestia na hale.
Bourgue to zawodnik na wolniejsze nawierzchnie zdecydowanie. Na hali ujemny bilans i w tym roku wygrał jedynie jeden mecz, choć powiedzieć, że on wygrał to trochę za dużo, po po dwóch gemach Mathieu skreczował. Późniejsze porażki z Bartonem czy Eyssericiem dobrze o nim nie świadczą.
Belg ma przewagę w ofensywie, na dodatek lewa ręka, a z takimi Mathias sobie nie radzi. Ogólny bilans 11-20, a od poprzedniego sezonu 0-6. Jak dla mnie w dwóch setach bierze Ruben.
under 21g @ 2,03 ⛔
1xBet
 
I 26K

iti

Użytkownik
Paul-Henri Mathieu - Stefanos Tsitsipas
Over 22.5 gema @1.90 Marathonbet ✅ po dwóch setach 6-3 3-6


Stefanos to talent. Widziałem go kilka razy ubiegłej jesieni i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Sporo pracy przed nim, ale już teraz potrafi trzymać serwis. W grze z głębi kortu jest jeszcze trochę przed nim, ale do wejścia typu kluczowy w hali jest serwis. Mathieu nigdy nie był regularny.
Polecam.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Z tel krotko, tsipitasis w formie, dobry mecz z ignatkiem, pewnie swe podanie trzymal, phm dobry ale miewa przestoje i humorki oraz w sumie agresywni gracze mu nie leza

Tsipsasis 2,2 pinnacle
 
typer-grzegorz 32

typer-grzegorz

Użytkownik
Tsitsipas S. – Mathieu P. 2 @ 1.69 (Pinnacle) | 3/10j

Kursy, które zaproponowali bukmacherzy na to spotkanie to dla mnie mały żart. Myślę, że na Mathieu powinno być coś w granicach 1,3-1,4.

Francuz mimo, iż ukończył 35 lat wciąż plasuje się w TOP 100. Posiada bogaty bagaż doświadczenia, który w turniejach halowy jest bardzo ważnym czynnikiem. W końcu w przeszłości był „12” rakietą świata. Niespełna rok temu zagrał w finale turnieju ATP w Montpellier.

Sezon 2017 rozpoczął od 3 porażek i myślę, że to jest powód, dla którego bukmacherzy wystawili taki kurs. Przyjrzyjmy się bliżej tym porażką. W Doha przegrał po zaciętym meczu z młodszym z braci Melzerów. Porażka wstydu nie przynosi, bo Austriak zagrał dobry turniej w Doha. Następnie w Sydney odpadł w kwalifikacjach, właściwie to poddał mecz po 2 gemach. Myślę, że coś mu dolegało i postanowił nie ryzykować przed Australian Open. W Melbourne musiał uznać wyższość Seppiego. Ugrał seta, a ogólnie spotkanie było bardzo zacięte.

Moim zdaniem porażki, których doznał wstydu nie przynoszą. Nadarza się okazja do wygrania pierwszego spotkania w roku i myślę, że Mathieu będzie mega zmobilizowany, aby to się udało. Zagra przed własna publicznością z młodym, niedoświadczonym rywalem, który jest jak najbardziej w jego zasięgu.

Kim jest Stefanos Tsitsipas ? Jest to wielka nadzieja greckiego tenisa. Były numer „1” juniorskich rankingów. Naprawdę chłopak zapowiada się nieźle. Podczas ostatniego ATP Finals trenował z Murrayem, Nishikorim, Monfilsem i Thiemem. Uważam, że wielka przyszłość przed nim, ale na zwycięstwo z zawodnikiem z najlepszej „100” będzie musiał jeszcze poczekać.
Jest co prawda w top 100 , ale niedługo zacznie bronić punktów przez które jest w tej 100. I wątpie , aby utrzymał się w niej. Jest wiekowy to prawda , ale to nie Karlovic serwis to nie jest aż tak jego mocna strona , kondycyjnie pewnie już też powoli zaczyna odstawać od innych , zwłaszcza młodszych i ta haniebna seria 9 porażek z rzędu , jeśli się nie mylę. Napewno powalczy z młodym Grekiem , ale będzie to zacięty mecz .
 
typer-grzegorz 32

typer-grzegorz

Użytkownik
Hehe Tsitsipas jeszcze poziom itf zero pomysłu na grę serwis go ratował. Mógł to wygrać , ale dostał oklep od 35-letniego emeryta bez formy ???? Dziwny to sport
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Akurat Mathieu dobrze grał , mecz meczowi nierówny jak to w tenisie bywa gdzie tylko jedna osoba gra a nie cała drużyna jak w piłce ????
 
typer-grzegorz 32

typer-grzegorz

Użytkownik
Akurat Mathieu dobrze grał , mecz meczowi nierówny jak to w tenisie bywa gdzie tylko jedna osoba gra a nie cała drużyna jak w piłce ????
No właśnie a każdy sugeruje się formą zawodnika 70 % to forma reszta to czynniki losowe. Nawet Murray czy Nole dostaję od ogórów wpierd...
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Krueger-Soeda 2 @1.4
Ostatnie dni tak fajnei idzie na AO, ze zastanawiam sie czy ruszac challengera, ale sprobuje w ciemno typ. Soeda w niezlej formie, zakwalifkowal sie do AO, ale duzo nie pogral, wiec powinien chciec tutaj zaistniec, a patrzac w historie wynikow tego turnieju, jest to mozliwe.
Soeda dwukrotnie ten challenger, ktory nie ma az tak dlugiej historii, wygrywal w 2012 i 2013 roku. Pozniej Japonczyk tutaj juz nie przyjezdzal, ale sadze ze skoro jest tutaj teraz to bedzie grac. Niby nie zawsze sie to sprawdza, ale tutaj wazne w przypadku tych zawodnikow przyjezdzajacych z Australii, sa te pierwsze mecze. Taki Escobedo czy Rubin zagrali swietnie w AO, a tutaj latwe porazki w meczach otwarcia. Soeda juz mecz wygral w drabince i mysle, ze nie odpusci. Wczoraj bardzo latwa wygrana nad Escobedo i to sadze, ze zarowno dobra gra Soedy i jak i odpuszczenie meczu przez Escobedo.
Poza tym klimaty Maui to dobre miejsce dla Azjatów chyba, wiadomo Hawaje, Honolulu, &quot;skosnoocy&quot; Amerykanie, takze prawie jak druga Azja. Do kombinacji probuje.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Oglądał ktoś może mecz Rubin - Zheng ? Jeśli tak to prosiłbym o kilka zdań na temat gry Azjaty. Osobiście nie dawałem mu w tamtym meczu zbyt wielu szans na zwycięstwo, ale Zheng ku mojemu zaskoczeniu gładko wygrał. Statystyki imponujące, tylko kwestia tego, czy to jego zasługa, czy Rubin zagrał totalne dno ?

Zastanawiam się nad pograniem go w dzisiejszym meczy z Danielem.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Turniej w Muai, na Hawajach, szczególnie dla zawodników po AO w Melbourne, które jest 12 tysięcy km od Muai, to dobra odskocznia i powód do odpoczynku. Napiszecie odpoczynku po czym, a ja na to zwykłego odpoczynku w świetnym miejscu. Wielu tenisistów w takie raje wypoczynkowe leci tylko zbierać wpisowe i należy o tym pamiętać. Więc nie wymagajmy w takich turniejach od wszystkich walki na 100%.
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Oglądał ktoś może mecz Rubin - Zheng ? Jeśli tak to prosiłbym o kilka zdań na temat gry Azjaty. Osobiście nie dawałem mu w tamtym meczu zbyt wielu szans na zwycięstwo, ale Zheng ku mojemu zaskoczeniu gładko wygrał. Statystyki imponujące, tylko kwestia tego, czy to jego zasługa, czy Rubin zagrał totalne dno ?

Zastanawiam się nad pograniem go w dzisiejszym meczy z Danielem.
Ogladalem chwile i 0 walki Rubina , Zheng wystarczylo ze przebijal, potem spadl deszcz myslalem ze Rubin wroci do gry ale po przerwie oddal zaraz serwis i potem sobie przebijali
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Turniej w Muai, na Hawajach, szczególnie dla zawodników po AO w Melbourne, które jest 12 tysięcy km od Muai, to dobra odskocznia i powód do odpoczynku. Napiszecie odpoczynku po czym, a ja na to zwykłego odpoczynku w świetnym miejscu. Wielu tenisistów w takie raje wypoczynkowe leci tylko zbierać wpisowe i należy o tym pamiętać. Więc nie wymagajmy w takich turniejach od wszystkich walki na 100%.
Po pierwsze nie wydaje mi się, aby ktoś jechał po marne wpisowe na challka, w którym nie ma &quot;hospitality&quot;. Za wszystko trzeba płacić, więc to się raczej nie kalkuluje.

Po drugie wakacje dla tenisistów to były w grudniu. Na początku sezonu raczej większość próbuje realizować swoje cele, a nie odpoczywa.

To oczywiście tylko moje zdanie, każdy ma prawo do swojego.

-----------

P.S. Taro Daniel ma jutro urodziny.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Po pierwsze nie wydaje mi się, aby ktoś jechał po marne wpisowe na challka, w którym nie ma &quot;hospitality&quot;. Za wszystko trzeba płacić, więc to się raczej nie kalkuluje.
Po drugie wakacje dla tenisistów to były w grudniu. Na początku sezonu raczej większość próbuje realizować swoje cele, a nie odpoczywa.
To oczywiście tylko moje zdanie, każdy ma prawo do swojego.
-----------
P.S. Taro Daniel ma jutro urodziny.
Na szczęście jest to Twoje zdanie, które szanuje, ale wiem jak jest. Wpisowe jest tylko przykrywką i dodatkiem, zagramy jeden, dwa mecze, krótki odpoczynek (często taki turniej jest w pobliżu kolejnego, ważniejszego) i możemy lecieć na kolejny turniej, który mieliśmy w planach. Zresztą to normalne na tego typu turniejach, w takich miejscach, przejedź sobie kalendarzem wstecz na tennisexplorer i zobacz jakie kwiatki są na takich turniejach, a o odpuszczaniu to wcale nie trzeba nawet pisać w przypadku zawodników, którzy pokonują takie długie podróże, oni nie mogą być przygotowani na 100% po 24-40h podróży samolotem i po tak radykalnych zmianach stref czasowych (nie nowa tylko o tym turnieju) i po 2-3 dniach maja grać już mecz, a zdarza się, że grają i na dzień po wylądowaniu. Są walczacy, którzy cały sezon mogą grać na 100%, ale jest również wielu takich, którzy nie będą się starali w każdym turnieju, dlatego też na takich turniejach choćby łatwo tracą sety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Taro Daniel @ 5
unibet

Chung idzie jak burza, ale grając z gorszymi zawodnikami na nich były niższe kursy niż dziś na Taro, nie wiem może buki o czymś wiedzą. W sumie przy tym typie głównym argumentem jest kurs. Jest to finał, zadecyduje dyspozycja dnia, Taro potrafi grać, all round player, serwis trzyma, potrafi bić płasko, dość regularnie, wiadomo że Chung ciut lepszy, ale może doświadczenie trochę pomoże + że jest to ich pierwszy pojedynek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom