>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Tydzień 4: Heilbronn, Maui, Bucaramanga

Status
Zamknięty.
maciek90 306

maciek90

Użytkownik
Paul-Henri Mathieu v Ernests Gulbis 1 @1.61 Bet365✅ 6-2 2-6 7-6

Stawiam tutaj zdecydowanie na Francuza. Mathieu zdaje się powoli odbudowywać swoją formę. Co prawda w tym sezonie za wiele jeszcze nie pograł, ale widziałem jego mecz z Djokiem w 1r AO gdzie podjął walkę i pokazał sie z niezłej strony. 77% wygranych piłek po 1 serwisie, 27 winnerów przy 32 UE nie wygląda najgorzej ;) W Heilbronn odprawił bez większych problemów w 1r Lajovicia. Teraz po drugiej stronie siatki Łotysz Gulbis. Ernest jak dla mnie jest nie regularnym zawodnikiem, przeplata niezłe mecze totalną padliną. Obecnie 138 w rankingu (Mathieu 60). W tym sezonie to dopiero jego 1 turniej. Co prawda w 1 rundzie pokonał gładko reprezentanta gospodarzy Bachingera lecz w spotkaniu z Mathieu poprzeczka będzie postawiona zdecydowanie wyżej. H2H 2:0 dla Mathieu, dodatkowo rozstawiony jest tutaj z #1, a to też w moim odczuciu zobowiązuje i dodatkowo mobilizuje. Podsumowując uważam, że Francuz jest solidniejszym zawodnikiem i pokona Gulbisa, choć nie twierdze, że bedzie to łatwy mecz ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
harvey 967

harvey

Użytkownik
Krajicek A. - Klahn B.
typ: Klahn B. ✅✅✅ 6:1 7:6
kurs: 1.60 # Tobet
Kursy lecą i nie ma co się dziwić, bo faworytem i to dość wyraźnym w tym meczu jest Klahn. Miał trochę pecha w kwlach do AO, w drugiej rundzie prowadził już z Berankisem w drugim secie 4:1 jednak Litwin się obudził i wygrał. Widziałem raz tego chłopaka i trzeba przyznać, że całkiem sobie nieźle radzi i nie raz jeszcze usłyszymy jego nazwisko w US Series. Serwis zrobił na mnie wrażenie i może jest on trochę gorszy, niż drugiego dobrego młodziaka Johnsona to i tak wygrywa po pierwszym trafionym mase piłek. W wymianach też radził sobie przyzwoicie i na gorszego Krajicka powinno wystarczyć. Austina też raz widziałem, ale w jakimś deblu i pamiętam, że miał chłopak problem w wymianach, w deblu był to problem to w singlu z pewnością mu to nie pomoże. Co jak co, ale Krajicek powinien skupić się właśnie na grze deblowej bo tam odnosi już niemałe sukcesy, a jak wiadomo, dobry tenisista to zazwyczaj jest słaby singlista. W pierwszej rundzie Klan wywalił z turnieju ósemkę turniejową Sweetinga. Słodki chyba się niespodziewał, że w dwóch gładkich setach opuści turniej. Klahn to młodziak, który chce jak najszybciej wskoczyć do pierwszej dwusetki, a dobry wynik tutaj w Maui powinien w tym mu pomóc. Dodam jeszcze, że chłopaki mierzyli się już trzykrotnie i za każdym razem padały trzy sety i za każdym razem górą był Klahn, dziś powinno być podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Ignatik - Bemelmans ✅ 6-7, 2-6
1,6
e-Toto
Chyba Toto proponuje jeszcze najwyższy kurs na Belga więc pobieram u nich. Mecz za kilkadziesiąt minut, dlaczego Bemelmans? Po pierwsze był on w finale tego turnieju w zeszłym roku, więc broni sporej ilości punktów. Po drugie obecna forma - Ruben przebrnął kwalifikacje AO i urwał dwa sety Vasselinovi w 1R.
W pierwszej rundzie turnieju w Heilbronn pokonał swojego rodaka Authoma, który także nie jest już graczem anonimowym. Dla Ignatika dzisiejszy mecz będzie dopiero trzecim w tym roku, nie sądzę aby był w stanie pokonać Bemelmansa.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Delbonis - Massu
Typ: over 19,5g @ 2,10 Bet365

Na dzisiaj over w turnieju Bucaramanga pomiędzy Delbonisem i Massu. Faworytem mocnym wg bukmacherów jest Delbonis, ale Massu dość nieoczekiwanie pokonał gładko Velottiego i czyżby to było jakieś przebudzenie? Hmm.. ciężko to stwierdzić, ale dzisiaj Chilijczyk na pewno powalczy i na over 19,5g po tym kursie warto postawić. Delbonis na twardej nawierzchni z Sao Paulo przegrał z Campozano gdzie także był faworytem. Mączka nie jest tą nawierzchnią gdzie faworyt wygrywa 6:0, 6:0, jest to wolna nawierzchnia gdzie szanse się bardziej wyrównują. Nie sądzę, by Massu wygrał mecz, ale żeby ugrać 4 gemy na set wystarczy się tylko postarać. Mam nadzieję, że jego wygrana z Velottim nie była przypadkowa ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wow 331

wow

Użytkownik
F.Bagnis vs S.D.Schwartzman [1.83]✅✅
WH

Przyznam szczerze, że wyrównane kursy na WH trochę mnie zdziwiły... Pewnie buki sporo sugerują się wczorajszą, raczej niespodziewaną, wygraną Bagnisa z gospodarzem turnieju Giraldo. Sebastian ostatnio pozytywnie zaskoczył na AO a dokładnie w kwalifikacjach, gdzie to raczej spisywany był na straty a zagrał całkiem dobre spotkania na nawierzchni na której w zasadzie nie grywa. Jego żywioł to zdecydowanie cegła, w tamtym sezonie świetny bilans(59/20) i spory awans w rankingu(obecnie 179). W poprzedniej rundzie odprawił Arguello z którym los płata go dość często i są to dość wyrównane pojedynki. Bagnis sprawił wczoraj sporą niespodziankę ale nie wiem czy nie była ona podyktowana zdecydowanie słabą formą przeciwnika, poziom pierwszego serwisu jak na zawodnika 1 setki był bardzo słaby, kompletnie nie radził sobie przy swoim podaniu ...Facundo w dniu jutrzejszym myślę, że nie powinien mieć już tak łatwo... i w mojej ocenie wyrównane kursy to jeszcze okazja pogrania w stronę Schwartzmana...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
clemenza 230

clemenza

Użytkownik
Ignatik - Bemelmans
1,6
e-Toto
Osobiście typuje odwrotnie ;)

Uladzimir Ignatik - Ruben Bemelmans ⛔
1 @ 2.70 Bwin

Młody Białorusin to bardzo uniwersalny tenisista, który przez ostatnie dwa lata zrobił bardzo duży postęp i może kariery podobnej do swojej popularnej rodaczki nie zrobi, to na pewno jest tenisistą z potencjałem na czołową 100 a nie wykluczam, że jeśli jeszcze bardziej zmądrzeje (na korcie) i wzmocni się fizycznie to jeszcze wyżej. Jego wielkim atutem jest bardzo szeroki wachlarz zagrań, potrafi zarówno podtrzymać wymianę, jak i agresywnie skontrować. Mankamentem jego tenisa pozostaje serwis, szczególnie drugie podanie, które na ogół jest kopalnią punktów dla rywala. Na Bemelmansa liczyłem jeszcze dwa lata temu podobnie mocno a może i mocniej, ale częste dziwne wpadki i przede wszystkim brak próby atakowania wyższego levelu niż chall (mimo 25 lat na karku!) rozwiały moje wątpliwości. Z Belga nie będzie dobrego tenisisty... Jeśli chodzi o ten tydzień to widziałem obu w grze w R1 i Uladzimir ograł gładko, bez problemowo wręcz Mefferta, tenisistę groźnego, choć przyznam, że grającego w tym turnieju bardzo przeciętnie, natomiast Bemi wyeliminował rodaka Authoma... W sumie Maxi sam się z turnieju wyeliminował, bo po dobrym pierwszym secie, dwie kolejne partie zagrał jakby był innym tenisistą, zero woli walki, zaangażowania, masa błędów, break pointów podarowanych rywalowi. Dziś tak łatwego meczu Ruben nie zagra na pewno i mimo ofensywniejszego stylu gry, uważam, że z taką formą nie osiągnie tutaj niczego więcej niż 2 runda.

Powodzenia ;)

PS. Trochę chaotyczna ta analiza, ale to dlatego, że mecz właśnie miał się rozpocząć ;) Na szczęście zdążyłem. Zapomniałem wspomnieć o początku tego roku obu panów. Białorusin bez historii, przed Heilbronn tylko jedno spotkanie i to przegrane, w Melbourne poległ ze swoim rówieśnikiem Stebe. To na pewno wstydu nie przynosi, bo Cedrik to wciąż pretendent i mimo słabego poprzedniego sezonu jestem pewny, że w jego przypadku sukcesy przyjdą i to możliwe, że bardzo szybko. To co różni Niemca od choćby Belga to odwaga. Stebe po świetnym sezonie na poziomie chall rzucił się na głęboką wodę, grał przez cały rok właściwie w samych dużych turniejach. Wyniki osiągnął kiepskie, ale zebrał ogromny bagaż doświadczenia. Bemelmans od 2010 robi dobre wyniki na poziomie challengerowym a mimo to rzadko próbuje sił na wyższym poziomie, nawet jeżeli to są to incydentalne starty, które na ogół kończą się na pierwszej rundzie, lub jeszcze w kwalifikacjach. Może ten rok będzie przełomowy, ale przestałem się już na to napalać, na razie ma bilans 7:2, ale tak naprawdę rywale których ogrywał to niemalże anonimy, spoza 300 rankingu ATP a jedyni &quot;godni&quot;, czyli przeciwnicy na poziomie, to Authom (o którego postawie już pisałem), Ilhan (kolejny niedoszły talent, kolejny &quot;młotek&quot; bez pomysłu na grę, chyba groźniejsi byli w Melbourne jego kibice, o czym pisał na swoim blogu Marek Furjan ze Sport.pl) i utalentowany niemalże tak samo jak niezrównoważony Andrey Golubev (technika i potencjał na Top50, psychika gorsza niż u stale przegrywającego hazardzisty).

Wiem, że mecz trwa, ale ten dodatek do analizy to tak na info na przyszłość, nie wiem czy typ mi &quot;siądzie&quot;, ale nie przemawia do mnie bilans Belga w tym roku, ani fakt, że był tu przed rokiem w finale, może i turniej/nawierzchnia mu leży, ale forma nie jest rewelacyjna w tym momencie a rywal do najłatwiejszych nie należy, tym bardziej jeśli popełnia się tak dużo prostych błędów.

W momencie zakończenia edycji jest 4:3 dla Belga, tak na wypadek gdyby ktoś chciał mi zarzucać, że wymądrzam się po/w trakcie meczu...

Po meczu: Coś nie mam nosa do Hailbornn w tym roku :razz: Najpierw Teixeira marnuje piłki setowe w tie-breaku z Berrerem i łatwo przegrywa drugiego seta, teraz to samo Ignatik... Tak już bywa w tym sporcie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Kudla - Sandgren
Typ: Kudla
Soeda - Michnev
Typ: over 17,5g
Kurs: 3,15

✅ ✅ ✅
Na szybko opiszę ten dubelek, bo zaraz Betis z Atletico, a więc tak. Kudla po wczorajszym wymęczonym zwycięstwie lekko podbudowany, dziś zagra pewnie z większym luzem, rywal takiego samego pokroju, może ciut słabszy, męczył się wczoraj Sandgren z Rolą, zupełnie anonimowym mi tenisistą w drugim secie, dopiero 12-10 w Tb. Denis wyciągając wnioski z wczorajszego meczu dziś pewnie zmierzy po wygraną, moim zdaniem nawet w dwóch setach. Natomiast drugi typ umotywowany dobrym występem Czecha we wczorajszym meczu z Zivkoviciem, niespodziewane zwycięstwo, ale przede wszystkim niezły serwis, 9 asów przy 4 DF, ale 72%(przy celności 62%) wygranych piłek po pierwszym serwisie, 63% po drugim, jak na tak anonimowego tenisistę bardzo dobre rezultaty. Dla porównania, Soeda we wczorajszym meczu miał 81% wygranych, lecz tylko 47% trafionych. Jak widać nieźle to wygląda, żeby ugrać po 3 gemy w każdym secie, a po takim kursie warto, dokładamy Kudle i całkiem przyjemne ako, POLECAM ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Smyczek - Williams 2 @ 2.38 William Hill
W kolejnej rundzie challengera w Honolulu zobaczymy pojedynek dwóch amerykańskich tenisistów. Tim Smyczek sklasyfikowany w rankingu ATP na 125. miejscu zmierzy się z młodszym o 4 lata Rhyne&#39;em Williamsem, który zajmuje 194. pozycję. Tenisiści grali ze sobą już 2 razy i oba wygrał Smyczek. Czy nadeszła pora na trzecie zwycięstwo? Nie sądzę. Osobiście uważam, że poziom sportowy obu zawodników jest bardzo zbliżony, a o wyniku zdecyduje dyspozycja dnia. Obaj słabo zaprezentowali się w AO i szybko wrócili na rodzime korty, gdzie będą występować w kolejnych turniejach. Przeczucie podpowiada, że tym razem to właśnie Williams wygra. Uważam, że będzie bardziej zdeterminowany i żądny rewanżu za poprzednie przegrane spotkania. Smyczek to wschodząca gwiazda i wielka nadzieja amerykańskiego tenisa, która myśli poważnie o większych turniejach. W challengerze zaraz po AO może czuć się nieco rozkojarzony, w efekcie czego zakończy tegoroczna przygodę w Honolulu. Stawiam na zwycięstwo Williamsa.
 
clemenza 230

clemenza

Użytkownik
Panowie przepraszam, że dopiero teraz, ale net mi zamulił :-|
Polecam gorąco Barrientosa w meczu z Paulem Capdeville ;) Chilijczyk jeszcze przed trzydziestką (ostatnie miechy), ale zaczyna wyglądać jakby miał co najmniej 10 lat więcej... Przeciętny tenis, coraz mniej startów w Tour, spoza Ameryki Południowej rusza się tylko w szczególnych okazjach a od kilku sezonów upatrzył sobie na początek kolumbijski challenger. Brzmi to podejrzanie, tym bardziej, że w ostatnich dwóch latach odpadał z turnieju w początkowych rundach, będąc oczywiście zdecydowanym faworytem, jeszcze bardziej niż dziś. Szczerze mówiąc nie widzę wielu ZA przemawiających za rywalem, oprócz tego co widziałem w meczu &quot;Pola&quot; z Gabashvilim. Co prawda rywal solidny i to mocno, ale Chilijczyk grał tak, jakby chciał przegrać... Serwując na mecz, zagrał najgorszy gem serwisowy w spotkaniu, w Tie-Breaku gdyby nie pomocna dłoń rywala (DF i prosty błąd) zapewne by po prostu przegrał. Zresztą mając 3 piłki meczowe, wyrzucił dwie banalne piłki w aut, trzecia to była wystawka dobra dla amatora i dla mnie to wyglądało tak jakby wstydził się ją zepsuć, albo bał się tego, że jego &quot;ambicja&quot; wyjdzie na jaw. Nie wiem czy jest tu spisek, czy nie, generalnie nie wierzę w takie rzeczy, ale tak czy inaczej coś jest nie tak. Może psycha wysiada, może forma jest słaba, lub po prostu nie pasi mu klimat, publika, muzyka, czy cokolwiek, ale generalnie nie widzę go dalej w tym turnieju, na pewno nie z taką postawą jak w pierwszym meczu, szczególnie jego końcówce.
Barrientos w tym momencie na live (jest 2:1 dla Capd, serwuje Barr) do złapania po 3.00.
PS. PROSZĘ MODERATORA o utworzenie tematu dla turniejów ATP rozpoczynających się od 4 lutego. Mam wiele ciekawych informacji, chciałbym poruszyć kilka tematów i myślę, że 10 dni przed startem turnieju taki temat powinien już powstać. Piszę tutaj, bo mam zablokowane PW. Z góry dziękuje ;)
Po meczu: Dziś Capdeville zagra z Demolinerem i podtrzymuje typowanie przeciwko niemu. Formy nie ma a Brazylijczyk to tenisista lepszy od Barrientosa przynajmniej o tyle miejsc ile różni ich w rankingu ATP.

christopher48 // Proszę bardzo: http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-montpellier-zagrzeb-and-vina-del-mar-04-10-02-2013-a-87179.html
 
D 52

d0ri3nt3s

Użytkownik
Mathieu P-H. - Dancevic F. typ 2 @ 3,75 6:1, 6(8):7, 7:6(6)
bet365
Pomyłka, ale było blisko. Dzisiejszy krecz Mathieu mógł zdarzyć się wczoraj ????

Widziałem wczoraj mecze obu Panów i nie rozumiem kursów aż tak foworyzujących francuza. Dancevic mimo tego, że stracił seta z Cervemakiem to w 3cim pokazał mu kto rządzi na korcie. Osobiście wczoraj stawiałem przeciw kanadyjczykowi, ale po tym co zobaczyłem (solidność, nie psucie długich wymian, dobre trzymanie serwisu) dziś stawiam na niego. Wydaje mi się, że takie kursy na francuza to zasługa jego oporu przeciwko Djokovicowi w Australi.
Widziałem też, że francuz brał wczoraj medicala, więc może skreczować. Ja mam konto tam gdzie krecz=zwrot, więc jak ktoś ma opcje krecz=przegrana to niech skorzysta ????
 
clemenza 230

clemenza

Użytkownik
Generalnie im się coś je... Przy ustawianiu tych kursów w Heilbronn... Za dużo na Dancevica, za dużo na Struffa, makabrycznie za dużo na Copila. Wszystko pięknie, aż za pięknie. Coś tu mi śmierdzi, poprzednio gdy stawiałem podobne, wydawało mi się value, moje przewidywania sprawdzały się do pierwszej piłki setowej dla mojego faworyta, po której następowało (2 razy) coś niesamowicie deprymującego, czyli zaprzestanie jakiejkolwiek walki na korcie, obniżenie poziomu... Nie lubię tak &quot;szybkich&quot; challków na tym etapie, tu wielkiej różnicy klas już nie ma, na ośmiu ćwierćfinalistów, wszyscy oprócz Rochusa dysponują potężnymi serwisami. Np. Procent trafionego pierwszego, teoretycznie średnio istotny (wydawało by się) element statystyki meczu tenisowego (przy niewielkich na ogół różnicach) będzie tu prawdopodobnie odgrywał kluczową rolę. Trochę to strzelanie w ciemno...

No chyba, że do Rochusa, bo on nie ma czym odpowiedzieć :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
thma 43

thma

Użytkownik
Mathieu P-H. - Dancevic F. typ 2 @ 3,75
bet365

Widziałem wczoraj mecze obu Panów i nie rozumiem kursów aż tak foworyzujących francuza. Dancevic mimo tego, że stracił seta z Cervemakiem to w 3cim pokazał mu kto rządzi na korcie. Osobiście wczoraj stawiałem przeciw kanadyjczykowi, ale po tym co zobaczyłem (solidność, nie psucie długich wymian, dobre trzymanie serwisu) dziś stawiam na niego. Wydaje mi się, że takie kursy na francuza to zasługa jego oporu przeciwko Djokovicowi w Australi.
Widziałem też, że francuz brał wczoraj medicala, więc może skreczować. Ja mam konto tam gdzie krecz=zwrot, więc jak ktoś ma opcje krecz=przegrana to niech skorzysta ????
Ja niestety nie oglądałem meczu Mathieu z Gulbisem(byłem w pracy), ale oglądałem go na livescoringu. Może ktoś napisać jakie problemy zdrowotne ma Francuz? Bo kursy masakrycznie spadły na Dancevica. Wczoraj było 3,95 teraz 3,40 na bwin.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Zdecydowanie stawiam dzisiaj na Mathieu. Nie wiem kolega wczoraj chyba widział inny mecz. Dancevic i solidny? Cervenak przez wiekszość meczu bez groznego podania, przy jego serwisie dlugie wymiany co w tej hali jest nie lada wyczynem i większość Frank przegrywał, Czech przebijał i spokojnie czekał na błąd przeciwnika i to była dobra taktyka. Frank masa dziwnych błedów, miał BP i oddaał przez głupie błedy. Podanie Dancerica w 1 secie swietne, ale i tak wygrał minimalne, w 2 juz dużo gorzej i 2,3 razy bronił BP, w TB już mecz do jednej bramki. 3 set ułożył się pod Franka szybkie 5:0 i jak to On, nagle *5:3 0:30, juz w myślalch miałem 5:4*... ale znowu wróciło podanie i wygrał 6:3, gdyby nie serwis pewnie nawet te 5:0 było by zamało aby wygrać seta, na kolesia nie można grać poważnych pieniedzy. Mecz Francuza z Gulbisem na zupełnie innym poziomie, obaj dwie półki wyżej od Dancevica i dzisiaj będzie podobnie, jak podanie bedzie siedziało mecz bedzie wyrownay, ale Mathieu pewnie bedzie spokojnie czekał na swoją szanse i jakes BP sie trafią...
Można dołożyć Beckera do dubelka ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Denis Kudla - Michael Russell @ 2,42 MarathonBet ⛔ [4-6 1-6]
Russell tak naprawdę dopiero wchodzi w sezon który rozpoczął od kontuzji. Może to dlatego wczoraj męczył się niemiłosiernie (pokonał Kuznetsova w 3 setach wracając ze stanu 0:6 0:4) grając przysłowiowy piach. Dziś pewnie zagra lepiej, ale mimo wszystko widzę niemałe szanse na win Kudli. Ciężko on pracuje na swoje zwycięstwa (6 z 7 meczów w sezonie kończyło się w trzech setach). Ze swoim ułożonym tenisem wkradł się do czołówki Amerykanów rywalizujących w challengerach organizowanych przez USTA. Grajków ze swoich roczników ogarnia dość regularnie, dziś zagra jednak z 14 lat starszym Russellem. Ostatnim razem (CH Knoxville 2012) skończyło się to porażką po zaciętym meczu, stąd rynek ocenia Iron Mike&#39;a jako faworyta. Moim zdaniem szanse na zwycięstwo są bliskie 50/50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Struff - Becker
Typ: over 20,5g @ 1,67 Bwin
izzi bet ???? inne overy, te większe też powchodzą ????

Kurs już spadł niestety z 1,80, no ale trudno, wcześniej nie miałem czasu, mimo wszystko uważam, że można to zagrać w jakimś dublu, pojedynek dwóch Niemców, gdzie znacznym faworytem jest ten rozstawiony z dwójką w tym turnieju Becker. Jednakże nie sądzę, że jego ewentualne zwycięstwo nie będzie łatwe. Benjamin fajnie rozpoczął sezon, dostał się do turnieju głównego w Auckland, w pierwszej rundzie uległ Monfilsowi urywając seta, solidnie powalczył, II runda na AO i tutaj w Heilbronn wygrane z Sergeyevem i Serrą dość łatwe. Serwis w ostatnim meczu z Francuzem na imponującym poziomie, 92% i 80% wygranych kolejno po pierwszym i po drugim serwisie robi wrażenie, jednak jego dzisiejszy rywal to młody rodak, który wkracza do tych turniejów i chce pokazać się z jak najlepszej strony. Dobrze spisał się w kwalifikacjach do Wielkiego Szlema, wygrane z Huta Galung i De Bakkerem dają troszkę do myślenia, że potrafi grać w tenisa, w Heilbronn pokonał dwóch wyżej notowanych rywali, De Scheppera i Ungura, który był rozstawiony z numerem piątym. Na dodatek + dla niego, że nie poddał się po przegranym pierwszym ecie i był w stanie ugrać kolejne dwa. Serwis całkiem niezły, 76% wygranych po pierwszym serwisie pozwala na wygrywanie swoich gemów serwisowych, zaliczył 7 asów i 5 DF. W Niemczech mówi się, że jest coś w tym chłopaku, ma dopiero niecałe 23 lata i kariera przed nim. Mam nadzieję, że Jan-Leenard powalczy solidnie, a może Becker zaliczy słabszy dzień i &quot;pomoże&quot;.​
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Capdeville - Demoliner
Typ: Demoliner @ 3,00 Sportingbet
Ehh.. kontuzja dopadła Demolinera, był krecz, ale w sportingbet wtopa ????


Zacznijmy do tego, że Capdeville już nie powinien grać w tym turnieju, był bliski odpadnięcia w pierwszej rundzie z Gabashvilim, w trzecim secie wygrał w Tb do 5, potem łatwy mecz z Barrientosem i na tym meczu się lekko opieram. Gładki win Chilijczyka, ale nie o to chodzi, kursy były takie same w tamtym meczu jak i w tym, moim zdaniem przesadzone są kursy na Demolinera, Brazylijczyk lepszy od Kolumbijczyka, różnica w grze i rankingu spora, H2H 1-0 dla Marcelo. Widać w tym meczu value, szanse oceniam na 60/40 dla Chilijczyka, więc warto. Brazylijczyk na dodatek w tym turnieju spisuje się dobrze, pokonał Trungelittiego i Souze, a w żadnym z tych meczów nie był faworytem, kurs przed spotkaniem z Souza wynosił 3,75!!! Mecz meczowi nie równy, to prawda, ale jest value, Demoliner gra nieźle i sądzę, że solidnie powalczy. Dla tych co nie chcą podjąć lekkiego ryzyka polecam over 21,5g, chyba, że Demoliner zmiecie z kortu Capdeville :razz:
Polecam ????​
 
robson11 3,3K

robson11

Użytkownik
Mathieu P-H. - Dancevic F. typ 1 @ 1.25 bet365
Wczoraj oglądałem mecze obu panów i uważam, że przygoda Dancevica z turniejem zakończy się w dniu dzisiejszym Argumenty?
Mathieu grał wczoraj z chaotycznym Gulbisem, niemniej jednak miał dużo trudniejszego przeciwnika niż Dancević (grał z Cervenakiem), a mimo to zdołał uporać się z rywalem. Francuz jest rozstawiony z numerem jeden, co na pewno motywuje go jeszcze bardziej.
Dancevic z Cervenakiem wg mnie powinien uporać się zdecydowanie łatwiej aniżeli miało to miejsce wczoraj. Frank popełniał jednak proste błędy,w jego grze było widać nieco nerwowości - dobrze, że często z pomocą przychodził mu serwis, a także błędy rywala. Dzisiaj na pomoc przeciwnika nie ma co liczyć, bo Mathieu to zdecydowanie lepszy zawodnik niż Cervenak, bardziej doświadczony i po prostu nie będzie dawał tylu prezentów ile w dniu wczorajszym kanadyjski tenisista.
Kurs nie powala, ale myślę, że stawianie na Mathieu to 25 % lokatka, choć w przypadku challengerów to o lokatach raczej nie powinno się mówić :] Mimo wszystko, polecam i GL!
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
Odesnik @ 1,57 bwin ✅

Alejandro wczoraj ledwo dychał ale wyrzeźbił swoim przebijaniem tą wygraną, dla mnie to gracz przeciętny jakich pełno na południowoamerykańskiej cegle. Odesnik wygrał tu rok temu, jest wybiegany oraz bardzo regularny, umie rozrzucić i zaatakować, w dodatku swoje podanie potrafi utrzymać przy nie najlepszym returnie Kolumbijczyka, który natomiast swoje drugie ma bardzo podatne na kontrę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Paul - Henri Mathieu - Michael Berrer typ 2 2,25 bwin 2:6 01 krecz PHM ✅
Na dzisiejszy dzień wybrałem sobie bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy francuzem Mathieu a Niemcem Berrerem Niemiec w tym turnieju idzie jak burza nie przegrał jeszcze nawet seta wczoraj dość pewnie pokonał Bemelmansa Francuz po zaciętym meczu z Gulbisem wczoraj po pewnie wygranym pierwszym secie z Dancevicem w dwóch następnych męczył się strasznie ostatecznie wygrana ale 2 razy był Tie Break i na przestrzeni dwóch ostatnich meczy Francuza tutaj upatruje szanse Niemca który swój mecz grał o godzinie 15. 10 i skończył go w 2 setach Mathieu grał o godzinie 19 w tym dwa Tie Breaki ( przegrany 8:10 i wygrany 8 :6 mecz trwał 2 godziny 17 minut ) Więc może dziś go dopaść lekkie zmęczenie co myślę Niemiec będzie chciał wykorzystać dodatkowo przemawia zanim to że gra przed własną publicznością i lubi ten turniej. Jak dla mnie ten mecz to niezłe Value oczywiście bez nadmiernych szaleństw ze stawką
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Russel - Zverev typ 1 bet365 1.66
Ubogą mamy dziś ofertę jeśli chodzi o tennis, ale wydaję mi się, że warto dziś zainwestować w Russela. Naprawdę nieźle prezentuję sie w tym roku i wydaję się, że po kontuzji nie ma już śladu. W tym roku na razie 1 porażka po walce z Berdychem 3:6 5:7 3:6, ale nie ukrywam, że najbardziej zapunktował sobie u mnie ostatnim meczem i łatwym zwycięstwem z Kudlą. Zverev natomiast rozczarował podczas AO odpadając w kwalifikacjach z Wardem. W tym turnieju pokonał już Bogomolova jr, ale to zwyciestwo nie robi na mnie żadnego wrażenia, nie dośc, że forma Rosjanina cały czas idzie w doł to jeszcze miał jakies problemy zdrowotne. H2H rownież na korzysc Russela. Nie pozostaje nic innego jak tylko grac. Polecam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom