>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 4: Bucaramanga, Maui

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Bucaramanga

Miejsce: Bucaramanga, Kolumbia
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród:$50,000 +H
Strona internetowa turnieju: http://www.tenisgrandslam.com/
Drabinka: http://www.protennislive.com/posting/2016/5016/x.pdf
Plan gier: http://www.protennislive.com/posting/2016/5016/op.pdf

Maui

Miejsce: Maui, HI, U.S.A.
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród:$50,000
Strona internetowa turnieju: http://www.royallahainachallenger.com/
Drabinka: http://www.protennislive.com/posting/2016/6708/x.pdf
Plan gier: http://www.protennislive.com/posting/2016/6708/op.pdf
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Pedro Cachin win @1,66 bet365
Pedro win 2:0 @2,37 bet365


Jak dla mnie potężne promo, co tu dużo pisać.....
Kto oglądał Cachina wie co ten młodziak umie, on naprawdę gra solidny tenis na clayu !
I prawdopodobnie resztę swojej kariery tu przesiedzi.
Ostatnio wygrał w 2 setach z Falla, ale osobiście muszę przyznać że, pomimo iż, Pedro grał wyśmienicie, to 2 seta Falla ewidentnie odpuścił.
U Pedra standardowo, serwis jak i jego największa zaleta tzn. zwrotność siedziały na najwyższym poziomie !!
Tak że, to zwycięstwo zasłużone.
Dzisiaj zmierzy się z kłodą Bourgue, który może popisać się zwycięstwem z Ribą, i to z pewnością jest dla niego sukces.
Gdyż Mathias jest tenisistą nie koniecznie z krwi i kości urodzonym na clayu, gra tutaj co prawda większość swoich meczy, ale jego gra nie jest typowa dla tej nawierzchni.
Jego gra ponad to jest dość specyficzna, dąży on do niszczenia swoich przeciwników przez serwis który i czasami szwankuję, ale to jest jego główna broń....
Często jego pojedynki kończą się dość sporo liczbą g.
Na minus u niego to na pewno, to że, rzadko podejmuję ryzyko, technicznie jest naprawdę biedny, no i to że, jest nieregularny.
Ogólnie jest to tenisista który dużo nie osiągnie, to zwykły grajek który, notuję lepsze wyniki tylko za sprawą słabszych dni rywali.
Pedro nie powinien mieć problemów, z pokonaniem przeciętnego rywala, i jak tylko go szybko przełamię w 1s, to nie widzę szans nawet na 3 sety.
Obrona, zwrotność, regularność, i przyjemny serwis to powinno dać przewagę Pedro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bourgue w formie jakiej był kiedy wygrywał czelka we Francji pewnie by miał dziś wielkie szanse wygrać, ale obnizyl loty , w dodatku mozliwe ze kwalifikacje do Qutio ma w planach.
Ale granie DW na czelkach to loteria
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Elias-Lorenzi
bwin 2,65
Panie i Panowie, włoch słynie z tego że lubie czasami Sobie pofolgować i zagrać w Swoją grę, właśnie zakupił bilet lotniczy na jutro do Quito więc widok na dzisiejszy mecz jest jedyny, porażka, oby szybko żeby jeszcze był czas na sieste.
stawka 10/10
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
właśnie zakupił bilet lotniczy na jutro do Quito
Czy mógłbyś te słowa jakoś potwierdzić tak z ciekawości ;)? Czy to jest tylko &quot;tajemnicza&quot; informacja od &quot;tajemniczego&quot; informatora na &quot;wu wu wu fiksiarze und ustawki dat kam&quot;?
Gram z Tobą, żeby nie było 25 zł 3,00, ale tylko po to, żeby pokazać innym, że Wasze analizy czytają inni użytkownicy i są skłonni postawić swoje pieniądze przez Wasze tajemnicze informacje od tajemniczych informatorów.
Apeluję również do władz tego forum, aby w przypadku gdy powyższy typ nie wejdzie - szanowny użytkownik Pan o jakże pięknym nicku wolnosc slowa uzyskał stosowną nagrodę za swój wpis. Do tego ta stawka 10/10 sugerująca niezwykle wysoką pewność typu i swoich argumentów - zobaczymy po meczu co będzie.
W każdym razie powodzenia z typem!
 
M 0

manson

Użytkownik
Jak juz tak sobie gdybamy, to do Quito musza byc rozegrane kwalifikacje, czytaj mamy na to sobote i niedziele. Lorenzi raczej nie bedzie ich rozgrywac, wiec ma spokojnie czas na dojscie do finalu. Dodac nalezy tez, ze ten challenger jest lepiej oplacany niz ten w quito (w 2014 bylo tam do wygrania 40 tys dolcow). Dodac nalezy, ze Lorenzi nie broni punktow w Quito, a tutaj dochodzil w latach wczesniejszych co najmniej do polfinalow (i pamietny walek z 2012 chyba z ungurem). To tak z grubsza argumentow, pewnie znajdzie sie wiecej zatem tezy o biletach i takich tam nalezy chyba chowac pod dywan.
W Quito mamy niepierwszy raz zawodny rangi ATP z ponad 10-krotnie wyższą pulą./Macko18
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Jak juz tak sobie gdybamy, to do Quito musza byc rozegrane kwalifikacje, czytaj mamy na to sobote i niedziele. Lorenzi raczej nie bedzie ich rozgrywac, wiec ma spokojnie czas na dojscie do finalu. Dodac nalezy tez, ze ten challenger jest lepiej oplacany niz ten w quito (w 2014 bylo tam do wygrania 40 tys dolcow). Dodac nalezy, ze Lorenzi nie broni punktow w Quito, a tutaj dochodzil w latach wczesniejszych co najmniej do polfinalow (i pamietny walek z 2012 chyba z ungurem). To tak z grubsza argumentow, pewnie znajdzie sie wiecej zatem tezy o biletach i takich tam nalezy chyba chowac pod dywan.
Jak już się wypowiadamy to sprawdzamy ;)
Quito to turniej rangi ATP 250 a Lorenzi rok temu dotarl do QF
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Turniej główny w Quito rozpoczyna sie 01.02 (Lorenzi nie gra kwalifikacji), nie jest też aż tak daleko z Bucaramangi tam, wiec czas na grę tutaj jeszcze ma. Nie zdziwie się, jak przegra, szczególnie, że trochę podłożył się tutaj rok temu, ogladałem to spotkanie z Geraldem Melzerem, jednak dzisiaj wcale nie musi zdarzyć sę podobnie. Chociaż trzeba pamiętać, że Quito leży 2800 metrów nad poziomem morza, więc niejako przystosowanie się do warunków tam panujących może potrwać dłuzej.
Edit: Za to dodam, że Gerald Melzer jest wysoko rozstawiony w kwalifikacjach do Quito, nie wycofał się z nich do tej pory, a dzisiaj gra ze Struvayem w challangerze, o którym piszecie, notabene gospodarzem, więc jeżeli ktoś lubi grać takie zakłady, to myślę, że można spróbować. Wczoraj pokonał w podobnych okolicznościach Trinkera, który dowiedział się, że wchodzi do kwalifikacji w Quito.
http://www.menstennisforums.com/4274-ecuador-open-quito/745569-quito-qualifying-entry-list-updated-january-13-2016-a.html
Edit 2: Loty dzisiaj z Bucaramangi do Quito (jedyna opcja przez Bogote) po godzinie 20 polskiego czasu, to lot o 22:10, później jest o 05:45.
https://www.google.pl/flights/#search;f=BGA;t=UIO;d=2016-01-29;r=2016-02-18;tt=o;q=fly+bucaramanga+quito
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
master. 1K

master.

Użytkownik
Co do tego meczu Melzera to patrzyłem przez sporą chwile z ciekawości i nie wierze w tego Kolumbijczyka ???? Gościu przy kazdym serwisie idzie do siatki nawet przy drugim i nie widziałem ani jednej akcjii zeby został na lini ???? pkt zdobywał tylko gdy 1 serwis wchodził lub po błędach Melzera. Gdy serwis był już wolniejszył to Gerald mijał go jak dziecko ????
Generalnie śmieszny zawodnik i w sumie dobrze, że oglądnąłem ten meczyk bo już wiem aby omijać jego mecze szerokim łukiem lub ewentualnie coś przeciwko Kolumbijczykow ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Struvay to dwustrzalowiec z mocnym serwisem po za tym przecietny bardzo zawodnik.

Polecam powtorke meczu Eliasa co zrobil przy meczowej a pozniej przy dwoch kolejnych pilkach.
 
villa16 32

villa16

Użytkownik
Struvay to dwustrzalowiec z mocnym serwisem po za tym przecietny bardzo zawodnik.


Polecam powtorke meczu Eliasa co zrobil przy meczowej a pozniej przy dwoch kolejnych pilkach.
Ale gdzie zobaczyć ?

Chciałbym zobaczyć to jak miał 6-5 w tie breaku co zrobil bo mialem 1 na niego balwana
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Noah Rubin - Di Wu over 22,5 games @ 2,00 Bet365✅ 76 16 26
Myślę, że to najlepsza opcja na to spotkanie. Buki delikatnie faworyzują młodego Jankesa, ale Azjata od początku sezonu prezentuje się bardzo przyzwoicie. Myślę, że mecz będzie bardzo wyrównany i zobaczymy 3 sety, chociaż linia zostanie pokryta nawet wynikiem 76 64. Warto zauważyć, że utalentowany Rubin jeszcze ma spore problemy z utrzymaniem przez cały dystans meczu równego, wysokiego poziomu gry i na tym turnieju gra same 3-setówki. Wtopił seta nawet w 1r z jakimś totalnym no-namem z Francji i to chyba najlepiej obrazuje sytuację. Wu też wczoraj bardzo zacięty, długi mecz z Boltem. Dzisiaj wg mnie zobaczymy to samo i panowie spędzą trochę ze sobą na korcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Panowie troszkę przesadzacie z oceną Struvaya.
Na tle pusherów południowców, to ciekawy gracz z dobrym serwisem (szczególnie fajnie funkcjonuje u niego ten zagrywany do środka), biegający dużo do siatki. Kto grał kiedykolwiek w tenisa wie, jak trudno jest rywalizować z takim zawodnikiem.
Według mnie to perspektywiczny gracz.
G. Melzer - M. Bourgue 1 1,45 unibet 6:4,7:6(8-6) ✅
Obecna forma przemawia zdecydowanie za Melzerem który jest regularniejszy i według mnie zrobił postępy na przestrzeni ostatniego roku.
Francuz dostał wczoraj prezent w postaci meczu od spieszącego się do Quito, obrońcy trofeum Estrelli (notabene aż dziw bierze, że nikt na forum tego nie opisał, niestety ja wczoraj nie miałem jak).
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Wie ktoś może jak zakończył się mecz Marterer - Desein? Było 5:6 i równowaga, padł stream w całorocznym, a gdzie nie patrzę to wynik stoi na 5:5, 0-30. Oczywiście potem do usunięcia, ale nie ma HP więc nie ma gdzie zapytać.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Polecam powtorke meczu Eliasa co zrobil przy meczowej a pozniej przy dwoch kolejnych pilkach.
Jak to przeczytałem to poszukałem meczu na livestream i zobaczyłem te 3 piłki i nie wiem o co Ci tam chodzi?

Niewiele przestrzelony fh, potem serwis na ciało dostał i nie miał szans dobrze chociażby zblokować returem i poszła piłka w aut, a potem dobra wymiana i minimalnie przestrzelony strzał po linii gdzie miał opcje tylko trafie i wygram lub nie trafie i przegram, bo zagranie na środek zabił by Lorenzi bo Elias był wyrzucony za kort.

Co ty tam dostrzegłeś, że było warte polecenia oglądnięcia powtórki?
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom