>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 39: Cali, Montevideo, Napoli-2

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Cali
Location: Cali, Colombia
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $75,000 +H
Tournament website: http://www.tennissegurosbolivar.com/web/
Qualifying singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/3994/qs.pdf
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/3994/mds.pdf

Montevideo Location: Montevideo, Uruguay
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $75,000 +H
Tournament website: http://www.copapetrobrasdetenis.com.br/2010/
Qualifying singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/544/qs.pdf
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/544/mds.pdf

Napoli-2
Location: Napoli, Italy
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €42,500 +H
Tournament website: http://www.tennislife.it/
Qualifying singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/3635/qs.pdf
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/3635/mds.pdf
 
gju 134

gju

Użytkownik
Andujar - Paire 1 (1.4) Gmb (ODWOŁADNE)
Kolejny raz dylemat. czy będzie się chciało Andujarowi? Hiszpan pokazał świetny tenis w Bukareszcie, jeżeli tylko determinacja i chęci będą to Paire nie ma nic do powiedzenia.
Starace - Rufin 1 (1.25)✅✅✅
Utalentowany francuz to nie jest jeszcze maszyna na tyle dobra, żeby poradzić sobie ze starym wyjadaczem. póki co różnica klas. ostatnio na clayu pokonywali rufina: Aranguren, Venus i Chardy, który okazał się walcem dla umiejętności francuza.
Fognini - Cipolla 1 (1.25)✅✅✅
Znowu inny level. Fognini niedawno wygrał turniej w Genovie, gdzie pokonał Starace ,Seppiego czy Zveereva. Dla Cipolli za dużo na clayu to Semrajc i Trevisan. Nie widzę szans na niespodziankę.
Ramos Vinolas - Balazs 1 (1.25)✅✅✅
i po raz kolejny niewspółmierne spotkanie. Vinolas we wrześniu wygrał w Sevilli challangera na clayu a w sierpniu w San Sebastian. Balazs wygląda przy tym jak totalny ogórek. lewa ręka vinolasa będzie zabójcza dla węgra.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Boris Pashanski - Enrico Fioravante
Typ: Boris Pashanski; @1,25
Toto-Mix

Pashanski to zawodnik, który jeszcze 3-5 lat temu potrafił być w pierwszej setce rankingu, co pokazuje, że jakiś tam potencjał posiada. W ostatnich dwóch latach jednak nieco spuścił z tonu. Obecnie jest w piątej setce rankingu. Ostatnio przeszedł kwalifikacje do challengera w Ljubljanie, a w turnieju głównym w pierwszej rundzie wygrał z Kuznetsovem, w drugiej natomiast poległ z Galvanim. Tutaj w Napoli też przeszedł kwalifikacje, gdzie pokonał Trusendiego, Naso i Arnaboldiego, a więc zawodników lepszych niż Fioravante. Jeśli chodzi o młodego Wlocha, to ostatnio przegrał w pierwszej rundzie kwalifikacji do challengera w Todi z Gerardem Granollersem-Pujolem 3:6 2:6. W meczu Pashanski-Fioravante stawiam na tego pierwszego.
 
A 0

auer

Użytkownik
Fognini - Cipolla 1 (1.25)
Znowu inny level. Fognini niedawno wygrał turniej w Genovie, gdzie pokonał Starace ,Seppiego czy Zveereva. Dla Cipolli za dużo na clayu to Semrajc i Trevisan. Nie widzę szans na niespodziankę.
Fognini jest z pewnością zawodnikiem lepszym od Cipolli, jednak ja odradzam granie tego meczu. Dwóch Włochów gra przeciwko sobie w challengerze, strasznie to śmierdzi jakimś wałkiem (zresztą częśc forumowiczów pewnie pamięta że, Cipolla już w ostatnim turnieju ładne cuda wyprawiał). Zdecydowanie odradzam granie Fogniniego, jeszcze po takim kursie...

Ja dzisiaj gram dwa spotkania z challengera w Cali, stawiam na Julio Cesara Campozano w pojedynku z Gregiem Oullette (1.60) oraz na Brazylijczyka Dutra Silva przeciwko Gero Kretzschmerowi (1.45). Campozano ostatnio w dobrej dyspozycji, dwa wygrane Futures&#39;y, gładko przebrnął kwalifikacje do tego turnieju. Na clay&#39;u radzi sobie całkiem dobrze, w tym sezonie zanotował już kilka przyzwoitych rezultatów. Teraz trafił na Amerykanina Oullette, który w tym roku ma przyzwoity bilans na clay&#39;u (zawdzięcza go wygraniu dwóch Futures&#39;ów w USA w lipcu). Ja osobiście nie mam przekonania do występów Amerykaninów poza hard&#39;em. Dlatego też uważam, że wychowany na nawierzchniach ziemnych Ekwadorczyk ogra Grega. Drugi typ, opieram na aktualnej formie Brazyliczyka D.Silvy. Rogerio w ostatnim czasie wygrał dwa challengery, trzymał dośc dobry poziom serwisu, ogólnie widac że jest w formie. Rywalem jest chimeryczny Niemiec i myślę, że tutaj nie powinno byc niespodzianki.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Benoit Paire - Boris Pashanski
Typ: Benoit Paire; @1,66
Bet365

W poprzedniej rundzie stawiałem na Pashanskiego (no i ograł Fioravante), teraz gram przeciwko niemu. Paire to dosyć solidny zawodnik. W czasie letnich challengerów na clayu grał w kratkę - potrafił cztery razy odpaść w pierwszej rundzie, ale potrafił też dojść dwa razy do finału (Arad i San Sebastian). Później były udane kwalifikacje do US Open i dojście do drugiej rundy turnieju głównego. Następnie powrót na europejski clay i znowu porażki w pierwszych rundach challengerów. Zatem po tych pojedynczych lepszych turniejach widać, że jakiś tam potencjał Paire posiada. Pashanski w pierwszej rundzie wygrał ze słabiutkim Fioravante, ale Paire to już inna liga. Gdyby tu był Pashanski sprzed 3-5 lat, to wtedy byłby faworytem tego spotkania. Jednak w chwili obecnej dla mnie faworytem jest Paire i myślę, że to właśnie Francuz wygra ten mecz.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Albert Ramos-Vinolas - Antonio Veic
Typ: Albert Ramos-Vinolas
Kurs: 1,50
Buk: Tobet
Analiza: Ramosa-Vinolasa można już nazwać solidnym challengerowcem. Niedawno wygrał challenger w Sevilli. Następnie przeszedł kwalifikacje do turnieju ATP w Bukareszcie i przegrał w pierwszej rundzie turnieju głównego z Bjornem Phau. Tutaj w Napoli pewne wygrane z Balazsem oraz będącym ostatnio w niezłej formie di Mauro. Jeśli chodzi o Veica, to ostatnio gra raczej słabo - głównie odpada w 1. i 2. rundach challengerów. Próbował też swoich sił w kwalifikacjach do US Open, ale poległ z kretesem. Podsumowując, zawodnikiem lepszym na obecną chwilę jest Ramos-Vinolas i myślę, że to on wygra ten mecz.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Andreas Haider-Maurer - Farrukh Dustov
Typ: Andreas Haider-Maurer; @1,45
Fortuna

Austriak ostatnio w niezłej formie. Wszystko zaczęło się od turnieju w Gstaad, gdzie przeszedł kwalifikacje i dotarł do 2. rundy turnieju głównego. Później był półfinał challengera w Kitzbuhel, następnie słabszy futures i potem krótki wypad na północnocnoamerykański hard, gdzie przeszedł kwalifikacje do US Open, a w 1. rundzie turnieju głównego przegrał po pięciosetówce z Soderlingiem. Po US Open powrócił na europejski clay - 1/4 w challengerze w Brasov. Tutaj w Napoli wygrał z Schukinem i Gilem. Jeżeli chodzi o Dustova, to najczęściej miesza on futuresy z challengerami - z lepszym bądź gorszym skutkiem. Tutaj w Napoli po przejściu kwalifikacji, w turnieju głównym wygrał ze słabiutkim ostatnio Lorenzim oraz z przyzwoitym Crugnolą. Ja jednak myślę, że w starciu z Haiderem-Maurerem już polegnie. Stawiam w tym meczu na Austriaka.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Pablo Cuevas - Maximo Gonzalez
Typ: Pablo Cuevas -1,5 seta
Kurs: 1,70
Buk: Tobet
Analiza: Final challengera w Montevideo. Cuevas od początku turnieju gra pewnie: 6:2 6:1 z Felderem, 6:3 6:3 z Cervenakiem, 6:3 6:4 z Del Bonisem oraz w półfinale 4:2 z Vassallo Arquello i krecz przeciwnika. Jeśli chodzi o Gonzaleza, to wszystkie pojedynki wygrał w trzech setach. Cuevas jest na chwilę obecną zawodnikiem dużo lepszym od Gonzaleza, gra tutaj w Montevideo pewniej od swojego finałowego rywala i myślę, że wygra ten mecz bez straty seta.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Carlos Salamanca - Julio Silva
Typ: Carlos Salamanca
Kurs: 1,63
Buk: Tobet
Analiza: Finał challengera w Cali. Salamamca miał jak do tej pory jeden trudniejszy mecz w turnieju - z Kirche w drugiej rundzie. Poza tym same dwusetówki. Kolumbijczyk ostatnio grał w challengerze w Bogocie, gdzie odpadł w 1/4 finału. Jeśli chodzi o Silvę, to jest to jego trzeci challenger z rzędu - w poprzednich dwóch 1/4 finału i druga runda. Tutaj w Cali jak na razie dwa stracone sety. Trzeba dodać, ze w ćwierćfinale Brazylijczyk był blisko odpadnięcia z przeciętnym Alejandro Gonzalezem. W finale dla mnie faworytem jest jednak Salamanca i myśle, że to właśnie Kolumbijczyk wygra to spotkanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom