>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 37: Szczecin, Istanbul, Banja Luka, Belo Horizonte, Tulsa, Ningbo, Todi

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Szczecin

Location: Szczecin, Polska
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €106,500 +H
Tournament website: http://www.pekaoopen.pl/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/448/mds.pdf


Istanbul

Location: Istanbul, Turkey
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $100,000
Tournament website: http://www.tedopen.org/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/226/mds.pdf


Banja Luka

Location: Banja Luka, Bosnia &amp; Herzegovina
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €64,000 +H
Tournament website: http://www.banjaluka-challenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/1607/mds.pdf


Belo Horizonte

Location: Belo Horizonte, Brazil
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.bhopen.com.br/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/234/mds.pdf


Tulsa

Location: Tulsa, OK, USA
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.philcresthillstennisclub.com/challengerhome.htm
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/660/mds.pdf


Ningbo

Location: Ningbo, China
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://atp2011.ningbo.sunssports.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/6305/mds.pdf


Todi

Location: Todi, Italy
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €30,000 +H
Tournament website: http://www.atptodi.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/3627/mds.pdf
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Wybiera się ktoś z forum w poniedziałek na pierwsze mecze?? Przez pierwsze 3 dni bilety 10 zł normalny, a 5 zł ulgowy na cały dzień.

Pozdrawiam


christopher48 // Fajnie, że napisałeś o cenach biletów. Jednak zareklamowałeś też pewne miejsce (nie związane raczej bezpośrednio z turniejem) i musiałem to usunąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 0

devsiok

Użytkownik
ze swojej strony moge polecic stawianie na serre jestem ze szczecina chodze regularnie na pko i zawsze serra gral tu solidnie w przeciwienstwie do takiego corii czy monfilsa
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Challenger Szczecin

Golubev-Patience 1 1.45 (Fortuna) 12.09.2011 17:00 6:2 5:7 6:2

W Fortunie obeznie kurs aż 1.45, aż, bo np. w totolotku 1.27, czy internetowym Betssonie, w którym również gram 1.30. Olivier Patience wg mnie nie jest w dobrej formie, w kwalifikacjach strata seta z Tomaszem Bednarkiem i 36% skuteczności z drugiego serwisu w tym meczu. Finalna runda kwalifikacji też mnie nie przekonuje co do gry Francuza. Wygrana 2:1 z jakimś Słowakiem Norbertem Gombosem, 467 w ATP. Golubev zaś wg mnie dobrze zagrał przeciwko Rafie Nadalowi w Nowym Jorku. Wygrał z nim az 14 gemów i komentatorzy zachwalili tego zawdonika, urodzonego w miejscowości Wołżski w obwodzie wołgogradzkim.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ale hanescu przekreciarz hehehe. kurs 10,00 ładnie siadł komuś ( zapewne komus z jego otoczenia). a tak sie organizatorzy podniecali ze taka gwiazda. jutro trzeba zaczac pochodzic na to bo niezle perełki mozna wyłapać widze
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
13 wrzesień, 14:00
Radu Albot - Marcin Gawron 2 1,72 [bet365] - 3/10j ✅
Moim zdaniem Marcin Gawron ma największe szanse z pięciu Polaków występujących w turnieju na awans do II rundy.
Radu Albot to bardzo korzystny rywal dla Polaka na początek. Mołdawianin to gracz, który obecnie jest mniej/więcej w połowie trzeciej setki rankingu i ta pozycja odpowiada jego obecnym możliwością. Przeważnie wygrywa z tymi, którymi powinien i przegrywa z teoretycznie lepszymi.
Gawron możliwości od Albota ma większe, kiedyś uważany był za wielki talent, szczególnie po tym jak był w finale juniorskiego Wimbledonu. Potem kariera Marcina trochę się rozsypała, ale kto wie, może jeszcze ten zawodnik pozytywnie nas zaskoczy.
Panowie zagrają na korcie głównym, publiczność będzie mocno dopingować Polaka, co może okazać się bardzo pomocne.
Nawierzchnia także bardziej odpowiada Gawronowi, ponieważ Albot woli grać na kortach szybszych (hard, carpet).
Będzie to drugie oficjalne spotkanie między tymi graczami, pierwszy mecz rozegrali pod koniec czerwca bieżącego roku w niemieckim Marburgu. Polak wygrał w 3 setach, co ciekawe Albot mieszka i trenuje w Niemczech.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
13 wrzesień, 14:00
Radu Albot - Marcin Gawron 2 1,72 [bet365] - 3/10j
Nawierzchnia także bardziej odpowiada Gawronowi, ponieważ Albot woli grać na kortach szybszych (hard, carpet).
Musiałeś nie widzieć Albota w akcji, skoro tak charakteryzujesz jego grę. Carpet? grał na nim tyle razy w życiu, że nie pamięta już jak wygląda. Biorąc pod uwage jego predyspozycje defensywne (chociaż potrafi podkręcić tempo), dużą ilość topspinów, które generuje, to zawodnik na clay i wolniejszy hard. A potencjał jednego i drugiego jest porównywalny, na chwilę obecna ze wskazania na Albota. Typowy no bet.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Gawron już w tym sezonie raz go pokonał, więc moze i teraz się uda. Za Polakiem przemawia to, że gra u siebie i ta jedna wygrana. NIe dawno został zdemolowany przez Geralda Melzera z którym ugrał jednego gema! Radu raczej nie przegrywa w 1r challi, i takiego Gawrona niby powinnien zjeść na śniadanie, ale Polak chyba powinnien wreszcie wygrać jaki mecz na zawodowym szczeblu. Ranking podobno, oby sie udało.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
widzialem wczoraj mecz Kapasa z Montanesem... i nie wiem czy to Kapas jest tak dobry czy Montanes tak słaby... serwis Polaka rewelka, ogolnie meczyk ładny dla oka. Oby takich wiecej. I teraz pytanie czy grac przeciwko Albertowi bo widac ze przyjechal do nas tylko po wpisowe.
na dzis :
Schoorel-Prodon 1 1,97 ⛔
Golubev-Delbonis 2 2,02 ✅
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Del Bonis wczoraj grał fatalnie w przeciwienstwie do Golubeva, wiem ze dzis moze byc odwrotnie ale po takim kursie Kazach bardzo dobrym typem jest
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Golubev - Delbonis @ 1.85

Delbonis z byle kim nie przegrywa, jego dyspozycja jest stabilna ale niewystarczająca na awanse do półfinałów challengerów. W pierwszej rundzie udało mi się obejrzeć początek trzeciego seta meczu z Knittelem i nie mogłem oprzeć się wrażeniu że będzie to set do pierwszego brejka (dla Niemca) i potem pójdzie mu już z górki. Argentyńczyk wygrał jednakże ten mecz, ale nie daję mu wielkich szans na kolejne sukcesy w Szczecinie.
Na jego drodze staje Andrey Golubev, byćmoże największe rozczarowanie tego sezonu. Jeździ niemal cały czas po turniejach (tylko 7 tygodni przerwy od początku roku) i zbiera baty. Nieźle wypadł w Nowym Jorku na tle Rafy, po powrocie na mączce znowu zawiódł (w trzech setach przegrał z dobrze dysponowanym tamtego dnia Zverevem). W pierwszej rundzie co prawda w trzech setach ale bezproblemowo pokonał Francuza Patience. Golubev ma nad DelBonisem tą przewagę, że cały czas gra z najlepszymi (przynajmniej do tego momentu) i choć z nimi przegrywa, to walcząc z poziom czy dwa gorszym Argentyńczykiem jest w stanie wygrać grając na swoim normalnym poziomie, na co dzisiaj liczę.
 
F 2

fromanfield

Użytkownik
a mi sie wydaje, ze jak golubev bedzie gral tak jak w drugim secie, gdzie psul duzo pilek i w auty walil to bonis ma szanse wygrac. bonis gral z glowa, nie gral tak by rylko przebic pilke, ale wiedzial gdzie ma uderzyc. sprawil duzo problemow.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kosakowski Daniel vs. Kim Kevin 1,75
Po takim kursie warto zaryzykować na Daniela. W tym sezonie świetnie pokazał się na kilku turniejach. Przeszedł kwale do LA i tam przegrał w 2r z rewelacją US OPEN SERIES- Gulbisem. Chłopak ten jest nowym nazwiskiem w turze. Nie reprezentuje typowej Amerykańskiej szkoły czyli potezny serwis, poteżny FH. Warunki fizycznie mu chyba na to nie pozwalają, jest raczej typem przebijaka i bazuje na niezlej regularności. W profesjonalnym turze zaliczył dopiero nieco ponad 10 meczy a już się pokazał z dobrej strony moim zdaniem. Kim już nas chyba niczym nie zaskoczy, z bardziej ogarnietaymi grajkami ma często duże problemy i tak będzie też i dzisiaj.
Giannessi Alessandro vs. Donskoy Evgeny 1,65
Po takim kursie biorę Rosjanina w ciemno. Jak dla mnie jedna z większych rewelacji tego sezonu, pokazał się naprawdę świetnie i z takimi zawodnikami powinien sobie radzić bez większych problemów. Włoch pokonał tutaj Browna po trzech setach, ale grał Jamajskiego Niemca nie na korty ceglane, chyba nie muszę się rozpisywać w tym temacie. Donskoy pokaże zupełnie inna grę, i z tym Włoch nie poradzi sobie dzisiaj. Zwykle odpada w 2r, na tyle mu wystarcza umiejetnośći w starciu z takimi rywalami nie dają mu zbyt dużych szans.

Schoorel Thomas vs. Prodon Eric 1,80
Tutaj już bez jakieś analizy czas ucieka. Nie wiem czemu Eric jest tutaj faworytem, może mi to ktoś wytłumaczy?! Thomas gra przecież bardzo dobrze w ttym roku w challach ma świetne podanie super warunki ale na cegle radzi sobie dobrze, Eric gra w gratkę, spokojnie stawiam na Holendra.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
MDLN &amp; Basić @ 2.15 8/10 ✅ 62 61, 46 63 63
Munoz rutyniarz który nie sądze by odpuścił czy nie walczył w tym spotkaniu, lewa ręka, potrafi uderzyć płasko jak i porzeźbić rywalem i z Grozdanowem który tak naprawdę nie jest jakimś objawieniem po prostu jest regularny i ruchliwy, a to co zrobił Hanescu nie będę komentował, będzie na pewno w stanie wygrać.
Basić nowy talent który błysnął w &#39;08 na juniorskim Wimbledonie w debla z Wu Di, czy w tamtym roku w Sarajewie w hali gdzie doszedł do półfinału challangera.
Chłopak jest dosyć wysoki z 190cm powinien mieć, świetnie włada jak na tak młodego chłopaka fh, ma dobrą koordynację, 2bh też jest niezły grał już w DC dla Bośni chłopak, powoli, powoli przebija się i tutaj na pewno będzie miał szanse znowu zabłysnąć dobrym wynikiem, a gra Cacićiem który jest kreowany na następnego Djokovićia, trenował u Azjatów tam robił chyba większą kariere niż u siebie w kraju reklamy, konferencje ale jednak sukcesów jak do tej pory nie ma.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
14 wrzesień, 19:00
Thomas Schoorel - Eric Prodon 2 1,80 [betsafe] - 3/10j ✅
Mecz dnia na kortach w Szczecinie, spotkanie zapowiada się ciekawie, moim faworytem w 65% jest Francuz. W pierwszej rundzie Prodon stoczył bardzo ciężki bój z Andreasem Beckiem, ostatecznie wygrał po zaciętych 3 setach. Często takie trudne pojedynki w pierwszej rundzie są korzystne dla zawodnika, wygranie trudnego meczu dodaje niesamowicie pewności siebie.
Schoorel to leworęczny gracz, ale w tym spotkaniu nie będzie to żadną przewagą, ponieważ Prodon ostatnio rozegrał kilka spotkań z leworęcznymi rywalami, choćby mecz pierwszej rundy z Beckiem.
Atutem Holendra jest niewątpliwie serwis, który jak na poziom challengerów jest jednym z lepszych. W 1r. niby łatwo pokonał Piotra Gadomskiego, ale nie jest to wielki wyczyn. Piotr teraz ma inne sprawy na głowie, jak przygotowania do turniejów...szuka sponsora i przygotowuje się do wyjazdu do USA. No i nie oszukujmy się, Gadomski to poziom futursów.
Eric Prodon wygrał w tym sezonie challenger w Sopocie, gdzie musiał pokonać wielu klasowych rywali i zapewne tutaj przy słabej obsadzie także mierzy w tytuł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 0

devsiok

Użytkownik
Co sadzicie o zagraniu przeciwko montaniesie ?
16:00 Albert Montanes (ESP)1.10 Alexander Flock (GER)5.75
Montanes raczej nie przyjechal tu walczyc po co dla paru punkcikow i paru euro ? juz w 1 rundzie pokazal ze jego podejscie jest takie sobie mimo ze Polak mial mocny serwis ale nie zmienia to faktu ze z graczem o rankingu 900+ przy normalny podejsciu powinno byc izi 2-0 mysle ze tak jak Hanescu poprostu sobie odposci a kursik bardzo fajny poprostu chcial zostac dzien dluzej a minimalne zwyciestwo bedzie usprawiedliwieniem na porazke w 2 meczu
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
15 wrzesień, 14:00
Rui Machado - Guillaume Rufin 2-0 2,0 [betsafe] - 2/10j ✅
Mecz otwierający czwartkowy dzień na kortach w Szczecinie. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Portugalczyk Rui Machado, umiejętnościami na kortach ziemnych znacznie przewyższa swojego rywala. Widać, że mu zależy na dobrym wyniku w Szczecinie, ponieważ w pierwszej rundzie przyłożył się do spotkania i ograł gładko Yuriego Schukina, oddając mu zaledwie 3 gemy.
Machado pierwszy raz gra w Pekao Szczecin Open, ale widać, że atmosfera polskich challengerów mu odpowiada. Pod koniec lipca wygrał w Poznaniu, pokonując w finale Jerzego Janowicza.
Nie widzę w tym spotkaniu szans dla Rufina, młody Francuz cały czas robi postępy, ale jeszcze jest za słaby na Machado. Tym bardziej, że ostatnio więcej grywał na hardzie, jedyny mecz jaki rozegrał na mączce od jakiegoś czasu, miał miejsce w pierwszej rundzie tego turnieju z Simonem Greulem. Wygrał w 2 setach, ale Niemiec ostatnio grał słabo.
Dla mnie szybkie 2-0 w tym spotkaniu i innej możliwości nie widzę.
P.S. Co do Montanesa...Dzisiejszy mecz pokaże nam jak bardzo zależy mu na dobrym wyniku w Szczecinie. Albert ma słaby sezon, nie wygrał żadnego turnieju, więc myślę, że może mieć ochotę na tytuł w Pekao Open szczecin.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Od poniedziałku do środy nie robiłem nic innego, jak oglądanie z wysokości trybun spotkań w turnieju PEKAO Open i powiem szczerze, że nie ma co wyciągać wniosków po pierwszej rundzie, bo Giannessi, Del Bonis czy Grozdanov zagrali w swoich drugich meczach diametralnie inne zawody - dwóch pierwszych dużo lepsze, z dużą zmianą nastawienia, Grozdanov po super meczu z Hanescu - kto pisze, że ustawionym, chyba nie widział co się działo - zagrał po prostu beznadziejnie z tak sobie dysponowanym Munozem. Najlepszymi spotkaniami były na pewno pojedynki Prodon-Beck, Hanescu-Grozdanov czy Donskoy-Giannessi. Prodon to magik, na początek wygrał przegrany mecz, potem było już tylko lepiej i choć wczoraj jego fani zamarli, gdy wydawało się, że mógł doznać kontuzji, wszystko okazało się w porządku, nie zawiódł tych co na niego stawiali, a nawet można zaryzykować, że jest faworytem do wygrania turnieju. Jutro zdecydowanym faworytem dla mnie jest Alessandro - który z Brownem zagrał nieźle, ale czasem dawał prezenty, których Dustin nie wykorzystywał, zaś na korcie centralnym z Donskoyem był fenomenalny, obaj byli. Munoz-de La Nava stracił w 2 rundach chyba najmniej gemów w turnieju, ale mnie jakoś nie zachwycił. Po prostu trafiał na słabo dysponowanych rywali.
Giannessi - Munoz-de La Nava
Giannessi 2,00 Bwin ⛔
Del Bonis z kolei po tym, jak prowadził 6-2 3-0 z Knittelem, i gdy po sprawdzeniu tego wyniku wróciłem na kort centralny, byłem spokojny o swój typ pokazał, że potrafi zmarnować nawet najlepszą szansę, jednak się podniósł w 3 secie, choć bardziej bawił się w przebijacza, a Knittel po prostu psuł, próbując nadawać tempo. Z Golubevem Federico pokazał siłę rażenia, dominował, grał agresywnie, ofensywnie, ale i tak to rywal miał więcej szans, tyle tylko, że je marnował. Prodon jest fantastyczny, jego pojedynek z Andym Beckiem powinien być nie w pierwszej rundzie, a w finale, pechowo na siebie trafili, do drugiej rundy mógł przejść jeden, tam bez najmniejszego problemu zdominował Schoorela, pokazując świetne wyszkolenie techniczne. Eric nie będzie taki humorzasty jak Golubev, a Del Bonis gdy będzie chciał atakować tak, jak z Kazachem, może zostać łatwo skarcony podobnie, jak został Schoorel. Prodon wczoraj w trudnych momentach pokazywał nawet serwisy powyżej 200 na godzinę, kilka asów zdobył w obu meczach, w jego grze słabych punktów jest mało, dużo mniej niż u Del Bonisa.
Del Bonis - Prodon
Prodon 1,72 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
I 14

ice05

Użytkownik
czy ja wiem dla mnie faworytem jest Munoz, grali ostatnio we Wloszech i Munoz wygral 2-1. Donskoy mial za duze przestoje... od stanu 6-2 2-1 40-15 nagle zaczal wszystko wyrzucac. Wloch nic wielkiego nie gral raczej rusek wyrzucal. przy 5-4 zlamal go ale potem sam oddal no i przegral.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
16 wrzesień, 16:10
Federico del Bonis - Eric Prodon 2 1,83 [william hill] - 4/10j ✅
To będzie ostatni ćwierćfinał challengera w Szczecinie, mecz zapowiada się ciekawie, ale ja w roli zwycięzcy widzę Erica Prodona. Francuz to według mnie głównym faworyt do wygrania Pekao Szczecin Open, bardzo przyjemnie ogląda się jego tenis, jest pełen pomysłowości i fantastycznych zagrań technicznych. Do tego regularność i całkiem dobry serwis. W pierwszych dwóch rundach miał groźnych rywali, ale poradził sobie bez zarzutu. Co ciekawe to będzie dla Prodona 3 mecz w tym turnieju z zawodnikiem leworęcznym, także o jakiejkolwiek przewadze związanej z lewą ręką del Bonisa nie ma mowy.
Argentyńczyk ostatnio w bardzo przeciętnej formie, miał już przebłysk w tym sezonie (półfinał turnieju ATP w Stuttgarcie), ale do tamtej dyspozycji mu daleko.
Mecz może być zacięty, ale liczę, że w najważniejszych momentach meczu wyjdzie doświadczenie Prodona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom