>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 33: Cordenons, Meerbusch

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Langer @ 2,0
pinnacle

Niemiec u siebie zawsze powalczy mocniej, mimo że Langer to trochę leszcz jest ale serwis ma,trochę postrzela FH i poslajsuje, Gigounon miał dobry okres ostatnio ale on nie lubi jak sie go rozrzuca po korcie, z rywalami z mocnym serwisem ma słaby bilans w ostatnim czasie.


Horansky @ 4,56
pinnacle

W Meerbusch dosc wolno, Horansky grac potrafi, niegdys talent, ale ostatnie wyniki to zenada, ledwo parę gemów ugrywał ze sredniakami typu De Loore, ale tak jak pisałem grac potrafi, serwowac, dobry bilans miedzy def a of. Janowicza kazdy zna potrafi zagrac genialne mecze, mocno bic i nieuchwytne dropy walic ale to tylko czelek a US Open czeka i kij wie co ma w glowie, moim zdaniem warto.

Vatutin @ 1,7
pinnacle

Mertens na wolnej cegle nie potrafi grac, przebija bezmyslnie tylko. Vatutin podchodzi pod ballbashera, tez preferuje szybsze nawierzchnie ale ostatnio dobrze pogrywal na maczce i dosc ladnie rozgrywal swe gemy rozrzucajac rywali prawo lewo.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
vatutin 6:1 3:1 40:0 i oczywiście nie wygrał wygranego seta, a w trzecim to jakaś parodia, 2 pkt ugrane na returnie
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Leo Mayer ma fatalną serię i w końcu musi coś ugrać, w dodatku siedzi w Europie póki co więc nie ma powodów by tankować, z Trinkerem dobrze zagrał i widać było jak go cieszył każdy punkt.
 
M 0

mambru

Użytkownik
Czy ktoś z was ma może informacje co się dzieje na challengerze w Meerbusch ? chodzi mi o mecz Marterer-Mertens . wszędzie relacja pkt w pewnym momencie sie urwała a stream&#39;y padły ...
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Ymer - Giustino 2 @ 2,10 Bet365 ⛔ 6:2,3:6,6:1
Elias Ymer nadzieja szwedzkiego tenisa podejmuje dzisiaj reprezentanta gospodarzy Lorenzo Giustino. Postanowiłem zagrać dzisiaj na Lorenzo. Panów dzieli 96 miejsc w rankingu na korzyść Ymera. To będzie ich pierwszy mecz. W ostatnich tygodniach lepsze wrażenie robi na mnie Lorenzo Giustino. Oglądałem jego mecz z Khachanovem w Cortinie ( postawiłem wtedy na Khachanova ) i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Pewnie trzymał podanie, nie dał rozwinąć skrzydeł rosjaninowi można powiedzieć cały mecz pod jego kontrolą. Kilka razy w akcji widziałem również Ymera. Na pewno chłopak umie grać i przyszłość należy do niego ale prakatycznie w każdym meczu zdarzają mu się momenty dekoncentracji, które bazują na wyniku całego meczu. I w tym upatruje szansy Lorenzo na zwycięstwo w tym meczu. Jeżeli straci swoje podanie Ymer co jak już napisałem zdarza się w praktycznie każdym meczu to ciężko będzie mu odrobić stratę serwisu. Po prostu liczę, że włoch wygra ten mecz regularnością i cierpliwością w wymianach. Kurs spadł z 2,75 na 2,10. Mecz o 15.
 
psychol32 442,3K

psychol32

Użytkownik
Kusi mnie gra na Clementa Geensa w meczu z Jurkiem. Belg niedawno z dobrej strony pokazał się w Challengerze w Poznaniu gdzie dotarł do finału. Tutaj też odprawił z kwitkiem turniejową &quot;czwórkę&quot; Dieza. Każdy wie że Jurek wrócił po długiej przerwie. Do tego gra na nawierzchni która nie jest jego ulubioną.
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Na pewno o jakiś handicap na Belga można się pokusić, najlepiej na live, w sytuacji kiedy będzie przegrywał będzie można znaleźć jakąś fajną opcję. To samo z Maximilianem Martererem - idzie masówka na Carballesa i bardzo dobrze, bo będę szukał czegoś w kierunku Niemca, który jest w świetnej formie (widziałem go w meczu z Mertensem i grał naprawdę mega solidnie). Przed meczem można się nawet pokusić o zwycięstwo młodego Niemca po 2,50 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom