>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 29: Binghamton, Gimcheon, Recanati, Tampere,

Status
Zamknięty.
S 68

skoti96

Użytkownik
Witam, co sądzicie o jutrzejszym meczu Olivettiego z Bonadio? Albano to solidny serwis. Nie grał w ogóle w tamtym roku, a w tym uważam, że dość nieźle zaprezentował się na Wimbledonie gdzie odpadł w 1. rundzie z Bartonem po tym jak przeszedł kwalifikacje. Nie znam rywala i dlatego pytam, czy warto grać Francuza z kursem 1.50. Pozdrawiam
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Witam, co sądzicie o jutrzejszym meczu Olivettiego z Bonadio? Albano to solidny serwis. Nie grał w ogóle w tamtym roku, a w tym uważam, że dość nieźle zaprezentował się na Wimbledonie gdzie odpadł w 1. rundzie z Bartonem po tym jak przeszedł kwalifikacje. Nie znam rywala i dlatego pytam, czy warto grać Francuza z kursem 1.50. Pozdrawiam
też się zastanawiałem, ale ciężki mecz. wszystko tu nie gra mi za bardzo. Bonadio kontuzjowany był. praktycznie rzecz biorąc, to kurs powinien być niższy na Olivettiego niż 1.50...
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Donskoy - Gaio | Donskoy @1.33 &amp; Donskoy 2:0 @1.72 bet365 ✅ 6:2 6:3 ✅ Luźna guma :cool:
Jak rano przeglądałem ofertę to jakoś mi umknął ten mecz :razz:
Rozstawiony z jedynką Donskoy dostaje do gry cegłotłuka Gaio, który dwa dni temu wygrał challka na cegle w San Bennedeto. Gaio na hardzie ma bilans dodatni, jednak większość meczy rozegrał na poziomie itf. Na challkach było już słabo.
Donskoy ma na koncie kilka finałów challengerów, w tym roku zagrał też bardzo dobry mecz z Simonem na AO, gdzie w drugiej rundzie przegrał 3:2.
Moim zdaniem przewaga serwismana z mocnym fh jest tutaj bardzo wyraźna. Do tego dochodzi fakt, że Gaio pewnie będzie chciał wypocząć po zwycięstwie w poprzednim turnieju (w niedziele grał dwa mecze, półfinał i finał).
Do kombinacji bardzo dobry typ, moim zdaniem zakończy się 2:0 dla Rosjanina.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
A ja bym sprobowal dzisiaj Zoppa z Hurkaczem. Polak owszem ten sezon ma solidny, ale Zopp w Estonii na mączce moze byc grozny. Dobry, mocny serwis, regularny przy swoim podaniu, dobra marka Challangerowa vs Polak ktory jest walczakiem, ale to jeszcze nie ten poziom, grunt to sie pokazal i mamy jeszcze jakiegos polaka na Chalku... (No fakt, Olowek tez jest...)

Hurkacz moze powalczyc, ale czy po kwalifikacjach ktore jakby nie bylo mial latwe rozjedzie turniejową dwojke?

To win a Set Zopp 1.16 8/10 ✅ Zopp win 1.44 6/10.
 
M 493

milo93

Użytkownik
Krawietz/Olivetti-Igoshin/Sabanin 1 1.72 bet365 ✅
Albano pojęcie o deblu ma jeden z najlepszych serwisów wygrywał sporo challengerów. Krawietz to samo wygrywał juniorskiego szlema w deblu przez to, że w singlu jest słabszy nie może się aż tak rozwinąć. Igoshin i Sabanin to poziom ITF są drewniani dziwie się skąd taki kurs na dużo lepszą parę.
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Orientuję sie ile wzrostu ma Hurkacz ? Na korcie wygląda na 2m+ .
Skoro masz internet i piszesz tu posty , to chyba umiesz obsługiwać przeglądarki internetowe- szczyt lenistwa i bezmyślności, zaśmiecasz forum ????
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Dwa typy na underdogów szczególnie rzuciły mi się w oczy:

Recanati

Ilja Marczenko - Alessandro Bega 2-1 @4.33 1-2 @6 0-2 @4.50 ⛔⛔⛔

Oczywiście Ukrainiec ma dużo większe umiejętności, grał już na wysokim poziomie w turniejach ATP ale w ostatnim czasie notuje bardzo słabe wyniki jest wyraźnie bez formy i szuka jej we włoskich challengerach, które powinien wygrywać przekonująco. W poprzedniej rundzie wygrywał przez walkower z Dustovem, wcześniej stracił seta z Janvierem. Z kolei Włoch Bega pokonał Rubliewa 2-0. Bega klasyfikowany na 273 miejscu w rankingu jest na skraju challengerów i itfów ale tutaj może sprawić problemy Marczence. Proponuje zagrać trzy single po fajnych kursach na dokładny wynik jak podałem na górze oczywście z pominieciem 2-0 dla Ilji.

Tampere

Gleb Sakharov - Ramirez Hidaglo 2-0 @6 2-1 @7.50 1-2 @4.33 ⛔⛔⛔
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bega jest słaby, niczym się nie wyróżnia i raczej nie osiągnie nic wielkiego, z Rublevem wygrał , nie oglądałem, ale kursy mi śmierdział, gdzieś wieczorem widziałem nawet 1,5 na Ruska, co było zdecydowanie za wysoko.

Polecam Marchenko mimo wszystko i Bemelmansa, dobrze mu sie tu gra, serwis siedzi, bardzo mało ue, płasko rozrzuca, do siatki pobiegnie, nie jest bardzo drewniany by sie wyciagnac i pobronic troche wiecej w defensywie, Fucvosvics troche spuscil z tonu ostatnio.
 
M 493

milo93

Użytkownik
Krawietz/Olivetti 1.83 bet365 ✅:]
Konsekwentnie w strone tej pary Olivetti nie do złamania serwuje wyśmienicie, Krawietz też świetny serwis idealnie pod tą nawierzchnie. Menedez zawsze ma przestoje na serwisie więc jestem spokojny o przełamanie i wygrany mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom