>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 29: An-Ning, Binghamton, Granby, Penza, Bercuit, Poznań, Recanati

Status
Zamknięty.
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Chyba oglądałeś inny mecz. Gawron solidnie przebijał i wytrzymywał długie wymiany. Winnerów mało, ale błędów Węgra dużo, no i tak wygrał. Dużo z 1 serwa mu wchodziło.
Ciekawie grał Smoła wczoraj. Mam nadzieję, że dzisiaj ugra tego 3 seta.
Janowicz też nie będzie miał spacerku, bo widziałem kilka razy Gadomskiego w akcji.
 
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Rufin + Cervantes 1,81 ⛔
Buk: bet365 | Stawka: 10/10j

Kupon dnia. Przysiężny i Gawron powinni dziś pożegnać się z turniejem. Słaba forma, rywale solidni - nie widzę innej możliwości.
Brawo Michał!
 
grossinho 9

grossinho

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Poznan challenger
Spotkanie: Jerzy Janowicz - Arnau Brugues Davi
Typ: Janowicz 2-0 ✅ 6-3 6-4
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
ANALIZA: Kolejny raz na Typ Dnia wybieram spotkanie Jerzego Janowicza. Pewnie dlatego gdyż sytuacja jest bardzo podobna do turnieju w scheveningen. Polak znów rozstawiony z jedynką w challengerze, faworyt, na dodatek na swojej ziemi. Na przeciwko Hiszpan rozstawiony z ósemką, starszy od Polaka o 6 lat. Dlaczego 2-0 dla Polaka? Jerzyk jest za mocny na taki challenger, na dodatek w Polsce nie wypada przegrać mu z niżej notowanym rywalem. Rywalem który nie jest z najwyższej pólki. Jest dwa razy niżej w rankingu niż Janowicz (169-87), na dodatek nie blyszczałw ostatnich spotkaniach. W Poznaniu w 2 pierwszych rundach tracił po secie z Polakiem Kapasem i swoim rodakiem Martim. Wczesniej wygrał u siebie turniej niższej rangi ITF. Ale to nic przy aktualnej formie Janowicza. Wygrał turniej w scheveningen, Dobrze spisałsięw Wimbledonie gdzie odpadłdopiero z Mayerem eliminując prędzej Gulbisa. W finale w scheveningen Jerzykowi siedział serwis. Ogólnie wszystko mu wychodziło. Szansa na zaistnienie w ATP stoi przed nim otworem. Musi udowodnić u siebie że to nie przypadek że znajduje sięw pierwszej setce rankingu. Nie odpusci nie tylko dzisiaj ale i w półfinale i finale. Widzę 2-0 dla Polaka chodź nie wykluczony jakis tie-break. Dajesz Jerzyk!
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Alund - Gawron
kurs: 1,4 (bet365) ✅
kurs 2,1 DW 2:0 (bet365) ⛔

Osiągnięcia obu graczy w tym sezonie zupełnie różne. Alund regularnie dobrze spisuje się w czelkach (jeden finał, kilka półfinałów), Gawron natomiast za każdym razem max 2 runda. Obecny wynik zawdzięcza niedyspozycji Cervantesa który kreczował niż własnym umiejętnościom. Nie ma co za wiele się rozpisywać i tworzyć sztucznych argumentów, jak dla mnie Alund jest graczem o klasę lepszym i to on zejdzie dzisiaj z kortu jako zwycięzca.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie oglądasz meczy i piszesz.... Gawron zawdziecza ten wynik swoją dobrą gra. Którą pokazywał kilka tygodni temu, ostatnio miał mały dołek ale widac, że na Poznań się ogarnął. Gawron to nie obliczalny gracz w tym sezonie pokazał, że potrafi walczyć z zawodnikami Beden,Rufin... u siebie na pewno jeszcze grozniejszy. Po takim kursie bym nie ryzykował, Polaka spokojnie stać na niespodzianke!


Hanescu Victor vs. Devilder Nicolas 1,30✅

Tutaj krótko, róznica dwóch klas. Victor spadł w rankingu w ostatnich tygodniach i teraz musi walczyć o poziom niżej czyli challangery. Jego miejsce jest w turze ATP i robi wszystko aby tam szybko wrócić. Francuz wygrał tutaj dwa mecze i to już jest dla niego duży wyczyn, na kolejne zwyciestwo będzie musiał jeszcze poczekac ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Duckworth-Udomchoke 2 1,66 Bet365 ✅
Niezły kurs i trzeba go pobrać.Duckworth wymęczył zwycięstwo z anonimowym (dla mnie) Carletonem oraz ze Strode.Udomchoke pewnie ograł Reida i Kima i nie widze większy szans dla Australijczyka w tym spotkaniu.Forma dużo bardziej przemawia za Tajlandczykiem a i kurs zachęca ;)
De Bakker-Ghem 1 1,36 Bet365 ✅
Ghem wymęczył po trzy-setówkach wygrane ze słabszymi Holendrami niż De Bakker i nie widze go w tym spotkaniu.Holender w ostatnim czasie złapał niezłą formę i trzeba na tym korzystać.
Diez-Mertens 2 1,4 Bet365 ✅
Belg u siebie,do dubla jak znalazł.Diez na clayu 27/13 ale bilans ten głównie wyrobiony na futeresach albo słabie obsadzonych challengerach.Mertens na mączce 15/10 ale potykał się przeważnie z graczami lepszymi niż Diez.Kanadyjczyk według mnie ma tutaj bardzo małe szanse,Belg z pomocą publiczności z pewnością jest mocno zmotywowany by coś tutaj ugrać,kurs całkiem,całkiem.
Janowicz-Brugues 1 1,25 Bet365 ✅
Polak ma bardzo udany sezon,życiowa forma i trzeba po prostu z tego korzystać.Jurek u siebie,chęci z pewnością nie zabraknie a Brugues już w poprzednich rundach miał spore kłopoty z wygraniem mecz,Polak zaś spokojnie ogrywał rywali,wniosek nasuwa się sam...
Można też spróbować zagrać na Fabbiano,który gra z V.Pospisilem,kurs ok.2,7.Kanadyjczyk nie zachwyca na tym turnieju a Fabbiano pokazał już nie raz,że na hardzie jest groźny.Value na Włocha.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Nie oglądasz meczy i piszesz.... Gawron zawdziecza ten wynik swoją dobrą gra. Którą pokazywał kilka tygodni temu, ostatnio miał mały dołek ale widac, że na Poznań się ogarnął. Gawron to nie obliczalny gracz w tym sezonie pokazał, że potrafi walczyć z zawodnikami Beden,Rufin... u siebie na pewno jeszcze grozniejszy. Po takim kursie bym nie ryzykował, Polaka spokojnie stać na niespodzianke!
Nie wiem tylko w czym ma się objawiać ta jego dobra gra. Z Bedene przegrał 6-2, 2-6, 1-6, Rufinowi urwał seta. Przed czelkiem w Poznaniu przegrywa z Dzumhurem, Puetzem i Janem Minarem (nie mylić z Ivo Minarem który jakieś sukcesy odnosi). W Poznaniu ogrywa w kwalach dwóch rodaków o których nikt nigdy nie słyszał, Balazsa po słabym występie i Cervantesa który kreczował. Niespodzianki się zdarzają, ale tutaj jak dla mnie nie ma żadnych argumentów przemawiających za Gawronem. A argumenty w stylu że ktoś potrafi walczyć i stać go na niespodziankę nie mają żadnej wartości, w końcu żaden gracz nie wychodzi na kort po to aby przegrać.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Co wg. Ciebie nie powalczył z Bedene z Fufin powinnien wygrać... gra na podobnym poziomie co Oni ale trochę mu brakuje aby ich jeszcze ogrywać. Pisałem, ze ostatnio miał dołek, ale tutaj wygląda jak za tych wcześniejszych meczy, takie moje zdanie i w takiej dyspozycji może dzisiaj spokojnie wygrać, tyle na tena temat.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Co wg. Ciebie nie powalczył z Bedene z Fufin powinnien wygrać... gra na podobnym poziomie co Oni ale trochę mu brakuje aby ich jeszcze ogrywać. Pisałem, ze ostatnio miał dołek, ale tutaj wygląda jak za tych wcześniejszych meczy, takie moje zdanie i w takiej dyspozycji może dzisiaj spokojnie wygrać, tyle na tena temat.
Nie, nie gra na podobnym poziomie co oni. Bedene wygrał 3 czelki w tym sezonie, Rufin tydzień temu grał w finale a zestawiasz ich osiągnięcia z zawodnikiem dla którego największym sukcesem jest wygranie futuresa i 1/4 finału obecnie rozgrywanego czelka w Poznaniu? Rozumiem i szanuję że po prostu lubisz tego zawodnika, ale obiektywnie patrząc sukcesów mu brak.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie rozumiesz mnie. Oni maja wieksze osiagniecia itp a Gawron z nimi grał jak równy z równym. Przeciez Rufin ma swietny sezon kilka razy w ATP błsnał, Gawron tam 300 któryś a w meczu z nimi nie widać róznicy, spokojnie może z nimi wygrywać. Z Rufinem spokojnie mógł wygrać, ale pokazał to co reszta Polaków w tym turnieju. Niby dobrze idzie a w najwazniejszych momentach pekają jak... oby dzisiaj tak nie było.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Rhyne Williams-Daniel King-Turner 4-6,6-7 Grał jak dziad
Typ Rhyne Williams
kurs 1,57
Tobet


Challenger w Binghampton,Amerykanin Williams świetnie grający w tym turnieju( oglądałem oba jego mecze ),spotka sie z Nowo Zelandczykiem Turnerem. Rhyne swietnie serwuje,dzieki czemu otwiera sobie droge do uderzen forhandowych.Wszystko bardzo pewnie i mocno na granicy ryzyka ale to sie opłaca bo pokonal tu sele gracza napewno z wiekszym doswiadczeniem od siebie. Jego gra napewno fajna dla oka a do tego efektywna,rywal Turner wygrał wczoraj z Gineprim(cień zawodnika z przed lat,pamietne Us open) który fatalnie returnował. Dzis Turner napewno nie bedzie miał tylu okazji na asa ,wczoraj cos około 20,Rhyne jest lepszy w wymianach i to zawazy na wyniku.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Jerzy Janowicz-Andreas Heider-Maurer
Typ Janowicz
kurs 1,36
Bet365

Wczoraj mozna było złapac za 1,5 dzis juz spada,Jerzemu nie wypada nie wystapic w finale,rywal w wysmienitej formie i z duzym szczesciem notuje 3półfinał pod rzad w challengerach,wczesniej 2 razy je wygrywal ale przegrywał w finałach. Dzis uwazam ze zmeczenie Austriaka da wreszcie znac o sobie ,wczoraj ledwo wygral z Ignatikiem, a i na swojej drodze w ostatnim czasie (z wyjatkiem Hajka,gładko przegrał) nie spotykał wielkich wirtuozów.
 
grossinho 9

grossinho

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Poznań, Challenger
Spotkanie: Jerzy Janowicy + Andreas Haider Maurer
Typ: Janowicz wygra 2-0
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin
Analiza: To już trzeci raz typuje Janowicza z dokładnym wynikiem. Do tej pory się nie zawiodłem. Zawsze przywoził spokojne 2-0. Tym razem na przeciwko niego stanie Austriak Andreas Haider-Maurer. W kwalifikacjach do US open w 2010 z nim przegrał ale nie ma co tego przywoływać dzisiaj bo to by było bez sensu wiedząc w jakiej formie jest Jerzyk. Jerzy idzie jak burza od Wimbledonu. Zwycięstwo w scheveningen. Nie pamietam dokładnie ale w pierwszym secie tam w finale przy swoim serwisie stracił jeden punkt. Tutaj w Poznaniu powtórka, jest mocny. Stać go na więcej niż zwycięstwa w challengerach. Jest zdecydowanym faworytem i nie dopuszcza do nerwowych końcówek kończąc sety do 2, 3 i 4. Na dodatek gra u siebie, w Polsce. Nic tak nie motywuje jak zwycięstwo na swojej ziemi. A Austriak? Aktualnie znajduje się w połowie drugiej setki rankingu, wczoraj męczył się z Białorusinem Ignatiukiem i mało co by doszło do niespodzianki. Ale uciułał w Tie breaku zwycięstwo. Zwycięstwo Polaka jest dla mnie jak lokata ale widząc ostatnie mecze warto zagrac na 2-0 dla Janowicza po kursie 1,91. Chłopak nie odpuści. walcz i Wygraj to szybko Jerzyk!
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
PENZA,Rosja
Marchenko-Donskoy 2 1,5 bet365 ⛔
W finale turnieju spotykaja sie Ukrainiec sklasyfikowany 440 miejscu oraz reprezentant gospodarzy na pozycji 199. Moim faworytem spotkania jest rosjanin za ktorym przemawiaja:
wiecej odpoczynku po dzisiejszym polfinale, solidenijsza grana no i to ze gra u Siebie. natomiast Ilya odkad zawitał do top 100 w 2010 roku usiadl na laurach,albo wysiadl psychicznie, ogladajac jego mecze mozna zauwazyc jak sie denerwuje,irytuje,łatwo go wyprowadzic z rownowagi. każdy mecz na tym turnieju to byla dla niego meczarnia z ktorej owszem wychodzil zwyciesko,natomiast wydaje mi sie ze po ciezkim polfinale moze nie znalezc argumentow przeciw solidnemu mlodzianowi.

Mecz sie rozpoczyna o 13:45

-----------------------------------------------------------------

RECANATI
Korolew-Bolelli 1 5,00 bet365 ⛔
Mecz juz trwa, uważam ze Korolewa stac na to zeby wygrał ten mecz, od pewnego czasu obserwuje jego powrot do &quot;normalnej&quot; gry po kontuzji, przeciez byl juz na 46 miejscu 2 lata temu, ogrywajac przy okazji Wlocha na hardzie. Simone ma duzy potencjal,ale nie zawsze go wykorzystuje,jesli rosjanin sie nie zagotuje to jest szansa na wygranie meczu.

Koncze wypowiedz przy stanie 1:3 30:0 serw bolelli

także dzisiaj Sobie przyznaje ???? :/
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Półfinał w Binghamton (USA), hard

Fritz Wolmarans - Adrien Bossel 2,15 Tobet ⛔ 6-4 7-5

Szwajcar Adrien Bossel zaimponował mi wczoraj swoją regularnością serwisu, odprawiając z kwitkiem reprezentanta gospodarzy Michaela McClune (który pod koniec ubiegłego roku wygrywał m.in. z Querrey&#39;em czy też Odesnikiem). W Binghamton Bossel trzykrotnie przystępował do pojedynków w roli underdoga i jak widać dotarł już do półfinału (wcześniej wygrane nad Guccione i Mannarino). W tych trzech meczach rozegrał aż 5 tie-breaków i wszystkie rozstrzygnął na swoją korzyść, co dobrze świadczy o jego koncentracji w najważniejszych momentach meczu. Pozytywnie należy ocenić także Wolmaransa, który przebijał się przez kwalifikacje i w 5 meczach nie stracił jeszcze seta. Grał jednak z niżej notowanymi rywalami i moim zdaniem dziś zatrzyma się na Bosselu, który po raz kolejny przystępuje do pojedynku jako lekki underdog.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pospisil-Sijsling 2 1,83 Bet365
Holender w lepsze formie,ogrywał po drodze do finały lepszych graczy i powinien spokojnie wygrać ten turniej.Kanadyjczyk można powiedzieć,że doczołgał się finału ale dzisiaj to nie starczy na niezłego Sijslinga.
Hanescu-De Bakker 1 1,4 Bet365
Rumun bez problemów jak narazie pokonuje kolejnych rywali,tym samym kontynuuje zwycięsko passę (już 9 spotkań) i uważam,że Holender nie zatrzyma go w tym finale.De Bakker owszem też podłapał niezłą formę ale ta porażka z Middlekoopem sprzed tygodnia czy też stracony set z Gigounem w tym tygodniu mnie nie przekonują.Jak dla mnie Victor level wyżej aktualnie od Holendra ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom