>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 28: Stambuł, San Benedetto, Scheveningen & Pekin

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Location: Istanbul, Turkey
Type: €42.5K
Surface: Outdoor Hard
Balls: Wilson
Site:
Starting Date: 8 July
2012 Champion: New Event
Location: San Benedetto, Italy
Type: €30K+H
Surface: Outdoor Clay
Balls:
Site:
Starting Date: 8 July
2012 Champion: Gianluca Naso (Italy)
Location: Scheveningen, Netherlands
Type: €42.5K+H
Surface: Outdoor
Balls:
Site: Mets Tennis, Berkenbosch Blokstraat 20, Scheveningen
Starting Date: 8 July
2012 Champion: Jerzy Janowicz (Poland)
Location: Beijing, China
Type: $75K+H
Surface: Outdoor Hardcourt
Balls:
Site:
Starting Date: 8 July
2012 Champion: Winner : Grega Žemlja
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Mektić N. v Gabashvili T. ✅
1,35 Unibet
Typuję tutaj spokojne zwycięstwo Rosjanina, który ma fantastyczny sezon. Od początku roku w rankingu awansował już o ponad pięćdziesiąt miejsc rankingowych. Turniej w Istambule jest rozgrywany na hardzie, czyli tam gdzie lepiej z tej dwójki czuje się zdecydowanie Rosjanin. Mektić na hardzie bardzo średni, ten sezon kiepściutki - bilans 14/18. Gabashvili w tym sezonie osiągnął już na prawdę dużo. Zacznijmy od ćwierćfinałów - Savannach, Pereira, półfinały - Prostejov. Do finałów dochodził w - Karshi i Samarkand, jednocześnie oba turnieje wygrywając. Nie widzę tutaj żadnych argumentów po stronie młodszego z zawodników. Gabashvili gra całkiem równo, osiąga dobre wyniki w tym sezonie. Na dodatek bilans pojedynków bezpośrednich na korzyść faworyta, w 2011 roku obaj Panowie się spotkali właśnie na twardej nawierzchni i zwyciężył Gabashvili. Nic dodać, nic ująć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Naso-Guez 1 @1.6
Wszedlem w ten watek challengerowy, chociaz grac nie zamierzalem nic. Parze na gore, a tam info, ze Naso wygral challenger w San Benedetto rok temu (co prawda jest tam rok 2011 ale to literowka, poniewaz wiadomo, ze chodzi o rok ubiegly. W ubieglym tygodniu Naso gral w Todi, gdzie wygral 2 mecze i przegral cwiercfinakl w 3 setach z fianlista Giraldo. Najgorzej z dyspozycja, wiec nie jest. Naso tak okolo 5-6 lat temu to naprwde byl zawodnik potrafiacy grac z duzo lepszymi graczami. Teraz to sie zdarza sie, ze cos tam od czasu do czasu sie pokaze, ale to jzu nie to samo. Forma chyba jednak obecnie nie najgorsza, mobilizacja powinna byc. Rywalem jest David Guez, ktory z pewnoscia nie gra silowo, ale ten Francuz to tez gra dobrze rzadziej niz truskawki w lecie. Jedynym plusem Gueza jest chyba tylko fakt, ze jest rozstawiony, ale to nie jest raczej wystarczajacy argument.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Matwe Middelkoop - Simon Greul dla Mecz. WYNIK 63 64 ✅✅✅ gładko :cool:
KURS: 2.40 (w Bet365 2.50)
Expekt

Matwe gra u Siebie, rok temu tutaj przegrał dopiero w finale z ... Janowiczem ???? Zatem dobry wynik do obrony w tym roku. Pewnie finału Matwe nie osiągnie bo w QF będzie zapewne czekał Robin Haase, no ale wg mnie powalczy i dobrze zaprezentuje się na własnym podwórku.
Ani Matwe ani Simon ostatnio nie grają dobrze, ale Greul ostanio kreczował. Nie wiem z jakiego powodu, ale może mieć to wpływ na dzisiejszy mecz. Ostatnio Simona widziałem w Chellengerze w Furth w meczu z Sousa, zagrał bardzo kiepsko - przy takiej postawie dziś też nie powinien wygrać...
Kurs chyba trochę zawyżony, Matwe u Siebie myślę że powalczy... Zobaczymy, delikatnie myślę warto u booka który rozlicza krecze już po pierwszym punkcie ????
 
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
Mecze warte uwagi :
Lajovic - Daniel 1 1,30 ✅✅✅
Serb ma na prawdę dobry sezon w CH. Bilans 28/10 na mączce. Złapał formę i dzisiaj jeśli zagra na poważnie to ogrywa Japończyka, który jest w bardzo słabej formie.. oglądałem go pare razy... jedno zagranie nie wyjdzie to krzyczy, rzuca rakietą... nie ma innego wyjścia jak wygranie Serba ????
Haider-Maurer - Eysseric J. 1 1,50 ✅✅✅
Nie oszukujmy się, Austriak jest tu zdecydowanym faworytem, wygrany turniej w Rumunii, gdzie pokonał w finale Hidalgo, jedyne obawy to krótki czas odpoczynku... ponieważ finał grał dwa dni temu, jeśli zagra bez pusiaczenia to oczywiście wygra, po takim kursie warto ????
Riba - Bellotti typ: 1 1,40 ✅✅✅
To samo co u Maurera, ostatnio wygrany turniej w Todi ???? w którym pokonał solidne firmy takie jak : Alund, Becker, Sousa, Lorenzi i w finale Giraldo. Forma jest, ulubiona nawierzchnia, więc ? akurat w porównaniu do Austriaka poprzedni turniej grał we Włoszech, więc na pewno więcej odpoczął... po drugiej stronie Włoch Bellotti, co tu dużo mówić... nie tą półka... gra w ITF, ostatnio wygrane no ale właśnie z kim ? chyba jedno z większych nazwisk to Melzer, oczywiście brat tego bardziej znanego ???? jeśli zagra bez kombinowania to wygra gładko ????
Mam nadzieje, że ktoś zagrał, było ciężko ale liczy się zysk ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Chiudinelli - Pavić @ 2.75 ✅, Pavić +1.5s @ 1.53 ✅ 67 16
Szwajcara bardzo lubię lecz od paru sezonów to wrak tenisisty, próbuję, walczy na turniejach gdzie przedtem mógłby powalczyć o awans do głównej drabinki lub o wygranie któregoś challa, ale aktualnie każdy jego mecz to mordownia.
Porażki z Naso z Hernychem, Wangiem, Lu, Menendezem czy Kosakowskim to trochę jednak za dużo, a ogólny bilans w tym roku to 14-13 więc co drugi mecz to porażka.
Pavić jeden z młodszych graczy których śledzę. W Słowenii porażka na betonie z Cipollą 67 26, początek sezonu na betonie dosyć udany półfinał w RPA i ogranie Armitraja, Rama czy Alvesa.
Jeśli Chiudinelli dzisiaj polegnie z młodzianem na co liczę prawdopodobnie to już naprawdę dogasanie kariery Szwajcara.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
mathaeus 86

mathaeus

Użytkownik
Popieram typ Katalończyka na Haidera-Maurera.
Eysseric to taki gracz,który według mnie ma troszkę nie po kolei w głowie.Chwilę pogra dobrze,a za chwilę wali w siatkę,auty z banalnych piłek.Wygra seta 6-1,a w drugim dostaje 0-6.Taki gracz o słabej psychice.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: tenis 19:00
Spotkanie: Boris Pashanski ₋ Stefano Travaglia ✅4-6 4-6✅ planowo
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: unibet
Pierwsza runda turnieju challengerowego na kortach ziemnych w San Benedetto. Doświadczony 30-letni Serb podejmować będzie 21- letniego tenisistę z Włoch. Szalony Boris nie zrobił zawrotnej kariery i nic nie wskazuję na to, że poprawi jeszcze swój tenis. Swego czasu plasował się w okolicach 50 miejsca w rankingu ATP, ale liczne kontuzję i głupoty wykonywane na korcie nie pozwoliły wzbić się wyżej czy też utrzymać ten niezły poziom. Obecnie Serb to rakieta nr. 201. W tym roku na 17 spotkań na mączce wygrał 2. A trzeba dodać, że jest to jego ulubiona nawierzchnia. Ostatnie kilka spotkań, które rozegrał to niezłe wyniki lecz nie sądzę żeby to była jakaś zwyżka formy. Travaglia to obecnie 425 zawodnik rankingu. Dwa lata temu był już blisko trzeciej setki, ale nie potrafię stwierdzić dlaczego nie grał w tenisa przez rok co skutkowało spadkiem w rankingu po za pierwszy 1000. Młody Włoch mozolnie stara się odbudowywać swój ranking. Nie jest to łatwa sprawa bo nawet do słabszych turniejów musi grać kwalifikacje. Warto zauważyć, że wszystkie turnieje gra na cegle, co pozwala stwierdzić iż jako Włoch świetnie czuje się na wolniejszych nawierzchniach. Dzięki temu Travaglia będzie miał przewagę w dłuższych wymianach i jeżeli będzie ambitnie przebijał to o błędy Pashianskiego się pojawią. Stawiam na zwycięstwo reprezentanta gospodarzy w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
Kilka typów na dzisiaj :
K. Beck - Chen T. 1 1,40 ✅✅✅
CH W Istanbule, korty twarde. Wybrałem ten mecz, bo jakoś nie widzę by Tajpejczyk mógł ten mecz wygrać... Karol wczoraj dość gładko wyeliminował gospodarza turnieju Ilhana (6/2 6/1). Więc coś tak wczoraj pokazał, na Wimbledonie powalczył z Reisterem, jednak przegrał po dwóch zaciętych setach (oba w tb). Chen to zawodnik raczej anonimowy... nie widzę żadnych atutów z jego strony by mógł wygrać ten mecz... Ostatnio grali ze sobą rok temu w Chinach i gładko wygrał Beck w stosunku 6/2 6/1 na kortach twardych ????
Capdeville - Monteiro 1 1,17 ⛔⛔⛔
Kurs bardzo mizerny, może komuś się przyda do podwyższenia ako ? Capdevilla uznany ziemniak.. jeśli chodzi o CH. Bilans w tym roku 26/10, więc nie jest źle. Wczoraj gładko z Fransenem 6/2 6/3. Natomiast Monteiro wczoraj pokonał faworyzowanego Lojdę, choć dla mnie to żadna sensacja. Na mączce w ty roku 2/4, więc raczej omija tą nawierzchnię... zdecydowanym faworytem Capdeville ????
Haider Maurer - Melzer G. 1 1,36 ✅✅✅
Nie będę pisał o Austriaku, podane wyżej. Dalej zaufam Maurerowi, wczoraj gładko wygrał swój mecz 6/1 3/0 i krecz rywala. Skoro wygrał chce mu się dalej grać, więc jest dobrze ???? Brat Jurgena coś tam zaczął grać, ale myślę, że to może nie starczyć dzisiaj na Austriaka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Guez/ Lammer v Mirzadeh/ Zivkovic @ 1.83 bet365 4;6 / 4;6 ✅

Postaram się dość krótko. Dwójka solidnych deblistów vs sklejka przeciętnych chellengerowców. Mirzadeh / Zivkovic coś tam w tym roku już pograli, na rozkładzie mają miedzy innymi Kowalczyka/Sijlestorm , Ebelithite/Juanid a to jak dla mnie dużo lepsi rywale niż dzisiejsi. No i kurs 50/50 zachęca mnie tym bardziej, gdyż w mojej ocenie faworytami są dość znacznymi.

pzdr!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Fabbiano - Aguilar 1 1.45 expekt
Druga runda challengera rozgrywanego na kortach ziemnych we Włoskim San Benedetto. Ostatnim pojedynkiem na korcie głównym będzie pojedynek reprezentanta gospodarzy Thomasa Fabbiano z rozstawionym z numerem 7 Chilijczykiem Jorge Aguilarem. Pomimo rozstawienia, wyższego miejsca w rankingu ATP faworytem tego pojedynku jest reprezentant gospodarzy. Obaj nie mają dobrego sezonu, Fabbiano najlepiej zaprezentował się przed tygodniem w innym challengerze w Todi, doszedł do półfinału ogrywając m.in. Ramosa w dwóch setach, odpadł po walce z Giraldo. Chilijczyk grający praktycznie tylko na ziemi ma jeszcze słabszy sezon, ostatnie pięć turniejów kończył na pierwszej rundzie, przegrywając z bardzo przeciętnymi rywalami. W pierwszej rundzie tego turnieju Fabbiano pokonał bez problemu 6:2 6:0 Hiszpana Samper-Montanę, bardzo dobrze serwował, aż 85% pierwszych podań w korcie, ani razu nie stracił serwisu. Natomiast Aguilar miał sporo szczęścia trafiając w pierwszej rundzie na szczęśliwego przegranego z kwalifikacji Kolumbijczyka Davida Suoto, który dzień wcześniej gładko przegrał w 3r. kwalifikacji z El Amranim. Chilijczyk wygrał 7:5 6:3 wygrywając ledwie 9 piłek więcej od rywala, statystyki średnie, ledwie 48% pierwszego serwisu w korcie. Wydaje się że Włoch powinien pójść za ciosem i pokonać słabo dysponowanego rywala.
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Huta-Galung Jesse vs Gojowczyk Peter @ 1.90 bet365 2:6 / 7:6 / 6:4 ✅

Dzisiaj stawiam na reprezentanta gospodarzy, który nie zwykł mnie zawodzić.
Jedyne co mnie trochę odstrasza to H2H 0:3 na korzyść Gojowczyka, chociaż z drugiej strony trudno brać pod uwagę mecz z 06&#39;, albo spotkanie już bardziej aktualne w jakimś tworze zwanym Bundesligą gdzie niemiec wygrał 2:1 po mistrzowskim TB jaki gra się w deblu. Reasumując mamy 0:1 w Bergamo w którym to Gojowczyk odprawił Jessego. Wtedy panowie spotkali się na hardzie, a ta nawierzchnia bardzo leży Peterowi, chociaż nie można powiedzieć żeby Jesse czuł się na niej specjalnie źle. Czas na rewanż na własnych śmieciach na clayu gdzie Holender ma zdecydowanie lepszy bilans niż przeciwnik.
Mimo wszystko uważałbym ze stawką, bo mecz powinien być wyrównany, Gojowczyk potrafił odprawić ostatnio w Czechach Nieminena i Ramosa.

Dobra opcją wydaje się być również poszukanie overa w tym meczu, póki co bet365 oferuje nam linie 22,5g @ 1.83 ✅


na sucho becik na Middelkoopa z Kirche @ 1.66 6:4 / 4:6 / 6:0 ✅

notka autora :
Mecz zupełnie dla mnie niezrozumiały, już od samego początku coś było nie hallo, bo kurs spadł z 1.9 na 1.4 - Jesse przez pierwsze półtora seta nie istniał i nie wiem do tej pory jak wygrał ten mecz. Dużo dramaturgii, głupich błędów, na szczęście wszystko in plus. ✅

pzdr!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Ghem A. v Robert S.
2,65 Unibet
Bukmacherzy widzą tutaj zdecydowanego faworyta w Francuzie Robercie, jednak ja myślę, że nie ma tutaj nic oczywistego, obaj Panowie grają w tym sezonie na podobnym poziomie, więc dziwią mnie tak wysokie kursy na Brazylijskiego tenisistę. Obaj bardzo doświadczeni, lubią grać na clayu. W tym roku lepszymi wynikami może pochwalić się Ghem, który na dwadzieścia sześć rozegranych spotkań, przegrał tylko siedem. Stephane Robert na clayu grał zdecydowanie mniej, jednak jego bilans nie wygląda tak kolorowo. Osiem zwycięstw i aż pięć porażek - nie napawa to optymizmem. Tak jak pisałem na początku jest to dla mnie mecz, który może zakończyć się różnymi scenariuszami, jednak przy obecnym ułożeniu kursów trzeba spróbować gry z Ghemem, który jednak na mączce czuje się nieznacznie lepiej. Oglądałem Brazylijczyka w meczu z Juską i widziałem, dobry, agresywny tenis podparty niezłym tenisem.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: tenis 21:45
Spotkanie: Stefano Travaglia -Reda El Amrani ✅ 6-4 6-4 ✅
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Spotkanie drugiej rundy challengera na kortach ceglastych turnieju rozgrywanego w San Benedetto. Młody reprezentant Włoch podejmować będzie 25-letniego tenisistę z Maroka. O 21- latku pisałem nieco już przed meczem z Pashianskim. Spisał się on w nim bardzo dobrze. Dobrze serwował tylko raz przeciwnik miał szanse na break&#39;a. Po za tym grał ofensywnie dlatego też nadarzyła się szansa by pokonać doświadczonego Serba. El Amrani to ciekawy zawodnik. Nie kojarzyłem go pewnie dlatego, że przez dwa lata nie grał w tenisa. Wrócił dopiero tego lata i próbuje szczęścia we włoskich challengerach. Przeszedł tutaj kwalifikacje a w pierwszej rundzie rundzie łatwo pokonał słabego Renavanda 6-2 6-2. Dzisiaj gra z reprezentantem gospodarzy, który na pewno po raz kolejny będzie miał przewagę w postaci gry u siebie. Kursy ustawione krzywdząco w stosunku go Travagli chyba dlatego iż Marokańczyk przed 3 laty był w formie i osiągnął 160 miejsce w rankingu ATP. Dzisiaj stawiam jednak na będącego w niezłej dyspozycji, bardziej w ostatnim czasie ogranego Włocha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Ze Zhang - Jose Statham 1,44✅ 6-1, 7-5
prawdziwa perełka na jutro. Zhang u siebie, w bardzo dobrej dyspozycji. h2h 2:0 dla Chińczyka. Zhang gra solidnie, gram na niego trzeci dzień z rzędu i myślę, że i teraz wygra. Kurs jak dla mnie promocja. Polecam. Jest o 3 lata młodszy od rywala, a ok. 140 miejsc wyżej w rankingu. Na hardzie juz grali w 2011r. i tam gładkie 6:2, 6:2 dla Ze. Dla odważniejszych DW 2:0 po 2,20.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ze Zhang - Jose Statham 1,44

prawdziwa perełka na jutro. Zhang u siebie, w bardzo dobrej dyspozycji. h2h 2:0 dla Chińczyka. Zhang gra solidnie, gram na niego trzeci dzień z rzędu i myślę, że i teraz wygra. Kurs jak dla mnie promocja. Polecam. Jest o 3 lata młodszy od rywala, a ok. 140 miejsc wyżej w rankingu. Na hardzie juz grali w 2011r. i tam gładkie 6:2, 6:2 dla Ze. Dla odważniejszych DW 2:0 po 2,20.
Niekoniecznie jest to taka perełka...H2H dla Chińczyka, lecz zauważ, że mecz na hardzie odbył się 2 lata temu, od tej pory Nowozelandczyk poczynił postępy...drugi mecz to zacięty bój, 3 setowy i to na mączce, gdzie Statham preferuje bardziej szybkie nawierzchnie. Serwis posiada całkiem niezły, w tym turnieju doprowadził już do dwóch niespodzianek, gra mu się tu całkiem nieźle...Gra w Azji od dłuższego czasu, więc nie ma mowy o zaaklimatyzowaniu czy czymś takim... Moim zdaniem szanse 50/50, więc mamy spore value grając na Stathama ????

Statham @ 2,62
Bet365
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Niekoniecznie jest to taka perełka...H2H dla Chińczyka, lecz zauważ, że mecz na hardzie odbył się 2 lata temu, od tej pory Nowozelandczyk poczynił postępy...drugi mecz to zacięty bój, 3 setowy i to na mączce, gdzie Statham preferuje bardziej szybkie nawierzchnie. Serwis posiada całkiem niezły, w tym turnieju doprowadził już do dwóch niespodzianek, gra mu się tu całkiem nieźle...Gra w Azji od dłuższego czasu, więc nie ma mowy o zaaklimatyzowaniu czy czymś takim... Moim zdaniem szanse 50/50, więc mamy spore value grając na Stathama ????
Statham @ 2,62
Bet365
Kursy leca na młodego skosnego co wcale nie dziwi grajac u siebie z kim takim jak Statham jest zdecydowanym faworytem
Drugim ciekawym zawodnikiem jest Di Wu ale jego czekam ciezka przeprawa z LU
Ze Zhang w tym roku spisuje sie bardzo dobrze ograny Lacko Reynolds wyrównane mecze z bogomolovem 3 sety Z Jimmim Wangiem i Guido Pella
nawet gdy peleciał na psełdo maczke do stanów stawił tam dosc spory opór zawodnikom o wiele lepszym od siebie jak Harrison
Nowo Zelandczyk pokonał w 3 setach dziadka Udomchoke i słabego japonca Youchi Ito...wczesniej wtopa z Polanskim Propogia i Grothem
...Mysle tak skosny u siebie wiec powinien ogarnac Bet365 -1.44
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? David Goffin - Adrian Menendez-Maceiras dla Mecz. WYNIK 75 67 06 ✅✅✅
KURS: 3.50
Stawka: 50 | Do wygrania: 125 PLN
Expekt

Moim skromnym zdaniem kurs mocno przesadzony, więc jak zwykle staram się taki ustrzelić ????
Adrian mimo, że jest Hiszpanem i powinien lepiej czuć się nawierzchni CLAY, to jednak preferuje nawierzchnie HARD i radzi sobie na niej całkiem przyzwoicie... W tym sezonie w
Qualies &amp; CH ma bilans 12-4 na HARD oraz 4-3 na IHARD. Pokonywał m.in. w tym roku na HARDZIE takich zawodników jak Sela, Bachinger, Young czy Kavcic. Goffin ten sezon słabiutki, posypał się nieco talent z Belgii i w zasadzie przed tym Chellengerem przegrywał prawie wszystko co mógł przegrać. Owszem, David posiada większe umiejętności niż Adrian i słusznie Belg jest faworytem, ale wg mnie kursy są delikatnie przesadzone patrząc na dyspozycję obydwu zawodników. Goffin próbuje odszukać formę w słabych Chellengerach i w zasadzie tutaj w Istambule jeszcze nie miał kto go przetestować. Dziś wg mnie ostro się w tym meczu postawi Adrian i wcale się nie zdziwię jak wygra - na to liczę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 1,3K

jasper

Użytkownik
???? David Goffin - Adrian Menendez-Maceiras dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 3.50
Stawka: 50 | Do wygrania: 125 PLN
Expekt

Moim skromnym zdaniem kurs mocno przesadzony, więc jak zwykle staram się taki ustrzelić ????
Adrian mimo, że jest Hiszpanem i powinien lepiej czuć się nawierzchni CLAY, to jednak preferuje nawierzchnie HARD i radzi sobie na niej całkiem przyzwoicie... W tym sezonie w
Qualies &amp; CH ma bilans 12-4 na HARD oraz 4-3 na IHARD. Pokonywał m.in. w tym roku na HARDZIE takich zawodników jak Sela, Bachinger, Young czy Kavcic. Goffin ten sezon słabiutki, posypał się nieco talent z Belgii i w zasadzie przed tym Chellengerem przegrywał prawie wszystko co mógł przegrać. Owszem, David posiada większe umiejętności niż Adrian i słusznie Belg jest faworytem, ale wg mnie kursy są delikatnie przesadzone patrząc na dyspozycję obydwu zawodników. Goffin próbuje odszukać formę w słabych Chellengerach i w zasadzie tutaj w Istambule jeszcze nie miał kto go przetestować. Dziś wg mnie ostro się w tym meczu postawi Adrian i wcale się nie zdziwię jak wygra - na to liczę.
Ja bym był ostrożny na grę w stronę Hiszpana, jak wiadomo za tydzień jest deadline jeśli chodzi o US Open, Goffin zajmuje w rankingu 107 miejsce i ma lekko ponad tydzień na wejście do tej setki by nie martwić się o grę bez eliminacji więc na pewno będzie zmotywowany o wygranie tego turnieju.
Edit. Brawo za typ, ciekawe co się tam stało bo w TB miał mini breaka i oddał, a potem seto do zera
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? David Goffin - Adrian Menendez-Maceiras dla Mecz. WYNIK 75 67 06 ✅✅✅
KURS: 3.50
Stawka: 50 | Do wygrania: 125 PLN
Expekt

Moim skromnym zdaniem kurs mocno przesadzony, więc jak zwykle staram się taki ustrzelić ????
Adrian mimo, że jest Hiszpanem i powinien lepiej czuć się nawierzchni CLAY, to jednak preferuje nawierzchnie HARD i radzi sobie na niej całkiem przyzwoicie... W tym sezonie w
Qualies &amp; CH ma bilans 12-4 na HARD oraz 4-3 na IHARD. Pokonywał m.in. w tym roku na HARDZIE takich zawodników jak Sela, Bachinger, Young czy Kavcic. Goffin ten sezon słabiutki, posypał się nieco talent z Belgii i w zasadzie przed tym Chellengerem przegrywał prawie wszystko co mógł przegrać. Owszem, David posiada większe umiejętności niż Adrian i słusznie Belg jest faworytem, ale wg mnie kursy są delikatnie przesadzone patrząc na dyspozycję obydwu zawodników. Goffin próbuje odszukać formę w słabych Chellengerach i w zasadzie tutaj w Istambule jeszcze nie miał kto go przetestować. Dziś wg mnie ostro się w tym meczu postawi Adrian i wcale się nie zdziwię jak wygra - na to liczę.
???? Adrian Menendez-Maceiras - Benjamin Becker dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 3.70
Stawka: 40 | Do wygrania: 108 PLN
Bwin

Konsekwentnie w stronę Adriana. W zasadzie powyższa analiza jak najbardziej odpowiada i temu spotkaniu. Adrian znowu nie jest faworytem, znowu jego rywal do tej pory nie miał okazji grać z wymagającym przeciwnikiem. Becker w przeciwieństwie do Goffina całkiem ostatnio dobrze pogrywał na trawie, teraz przejście na HARD już pewnie pod przygotowania do US Series. Becker owszem jest faworytem ale na pewno nie po takim kursie. Próbuję ponownie w stronę Adriana licząc, że potwierdzi dobre całkiem umijętności gry na HARDZIE.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom