>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Tydzień 28: Bogota-2, Sopot, Aptos, Granby

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Bogota-2

Location: Bogota, Colombia
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $125,000 +H
Tournament website: http://www.tennissegurosbolivar.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/576/mds.pdf


Sopot

Location: Sopot, Polska
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €106,500 +H
Tournament website: http://www.bnpparibaspolishopen.pl/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/6158/mds.pdf


Aptos

Location: Aptos, CA, U.S.A.
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $100,000
Tournament website: http://www.seascapesportsclub.com/challenger/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/467/mds.pdf


Granby

Location: Granby, Canada
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $50,000 +H
Tournament website: http://www.challengergranby.ca/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/877/mds.pdf
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
W Sopocie brdzo nisko obstawione kwalifikacje, już wiadomo, ze z kwalifikacji przejdzie 3 lub 4 Polaków. Zreszta w kwalach wystepuje tylko dwóch obcokrajowców, z czego jeden odpadł a jest to Robert Howe, którego znlazłem trening na youtubie: http://www.youtube.com/watch?v=dLRNZXrUthU
Australjczyk przegrał jednak z Mikołajem Szmrygałą 0:2.
Czekam na turniej główny, wilu Polaków a w nich Michał Przysiężny. Czekam z niecierpliwieniem na jego występ z Cipollą.
 
kileros 28

kileros

Użytkownik
Przepraszam ze syfie w temacie, ale mam takie pytanko, mozna gdzies Sopocki turniej tenisowy obstawiac ?

Po przeczytaniu prosilbym o usuniecie posta


christopher48 // Większość buków internetowych ma w swojej ofercie challengery tenisowe.

Na tej stronie: http://www.tennisexplorer.com/ klikając w odpowiedni mecz znajdziesz kursy u różnych buków.

Sopocki challenger na tej stronie: http://www.tennisexplorer.com/sopoty-challenger/2011/atp-men/

Jeśli chodzi u buki naziemne, to chyba każdy ma w swojej ofercie challengery tenisowe.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Farah - Duran 1,36 ✅ 6:1 7:6 - Farah broni tu tytułu wywalczonego rok temu, na dodatek na ojczystej ziemi. W przypadku południowoamerykańskiego temperamentu ma to szczególne znaczenie - bo otoczka tych turniejów, sposób zachowania się się kibiców są wyjątkowe.
- Co najbardziej zwróciło moją uwagę podczas analizy stylu gry Durana, to że pod naporem mocnych strzałów ma duże problemy w defensywie, do tego return agresywnego serwisu to jego duża słabość. Prezentuje kontrolowaną agresję, ale lepiej czuje się kontrolując wymianę, spychając rywala do defensywy, używa wtedy bardziej płaskich i agresywnych uderzeń. Jego gra defensywna pozostawia wiele do życzenia – nie radzi sobie z mocno bitymi piłkami, popełnia sporo niewymuszonych błędów. Farah będzie go takimi zasypywał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Cabal - Romboli 1 1.50 (Fortuna) ✅ 6:0 6:4

Godzina rozpoczęcia 22:35
Challenger Bogota. Pierwsza runda. Juan-Sebastian Cabal gra w swojej ojczyźnie i powinien dać radę z Brazylijczykiem Romboli. Cabal gra przede wszystkim na mączce i nie powinien odpaść z turnieju u siebie. Zresztą wznosi się ponad przeciętność od swego dzisiejszego rywala. W tym roku dotarł w deblu aż do finału w Rolland Garros. Romboli muszę nazwać przeciętnym po porażkach 2:6 2:6 z Danielem Silvą (6.07.2011). Stawiam tymbardziej na Kolumbijczyka, gdyż rok temu w Bogocie dotarł do półfinału, przygrywając w nim a proposito z późniejszym zwycięzcą tego turnieju, czyli Robertem Farahem.

Edit: Łatwo weszło, Cabal wygrał o 8 gemów więcej od Brazylijczyka, było 6:0 6:4 dla Cabala.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Ilhan, Ungur, Darcis, Rosol i Bolelli są na liście kwali do Hamburga. Tankowanie na którymś z etapów Sopockiego turniej bardzo możliwe ;)
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Zawodnik mający w perspektywie kwalifikacje do innego wyżej notowanego i opłacanego turnieju odpuszcza mecz w bieżącym (zazwyczaj 2/3 runda). Pytanie, kto ma gdzie jaki interes i kaprys ;) W zeszłym tygodniu przed kwalami do Stuttgartu najprawdopodobniej w chall tankowali Naso i Greul ;)
 
C 3

cammel

Użytkownik
Ilhan, Ungur, Darcis, Rosol i Bolelli są na liście kwali do Hamburga
Pytanie, kto ma gdzie jaki interes i kaprys
spojrzalem na rozklad kto gra z kim , i wydaje mi sie ze osobami ktore moga odpusc sa: Rosol (gra z Ciricem, ktory to gral z Greulem, i kazdy wie jak to sie skonczylo) , Ungur (gra z Vagnozzim, gdzies tu na forum pisalo ze jego mecze moga byc nie czyste) . Mysle ze wsrod tych mozna szukac niespodzianki. No ale czas pokaze ;-)

pozdro.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Challenger Sopot
Co ciekawe, tenisista o którym wspominałem, że reprezentuje Australię, czyli Robert Howe ma polskie korzenie i to całkiem mocne, nie jak Perquis, którego babcia urodziła się w Polsce i wyemigrowała mając 3 lata.
Robert Howe nawet mówi po polsku, a oto co powiedział: &quot;Moja mama jest Polką, wyemigrowała do Australii w latach osiemdziesiątych. Nadal mam tu rodzinę, więc często kursuję na linii Warszawa – Sydney. Znam także polskich tenisistów, więc pomagają mi, gdy jestem w kraju.&quot; źródło: &quot;Moja mama jest Polką, wyemigrowała do Australii w latach osiemdziesiątych. Nadal mam tu rodzinę, więc często kursuję na linii Warszawa – Sydney. Znam także polskich tenisistów, więc pomagają mi, gdy jestem w kraju.&quot;

Co do challengeru w Sopocie, nie widzę większych szans dla Polaków, którzy słusznie w oczach buków jak i zdecydowanej większości są outsiderami:

Simone Bolelli - Maciej Smoła 1 1.10 (totolotek) ✅ 6:1 6:1
Challenger Sopot, 12.07.2011. godzina: 11:00
Maciej Smoła jest o rok młodszy ode mnie (ur.1993), cięzko tu mówić o doświadczeniu, ale spali się z Włochem, nie mam najmnijeszych wątpliwości. Maciek Smoła zresztą dopiero w 3 setach wygrał ostatnią rundę kwali z Bartoszem Sawickim 6:3 5:7 6:3. Smoła naprawdę choćby mocno się przyłożył, co ciężko będzie coś tu zdziałać. Póki co w challach Smoła 2 razy przegrywał po 0:2, z Dustinem Brownem w Szczecinie i Pavolem Cervenakiem w Poznaniu.

Również bez wnikliwej analizy, ale myślę, że dość pewne typy:
Stéphane Robert - Robert Godlewski 1 1.11 (Fortuna) ✅ 6:2 6:0
Challenger Sopot, 12.07.2011. godzina: 13:30
Stéphane Robert wygrałw karierze 6 challengerów, a Robert Godlewski nie wygrał żadnego meczu w challengerze: 2 porażki w Poznaniu i raz Trnavie (1runda)

Dawid Celt - Ivan Navarro-Pastor 2 1.15 (Totolotek) ✅ 2:6 4:6
Challenger Sopot, 12.07.2011. godzina: 14:30
Dawid Celt nie grał w challengerach, Ivan Navarro-Pastor: finalista 5 challengerów.

Andreas Beck - Andriej Kapaś 1 1.10 (Totolotek) ✅ 6:2 6:3
Challenger Sopot, 12.07.2011. godzina: 15:50
Ten mecz to 100% na Becka, Andreas ostatnio finał w Oberstaufen, poza tym finalista turnieju ATP (Gstaad), Andriej Kapaś bez wygrania meczu w challengerze, a ostatnio porazki z prawdziwymi anonimami: 25.06.2011 w Kassel z Niemcem---&gt; Enrico Alonso de Pedro (nieklasyfikowany w rankingu), czy Nilsem Langerem 0:2 w kwalifikacjach w Marburgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Heh, Polacy przegrali wszystko co było do przegrania, same porażki, do moich typów dochodzi Piotr Gadomski, przegrał z Jesse Huta-Galung, Przysiężny przegrał z Cipollą, a Panfil z Gicquelem, jedna była para polska, Janowicz przegrał z Gawronem, co mnie zdziwiło. Tak więc na 8 Polaków w 1 rundzie w Sopocie 7 odpadło, a 1 przeszedł (no ale wygrał z Polakiem) więć jeden musiał być w drugiej rundzie. Kompetna porażka Polaków. ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Beck Andreas vs. Huta Galung Jesse 1,48
Mecz za 40min więc krótko. Jak dla mnie kurs bardzo atrakcyjny, Niemiec jest dla mnie absolutnym faworytem, być może nawet wygra ten turniej. Huta wczoraj męczył się w trzech setach z jednym z wielu Polskich gwiazdorów tenisa. Holender ostatnio naprawdę słabe wyniki, Beck na pewno to wykorzysta nie mama wątpliwości. 10/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 67

figo88

Użytkownik
Dzisiaj możliwy wałek Darcisa, jutro zaczynają się kwalifikacje do Hamburga w którzych bierze udział. Rok temu startowały od 11:00, a Darcis gra dzisiaj swój mecz o 15, więc nie będzie miał zbyt dużo czasu by się tam dostać, więc uważam, że dziś odpuści mecz z Hajkiem. Oczywiście może zagrać i wygrać i jutro się wycofać przed meczem, lecz takie rzeczy zdarzały się naprawdę rzadko.
Dlatego dziś zagram:
Hajek @ 2.00 bet365 5/10 ✅✅ 7-6 6-3

hell//
Osobiście jestem za Hajkiem, ale co powiesz o tym kontrargumencie ze strony Steve&#39;a
Some people said before the match you could tank and go for Hamburg quallies, because you were on the list.
*facepalm* No, I don&#39;t want to play Hamburg. I know I am on the list, but I don&#39;t plan to go there. If you are winning, you want this good energy to stay with you. I&#39;ve had so many injuries, I don&#39;t want to calculate, when the wins are coming I want as many of them as I can fight for. I can&#39;t afford tactical shenanigans in my situation. Sopot is big points and big money, this can help improve my ranking.
edit:
wiedziałem, że to napiszesz ;) widziałem to na mtf po podaniu typu, jednak kto by otwarcie przyznał się, w wywiadzie, że zamierza odpuścić mecz? :grin: Jakby powiedział też, że zamierza grać w Hamburgu to by też tylko jedno wynikało.
Wcześniej w tym wywiadzie wspomina, że Hajek to dobry gracz i będzie ciężki mecz.
Poza tym i tak będzie to ciężki mecz nawet jak nie odpuści, bo Czech jest bardzo dobrym grajkiem i w optymalnej formie graczem top100.
hell//
Byś jeszcze uważniej zaglądnął na MTF to byś wiedział że zgadzam się z twoją teorią, to była podpucha byłem ciekaw co napiszesz.
ed:
No i Darcis się wycofał z kwalifikacji... tym bardziej cieszy, że siadło
 
F 67

figo88

Użytkownik
Salamanca - Van der Merwe
Typ: Salamanca @ 1.60 @ bwin 8/10 ✅✅ 6-2 6-3
Szczerze mówiąc spodziewałem się niższych kursów na Salamance. Na mączce jest on graczem po prostu lepszym, do tego gra u siebie i jest bardzo zmotywowany. Kolumbijczyka ciężko przełamać i Merwe nie będzie mógł tak swobodnie go łamać jak swoich poprzednich przeciwników. Van der Merwe jest zaś zielony jeżeli chodzi o grę na tej nawierzchni i stara się unikać na niej grać jak tylko może. Mimo, że nawierzchnia jest dosyć szybka i sprzyja mu to wciąż nie jest hard i ma dużo problemów. W każdym swoim meczu tracił seta, a grał z zawodnikami od 260 rankingu w górę... Nie wyobrażam sobie tutaj zwycięstwa Van der Merwe...

I coś bardziej ryzykownego:
Salamanca 2:0 @ 2.55 ✅✅
F. Lopez 2:0 @ 1.83 ⛔⛔
AKO @ 4.67 5/10 ⛔⛔
BWIN
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom