>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 27: Todi, Bastad, Cali, Winnetka, Braunschweig.

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Facundo Bagnis 1,90 Bet365✅✅✅
Kasa w turnieju w Braunschweig jest spora i sporo punktów do zgarnięcia, ale do rzeczy, Melzera oglądałem w starciu z Reuterem i zagrał mizernie słabo, Bagnis to gracz w moim odczuciu troszkę lepszy niż Melzer na mączce i można śmiało dać tutaj na niego...
Daniel Munoz-De La Nava 1,40 Bet365⛔⛔⛔ Niezłe jaja przegrać z Dustovem na clayu
Dustov żałosny gracz na mączke, Hiszpan jest lepszym graczem będzie krecił tym leworęcznym Fh, jak Dustov nie będzie mocno serwował dostanie mocne lanie, typ do kombinacji rzecz jasna...
Carlos Berlocq 1,25 Bet365 ZWROT
Typ do kombinacji rzecz jasna, Berlocq odbudowuje forme kiedy wygrywał turnieje ATP, h2h to 4-0 dla Carlosa i tym razem też powinien wygrać... Riba stara hiszpańska rzezba, ostatnio niezłe turnieje ale już w finale z Andreozzim którego oglądałem nawet nie jęknął, na Berlocqa ktory jest ostatnio w niezłej formie będzie za mało....

Taro Daniel 2.00 Bet365✅✅✅
Nie rozumiem czemu kursy na Kovalika spadają, na Wimbledonie nie grał oszałamiająco ale teraz powraca mączka na której czuje się najlepiej, Taro Daniel to lepszy gracz na mączce niz Kovalik, kursów wcale nie rozumiem a może o czymś nie wiem? Japończyk ostatnio nie grał rewelacyjnie jednak oglądałem jego mecz na Wimbledonie z Monaco i wyglądał bardzo solidnie, Kovalik nie powinien być faworytem w tym meczu i ja myślę że jeśli Daniel zagra coś w podobie jak zagrał z Monaco może wygrać, panowie grali już raz ze sobą i wygrał Japończyk...
Leo Mayer 1,20 Bet365???? Niezła sprzedaż meczu ????
Langer to straszny dziad i na 100% przegra z tak dysponowanym Argentyńczykiem który jeśli będzie trzymał podanie może wygrać cały turniej a serwis ma dosyć dobry, w wymianach Mayer pogoni Lagera jak amatora, typ czysto kombinacyjny

Inigo Cervantes 1,36 Bet365✅✅✅
Gombos to żaden gracz na mączkę nadaje się na jakieś szybsze hale jedynie, Hiszpan w wymianach go będzie ganiał po korice jak chciał.... Kurs mi odpowiada więc gram...
Elias Ymer 1,36 Bet365
Fabbiano na mączce dostaje oklep od kogo popadnie, o dziwo lepiej gra na hardzie w turniejach Azjatyckich, Ymer zawsze dobrze gra we Włoskich turniejach i jeśli przegrywa to z zawodnikami lepszymi od siebie lub z będącymi na fali,Ymer będzie tutaj bazował na mocnym serwisie wybieganiu i regularności, Fabbiano sam w którymś momencie seta sie pogubi, Szwed będzie przebijał przebijał i taka taktyka przyniesie mu wygraną.....
Victor Estrella 1,08 Bet365✅✅✅
Ekwadorska i Kolumbijska mączka to królestwo Victora Estrelli gdzie gnoi tych amatorów jak chce, turniej w Cali to sposób na poprawienie sobie rankingu bo nie zaczyna to wyglądac już tak różowo u Dominikańczyka, typ do kombinacji rzecz jasna, można dopisać sobie do kuponu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Soderlund-Lindell 2 @1.35
Turniej w szwedzkim nadmorskim Bastad zostal zdegradowany do rangi challenger, a szkoda mysle. Obecnie mamy slbiutkiego challengera w wersji 40-tysiecznika ledwie. Oczywiscie od razu obsada padla i turniej przestal byc atrakcja dla dobrych graczy, poniewaz tutaj prawie zawsze przyjezdzali Robredo, Almagro czy Verdasco. Batad to tez turniej, w ktorym swoj pierwszy tytul wygral Carlos Berlocq i jego akurat na starcie i w tym sezonie nie zabraknie. Bez watpienia jest to ulubiony turniej Christiana Lindella. Jak sam powiedzial to turniej na ktory czeka caly rok. Jest to jedyny turniej rangi ATP World Tour (a wlasciwie byl do tego sezonu) w ktorym Szwed o brazylijskich korzeniach wygrywal mecze. Rok temu Lindell ogral Joao Souze, a dwa sezony temu Cervantesa i polegl w trzech setach z Pablo Cuevasem, ktory triumfowal wtedy na koniec turnieju. Jest to bodajze 5-ty start w turnieju glownym Szweda, oczywiscie zaczynajac od czasow gdy byl duzo mlodszym zawodnikiem. Lindell moze nie jest az tak rozpoznawlanym graczem, poniewaz sukcesy w postaci zwyciestw zapisaywal tylko w turniejach rangi Futures i ae warto tez przede wsyztskim odnotowac ze raz udalo awansowac mu sie do turnieju glownego French Open. Niemniej jednak jezeli gracz odnosil nawet pojedyncze zwyciestwa w cyklu glownym to i tak jego potencjal jest duzo wiekszy niz rywala. Obsada w tym roku duzo slabsza, wiec Szwed moze zaistniec bardziej. Rywal Carl Soderlund jest dla mnie postacia nieznana i w konfrontacji z tym co przedstawione zostalo powzyej to faworyt na papierze moze byc tylko jeden.
 
tr1xen 64

tr1xen

Użytkownik
Victor Estrella 1,08 Bet365

Ekwadorska i Kolumbijska mączka to królestwo Victora Estrelli gdzie gnoi tych amatorów jak chce, turniej w Cali to sposób na poprawienie sobie rankingu bo nie zaczyna to wyglądac już tak różowo u Dominikańczyka, typ do kombinacji rzecz jasna, można dopisać sobie do kuponu
Czyli w tym meczu nie powinno być żadnych niespodzianek? ????
Został mi ten mecz jako ostatni na kuponie i nie wiem czy zamknąć a różnica pomiędzy wygraną to 12% całości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Facundo Bagnis 1,61 Bet365⛔⛔⛔ Niestety minus....
Po raz drugi w Bagnisa, niby Misza Zverev gra u siebie ale czy jest zawodnikiem który może pokonać takiego gracza jakim jest Facundo na mączce? Szczerze w to wątpię, porażka ze słabym Trungelittim podczas turnieju w Marburgu mówi mi że Bagnis powinien rozbić w pył Niemca, który zbyt dobrze się nie czuję na mączce i przegrywa większość meczy z zawodnikami dużo bardziej ogranym i po prostu lepszymi zawodnikami na tej nawierzchni.

Inigo Cervantes 1,25 Bet365✅✅✅
Hiszpan jest po prostu za dobry na bezproduktywne klepanie i usypianie rywala a takim stylem operuje Axel Michon.... Tak sie nie da wygrać z Cervantesem nawet gdy ten ma gorszy dzień...

Radu Albot 1,36 Bet365✅✅✅
Albot w zbyt dobrej formie aby przegrać z kimś tak nieogranym przez ostatnie 2 sezony i z kimś dysponującym tak tępym stylem jak Cedrick Marcel Stebe....

Evgeny Donskoy 1,48 Bah⛔ Niezła głupota z mojej strony..... Kompletny kretynizm...
Donskoy zbyt dobry, Laaksonen może powalczyć o seta ale nic więcej raczej nic nie wskóra nawet z miernie grającym na ziemii Rosjaninem, jeśli Rusek poważnie traktuje ten turniej powinien bez większych problemów ograć Laaksonena który moim zdaniem lepiej czuje się na hardzie...

Marco Cecchninato 1,40 Bet365✅✅✅
Bourgue rozegrał 2 równe dobre sety z Murrayem podczas RG i to by było chyba na tyle, zawodnik na płaszczyźnie challenger bardzo przeciętny i zbyt słaby aby wygrać ze sprytnym Włochem który u siebie podczas turnieji jeśli przegrywa to z zawodnikami będącymi na fali lub po prostu lepszymi, Włoch zagrał świetny turniej w Mediolanie pokonał tam Berlocqa gładko i to raczej dobry prognostyk przed takim meczem z Bourgue który jak ma dzień może napsuć sporo krwi ale tych dni miewa kilka w roku i nie sadze aby wyrzucił tutaj Marco w dobrej dyspozycji
Gregoirre Barrere 1,80 Bet385⛔ Słabiutki mecz Francuza...
Jeśli Francuz zachował choć cząstkę formy z RG i turniejów challengerowych we Francji to powinien cyknąć takiego patałacha jakim jest De Greef, choć turniej rozgrywany we Włoskim Todi to nie szalejemy ze stawką bo Belg niezle grywa we Włoskich Challengerach a dla Francuza będzie to pierwszy taki występ w sezonie....
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
To jak bagnis przegrał ten mecz, bo umówmy się sam go przegrał jest po prostu żenujący. Zverev w zasadzie ograniczył się do przebijania na środek piłki, a bagnis co? wali po outach jak szalony... Natomiast to co zrobił w 3 secie przy przełamaniu, to aż kpina...

Edit: Także wchodzę jutro w Cervantesa, chociaż kursy zapewne będą śmiesznie niskie

@Edit2:
Próbuję live Fabbiano 3.50 bet365
Thomas chyba wrócił z martwych
@Edit3:
????⛔ ... kolejny co przegrywa z gościem z 7 setki. Po prostu aż się wierzyć w to nie chce jak żenująco zagrał tomasz... Ja się zastanawiam jak on wygrał dzisiaj z Ymerem
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dokładnie się zgodzę z Użytkownikiem Valentine28, Bagnis nie miał dobrego dnia dzisiaj wiele przestrzelonych forhandów... Bagnis sam przegrał ze swoją głową w tym meczu... Liczyłem że odłamie rywala w końcowym gemie jednak tak się nie stało, ciekawe z kim będzie grał Zverev w następnej rundzie bo zapewne poleci z turnieju z wielkim hukiem....

Edit: No to mamy kolejny typ na następną rundę, Zverev wylatuje z turnieju Cervantes go ogarnie bez problemu.

I jak tu nie kochać challengerów? ???? Gdzie dzieje się dosłownie wszystko ????
 
S 94

sportinvest

Użytkownik
Chwilę już siedzę w tenisie, ale dzisiejszy dzień mnie skrajnie zaskoczył. Postanowiłem założyć tutaj konto i skonsultować moje analizy. Dziś poleciałem na Smithcie z Sarkissianem, nie wiem jakim cudem ten ormianin tak łatwo tu wygrał. Grał to ktoś z was?
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
Chwilę już siedzę w tenisie, ale dzisiejszy dzień mnie skrajnie zaskoczył. Postanowiłem założyć tutaj konto i skonsultować moje analizy. Dziś poleciałem na Smithcie z Sarkissianem, nie wiem jakim cudem ten ormianin tak łatwo tu wygrał. Grał to ktoś z was?
1.57 na typa który w tym roku nic nie gra(1 turniej w delray beach 5 miesiecy temu to nie jest forma) przyleciał na wakacje do ameryki, sarkissan czasami coś tam gra w tych challkach jak mu sie chce. nie wiem, nie ruszał bym tego meczu kijem ale value tu bylo chyba -20% oprocz teoretycznie nazwiska bo smith byl kolo 100 xD no i w mlodzikach kiedys dobrze gral
 
S 22

siudinho

Użytkownik
Panowie a co sądzicie o meczach :
Montanes A. (Esp) Berlocq C. (Arg) 2 1,53
Tepavac M. (Srb) Zeballos H. (Arg) 2 1,36
Albot R. (Mda) Kamke T. (Ger) 1 1,53
Daniel T. (Jpn) Gabashvili T. (Rus) 2 1,4
Bellucci T. (Bra) Basilashvili N. (Geo) 1 1,4
Napolitano S. (Ita) Rola B. (Slo) 2 1,38
Ramanathan R. (Ind) Cecchinato M. (Ita) 2 1,14
o cervantesie nawet nie pisze bo to 100%
coś do tasiemki można dorzucic ? co myślicie ?
wiem że nie powinno się zadawać tkaich pytan w tym miejscu ale mam nadzieje że przez to dyskusja troche się rozkręci ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Montanes A. (Esp) Berlocq C. (Arg) 2 1,53 Tepavac M. (Srb) Zeballos H. (Arg) 2 1,36
Pierwszy mecz 50/50 dwóch starych wyjadaczy, nie powinno się takich meczów ruszać, tam wynik w każdą stronę może pójść.
Tepavac jest HOT w tym tygodniu a przeciwko graczom w formie nie gra się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, challenger Brunszwik
Godzina: 16:00
Spotkanie: R.Albot - T.Kamke
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
To prawdziwy &quot;typ dnia&quot; dzisiejszego! 110 w rankingu ATP Mołdawianin już dwukrotnie w tym roku ogrywał Niemca Kamke (134 ATP) bez straty seta, ba nie stracił nawet własnego podania i na nawierzchnii na której również dziś będą grać, na clayu. Albot w ostatnich 20 spotkaniach przegrał tylko 2 razy, w większości grał na swojej ulubionej ziemnej nawierzchnii, ale również w brawurowym stylu wygrał kwalifikacje i I rundę Wimbledonu, odpadając po walce z Tomicem w II rundzie. Dobry serwis oraz mocne uderzenia kończące powinny wystarczyć dziś na Niemca, który w ostatnich tygodniach nie zachwyca formą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Kamke-Cervantes H. 1 @2.35 ex
Malec zaczynaja te kursy i Kamke dzis naprawde bardzo dobry mecz. Zbliza sie turniej niejko domowy Tobiasa Kamke w Hamburgu i to nie byle jaki bo to turniej ktory kiedys zaliczany byl do serii Masters Series, a gdzie juz nieraz pokazywal sie z dobrej strony, a raz dostarl bodjaze do cwiercfinalu tej &quot;piecsteki&quot;. Ten challenger w Brunszwiku to taka wazna proba generalna, poniewaz w przyszlym tygodoniu tak dobrego challengera w kalendarzu nie ma. Kamke zagrac potrafi i moze tutaj byc zwyzka formy na niemieckiej ziemi, a Kamke ogral juz tutaj Mayera i Albota.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Carballes + Brunstrom/Siljestrom @1,5 Bet365 ✅

Jeśli Roberto zaszedł już tak daleko to nie powinno być żadnego wałka i po prostu łatwo poradzi sobie z miejscowym chłopakiem. Zajedzie go regularnością i rozrzucaniem po całym korcie, młody zacznie się podpalać i popełniać błędy.

Co do debla to może niektórzy mieli nieprzyjemność oglądać popis tej pary na Wimbledonie, ale ten mecz to już inna bajka, mają za rywali totalnych bananów deblowych, powinni bez problemu zamknąć to w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Zeballos - Berlocq 2:1 ✅✅✅✅

1 bet 3 6 5
2,1

Carlos gra w swoim ulubionym mieście,gdzie w turniejach rangi ATP wygrywał, ten turniej starytuje własnie od poniedziałku, a Carlos musi się przebijać przez kwale które są od jutra wiec ....
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
badv 4

badv

Użytkownik
Berlocq nie gra w kwalach, sporo zawodników się wycofało i wskoczył do głównej drabinki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom