>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 25: Constanta[Rumunia], Reggio Emilia[Włochy]

Status
Zamknięty.
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Challenger Constanta
Location: Constanta
Type: €30K+H
Surface: Clay
Starting Date: June 22
2008 Champion: Nicolas Devilder [FRA].
Tournament website: -

Challenger Reggio Emilia
Location: Reggio Emilia
Type: €42.5K+H
Surface: Clay
Starting Date: June 22
2008 Champion: Mathieu Montcourt [FRA].
Tournament website: http://www.atptennisre.net/
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Po show Fel Lopeza odechcialo juz mi sie spogladac na jutrzejszy Wimbledon wiec powrot do CHALL. Trawa jest chyba dobra tylko dla krow.
Pamiecie Arnaboldiego z Bytomia? Mial turniej w Italii to pojechal do Polski, znany numer wiadomo o co chodzi, Di Mauro ksywa &quot;Sprzedawczyk&quot; w niedziele final w ITA i zamiast grac Emilie to wybiera sie do Rumunii, smialo mozna liczyc na soczystego wala, pytanie tylko kiedy? Nastepny gamon Makaroniarz Crugnola tez wybral sie do Rumunii, jak to stwierdzil jeden ze specow od chall, po prostu tam sa tansze &quot;upadle kobiety&quot;. Pewnie i tak czas pokaze co sie bedzie dzialo, na pewno na nich nie zagram a trzeba bedzie poszukac wtop.
Co widze ciekawego hmmm Ungur 1.37 bardzo malo ale on gra na luzie, ma z czego zyc, ostatni turniej w Koszycach dosc udany, RG nienajgorzej, kwale do W rowniez, jesli nie odwali numeru to wygra w godzinke bez straty seta, Mitsuhashiego kilka osob widzialo w Bytomiu i ocena jego gry jest przerazajaca. Slabiak straszny na cegle. Najlepiej poszukac DW 2:0 tylko jaki buk to moze propponowac?
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Mitsuhashi, Junn - Ungur, Adrian
Typ: A.Ungur wygra 2:0
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś zajrzałem do rumuńskiej Constanty gdzie rozgrywa się dość ciekawy turniej challengerowy...Reprezentant Rumunii Adrian Ungur to obecnie 330 tenisista świata...o dziwo dla mnie Japończyk Mitsuhashi zajmuje lepsze miejsce bo 295...nie wiem może to kolejny gracz który w 2001 wygrywał Wimbledony i inne...nie wiem bo po prostu tenisista ten jest dla mnie anonimowy...A na poważnie to do grania tego typu skłoniła mnie analiza formy...Ungur swego czasu dał zarobić na live więc dzisiaj gram na niego po dobrym kursie, że odprawi Japończyka w 2 setach...nie mówię, że będzie to szybko zakończony pojedynek bo jak mniemam Mitsuhashi powalczy...ale popaczmy co Japończyk gra od kwietnia 2009 roku:

Bytom, Polska, Europa
15/06/2009 R32 Mitsuhashi, Junn vs. Gawron, Marcin 1:2 7:6 2:6 2:6
Yuba City, USA, Ameryka
02/06/2009 R32 Mitsuhashi, Junn vs. Young, Donald 0:2 6:7 1:6
Fergana, Uzbekistan, Azja
19/05/2009 R32 Mitsuhashi, Junn vs. Sitak, Artem 1:2 5:7 6:1 3:6
Brasilia, Brazylia, Azja
12/05/2009 R32 Mitsuhashi, Junn vs. An, Jae Sung 0:2 3:6 4:6
San Luis Potosi, Meksyk, Ameryka
07/04/2009 R32 Mitsuhashi, Junn vs. Zeballos, Horacio 0:2 6:7 6:7

Każdy turniej zakończony na 1 rundach...jedynie mecz dobry z Zeballosem za co Japończykowi należy się skromna porcja braw...dziś jednak zagra z zawodnikiem gospodarzy, który dodatkowo jest w lepszej formie:
WimbledonKwalifikacje, Londyn, Wielka Brytania, Europa
15/06/2009 R128 Ungur, Adrian vs. Warburg, Sam 0:2 6:7 5:7
Koszyce, Słowacja, Europa
11/06/2009 Ćwierćfinały Ungur, Adrian vs. Robert, Stephane 0:2 6:7 2:6
10/06/2009 R16 Ungur, Adrian vs. Mecir, Miloslav 2:0 6:3 6:2
09/06/2009 R32 Ungur, Adrian vs. Marrero, David 2:0 6:2 6:2
Alessandria, Włochy, Europa
26/05/2009 R32 Ungur, Adrian vs. Cabal, Juan Sebastian 0:2 4:6 4:6
Roland Garros Kwalifikacje Paryż, Francja, Europa
19/05/2009 R128 Ungur, Adrian vs. Flock, Alexander 1:2 4:6 7:5 7:9
San Remo, Włochy, Europa
05/05/2009 R32 Ungur, Adrian vs. Tenconi, Tomas 1:2 6:4 2:6 3:6

Szkoda, że w kwalifikacjach Wimbledonu odpadł ale na pewno doświadczenie w takim meczu powinno zaprocentować...Typ godny polecenia, myślę, że Ungur dośc szybko złamie Japończyka i będzie spokojnie kontrolował ten mecz...faworytem jest oczywiście Adrian, gdyż w moim mniemaniu jest lepszym zawodnikiem od Japończyka Mitsuhashiego, ale jak będzie to zobaczymy, liczę na kolejny trafny typ ;-)
Edit//
0:6,3:6...i$$$$iii ;-) Zgodnie z planem, brawo !
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Roxanne takowy typ masz w bet365 a co nawet widać w analizie mej wyżej...co do turnieju w Contancie jeszcze kusi zagrać na G.Panfila kurs znośny a i może jednak klimat rumuński bardziej będzie korzystny dla Polaka niż Brazylijczyka ? co sądzicie o tym pojedynku ?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Najlepiej pytac tych co widzieli Panfila w Bytomiu, z tego co wiem to gral dobrze. Ja mam ogolne bardzo pozytywne zdanie na temat Panfila, jest po kwalach, niby ok ale jakos ciezko sie zdecydowac. Co do Japonczyka to przeciez nowy gracz w tourze, ja wole chyba jednak handi gemowe 4.5, w Bytomiu zrobil z Gawronem 76 26 26 a przeciez Ungur lepszy od Polaka i tez gra u siebie, powinno i to i to wejsc.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: M.Kukushkin - M.Daniel
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejny dzień turnieju we włoskim Reggio Emilia...faworyzowany Brazylijczyk Daniel to obecnie 105 tenisista świata, jego dzisiejszy rywal Kazach Kukushkin jest niżej notowany bo na miejscu 175. Tak więc rankingowo Daniel bije rywala dziś na głowę...ale w takich pojedynkach niekiedy to nie ma znaczenia żadnego.
Przeanalizujmy grę Kukushkina:
Reggio Emilia, Włochy, Europa
23/06/2009 R32 Kukushkin, Mikhail vs. Hormazabal, Guillermo 2:0 6:3 6:4
Roland Garros Kwalifikacje Paryż, Francja, Europa
21/05/2009 R64 Kukushkin, Mikhail vs. Fognini, Fabio 0:2 3:6 6:7
19/05/2009 R128 Kukushkin, Mikhail vs. Estrella, Victor 2:0 7:5 6:4
Madrid, Spain, Qualifying, Europa
09/05/2009 Runda kwalifikacyjna Kukushkin, Mikhail vs. Korolev, Evgeny 0:2 2:6 3:6
Estoril, Portugalia, Europa
05/05/2009 R32 Kukushkin, Mikhail vs. Ferrero, Juan Carlos 0:2 6:7 3:6
Tunis, Tunezja, Afryka
28/04/2009 R32 Kukushkin, Mikhail vs. Machado, Rui 1:2 6:2 4:6 2:6

Jak widzimy wielkiego szału nie ma...aczkolwiek po odpadnięciu z eliminacji do Garrosa ten zawodnik miał praktycznie miesiąc odpoczynku co w pojedynku z Hromozabalem procentowało i było widoczne...awans do 2 rundy wywalczony w dobrym, solidnym stylu. Dziś jednak rywal wymagający dużo dużo więcej...Daniel jednak mnie nie zachwyca ostatnio, co prawda sezon ma dość obiecujący:
* maj - ćwierćfinał w Belgradzie (porażka z Seppim 0:2)
* maj - wygrana w turnieju w Zagrzebiu !
* maj - 3 rundy eliminacyjne i porażka w 1 rundzie R.Garrosa z Nadalem 0:3
Jak widzimy Brazylijczyk jest zajechany...takie moje zdanie...2 ciągu 3 tygodni zagrał sporo meczy, owszem wygrywał i grał dalej i na pewno to sugeruje dziś fakt iż jest zdecydowanym faworytem, jednak wydaje i się, że ten turniej Daniel traktuje ulgowo...już w 1 rundzie miał problemy:
Reggio Emilia, Włochy, Europa
23/06/2009 R32 Daniel, Marcos vs. Vagnozzi, Simone 2:1 5:7 6:2 6:4

I mimo iż też miał właściwie miesiąc wolnego to jednak zmęczenie jest u niego widoczne...Daniel jest faworytem ja jednak dziś liczę na świeżości większą chęć wygranej po stronie Kazacha który w tym turnieju może ociągnąć dużo...jak będzie zobaczymy...Daniel po znakomitym maju myślę, że jednak dziś odpadnie...oby tak było :) Kibicuję z całego serca dziś Kukushkin`owi :)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Pamiecie Arnaboldiego z Bytomia? Mial turniej w Italii to pojechal do Polski, znany numer wiadomo o co chodzi, Di Mauro ksywa &quot;Sprzedawczyk&quot; w niedziele final w ITA i zamiast grac Emilie to wybiera sie do Rumunii, smialo mozna liczyc na soczystego wala, pytanie tylko kiedy? Nastepny gamon Makaroniarz Crugnola tez wybral sie do Rumunii, jak to stwierdzil jeden ze specow od chall, po prostu tam sa tansze &quot;upadle kobiety&quot;. Pewnie i tak czas pokaze co sie bedzie dzialo, na pewno na nich nie zagram a trzeba bedzie poszukac wtop.
Az sie sama zacytuje............
...... Di Mauro wczoraj oczywiscie w 1 rundzie z ogorkiem Dutra Silva przegrana wysoka 6-1 6-2 a dziś jeszcze gorszy Pospisil walnał Crugnole 6-2 6-4, na Brazylijczyka było ponad 2.50 na Pospisila nawet nie wiem ale pewnie powyzej 2, sprzedawczyki nawet razem w debla pogrywaja tam, pieknie...
wielkie LOL, wszystko jasne, kto chciał to zarobił
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dzisiaj dzień bez Wimbledonu ???? więc postanowiłem zagrać i delikatnie zanalizować finały challengerów Constanta i Reggio Emilia.

Julian Reister - Blaz Kavcic 1 2,5
Moim zdaniem kursy na to spotkanie powinny być wyrównane. Nie rozumiem takiego faworyzowania Słoweńca ale to dobrze, bo zagram go po wyższym kursie. Obydwu panów nie za dobrze kojarzę, bo mało gram challengery, a w turniejach ATP raczej nie grają. Podstawowym argumentem, który według mnie przemawia za Niemcem Reisterem jest to w jaki sposób gra on w tym challengerze. Niemiec wręcz miażdży swoich rywali. Każdemu z dotychczasowych oddał zaledwie maksymalnie 3 gemy!! w całym spotkaniu!! To jest wyczyn, nieważne z jakim ogórkami by grał, a wcale z takimi ogórkami nie grał. Vicente czy Haider-Mauer to nazwiska, które często pojawiają się w challengerach zwłaszcza na mączce, bo na tej nawierzchni rozgrywany jest ten challenger. Jego rywal o rok młodszy Słoweniec nie gra tak równo, oddaje wiecej gemów, a w ćwierćfinale z Ungurem oddał nawet seta.

Paolo Lorenzi - Jean-Rene Lisnard 1 1,66
Włoch zaskoczył mnie pokonując w ćwierćfinale swojego rodaka Cipollę. Widać, że zależy mu na wygraniu challengera w swoim ojczystym kraju i jest na dobrej drodze ku temu. Za przeciwnika ma Monakijczyka Lisnarda, który także zdziwił mnie wygrywając we wczorajszym półfinale z bardziej znanym Gremelmayerem. Zrobił to jednak dopiero w trzech setach, natomiast Włoch jedyną trzysetówkę jaką tu rozegrał to w pierwszej rundzie z nota bene też Włochem Braccialim. Podobnie jak w pierwszym typie głównym argumentem jest forma zawodników w tym challengerze, tutaj dochodzi też aspekt tzw. grania u siebie. Myślę, że Lorenzi nie zmarnuje szansy i wygra dzisiaj włoskiego challengera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom