>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 20: Cremona, Fergana

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A jakie znaczenie ma to dla Arnaboldiego? Wychowany na cegle ciut bardziej lubi hard. Wiec po co tu na sile filozofowac? U rywala sytuacja inna ale nie przesadzajmy z tymi nawierzchniami juz wiele dyskusji o tym bylo na forum.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Macie może jakąś stronę, na której w miarę szybko otrzymać będzie można wyniki tych zdarzeń? Wiele livescorów wpisuje sobie te mecze w zaplanowane, ale z żadnym live się nie spotkałem...
Sorry za OT.
EDIT: o Fergane mi chodziło, niestety. Ale wielkie dzięki ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kiriilov def. Bossel
Sugita def. Kirche
Belyaev def. Rumyantsev
Jones def. Tae. Im
Heliovaara def. Mamtadzhi
Elgin def. Ismailov
Udomchoke def. Inoyatov
Sela def. Kamiljanov
Jun def. Saidmukhamedov
Yang def. Gong
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Ale pojechałes majster po całosci Millman to cienias świadcza o tym wyniki po drugie wiadomo że Arnaboldi woli clay ale jest w formie i gra w domu i najważniejsza sprawa gra ze słabym Millmanem co dostaje baty oa takich ogórków jak:Flock,Eleskovic,wiec mozna przy kursie 2,5 pograc dla odważnych dla mniej odważnych do których ja sie zaliczam +1,5 seta w Tobet kurs 1,6
Według mnie Arnaboldi woli nawet grać na hardzie ma do tego predyspozycje.Typ ładnie wszedł również Bloomfield łatwo wygrał nie wiem dlaczego bukmacherzy wystawiają takie dziwne kursy na tych zawodników bardziej ofensywnych.Jutro zagrałbym brytyjczyka Bloomfielda który gra z Schuettlerem.Idealny przeciwnik,może umiejętności brytyjczyka nie są zbyt duże ale on przy swoim podaniu gra bardzo solidnie i ciężko będzie złamać go 2 razy a pewnie sam coś przy podaniu niemca ugra.
 
halfacat 241

halfacat

Użytkownik
Sousa @1.95 (vs. Karanusic) / bwin (9/10) ⛔
Największe zaskoczenie kursowe dzisiaj wg mnie. Liczyłem na max 1.50 na młodego Portugalczyka. Joao Sousa powoli pnie się w górę rankingu, a mocarny serwis i solidny FH wystarczają do niszczenia śmieci w futuresach i dają nadzieję na solidną karierę w challengerach. 22 lata, dwusetka rankingu niebawem, szansa na niezłą karierę przy odpowiedniej pracy nad słabszymi stronami (BH, selekcja uderzeń). Po drugiej stronie siatki ceniony niegdyś (epizod w setce) Chorwat, który powoli gaśnie w futuresach, a drugą rundę tego turnieju zawdzięcza podejrzanie słabej dyspozycji (40% pierwszego serwisu, 4df) młodszego rodaka - Mektica.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Sousa @1.95 (vs. Karanusic) / bwin (9/10)
Największe zaskoczenie kursowe dzisiaj wg mnie. Liczyłem na max 1.50 na młodego Portugalczyka. Joao Sousa powoli pnie się w górę rankingu, a mocarny serwis i solidny FH wystarczają do niszczenia śmieci w futuresach i dają nadzieję na solidną karierę w challengerach. 22 lata, dwusetka rankingu niebawem, szansa na niezłą karierę przy odpowiedniej pracy nad słabszymi stronami (BH, selekcja uderzeń). Po drugiej stronie siatki ceniony niegdyś (epizod w setce) Chorwat, który powoli gaśnie w futuresach, a drugą rundę tego turnieju zawdzięcza podejrzanie słabej dyspozycji (40% pierwszego serwisu, 4df) młodszego rodaka - Mektica.
Joao Sousa - Roko Karanusic 6:7 6:3 5:7
Śledziłem ten mecz i naprawdę dużo kasy wywaliłem na Sousę, gdyż grałem na niego live na bet365. Karanusic w swoim serwisie długo się meczył i fartem wygrywał na przewagi. Jego drugi serwis to aż 39 prób i tylko 13 punktów co daje skuteczność 33%. Zresztą co tu gadać, więcej małych punktów zdobył Sousa, aż o 9 więcej od Chorwata(104-113), a mimo to przegrał mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
halfacat 241

halfacat

Użytkownik
Joao Sousa - Roko Karanusic 6:7 6:3 5:7
Śledziłem ten mecz i naprawdę dużo kasy wywaliłem na Sousę, gdyż grałem na niego live na bet365. Karanusic w swoim serwisie długo się meczył i fartem wygrywał na przewagi. Jego drugi serwis to aż 39 prób i tylko 13 punktów co daje skuteczność 33%. Zresztą co tu gadać, więcej małych punktów zdobył Sousa, aż o 9 więcej od Chorwata(104-113), a mimo to przegrał mecz.
Ponoć było gorąco w trzecim secie i kilka nieprzychylnych Sousie decyzji w końcówce, w tym przy bp Karanusicia na *6-5. Punkt kary i już młody oddał ostatniego gema do zera. Mecz absolutnie do wygrania. Szkoda.
Po promocji 2.50 Arnaboldiego z Millmanem, Włoch znów jest wystawiony jako pies i do dostania nawet @2.10 z Walterem. Problem w tym, że Ludovica Waltera akurat nigdy nie widziałem na oczy w przeciwieństwie do np. pokonanego przez niego Dustova czy Arnaboldiego i Millmana. Francuz nie ma się czym pochwalić w tym roku, a ostatnio zmienia kontynenty jak szalony (Europa -&gt; RPA -&gt; Meksyk -&gt; Korea -&gt; Europa). Any thoughts?
 
halfacat 241

halfacat

Użytkownik
Zdecydowałem się zagrać Arnaboldiego (nieco więcej w poście wyżej), ale na dokładkę dorzucam Selę po niskim kursie (1.238). Dudi słusznie olał kwale RG (w których nie miałby szans, ze względu na swą alergię do czerwonej mączki) i skupił się na dwóch słabo obsadzonych czelkach. Kiepski sezon, nie poodrabiane punkty i spadek w rankingu stawiają pod znakiem zapytania jego udział (bez konieczności rozgrywania kwali) w turniejach na trawie (m.in. 1/4 Londynu do obrony) poprzedzających Wimbledon, jak i w nim samym. Stąd desperacko potrzebne punkty i najprawdopodobniej serio potraktowany trzydziestotysięcznik w Ferganie. Słabiutki Klaasen bez szans.
Arnaboldi x Sela @2.54 / 5dimes (8/10) ✅
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Zdecydowałem się zagrać Arnaboldiego (nieco więcej w poście wyżej), ale na dokładkę dorzucam Selę po niskim kursie (1.238). Dudi słusznie olał kwale RG (w których nie miałby szans, ze względu na swą alergię do czerwonej mączki) i skupił się na dwóch słabo obsadzonych czelkach. Kiepski sezon, nie poodrabiane punkty i spadek w rankingu stawiają pod znakiem zapytania jego udział (bez konieczności rozgrywania kwali) w turniejach na trawie (m.in. 1/4 Londynu do obrony) poprzedzających Wimbledon, jak i w nim samym. Stąd desperacko potrzebne punkty i najprawdopodobniej serio potraktowany trzydziestotysięcznik w Ferganie. Słabiutki Klaasen bez szans.

Arnaboldi x Sela @2.54 / 5dimes (8/10)
Klaasen nie jest aż taki słabiutki jak sie tobie wydaje nie jest to taki drugi Van Der Merve wcale.Ja dzisiaj zdecydowałem się postawić na Bloomfielda który gra z Schuettlerem.Dobry mocny serwis na takiej nawierzchni+solidny forehand może wystarczyć na niemca który najlepsze lata ma już za sobą.Mecz będzie wyrównany napewno niemiec nie będzie miał żadnej dużej przewagi jeśli w ogóle a kurs na Bloomfielda wynosi 3.55 co jest sporą pomyłką.Richard Bloomfield 3.55 bwin.Ciekawie również wygląda mecz Sadeckiego ale wole odpuścić.⛔Blommfield zagrał fatalnie.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Gdyby ktoś był tak łaskawy, podobnie jak ostatnio Roxanne, podać wyniki dzisiejszych spotkań (z Uzbekistanu), albo źródło, byłbym bardzo wdzięczny. ???? trochę mnie bawi to, że w dzisiejszych czasach nikt nawet nie jest w stanie wrzucić na bieżąco wyniku meczu tam na miejscu, no ale co zrobić.. ????
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
SELA, JONES, SUGITA, MECIR WYGRALI

SELA GRA JUTRO Z MECIREM A JONES Z SUGITA
BRAWO DLA JONESA DZISIAJ WYGRAL DOGRYWANY MECZ Z HELIOVARA 3 SET 4:4 DOGRYWALI DZISIAJ I W TIBREAKU DO JEDNEGO WYGRAL I ZAGRAŁ Z YANGIEM WYGRAŁ W 3 SETACH W 3 SECIE TIBREAK WYGRANY DO DWÓCH:razz:
 
halfacat 241

halfacat

Użytkownik
Sugita x Sela @2.16 / doxxbet (8/10)
Jones zaliczył 5 trzysetówek w ciągu tygodnia. Wczoraj po dokończeniu meczu z Heliovaarą czekała go batalia z Yangiem i kolejny wygrany tajbrek trzeciego seta. Sugita z kolei rywali może miał niewymagających, ale odprawiał ich ekspresowo, pozwalając sobie na stratę 5-6 gemów na mecz, co może mieć znaczenie decydujące biorąc pod uwagę męczarnie Australijczyka. Pewnie zmierzający po finał i tytuł Dudi Sela na dokładkę @1.20.
GL!
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Jaziri-Carreno Busta 1 ⛔
kurs 1,8
buk: Tobet

Szukałem szukałem i chyba cos wychaczyłem.Na pierszy rzut oka Jaziri to ogóras ale nie do konca bo wyniki go ostatnio bronia H2H 1:0 dla Malka własnie w tym roku na twardym korcie ograł hiszpana 2:0
Wiadomo że w pierszej rundzie połknoł Becka a w drugiej Grigelisa wszystko po 2:0
wcześniej w jakims tam futuresie na hardzie(chyba)ograł takich grajków jak Mrtens 2:0 i Dasnier de Veigy 2:1 wiec cos tam gra.
Hiszpan bez rewelacji fakt jest w 3 rundzie ale kogo on pokonał starucha Galvaniego i słabego Trusendiego wczesniej na hardzie nie grał wszystko na cegle ograł Knitela i Luczaka
Jak dlamnie Malek go ogoli;)

No to Jaziri zagrał jak typowy ogóras jak on ograł Karoka Becka i to w dwóch setach cały czas trzeba sie uczyc ale co tam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom