>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 20: Bordeaux, Busan, Samarkand

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Udomchoke - Bemelmans 1,75 unibet

Obok takie kursu nie mogłem przejść obojetnie. Inne buki mają 1,60 i to jest właściwy kurs... Ruben mega słaby sezon, teraz ma serie 6 porażek pod rząd. Ale połowa z nich to z grajkami z pierwszej setki. Udomchoke na pewno dobry rywal na przełamanie. Jest w Chinach od kilku dni, teraz gramy na hardzie, obsada słaba i na pewno Belg liczy tutaj na wygranie całej imprezy. Taj już jest po drugiej stronie swojej kariery, najlepsze latka dawno za sobą, jeszcze sobie pogrywa w Azji, ale nawet w futuresach mu słabo idzie. Belg inna półka, licze, iż zobacze starego dobrego Belga z tamtego sezonu!

Taką analize napisałem w zeszłym tygodniu, Wynik 2:0 dla Belga. Taj jest w drugiej rundzie ponieważ Sugita skreczował po podajrze trzech rozegranych gemach. Ruben bez straty seta ograł Klahna. Wiec oczywise, że dzisiaj pownownie gram na Belga, kurs mega mniejszy niż wyżej, no ale nie ma się co dziwic ????

Bemelmans Ruben 1,45 DOXXbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Filip Krajinovic - Sergey Betov dla Mecz (1.30) WYNIK 60 64 ✅
???? Oleksandr Nedovyesov - Marc Giner dla Mecz (1.40) WYNIK 62 46 76 ✅ po bólach i mękach ale wygrał
KURS:
1.82
Stawka: 100 | Do wygrania: 82 PLN
Expekt

Bardzo pewnie wygląda ten dubelek. Krajinovic pokonał tutaj rewelację ostatnich tygodni Vesely, więc raczej i z Bułgarem (Betov, u innych źródeł Betau) powinien sobie poradzić...Wiele osób skazywało Filipa na porażkę z Veselym, ja czułem w tamtym meczu niespodziankę ????
Oleksandr już od jakiegoś czasu pokazuje się Chellengerach pokonując lepszych rywali. Tutaj pokonał już groźnego Machado, więc Giner nie powinien mu zagrozić...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Muszę przyznać, że prawie uwierzyłem w to, że Gicquel nie umie grać na mączce. Bystre oko obserwatora dostrzegło jednak szybko, że trzeba liczyć się z weteranem tenisowych kortów. Marc zmiótł z kortu Stakhovsky&#39;ego. Wynik może tego nie odzwierciedla, ale Francuz trzymał i kontrolował grę przez cały czas, podejmował ryzyko i grał bardzo mądrze i efektownie. W swojej kolejnej batalii stawi czoła sporo młodszemu od siebie Mariusowi Copilowi from Romania. Droga Copila do lekcji z doświadczonym Gicquelem nie była wyboista bowiem trafił on na Berrera, który wirtuozem gry na mączce nie jest. Copil także na clayu nie pokazuje tego co ma najlepsze, co sprawia, że Francuz stoi przed szansą na pozostanie dłużej w tym turnieju.
Jeśli Gicquel zagra jak z Ukraińcem no to o wynik jestem spokojny. Przede wszystkim doświadczenie Gicquela powinno być jego atutem w tym meczu. Może on nauczyć młodszego kolegę kilku sztuczek i mniemam, że tak będzie.

Gicquel @1,85
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Moim zdaniem bedzie odwortnie. Stakhovsky przeszedł obok meczu, nie był zainteresowany tym aby powalczyc. Dlatego ten mecz na male znaczenia w kontekscie jutrzejszego pojedynku. Copil zbiera sie na walke o wejscie do setki i musi zbierac punkty wlasnie w takich turniejach. Nie ma to jak 37-letni rywal ktory nie lubi cegly w drugiej rundzie. A jak dobrze pojdzie to potem slaby Struff lub sredni Llodra. Droga do punktów prosta. Trzeba to wykorzystać. Zauwaz, ze od finalu chall we Francji gdzie zreszta Copil pokonal Marca 2-0, Francuz przestal grac. Ile on meczow wygral? Dwa potem chyba z czego 3-setowka i tb w trzecim z jakimis amatorem z Wloch 19-latkiem ranking 890. W Casalbance 3 winy ale to tylko kwale. Takich rywali Copil powinien ogrywac. On tez slabo gra ostatnio i cegla to nie jego zywial ale Gicquela powinien pokonac bo w przeciwienstwie do Stacha on lubi na cegle gre mocna. Sam przejmuje czesto inicjatywe i bije mocno z fh. Serwis tez bardzo dobry. Stachu wykladal mu takie pilki, ze kazdy by go ogral. Marius takich jaj raczej nie odwali.
Copil 1.83 3/10 willhill
Wzrosło na Copila do 2,20 smierdzi ten mecz odpuszczam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, 16.05 15:00 Challenger Bordeaux
Llodra - Struff
typ: -1.5 seta Llodra
2.30
Tobet
Analiza
Dzis druga runda turnieju challengerowego we francuskim, Bordeaux, reprezentant gospodarzy Llodra spotka sie z Niemcem, Struffem. Ogromny bagaz doswiadczenia przewaza dzis u Francuza. Ponadto Llodra gra przed wlasna publicznoscia, a przed nia zawsze staral sie grac swoj najlepszy tenis. Ponadto nawierzchnia w Bordeaux jest nieco szybsza maczka, ktora rowniez premiuje Francuza, ktory gra szybko, dobrze serwuje, gra serve and volley, przy dobrym serwisie, nawet na tej nawierzchni, wygranie wiekszosci akcji przy podaniu moze sie okazac dla Francuza zadaniem bez problemowym. Ponadto jest to nadal poziom ATP zdecydowanie bardziej niz challengerowy. Struff natomiast to typowy, przecietny clayowiec, tak jak i challengerowiec. Niemiec nie ma na swoim koncie wiekszych suckesow, nawet na tym szczeblu rozgrywek. Potrafi oczywiscie sprawic niespodzianke, kiedy stoi na straconej pozycji, potrafi zagrac jednak totalny piach z przeciwnikami czy to lepszymi, czy gorszymi. Wszystkie aspekty tenisowego rzemiosla, publicznosc, motywacja wszystko przemawia dzis za bardziej doswiadczonym Llodra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Ćwierćfinał turnieju w Bordeaux i pojedynek dwóch francuskich weteranów. Faworytem Llodra i chyba słusznie. Poczas meczu Gicquela z Copilem zastanawiałem się czy nie braknie mu paliwa. Nie brakło ale czasu na regeneracje nie ma zbyt wiele. Llodra swoje mecze prowadzi zupełnie inaczej przez co jest świeższy. Nie biega tyle i nie pracuje tak dużo na swoje punkty. Jest mocny i powinien ogarnąć swojego starszego kolegę. Jego styl gry sprawia, że Gicquel może nie mieć wiele do powiedzenia przy podaniu Llodry.

Llodra @ 1,5

Ciekawie jeszcze wygląda Darcis. Garcia-Lopez jakoś ospale zaczyna mecze a z Darcisem pogoń może mu się nie udać ????
@Darcis 2,2
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Lucie Safarova -Jana Cepelova
Typ 2:0
Kurs 1.72
Bet365
Wynik: 6:0 6:4
✅✅✅✅


Co tu dużo gadać. Safarova jest faworytką tego turnieju od początku, zwłąszcza, że gra u siebie.. Na początku na nią nie stawiałem, bo bałem się o motywację. Później ( wczoraj ) rozegrałą mecz z kimś kto dla mnie mógł być czarnym koniem turnieju - Puig. Wygrała. Teraz gra z dużo słabszą przeciwniczką - Cepelovą.

Cepelova na cegle nigdy nie miała jakichś większych sukcesów i nigdy na cegle nie była zbyt dobra, a to, że tu jest teraz zawdzięcza słabym przeciwniczkom jakie miała.

Ponadto warto dodać, że rok temu Safarova wygrała ten turniej i to bez zbędnych problemów. Dobrze się tu czuje i my i trzeba to wykorzystać.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Garcia-lopez -Llodra
typ: 1
2,00 bet365

Polfinałowy pojedynek doswiadczonych zawodnikow bedzie na pewno bardzo ciekawy, Llodre uwielbiam ogladac bo to jeden z niewielu ktorzy graja mega ofensywnie i non stop biega do siatki, na pewno clay temu nie sprzyja bo to nie jest jego ulubiona nawierzchnia,ale poki co nie stracil tutaj seta . Prezentuje sie niezle, serwis funkcjonuje.
Po drugiej stronie zagra clayowiec hiszpan,ktorego forma od miesiaca idzie w gore, rozgrywa dobre spotkania,a co najwazniejsze wygrywa w decydujacych momentach. 2 trudne przeprawy jakimi byly Carreno-busta oraz Darcis, pokazuja w jak dobrej dyspozycji jest Guilermo. H2H 2-0 dla llodry, w tym 1r 2012 french open, ogladalem ten mecz,ewidetnie to byl slaby okres hiszpana a llodra noszony przez publicznosc zagral bardzo dobre spotkanie,na pewno byla to mala niespodzianka. Dzisiaj licze na srogi rewanz, miniecia hiszpana beda mialy decydujacy wplyw na wynik meczu,a w dluzszych wymianach Llodra sam sie wykonczy, inaczej tego nie widze z dobrze dysponowanym hiszpanem
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Llodra idzie jak burza w tym turnieju, pokonuje wszystkich szybko, łatwo i przyjemnie. Jego dyspozycja może cieszyć. Wydaje się, że tylko Gael Monfils będzie w stanie zatrzymać Francuza. Garcia-Lopez dwie ostatnie rundy straszne męczarnie i gdyby nie słaba głowa jego rodaka to nawet nie grałby z Darcisem, a co dopiero w półfinale. Hiszpan stracił wiele sił. Z Llodra męcz będzie wyglądał inaczej, bo Francuz będzie skracal wymiany, a w tym jest mistrzem.
Pobieram Llodre @1.6
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Monfils G. - Llodra M.
Finał turnieju w Bordeaux i ten oczekiwany przez wszystkich kibiców finał pomiędzy dwoma reprezentantami gospodarzy, a mianowicie Monfilsem i Llodrą. Od samego początku w tym turnieju typowałem zwycięstwa w kolejnych meczach Gaela i przyznam szczerze, że wyszedłem na tym nie najgorzej, bo jakby nie patrzeć kursy w niektórych spotkaniach na Monfilsa były zawyżone, a w finale kurs z Llodrą też nie wygląda najgorzej i koniecznie musiałem zagrać, ponieważ Gael jest może nie w najwyższej dyspozycji, ale z całą pewnością wystarcza ona na ogranie Llodry. Obaj panowie wcześniej spotkali się tylko raz i górą był Monfils 6:4 6:4. Wszyscy raczej znamy siłę Gaela Monfilsa i wiemy, że on taki turniej jest spokojnie w stanie wygrać jak jest on tak obsadzony i się to wszystko potwierdza. Spotkania z Llodrą na pewno nie odpuści nawet nie wiem dlaczego miałby to robić, a grając na 100% swoich możliwości Llodra ponownie musi uznać wyższość w ich pojedynku, a zwycięstwo na własnej ziemi dla Monfilsa przed RG może to być dobry prognostyk.
Gael Monfils wygra
1.55
✅
 
D 10

dawid020707

Użytkownik
Monfils G. - Llodra M.
Finał turnieju w Bordeaux i ten oczekiwany przez wszystkich kibiców finał pomiędzy dwoma reprezentantami gospodarzy, a mianowicie Monfilsem i Llodrą. Od samego początku w tym turnieju typowałem zwycięstwa w kolejnych meczach Gaela i przyznam szczerze, że wyszedłem na tym nie najgorzej, bo jakby nie patrzeć kursy w niektórych spotkaniach na Monfilsa były zawyżone, a w finale kurs z Llodrą też nie wygląda najgorzej i koniecznie musiałem zagrać, ponieważ Gael jest może nie w najwyższej dyspozycji, ale z całą pewnością wystarcza ona na ogranie Llodry. Obaj panowie wcześniej spotkali się tylko raz i górą był Monfils 6:4 6:4. Wszyscy raczej znamy siłę Gaela Monfilsa i wiemy, że on taki turniej jest spokojnie w stanie wygrać jak jest on tak obsadzony i się to wszystko potwierdza. Spotkania z Llodrą na pewno nie odpuści nawet nie wiem dlaczego miałby to robić, a grając na 100% swoich możliwości Llodra ponownie musi uznać wyższość w ich pojedynku, a zwycięstwo na własnej ziemi dla Monfilsa przed RG może to być dobry prognostyk.
Gael Monfils wygra
1.55
ja stawiam na Llordę po kursie 2,40 w expekcie
Llorda także jest Francuzem jak Monfils i też chce się pokazać przed własna publicznością przed Roland Garrosem . Tak naprawde to kursy przed tym meczem powinny być po równe po 1,85 . Oboje w tym roku grają poniżej oczekiwań ale w tym turnieju oboje panowie mają zwyżkę formy . Czuje że dzisiaj Llorda pokaże większy charakter i wygra po zaciętym pojedynku w trzech setach . Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom