>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 18: Tunis, Ostrava, Taipei, An-Ning, Tallahassee, Cali

Status
Zamknięty.
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Tunis​

Miejsce: Tunis, Tunisia
Data: 28.04-04.05.2014
Rozmiar drabinki:
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: $125,000
Oficjalna strona: http://www.tct.org.tn/
Drabinki: Turniej główny, Kwalifikacje, Debel
Plan Gier
Zestawienie kursów:

Prosperita Open​

Miejsce: Ostrava, Czech Republic
Data: 28.04-04.05.2014
Rozmiar drabinki:
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: €85,000
Oficjalna strona: http://www.prosperitaopen.cz/
Drabinki: Turniej główny, Kwalifikacje, Debel
Plan Gier
Zestawienie kursów:
Live Stream http://www.prosperitaopen.cz/page.php?pageid=205
Taipei​

Miejsce: Taipei, Taiwan
Data: 28.04-04.05.2014
Rozmiar drabinki:
Nawierzchnia: Carpet
Pula nagród: $75,000
Oficjalna strona:
Drabinki: Turniej główny, Kwalifikacje, Debel
Plan Gier
Zestawienie kursów:
An-Ning​

Miejsce: An-Ning, China
Data: 28.04-04.05.2014
Rozmiar drabinki:
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: $50,000
Oficjalna strona:
Drabinki: Turniej główny, Kwalifikacje, Debel
Plan Gier
Zestawienie kursów:

Tallahassee​

Miejsce: Tallahassee, FL, U.S.A.
Data: 28.04-04.05.2014
Rozmiar drabinki:
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: $50,000
Oficjalna strona: http://tallahasseechallenger.com/
Drabinki: Turniej główny, Kwalifikacje, Debel
Plan Gier
Zestawienie kursów:

Cali​

Miejsce: Cali, Colombia
Data: 28.04-04.05.2014
Rozmiar drabinki:
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: $40,000
Oficjalna strona:
Drabinki: Turniej główny, Kwalifikacje, Debel
Plan Gier
Zestawienie kursów:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ostrava
Menendez-Maceiras - Granollers-Pujol 1.60 3/10 ✅ pinn
Gerard 25 lat, zero sukcesow, nie dobil nawet do top 200 rankingu. Gra bez fajerwerkow, przebijanie, jakas tam srednia regularnosc i niewiele poza tym. Gra glownie we Futuresach, najczesciej z marnym skutkiem. Przegrywal w tym sezonie z takimi graczami jak Brkic, Linzer, Marcan, Delic, Viola itd. wiec za dobrze nie jest. Jedyny ciut udany turniej to Futures w Chorwacji ale tam chyba w finale solidne baty od Kekeza 1-6 1-6! Cienko.
Menendez duzo solidniejszy. Obecnie ranking 177, byl najwyzej na miejscu 169 dwa lata temu. Pare dobrych wynikow ostatnio, Potosi i Leon solidne takze forma zdecydowanie po stronie starszego z Hiszpanow. Rywale niby przecietni ale to samo dotyczy Granollersa. W Ostravie Gerard pokonal Teixeire 7-6 6-4. Menendez pokonal solidnego Hajka 5-7 7-3 6-3. Spodziewalam sie wygranej Czecha wiec cos tam musial Hiszpan zagrac. Mimo wygranej Pujol slabe staty, Adrian 11 asow i solidniej to wyglada ze statow rowniez.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Arguello-M.Delic 1 @1.35
Facundo ostatnio na topie. Wygrany challanger w Brazylii, dzika karta do turnieju w Barcelonie, zwyzka formy. Tunis bardzo atrakcyjny challanger, 125 tysiecy w puli, jest o co grac dla takich zawodnikow. Mate Delic tez zagral co prawda w finale w Vercelli (chyba zachowalem pisownie oryginalna), ale Arguello jest moim zdaniem na ta chwiel po prostu tenisista lepszym i stawiam na jego wygrana tutaj.
 
I 0

iras90

Użytkownik
Gicquel-Ungur 1 2.30 typ na wyczucie Gicquel w 3 setach wygrał z Copilem 1 i 3 set dosć pewnie wygrane gra w swoim mieście urodzenia dodatkowa motywacja , Ungur zeszłoroczny zwycięzca, wygrał po kreczu Huty, mało niespodzianek w Tunisie więc czuję że dzisiaj może być dzień z niespodzianką lub paroma w tym turnieju.
 
aviciii 516

aviciii

Użytkownik
Odradzam stawianie Duckwortha.. Co koleś gra w tenisa to tyle. Grał*z Arthurem de Greefem, który przebija tylko piłkę, robi po 2, czasami 3 podwójne błędy serwisowę, przebija balonik na drugą stronę. Duckworth tragedia, po 2 piłce biegnie na siatkę, by zepsuć volleya. Z tyłu kortu bekhend płaski w dół siatki, ogólnie nie chce mu się grać. Żenua, myślałem, że wygra chociaż seta z takim amatorem, a tu proszę łatwe 2-0 de Greef.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Wczoraj byłem na turnieju w Ostrawie i obejrzałem trzy mecze. Pierwszy Haider - Robert , drugi mecz Stepanek - Kuznetsov i trzeci Menendez - Mecir , niestety czwartego meczu nie oglądałem. Porównując te wszystkie spotkania to najlepiej grał Mecir. Jego gra naprawdę była miła dla oka. Mocny serwis , piłka grana na końcową linie od pierwszej piłki odrazu przeją inicjatywe pewne mocne uderzenia , Hiszpan nie miał nic do powiedzenia. Jeśli chodzi o najgorsze spotkanie to mecz stepanka i Kuznetsova. Obaj grali do dupy , naprawdę nie widziałem jakiś plusów z gry. Bardzo dużo zwrotów akcji ale wynikały tylko i wyłącznie z nieudolności przeciwnika. Ogólnie mecz na niskim poziomie. Dzisiaj gra Kuznetsov z Rolą i napewno nie polecam grać na Ruska. Jeszcze trzecie spotkanie który wygrał Haider. Oglądałem tylko drugi set ogólnie poprawna gra Austriaka choć koleś bardzo nerwowy. Robert prowadził w drugim secie ale niestety Haider go przycisnął i udało mu się wyciągnąć drugi set i wygrać spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Mam nadzieję że jutro na śląsku i w Ostrawie dopisze pogoda i finał odbędzie się bez problemów. Ja w jutrzejszym meczu stawiam na Mecira i jeśli to przegra to będzie wielka niespodzianka. Jak ktoś mieszka blisko granicy to warto się wybrać bo bilety po 40 koron więc groszowe sprawy i dobre czeskie piwo można na turnieju kupić
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Ja byłem wczoraj na półfinałach i w tych chorych warunkach (momentami temperatura spadała do 7 stopni) najlepiej akurat wypadł Kuznetsov. Z całej czwórki najbardziej mu się chciało. Pierwszy set Kuznetsov:Rola najlepszy z wszystkich półfinałowych. W drugim półfinale stawiałem na zwycięstwo H-M ale jak zobaczyłem ich po wyjściu na kort wiedziałem, że jak H-M ugra 3 gemy to będzie maks. Chyba nie był gotowy na grę w tak niskiej temp. Dzisiaj warunki lepsze, moim zdaniem wygra Kuznetsov.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Trungelliti-Lama 1
1,66
bet365
Finałowe spotkanie w Cali, gdzie moim zdaniem wyraznym faworytem jest argentynczyk. dlaczego? Otoz jego forma jest na fali wznoszacej,ogladalem cwiercfinal z Lorenzim i polfinal z Bagnisem i poziom meczu byl wysoki ,nie byly to przypadkowe wygrane. Jest na fali, wszystko mu wchodzi. H2H na korzysc Lamy 1:2, ale ost mecz w tym roku wygral wlasnie argentynczyk i podobnie bedzie dzisiaj. Gonzalo mial slaba drabinke, ogolnie slaby turniej pod wzgledem obsady. Uwazam to za bet dnia
stawka 8/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom