>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 17: Sarasota, Ostrava, Leon

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Sarasota

Location: Sarasota, FL, USA
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $75,000
Tournament website: http://www.sarasotaopen.org/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/5069/mds.pdf


Ostrava Location: Ostrava , Czech Republic
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €42,500
Tournament website: http://www.prosperitaopen.cz/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/1797/mds.pdf


Leon
Location: Leon, Mexico
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website:
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/1539/mds.pdf
 
drago 108

drago

Użytkownik
Dzisiaj postawiłem na Estrelle z Lammerem i nie zauważyłem ani wyniku ani żadnej informacji o tym, czemu nie grali. Z tego powodu odradzam grę (zwłaszcza na fav) challengera w Leonie.
Co do innych to w ciemno bo kursów nie ma.
Young pewnie zagra z Blake&#39;m zdziwiłbym się, gdyby Marinko miałby Jamesa ograć na jego terenie. W poprzednim tyg. grali w Tallahassee i tam Donald wygrał 2:1, jestem zwolennikiem teorii, ze w 2 meczach zwyciezca powinien byc ten sam, wiec jesli buki dadzą z 1.6+ na Younga to chętnie wezmę. ⛔
Prodon i Bester. Filip wygraną z Phillipsem awansował na 239 pozycje i pobił swój high rank o 5 oczek. Eric wyrównał swój najlepszy ranking, co w jego przypadku oznacza 115. pozycje. Może to świadczyć o tym, że obaj mają formę, Eric jeszcze jeszcze można powiedzieć, ale Bester ostatnio grał 2 czele w USA, a wczesniej u siebie w Kanadzie i odpadł trzykrotnie w II rundzie a do tego zawsze z Amerykaninem. Prodon z serii meczy na clayu wskakuje na green clay. Mecz z de Voestem teoretycznie powinien być trudniejszy niż ten najbliższy. Myślę, że buki wystawią coś w stylu 1.30 na Francuza, byłbym zadowolony z tej oferty. ✅
#2 turnieju, czyli Russell zagra z Wardem, który w Tallahassee odpadł w Ird ze wspomnianym Besterem. Byłbym spokojny o wygraną Micheala, jednak bukmacherzy pewnie dadzą ledwo 1.20, więc tutaj będzie trzeba przemyśleć. ✅
No i na koniec:
Mecz dwóch Alexów. Bogomolov zagra z Kuznetsovem, fakt, że mecz dwóch gospodarzy, ale, że Kuznetsov nie jest jakimś orłem, żeby tutaj oddawać mu pole, a dwa, jeśli Bogo teraz wygra podobnie jak Eric pobije swój high rank. Szacunku kursów się nie podejmuję, ale od 1.5+ stawiam. ✅

Ostarwy pewnie nie zdążę zagrać, ale rzucił mi się w oczy mecz Pospisila. Gospodarz zagra z Bubką, tyle wystarczy. Myślę, że jak godzina będzie mi dobrze dobrana, albo grają jutro, to wezmę.
Z singlistów został jeszcze Rosół i Minar (dzisiaj dokończy mecz Ird z Alcaidem a jest 1/4). Ivo może wylecieć i Rosół z Pospisilem będą jedynymi pupilami gospodarzy... Jestem pewien, że jakby tak się stało to przynajmniej jeden z nich musi wygrać, więc opcja live tutaj się przyda (nie śledzę tego, czy gdzieś Ostrawe wrzucają na livebetting), a kurs na Łukasza powinien być spory, bo gra z &quot;talenciną&quot; - Robertem.
⛔ ⛔
Starczy tego.

Sarasota idzie najlepiej w tym tyg.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Amer Delic-Pierre-Ludovic Duclos 6:3 4:6 2:6
typ:1
kurs:1,4

Dla mnie pewniaczek Delic to inna półka Duclos to gracz na futuresy lub słabo obsadzone chele a ten w Saracocie taki po prostu nie jest.
Delic w pierwszej rundzie rozgromił nie byle kogo bo Harrisona i to w dwóch setach natomiast Duclos meczył sie z jakims Collarinim ograł go w trzech wyrównanych setach.W tym roku Duclos przegrywał z graczam, pokroju Heliovary,Scholtza.
Amer ma natomiast udany powrót na korty po dłuższej przerwie ogrywał w tym roku takich graczy jak: Nishikori,witten,Zoop,Mahut,A.Beck,Fisher,Bogomolov.
Jedyne wpadki to z Blakiem i wspomnianym wcześniej Bogomolovem w finale chela w Champaign

do boju Amer :razz:
no to sie Delic popisał odpuścił zupełnie po pierwszym secie przeciez Duclos to nikt szkoda ostatn mecz na kuponie i wtopa
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Vasek Pospisil-Daniel Coox 6:3 6:1
typ:1
kurs:1,6

Kolejny ciekawy mecz i wygrać może go tylko Pospisil bo jest po prostu: po pierwsze lepszym graczem po drugie forma też na korzyść Vaska.
Pierwsza runda Vasek gromi Romboliego 2:0 oddajac mu zaledwie dwa gemy i to w jednym secie w pierwszym.Forma jak na niego jest ok: ograł w tym roku takich graczy jak: Dabul,Cook,Romboli,Viola,brezac,Groth, porażki z Wolmaransem i Odesnikiem.
Brytyjczyk natomiast wygrał trzy mecze w tym roku : własnie Compozano gdzie przegrał pierwszego seta i w drugim prowadził 5:3 i brazylijczyk skreczował,u siebie w chelu w Bath pokonał jakiegoś Joshua Milton swojego rodak 3-setka rankingu i w futuresie w chinach Wang Chuhan(ranking 1028)
ogólnie mizeria a kursik spoko
Walczymy Vasek :razz:
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pospisil-Bubka 1 1,30

Pospisil gra u siebie,na clayu prezentuje się o niebo lepiej.Rosły Bubka więcej atutów ma na hard aniżeli na mączke.Czech zmiótł w R1 Capkovica 60 61.Jutro wygra z Bubką bo innej opcji nie widze.Gra at home do czegoś zobowiązuje.

Bester-Prodon 2 1,40

Francuz mocno mnie zdziwił ogrywając 2-0 De Voesta,ale widocznie chłopak umiejętnie przeniósł formę z clayu na hard.Bester ograł po trzy setówce Philipsa,który jest przeciętnym grajkiem.Prodon ograł De Voesta to i wygra z o klase gorszym Bester.Kurs też dobry.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Przez cały czas w pierwszym poście tego tematu przy nawierzchni challengera w Sarasocie było napisane: Outdoor Hard. Jeśli kogoś wprowadziłem tym w błąd to PRZEPRASZAM. Dopiero po wpisie włodara o tym, że grają na mączce sprawdziłem to i poprawiłem na: Outdoor Clay. Niektóre strony traktują ją jako HARD, ale na stronie ATP jest napisane: OUTDOOR CLAY i dlatego też zostanę prze clayu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
drago 108

drago

Użytkownik
Z singlistów został jeszcze Rosół i Minar (dzisiaj dokończy mecz Ird z Alcaidem a jest 1/4). Ivo może wylecieć i Rosół z Pospisilem będą jedynymi pupilami gospodarzy... Jestem pewien, że jakby tak się stało to przynajmniej jeden z nich musi wygrać [...]
Rosol odpadł...
Pospisila uważam za peffke @1.33 ⛔

Tego bym się za nic nie spodziewał :/
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Adam Kellner v Uladzimir Ignatik
Pomiędzy zawodnikami różnica poziomów. Ten Kellner to taki prawdziwy kelner grywający gdzieś na poziomie futures bądź w kwalach do czelków. Jest też trochę grubawy i szczerze to nie wygląda jak tenisista tylko jak gość z pod budki z piwem :grin: dla mnie pewna wygrana młodego Ignatika.

Uladzimir Ignatik @1.50 7/10 Bet365 ⛔
3 set prowadzenie Ignatika 3:0 zeby przegrac 3:6 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom