>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 16: Sarasota, Santos, Rome

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Sarasota

Location: Sarasota, FL, USA
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $100,000
Tournament website: http://www.sarasotaopen.org/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/5069/mds.pdf


Santos

Location: Santos, Brazil
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://www.institutosports.com.br/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6256/mds.pdf


Rome

Location: Rome, Italy
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €30,000 +H
Tournament website: http://www.raiopen.it/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/2151/mds.pdf
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Rzym - 15:00

Golubev-Cecchinato

over 20,5 ✅
2,00

Bet365

Golubev-Cecchinato ⛔
4,50

Bet365


Golubev ostatnio na ziemii tragicznie. Do tego turniej w Rzymie i gra z mlodym Wlochem oraz niski kurs na niego a znany jest z krecenia meczami...
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Gulbis Ernests - Greul Simon @ 3.40

Podejrzana sprawa. Co Gulbis robi w challengerze? Zawodnik, który już kompletnie robi sobie jaj z tenisa, który nie może się skoncentrować nawet na występ w największych turniejach, nagle pojawia się w challengerze. Ostatnim razem na tym poziomie rozgrywkowym Łotysz grał w 2008 roku. Czemu nie pojechał do Monaco? Przecież nawet jakby mu się nie chciało grać to odpadłby sobie w 1 rundzie i potem w Montecarlo na pewno znalazłby jakąś fajną imprezkę, albo do kasyna by sobie poszedł. A tak wybrał challenger w Rzymie. Może przyjechał to odbudować swoją formę? :p Raczej wątpię. Jeśli ktos ma tutaj poprawić swoje tegoroczne wyniki to Greul, w tym sezonie Niemiec dość słabo się prezentuje, ale w tym turnieju w poprzednich latach grywał bardzo dobrze. Na 6 startów 1raz finał 1raz 1/2 2razy 1/4, także czuje się tu bardzo dobrze. Clay jest jego ulubioną nawierzchnią w przeciwieństwie do Gulbisa. Także kurs fajny i warto spróbować. Oczywiście jeśli Gulbis zagrac na 100% to z Niemca nie będzie co zbierać, ale kiedy Gulbis zagrał jakiś mecz na maxa? Na właśnie. Bilans Gulbisa w tym roku 5/7. A ostatnio w Davis Cup zaliczył porażkę z Fucsovicsem. Kojarzycie gościa? Nie. Nie dziwne. To jest jakiś Węgier, zajmujący 524 miejsce w rankingu ATP.

Z Rzymu jeszcze fajnie wygląda Schoorel po 1.80 z Serra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 132

acemilan

Użytkownik
A ostatnio w Davis Cup zaliczył porażkę z Fucsovicsem. Kojarzycie gościa? Nie. Nie dziwne. To jest jakiś Węgier, zajmujący 524 miejsce w rankingu ATP.
To, że dla Ciebie tenis kończy się ok. 150-maks 200 miejsca rankingu ATP, to nie znaczy że dla każdego.
Gość powoli przedziera się przez futuresy, posiada solidne podanie, że o innych jego atutach nie wspomnę, bo grajek dla większości anonimowy, a mój czas na oglądanie &#39;gwiazdek&#39; jest zbyt cenny. Ma 20 lat, w samym tylko tym roku 4 SF na futuresach. Do tego pewnie o karierze juniorskiej tego grajka nie słyszałeś:
- SF US OPEN 2010,
- W Wimbledon 2010 (pokonani Duckworth, Mitchell, Marsalek, których nazwiska i tak pewnie niewiele Ci mówią ;)),
- SF AO 2010,
- była jedynka rankingu juniorskiego,
- zwycięzca wielu prestiżowych turniejów juniorskich- w pokonanym polu pozostawił sporo starszych od siebie w ówczesnym czasie zawodników, którzy już teraz występują w cyklu Chall.
Chcesz zabłysnąć wiedzą, ale nieznajomość tematu, aż bije po oczach. Zrobić z talentu dziada to też trzeba potrafić ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 58

lgaw

Użytkownik
Gensse 1.8 - Prodon
Betsafe

Będzie króciótko, nie chce mi się pisać analiz, zreztą co tu analizować?? - Prodon gra tragicznie od początku sezonu, przegrywa nawet z leszczami, Gensse to pożądna marka, trzyma wysoki poziom.
Szanse oceniam na 65% co daje value= 1,17
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
To, że dla Ciebie tenis kończy się ok. 150-maks 200 miejsca rankingu ATP, to nie znaczy że dla każdego.
Gość powoli przedziera się przez futuresy, posiada solidne podanie, że o innych jego atutach nie wspomnę, bo grajek dla większości anonimowy, a mój czas na oglądanie &#39;gwiazdek&#39; jest zbyt cenny. Ma 20 lat, w samym tylko tym roku 4 SF na futuresach. Do tego pewnie o karierze juniorskiej tego grajka nie słyszałeś:
- SF US OPEN 2010,
- W Wimbledon 2010 (pokonani Duckworth, Mitchell, Marsalek, których nazwiska i tak pewnie niewiele Ci mówią ;)),
- SF AO 2010,
- była jedynka rankingu juniorskiego,
- zwycięzca wielu prestiżowych turniejów juniorskich- w pokonanym polu pozostawił sporo starszych od siebie w ówczesnym czasie zawodników, którzy już teraz występują w cyklu Chall.
Chcesz zabłysnąć wiedzą, ale nieznajomość tematu, aż bije po oczach. Zrobić z talentu dziada to też trzeba potrafić ;)
Wskaż mi miejsce w którym jest napisane, że ja gościa nie kojarzę. Napisałem, że Gulbis przegrał z gościem z poza Top500, powtórzę, z poza TOP500, to wystarczy za cały komentarz. Na prawdę nikogo nie obchodzi co ten gość ugrał sobie w zupełnie innym juniorskim tenisie. Gość ma 20 lat i nie ma go nawet w TOP500. Więc proszę nie próbuj nam wmówić, że to jest jakiś super talent. Wiesz gdzie byli Djokovic, Nadal, Federer, Murray w wieku 20 lat, a nawet młodszym? Wiesz gdzie był Gulbis jak miał 20 lat? Mówimy o Gulbisie, zawodniku z potencjałem na TOP20 albo nawet TOP10, który przegrał z jakimś typkiem z poza TOP500. Dla mnie to jest kompromitacja Gulbisa. Nie pierwsza i nie ostatnia, dlatego dzisiaj kolejny raz spróbuję na nim zarobić.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Russell-Ramirez-Hidalgo 1 1,60 Milenium ✅

Amerykanin broni tutaj punktów za QF z zeszłego roku,ostatnio bardzo dobrze się zaprezentował w Houston gdzie ograł m.i.n Fisha czy Harrisona i mocno powalczył z Monaco.Hidalgo też nieźle,finał challengera w Kolumbii,gdzie uległ Salamance w finale ale to był zwykły challenger i przeciwników zdecydowanie lepszych ograł w tamtym tygodniu Russell.Licze,że Amerykanin po dobrym turnieju w Houston będzie kontyunować dobrą grę i zacznie bronić punktów ;)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Reynolds-Gabashvili 1 1,70 Milenium

Amerykanin w R1 ograł tutaj Phau 7-6 6-3 i trzeba podkreślić,że serwis Reynoldsa bardzo dobrze funkcjonował,nie dał ani jednej szansy na przełamanie dla Niemca/W poprzednim tygodniu Bobby również się pokazał z dobrej strony w Houston ogrywając Karlovica.Gaba w ostatnim czasie zupełnie bez formy,w Houston nie przebrnął kwali ulegając Gardowi tutaj Rosjanin ograł Williamsa ale Reynolds to zdecydowanie wyższa półka i jeśli znowu serwis będzie tak siedział dla Amerykanina jak w spotkaniu z Niemcem to o wynik jestem spokojny.

M.Alund-G.Pella 2 1,80 Milenium

Pojedynek dwóch reprezentantów Argentyny.Alund obecnie 158 miejsce w rankingu a Pella 201 ale jak wiem ranking nie gra.Stawiam tutaj na lepszego według mnie na tę chwilę Pelle.Guido ograł już tutaj bez większych problemów Alvesa 2:0 a Alund męczył się nieco z Giorginim dając Włochowi aż 11 break pointów,z czego Giorgini wykorzystał tylko 4.W h2h 2-0 dla Pelli,oba pojedynki kończyły się trzy setówki,grali ze sobą w tym roku i Pella wygrał 6-4 2-6 7-5,licze na powtórkę.

Junquiera-Velotti 2 1,88 Milenium
Junquiera w ogóle mnie nie przekonuje mimo,iż jest 90 miejsc wyżej od Velottiego_Ostatnie jego 5 spotkań to aż 4 porażki w tym krecz.W Santos w R1 wygrał z Galdonem po trzy setówce,Velotti z kolei o dziwo stracił seta z Soaresem ale według mnie to on wygra ten pojedynek.Junquiera dał rywalowi aż 16 szans na przełamanie z czego Galdon wykorzystał tylko 5,Velotti dał dla Soares 4 bp z czego 3 wykorzystał Brazylijczyk i jeśli wyżej notowany Argentyńczyk będzie tak dzisiaj rozdawać bp jak we wtorkowym spotkaniu to o wynik jestem spokojny.

Dutra da Silva-Andreozzi 1 1,30 Milenium

Tutaj nie ma co się za bardzo rozpisywać,Dutra da Silva to zdecydowany faworyt,dawno nie rozegrał lepszego turnieju i w końcu by się przydało zajśc dalej.Andreozzi ograł Burziego ale Brazylijczyk to już za dużo dla niego.Gospodarz nie będzie zbyt gościnny i wygra to 2:0.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
James Blake - Paolo Lorenzi 2 1.95 ✅ 3:6 2:6
Challenger na amerykańskiej ziemi w Sarasocie. James Blake jest rozstawiony z numerem 1, gra dzięki dzikiej karcie, były numer cztery rankingu ATP (2006) dziś jest cieniem tamtego zawodnika poprzez problemy z kontuzjami. Dziś ten 33-letni tenisista jest w rankingu ATP 77, a wyniki osiągane w tym roku wskazują na kolejne spadki. W tym roku w turniejach ATP odpadał w pierwszej rundzie, jedynie w challengerze w Le Gosier udało mu się ledwo ledwo wygrać jeden jedyny mecz. Dopiero tu w Sarasocie przeszedł dwie rundy, jednak w pierwszej rundzie miał grającego z dziką kartą rodaka nieklasyfikowanego w rankingu ATP, który o dziwo i tak zdołał 6 gemów ugrać. Natomiast w drugiej rundzie miał ogromne problemy z Kudlą, wygrywając 5:7 7:5 7:5. Lorenzi w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i pomimo 31 lat wspiął się na najwyższe w karierze miejsce w rankingu ATP (81 miesiąc temu). Udało mu się być w tym sezonie już w trzech finałach challengerów, wydaje się być w dużo lepszej formie od dzisiejszego rywala (pokonał tu w dwóch setach Lammera i Hernycha) i dziwi mnie że to Blake przez bukmacherów uważany jest za faworyta tego pojedynku.
 
krzysiekjurek 0

krzysiekjurek

Użytkownik
Roberto Bautista-Agut - Rui Machado 1 2,20 BWIN ✅

Finał Challengera w Rzymie. Spotkają się w nim hiszpan z portugalczykiem. Wg mnie w tym turnieju jak i w sezonie zdecydowanie lepiej prezentuje się ten pierwszy. Rui powoli odzyskuje formę, ale to jeszcze nie jest optymalna jak na niego dyspozycja. Dziś w półfinale był o włos od porażki z Hajkiem. Roberto męczył się w sumie tylko w pierwszym meczu z Grannolersem. W półfinale zmiótł z kortu Lajovicia który tutaj sobie bardzo dobrze radził.

W moim odczuciu wygra jutro Roberto pewnie 2:0

Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom