>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 15: Belgrad, Orlando, Split 2

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
kup.jpg
Miejsce: Belgrad, Serbia
Data rozgrywania: 12.04.2021-18.04.2021
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €132,280
Oficjalna strona turnieju: https://serbiaopen.org/
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:


kup.jpg
Miejsce: Orlando, USA
Data rozgrywania: 12.04.2021-18.04.2021
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $52,080
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2020:
Brandon Nakashima
Zwycięzcy debla 2020: Andrey Golubev/Aleksandr Nedovyesov

kup.jpg
Miejsce: Split, Chorwacja
Data rozgrywania: 12.04.2021-18.04.2021
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €44,820
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Challenger Orlando, 22:40
Damm vs. Aragone - 2 @2.02 Betfan


Typ troszkę na ostatnią chwilę, ale zdziwił mnie lekko ten dość wysoki kurs na Aragona. Ma o wiele większe doświadczenie na poziomie amerykańskich challengerów, w odróżnieniu do Damma, który gra praktycznie wyłącznie ITF’y i jest dla mnie dość anonimową postacią.
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Serdarusic-Ymer
1 set Serdarusic 2.42
Fortuna
Dokladny wynik 2-1 5.60 Fortuna

Nie jestem pewny Ymera i nie jestem mu w stanie zaufac przede wszytkim jego motywacji na takich kortach.Jest specyficznym tenisista ktory nie jest zbyt stabilny i niekiedy zdarzaja mu sie dziwne mecze.Serdarusic jedyny Chorwat w tym turnieju na pewno nie jest az takim outsaiderem chociaz nie ogladalm Go ani razu go w akcji.Typ bardziej na przeczucie i "poznaniu" sie na Szwedzie.

Marterer-Zuk
Marterer 2.06
Fortuna
Dokladny wynik 2:0 kursy okolo 3.20 na bet365

Po tym co widzialem dzisiaj z Diazem dla mnie absolutny faworyt.swietny stabilny i dokladny serwis przy tym bardzo dobrze porusza sie po korcie.Zukowi bardzo kibicuje ma wspanialy poczatek roku ale mysle ze Marterer to troszke za wysokie progi jeszcze jak dla Niego choc kursy na to nie wskazuja
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Challenger Belgrad / 14:35
Kovalik vs. Bagnis - 1 @2.30 fortuna

✅ ✅ ✅

Okej, niespełna 2 miesiące temu Bagnis pokonał dość łatwo Kovalika w Cordobie, ale po pierwsze większość latynoskich zawodników grająca w Argentynie i okolicach często zupełnie inaczej prezentuje się w Europie, a po drugie Kovalik, moim zdaniem, wszedł na swoją optymalną dyspozycje.
Słowak zdecydowanie najlepiej prezentuje się właśnie na nawierzchni ziemnej - zaimponował mi kilka dni temu, zwycięstwem z innym Argentyńczykiem Cerundolo, gdzie wyciągnął tie breaka ze stanu 4-6 na 8-6, wczoraj dość komfortowo odpalił solidnego Włocha Gaio.
Miałem również okazje obserwować Kovalika na kortach szczecińskiego Challengera, gdzie wygrał całą imprezę, pokonując między innymi Cecchinato czy Andreozziego i wniosek jest taki, że potrafi zrobić wrażenie na mące.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Split

Walkow/Zielinski - Golubev/Niedowiesow

Typ: 1 Kurs: 2.10 fortuna

Spróbujemy dziś pograc naszych rodaków. Panowie spotkali się tutaj w zeszłym tygodniu i w 3 setach górą byli rywale. Dziś spróbuje pograć ze nasi się zrewanzuja mecz znów może być zacięty ale oby z happyendem dla Polaków

Wynik: 2:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom