>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 14: Split, Oeiras 2

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
kup.jpg
Miejsce: Split, Chorwacja
Data rozgrywania: 05.04.2021-11.04.2021
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €44,820
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2020:
Francisco Cerundolo
Zwycięzcy debla 2020: Treat Huey/Nathaniel Lammons

kup.jpg
Miejsce: Oeiras, Portugalia
Data rozgrywania: 05.04.2021-11.04.2021
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €31,440
Oficjalna strona turnieju: https://oeirasopen.pt/home
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !


 

Załączniki

Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Zverev Mischa - Moraing Mats
1, betfan 1.75
4:3 40:0 * krecz Moraing ⚠,zwrot
Oglądałem na dniach Matsa w pierwszej edycji tego turnieju. Grał z nijakim Cacao (dzika karta od gospodarzy) wygrywał w 3 secie 3:1 żeby przegrać 5:7. Popełniał tam ogromną ilość niewymuszonych błędów a serwis w ogóle nie funkcjonował jak należy. Wiadomo dzisiaj może być inna dyspozycja dnia. Mats w tym sezonie ma bilans 1/3 gdzie wygrał raz tylko z jakimś gościem 900 w rankingu. Czyli teoretycznie tamta porażka nie wzięła się znikąd. Mischa z formą też nie błyszczy bo 5/4. Potencjał, umiejętności i osiągnięcia o wiele większe od rywala, ale już od dłuższego czasu nie może odnaleźć rytmu meczowego. Starszy ze Zvierewów to ostatni Mochikanin. Mało kto grą już stylem serv&volley. Na korty ziemne to najgorsza taktyka, ale wiadomo że jej nie zmieni. Takiego tenisiste trzeba dobrze mijać. Moraing ostatnio tego nie potrafi. Moim zdaniem umiejętności Saszki na takiego rywala powinny wystarczyć.
 
Ostatnia edycja:
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Zverev Mischa - Cacao Tiago
2, betfan 2.35
3:6, 6:1 ,6:7 ✅ 7 piłka meczowa dopiero, dostałem zawału 😏💔
Ostatnio typowałem zwycięstwo Niemca, przeszedł do następnej rundy przez kontuzje przeciwnika a tym razem stawiam na porażkę Niemca. Zvierev najlepsze lata ma za sobą na to wychodzi patrząc na jego ostatnie osiągnięcia. Oglądałem jego pierwszy mecz w tym turnieju, ledwie 7 gemów i tam Misza wyglądał bardzo niepewnie. Stawiałem na wygraną Miszy tylko ze względu, że rywal miał tragiczną formę. Tutaj przeciwnik będzie zupełnie inny jeśli chodzi o styl. Tiago dostał dziką kartę, nie musiał przechodzić przez kwalifikacje tak samo jak o w pierwszej edycji tego turnieju. Gdzie pokonał tam dwóch tenisistów w rankingu wyżej od niego. W drugiej edycji Oeiras challenger pokonał w pierwszej rundzie Portugalczyk, Lamasine 6:2, 6:4 (255 ATP) gdzie w pierwszym secie zagrał kapitalnie. Po pierwszym serwisie wygrał 100 procent punktów a po drugim przegrał tylko 2 punkty, to były wszystkie przegrane punkty w pierwszym secie. W drugim secie rywal się postawił, ale Cacao wygrał mecz bez straty seta. Młody Portugalczyk to nie drewniany tenisista jak Moraing i Zvierev łatwo mieć nie będzie. Kursy lecą na łeb na szyję
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Zverev - Cacao
Typ: Cacao @2,44 1xbet ✅

Podpisuje się pod wyżej wymienionym typem i sam w to wchodzę. Lubię takie mecze kiedy gra mlody gospodarz w turnieju niższej rangi z zawodnikiem że tak powiem schodzącym ze sceny tenisowej. Co ten Misha tutaj tak na prawdę robi? W pierwszej rundzie z kortu zszedł mu Moraing i grać musi w kolejnej rundzie, przyjechal tutaj z Miami gdzie przeszedł dwie rundy kwalifikacyjne i przegrał w pierwszej rundzie głównej drabinki z Duckworthem. Ale jak wiemy tutaj zmienia się nawierzchnia, gramy na clayu.
Cacao to 23 latek, który w pierwszej rundzie ograł Lamasine wyżej notowanego rywala bardzo gładko w dwóch setach.
Myślę, że na pewno więcej motywacji będzie po stronie Portugalczyka, Mishka niejednokrotnie potrafił przechodzić obok takich meczów, nie ukrywam, że liczę również że dołoży swoją cegielke w wygranie meczu przez Cacao.

Kurs warty gry, u PL buków kursy niebezpiecznie zbliżają się zaledwie podwojenia i później może być to już mało opłacalne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
W meczu 29-letniego reprezentanta Bośni i Herecgowiny Mirzy Basica z 34-letnim przedstawicielem Niderlandów Robinem Haase, powinniśmy być świadkami sporej ilości gemów. Do tej pory przyszło tym tenisitom mierzyć się trzykrotnie i w każdym z meczów padała wysoka liczba gemów. Ostatnio starli się w Marrakeszu na powierzchni ziemnej, zwycięstko z tego pojedynku wyszedł Basić pokonując Haase 2-1(4-6,6-4,7-5).

Godzina: 11:00
Spotkanie: Basic Mirza - Haase Robin
Typ: powyżej 21,5 gema odważniejsza opcja powyżej 25,5 gema
Kurs: 1,75
Kurs: 2,55
Bukmacher: fortuna

Kolejnym pojedynkiem, który przykół moją uwagę jest starcie 24-letniego Czecha Zdenka Kolara z jego równolatkiem Australijczykiem Thanasim Kokkinakisem. W zdarzeniu tym bukmacherzy lekko faworyzują reprezentanta Antypodów dla mnie faworytem jest reprezentant naszych południowych sąsiadów.Jednym z argumentów na pewno jest większe doświadczenie Kolara na koratach ziemnych (211/128), przy bilansie Kokinakisa (41/24). Następnym dobra forma Czecha i wygrany turnej w portugalskim Oeiras w poprzednim tygodniu. Australijczyk w swoim pierwszy meczu wymęczył zwycięstwo ze Słowakiem Horanskim, Kolar natomiast nie pozostawił złudzeń innemu reprezentantowi Australii Santillanowi.

Godzina: 11:00
Spotkanie: Zdenek Kolar - Thanasi Kokkinakis
Typ: Zdenek Kolar
Kurs: 2,09
Bukmacher: fortuna
 
Ostatnia edycja:
czarodziej_ufo 4

czarodziej_ufo

Użytkownik
Split (Chorwacja)

Godzina: 12:30
Spotkanie: Kacper Żuk - Blaz Kavcic
Typ: Żuk wygra
Kurs: 1,72
Bukmacher: unibet


Patriotycznie, ale bez szaleństwa ze stawką, bo przed Kacprem stoi bardzo trudne zadanie, a w zasadzie trudny przeciwnik. Doświadczony Słoweniec rozgrywa na ziemi naprawde dobry sezon, a jego tenis wygląda bardzo solidnie. Świetne mecze w Splicie, ale kluczowy może okazać się fakt, że przechodził przez kwalifikacje - a umówmy się gość najmłodszy nie jest (rocznik 87'), a mecze do najkrótszych nie należały. Ale Kacper to też nie byle kto, dynamiczny, młody i ciągle rozwijający się chłopak ostatnio nie może narzekać na brak formy, co tylko potwierdził wczorajszym meczem z Kokkinakisem. U Kacpra fizyczność się zgadza, głowa co najważniejsze powoli chyba też zaczyna nadążać i dlatego tak to wygląda. Forma, wiek, moment kariery oraz sportowa złość i chęć zrekompensowania sobie przegranego w marcu finału w Rosji - pozwalają upatrywać w Kacprze zwycięzcę tego pojedynku i mam nadzieje całego turnieju.
 
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Cressy Maxime - Kohlschreiber Philipp
0:2 , STS 1.90

Młody Amerykanin wchodzi dopiero w tenisowy, poważny świat. Jak na razie największe sukcesy ma w challengerach, na kortach twardych. Korty ziemne to dla niego czarna magia, w całej swojej niedługiej karierze ma bilans 11/12. Max ma 201 cm wzrostu, potężny atut w postaci serwisu oraz forhendu, uboga wersja Johna Isnera. Ma natomiast ogromne problemy w defensywie i poruszaniem się sprawnym po korcie a to podstawa na glinie. Czyli na clayu jest tenisistą o wiele uboższym jak pod dachem. W tym roku przegrał z Klizanem 6:1, 7:6 oraz przegrał w kiepskim stylu z kiepskim aktualnie Janivierem 6:4, 6:3. 14 lat starszy Niemiec w przeciwieństwie do Amerykanina powoli scodzi z tenisowego świata. Kolba to gracz uniwersalny na każdą nawierzchnie, ogromne doświadczenie i pod każdym względem przebija młodego. Jedyną niewiadomą w tym meczu jest forma Philipa, bo nie rozegrał żadnego meczu w tym sezonie. Poszukałem sporo w internetach i Kolba oświadcza tam, że nie próżnował z treningami. Jeśli faktycznie tak było to bierze Niemiec mecz w dwóch setach i tak stawiam. Ostatnio kiepsko mi idzie w typach ATP ale w challengerach bardzo dobrze, powodzenia.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
L.Broady-Milojevic 2 @1.55

W tym tygodniu w Belgradzie jest challenger, a w przyszlym tygodniu w tym samym miejscu turniej ATP Tour. Zbyt duzo w Monte Carlo raczej tenisa nie bedzie to moze taki typ rzucic na tapete. Mimo wsyztsko jest to challenger o puli nagrod 125 k, wiec tu juz sa pieniadze do grania. Milojevic ostatnio duza zwyzka formy. Serb wygral z koncem marca jedne challanger w Zadarze, przeszeld w Marbelli kwalifkacje i zagral niezly mecz z Alcarazem.

Podejrzewam, ze Milojevic moze dostac dzika karte na ten przyszlotygodniowy turniej z Belgradzie, bo jest wyrozniajaca sie postacia na niwie challengerowej osttanimi tygodniami. Jakby to byl challenger z pula 30 czy 50 k to bym dal spokoj, ale licze ze przy tej puli to bedzie probowac zagrac conajmniej kilka meczow.
Broady ostatnio tez nienajgorzej i przyzwoity wystep we wloskiej Sardynii w Cagliari, ale jednak licze ze Serb na swoim bedzie zmotywowany wystarczajaco i tak sprobuje. Bez jakis tam wielkich atakow, ale jakis to typ dla potrzymania emocji dnia dzisiejszego, bow Belgradzie pogoda szykow raczej nie pokrzyzuje.
 
Ostatnia edycja:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Widzę, że nowego tematu na obecnotygodniowe Challengery się nie doczekamy, więc trzeba pisać tu.

Ja w takiej małej kontrze do kolegi powyżej, zaatakuje w taki sposób:):

Challenger Belgrad, 16:15
Broady vs. Milojevic - 1 @2.41 fortuna
6-3 6-4 ✅



Chodzi mi ten typ po głowie od rana. Trzeba oczywiście przyznać racje argumentom za Serbem - przede wszystkim gra u siebie i na swojej ulubionej nawierzchni, na której osiąga solidne rezultaty na poziomie Challengerów, aczkolwiek nie widzę tu dla niego łatwej przeprawy. Broady niejako zaskoczył mnie ostatnim występem w Cagliari, bo szczerze mówiąc, spodziewałem się, że nie poradzi sobie na clayu, a tu w niezłym stylu przeszedł kwalifikacje oraz pierwszą rundę głównej drabinki. Brytyjczyk skupia się dość porządnie na swoim podaniu i liczę, że jeśli będzie mu to dziś wychodziło, to Milojević nie wytrzyma w kluczowych momentach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +49
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Cressy Maxime - Kohlschreiber Philipp 1 2.85 Fortuna
Dokladny wynik 2:0 4.80 Fortuna

Mysle ze stawianie na Niemca jest duzym ryzykiem poniewaz nie gral juz bardzo dlugo i jest juz jakby nie bylo w zaawansowanym wieku,przemawia za nim tylko juz doswiadczenie.Cressy nie jest tez jakims leszcze do bicia,owszem ostatnie jego spotkania to porazki ale po takim kursie az zal nie sprobowac.Gra nieco haotycznie ale ma dobry serwis na plus jego gra przy siatce.Jest to jezdziec bez glowy ale mysle ze nie na tyle slabym by przegrac z zawodnikiem bazujacym tylko na dowiadczeniu a forma jest jednym wielkim zapytaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom