>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 14: Le Gosier, St. Brieuc, Leon

Status
Zamknięty.
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Le Gosier​

Miejsce: Le Gosier, Guadeloupe
Data:
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $100,000
Oficjalna strona: http://www.open-guadeloupe.com/
Drabinka turnieju głównego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/6244/mds.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/6244/qs.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/6244/mdd.pdf
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/6244/op.pdf
Zestawienie kursów:

St. Brieuc​

Miejsce: St. Brieuc, France
Data:
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: €42,500
Oficjalna strona: http://www.opensaintbrieuc.com/
Drabinka turnieju głównego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/1796/mds.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/1796/qs.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/1796/mdd.pdf
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/1796/op.pdf
Zestawienie kursów:

Leon​

Miejsce: Leon, Mexico
Data:
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $40,000
Oficjalna strona: http://www.agt.mx/
Drabinka turnieju głównego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/1539/mds.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/1539/qs.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/1539/mdd.pdf
Plan gier:
Zestawienie kursów:
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Miejsce: Le Gosier, Guadeloupe
Marco Trungelliti- Henrique Cunha
Bet365
2,2
Jak na poniedzialek to wydaje sie to byc piekny prezent. Rozpoczyna sie turniej w Gwadelupie gdzie lista graczy jest bardzo bogata, warunki do gry srednie, goraco i wietrznie. Rok temu takze byl turniej mocno obsadzony i wygral Paire. 1 mecz w tym roku pomiedzy argentynskim ziemniakiem a niespelnionym ( jeszcze ) talentem z brazyli ktory glownie pogrywa na hardzie. H2H 0:1 dla brazylijczyka z sao paulo ze stycznia tego roku na hardzie (6:3,2:6,3:6) gdzie kursy były wystawione odwrotnie nizeli dzisiaj, stad uwazam ze to promocja. Marco kompletnie nei radzi sobie na hardzie i wlasciwie w ogole tam nie gra, wiec uwazam ze zdolny Henrique pogoni go na swojej ulubionen nawierzchni.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Skupski K. / Skupski N. - Olivetti A. / Teixeira M. @ 1,72 Bet365

Skupscy to mocna challengerowa para, która puka również do bram ATP. Olivetti z racji swoich warunków fizycznych i predyspozycji jest trudnym przeciwnikiem, ale jak po drugiej stronie ogarnięci rywale, no to bywa ciężko. Teixeira coś tam pogrywa, ale wirtuozem debla nie jest. Sam Olivetti nie jest w stanie wygrać podaniem meczu. Skupscy mają więcej argumentów i to oni powinni cieszyć się z wygranej.

+
Mektic N. / Motti A. - Junaid R. / Kowalczyk M. @ 1,5 Bet365
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Martinez Mateo Nicolas-Ramirez-Hidalgo Ruben 1, Pinnacle Sports 5.12
1:6, 1:6 ???? Pokazał młodemu gdzie raki zimują....
VS.


EDIT
Dodaje jeszcze :

Martinez Mateo Nicolas-Ramirez-Hidalgo Ruben 1 handicap +5.0, Marathonbet 1.99
Martinez Mateo Nicolas-Ramirez-Hidalgo Ruben 2:0,Marathonbet 8.40
Martinez Mateo Nicolas-Ramirez-Hidalgo Ruben 2:1 ,Marathonbet 8.70

Na wstępie piszę,że typ całkowicie na &quot;nosa&quot; ponieważ nigdy w życiu nie widziałem jak gra Argentyńczyk,a dodatkowo za challengerami przepadam tak samo jak za WTA,a więc do rzeczy. Nicolas obecnie zajmuje 597 pozycję w rankingu ATP, jego przeciwnik 165, lecz mimo takich odległych rankingów kursy nie są jakoś szczególnie wygórowane ponieważ 5.12/1.17,a jest to 432 różnicy w miejscach,czyli może być coś na rzeczy. Hiszpan ma 36 lat,czyli jak na tenisistę dość sporo, jego dzisiejszy rywal na korcie będzie o 16 lat młodszy. Jeśli chodzi o mączkę to OK, Ruben jeszcze coś tam gra,ale mecz będzie rozgrywany na nawierzchni twardej,a tam Hiszpan w całej swojej karierze wygrał zaledwie 18 meczy, 18 meczy na na 15 lat to super kiepski wynik. Ramirez to gracz WYŁĄCZNIE NA NAWIERZCHNIE ZIEMNĄ, chociaż....w 2010 roku był jeden wybryk gdzie wygrał jeden challenger na hardzie,no ale to było dawno i cisną się na usta słowa,że to się nigdy już w jego karierze nie powtórzy. W 2013 jak i 2014 nie pokonał nikogo na hardzie. Mimo,że Hiszpan do najmłodszych się nie zalicza, to zdrowie też już nie dopisuje,ponieważ coraz to więcej kontuzji....jak nie stawy skokowe to stawy kolanowe czy inne dolegliwości. Co mogę powiedzieć o Martinezie? No niestety niewiele,ponieważ tak jak wspomniałem jest to dla mnie anonimowy gracz. Wiem tyle,że na pewno ma lepsze wyniki na hardzie niż Ramirez. Jego kariera jest o wiele krótsza niż Hiszpana,a na hardzie ma bilans 25/18,można powiedzieć,że jest bardziej uniwersalnym graczem. W roku 2013 rozegrał 35 meczy na nawierzchni twardej z czego 21 wygrał. Może być tutaj jedno zasadnicze ALE, wygrywał ale w futuresach. Jeśli chodzi o rywalizacje juniorskie to prezentuje się bardzo dobrze. Zaliczył tam finał kilka półfinałów oraz ćwierćfinałów. Typ szalony,ale ma szanse wejść, stawiam na wygraną Martineza.

_________________________________________
Jeśli skorzystałeś/aś z mojego typu, kliknij &quot;dzięki&quot; to motywuje. ;)
Jeśli nie weszło to przepraszam ale nikt nie każe Ci go stawiać,ja tylko proponuje. ????


&quot;Kiedy wygrywam, czytam o sobie. Kiedy przegrywam - nie czytam.&quot;
Roger Federer​
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ante Pavic- Takanayi Garanganga 2,50 Bet365 7/10
Mecz 1 rundy challengera w Leon, Takanayi 183cm wzrostu,praworęczny, zawodnik rodem z Zimbabwe,stale poprawiający swoją grę, 2bh, styl rzemieślnika,wychowany na hardzie, styl gry przypomina Gillesa Simona ale w dużo gorszym wykonaniu, długo usypia swojego rywala, dosyć regularny jak na tą rangę, 2bh na bardzo dobrym poziomie, czasem potrafi skończyć fh, przeważnie liczący na błąd rywala,średni return, Jego rywalem Chorwat dla którego hard to nie jest ulubiona nawierzchnia,styl gry zdecydowanie na hale, mocny serwis ale w wymianach bardzo kiepski krótko mówiąc drewniany, brak uderzenia kończącego, masa błędów 2bh,zero regularności, często biega do siatki, moim zdaniem z takim rywalem jak Takanayi będzie miał bardzo trudne spotkanie, jeśli serwis Chorwata nie będzie funkcjonował to Afrykanin powinien to spokojnie ogarnąć, bardzo dobry poprzedni turniej pokonał Gojowczyka co wcale mnie nie zdziwiło a przede wszystkim Grotha który jest dużo lepszy niż Pavic, urwany set Ramowi, widać że jest w niezłej formie,moim zdaniem wyjdzie zwycięsko z tej potyczki.
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
Właśnie obserwowałem spotkanie dwóch makaroniarzy Grassi - Fabianno. Faworytem był Fabbiano, kurs przedmeczowy ok. 1,30. Pierwszego seta gładko wygrał Grassi 6-2, po pierwszym secie zagrałem za drobne na Fabionno po kursie ponad 3. W drugim secie Grassi wygrywał z przełamaniem 2-0, nie wiem czy wygrał swojego gema na 3-0, bo wyłaczyłem live myśląc że mecz nie ma juz szans na wjescie (w tym momencie kurs na Fabianno byłe pewnie mocno ponad 5). Jak się okazało przed chwilą mecz wygrał początowy faworyt, a od tego momwntu Grassi wygrał... 1 gema.
Nie wiem czy nawet na takim poziomie możliwa jest aż taka diametralna zmiana w grze, bo szczerze mówiąc od razu nasuwa się myśl o ustawianiu meczów, kiedyś trafiłem na podobną sytuację, nie pamiętam kto wtedy grał, ale napewno też byli to Włosi. Co o tym sądzicie? ;)
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
de Schepper Kenny-Mina Gianni Under 20.5 gemów, Bet365 1.90

7:6, 6:1 na farcie weszło ✅

VS.


Kenny nie był nigdy dobrym graczem i zapewnie nie będzie na nawierzchniach twardych. Na 11 lat kaiery wygrał 48 meczy i 38 przegrał, ogólnie to bardzo dziwne ponieważ na halowych nawierzchniach czuje się bardzo dobrze. de Schepper ma 203 cm wzrostu,jego gra opiera się głownie na serwisie,nie ma serwisu,nie ma Francuza. W tym roku bilans 1/4 nie przynosi mu chluby,wygrał challanger ale na hali. Jego przeciwnikiem będzie Mina Gianni który sklasyfikowany jest na 552 pozycji, jako junior miał sukcesy lecz w dorosłym tenisie nie ma jak na razie czego szukać. Mina jest finalistą juniorskiego Roland Garossa z 2009 roku, swego czasu również był najlepszym juniorem na świecie. Ale tak jak wspomniałem,że Gianni nie radzi sobie w dojrzałym tenisie, moim zdaniem de Schepper mimo, że nie jest wirtuozem na tej nawierzchni uwinie się z młodszym rodakiem w 20.5 gemach.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Właśnie obserwowałem spotkanie dwóch makaroniarzy Grassi - Fabianno. Faworytem był Fabbiano, kurs przedmeczowy ok. 1,30. Pierwszego seta gładko wygrał Grassi 6-2, po pierwszym secie zagrałem za drobne na Fabionno po kursie ponad 3. W drugim secie Grassi wygrywał z przełamaniem 2-0, nie wiem czy wygrał swojego gema na 3-0, bo wyłaczyłem live myśląc że mecz nie ma juz szans na wjescie (w tym momencie kurs na Fabianno byłe pewnie mocno ponad 5). Jak się okazało przed chwilą mecz wygrał początowy faworyt, a od tego momwntu Grassi wygrał... 1 gema.
Nie wiem czy nawet na takim poziomie możliwa jest aż taka diametralna zmiana w grze, bo szczerze mówiąc od razu nasuwa się myśl o ustawianiu meczów, kiedyś trafiłem na podobną sytuację, nie pamiętam kto wtedy grał, ale napewno też byli to Włosi. Co o tym sądzicie? ;)
W stanie 1:0 dla Grassiego i serwis Fabbiano dałem za drobne na Fabbiano po kursie 3.50. Poźniej został przełamany i kurs to 6.50. Od tego momentu Grassi wygrał 2 gemy w meczu, Grassi jebał proste piłki w siatkę (był zfrustrowany coś w stylu Fogniniego), a Fabbiano cały czas swoje + lepsza gra w 2 i 3 secie. To wystarczyło na Grassiego by wygrać, ale naprawdę dziwne zachowanie Grassiego. Nie wiem czy oglądałeś mecz w 1 secie i czy zwróciłes uwagę na ich serwis pod koniec seta ? Oglądam tenis kilka lat już i czegoś takiego nie widziałem, by z 6 serwisów pod rząd na jedną stronę walnąć albo prawie, że na sąsiedni kort albo piłka uderza siatkę zaraz przy ziemi ????

Ale Fabbiano jest znacznie lepszy od Grassiego, a przynajmniej solidniejszy, co często wystarcza. Pozdro
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Oglądam tenis kilka lat już i czegoś takiego nie widziałem, by z 6 serwisów pod rząd na jedną stronę walnąć albo prawie, że na sąsiedni kort albo piłka uderza siatkę zaraz przy ziemi ????
Wczoraj byl spory wiatr , ktory utrudniał bardzo serwis .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aviciii 516

aviciii

Użytkownik
Ale masówka dzisiaj poszła na Mannarino z Hernychem kurs z 1.4 zleciał nawet na 1.12 na bet365. Sam też to postawiłem, w szoku jestem, że przegrał, oglądałem końcówkę, trochę miał pecha, szkoda.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Matthew Ebden wygra @ 1,57 Pinnacle ⛔
Druga runda turnieju rangi Challenger rozgrywanego na kortach twardych w Leon. Starcie Matthewa Ebdena z Hiszpanem Menendezem Maceirasem.
Ebden nie może być zadowolony ze swojej startu obecnego sezonu. Jest to według mnie spowodowane chęcią osiągania dobrych wyników w turniejach rangi ATP na które Australijczyk jest chyba nadal za słaby. Turniej w Leonie będzie dla niego dopiero drugim tegorocznym występem w turnieju rangi Challenger. W zeszłym tygodniu bardzo niespodziewanie uległ nie znanemu Ramirezowi w dwóch, krótkich setach. Ebden to zawodnik potrafiący grać tylko na hardzie, w tej chwili zajmuje najwyższą lokatę w karierze.
Menendez Maceiras jest znany z bardzo słabej regularności, co jest głównym powodem tego, że nie osiągnął praktycznie nic przez dziesięć lat kariery. Ogólnie rzecz biorąc zawodnik bardzo przeciętny, bez większych argumentów w postaci kończącego uderzenia czy serwisu. Preferuje grę na kortach ziemnych, jednak gra na hardzie nie sprawia mu problemów. Poza pierwszym, niezłym turnieju w Noumei, gdzie zagrał w półfinale osiąga słabsze wyniki. Sprawdzał swoje umiejętności w kwalifikacjach do turniejów rangi ATP jednak umiejętności nie pozwoliły mu zawojować światowych kortów.
Myślę, że dzięki porażce Ebdena z zeszłego sezonu dzisiaj mamy szansę złapać bardzo ciekawy kurs na jego w zwycięstwo w meczu.. z zawodnikiem o klasę słabszym, nie oszukujmy się. Jeśli Ebden zagra na przyzwoitym poziomie to wygra to spotkanie bez większych problemów.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
???? Ebden - Menendez-Maceiras @ 1.50 // bet365 - kręcz, anulowane.
Kurs biorę z pocałowaniem ręki. Ebden nie znajduje się w najlepszej formie, ale o poziom lepszy od rywala. Ebden 61 miejsce Adrian 202 pozycja!! Matthew przewyższa rywala na betonie, owszem w tym sezonie tylko bilans 4/8, ale trzeba zobaczyć z jakimi zawodnikami grał Karlović, Chardy, Gabashvili , Hewitt i Murray. W meczach z trzema ostatnimi urywał seta!! Wraca teraz do challengerów, żeby odzyskać formę i pewność siebie po słabych występach rangi ATP. W pierwszej rundzie pewnie ograł Astrogę i spodziewam się, że w dwóch partiach ogra Menendez-Maceirasa. Adrian ma lepszy bilans, ale ten zawodnik oprócz ćwierćfinału w Kolkacie nic nie osiągnął i pokonał tam Fabbiano i Albota. Później odpadał w pierwszej rundzie w New Delhi i nie przeszedł elimnacji w Guadalajara. Już nie wspominam o jego porażkach w eliminacjach w Dubaju i IW. Jeżeli Ebden przegra będzie dla mnie to spora niespodzianka.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Marie - Phau 2 1.40 Unibet 8/10 ⛔
Phau zawsze groźny i przyzwoity na szybkich nawierzchniach i jak dla mnie jest tutaj mimo wszystko wyraźnym faworytem, ma generalnie lepsze narzędzia do tego by pokonać mniej znanjego Francuza, który nie powinien zagrozić mu specjalnie, nawet własne ściany nie pomogą, jak Niemiec to rozegra na normalnych obrotach. Pokonał Bedene który nie czuł się się najlepiej w tym meczu, ale to już sam fakt, że pokonanie Alajza, który jest lepszy od Marie i to znacznie, wskazuje, że Marie jako tako jest skazany tutaj na porażkę. Faworytem jak dla mnie jest Niemiec.
Herbert P.H - Pavic 1 1.57 William Hill 8/10 ✅
Kolejny faworyt w moim przekonaniu, jednak mimo wszystko Francuz nie pojechał do Meksyku na wakacje, tylko zrobić tutaj wynik i w moim przekonaniu przy tej drabince jest jednym z głównych faworytów do wygrania tego turnieju, obsada umówmy się przeciętna, więc tutaj taki Pavic oprócz straszenia serwisem, nawet z gry nie pociągnie długo z Francuzem który ten sezon ma nie zły i można powiedzieć, że jest jednym z ciekawszych graczy w tym turnieju.
 
paull 145

paull

Użytkownik
Rochus - Millot
typ:1
kurs:1,8 Expekt

✅3-6 6-1 7-5✅

No właśnie, co z tym Rochusem ? Długo o nim nie było nic słychać. Pewnie kontuzja jak to u sportowca. A we wtorek pokonał Zeballosa, co wyraźnie wziąłem za żart Prima aprilisowy. Widocznie Belgijski &quot;Pan Wołodyjowski&quot; jeszcze nie chce odpuścić i poharatać gałą ???? Obaj panowie tak swoją drogą nie są olbrzymami i szybkimi nogami nadrabiają lekki deficyt wzrostu. Mam takie wrażenie, że bardzo dobrze sobie radzą z wyższymi zawodnikami od Siebie. Stawiam w tym meczu na tego bardziej utytułowanego. Świetnie potrafią utrzymywać piłkę w korcie odgryzają się szybkimi uderzeniami. Bazując na swojej pamięci co do relacji telewizyjnych z udziałem tych dwóch graczy, Olivier ma lepszy return i potrafi szybciej przejmować inicjatywe. Vicuś natomiast lubi wyczekiwać na błąd przeciwnika. Wpuszcza go tym samym w maliny i powoduje, że się niejednokrotnie gotuje. To na Belga nie zadziała. Wygrana z Zeballosem, który ma fenomenalny forhend a w dodatku jest lewo ręczny świadczy samo za Siebie. Nie wykluczam, że mecz mocze być zacięty ale szala przeważy się na rzecz Rochusa. Tak przynajmniej mnie się wydaje..
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-Le Gosier Guadeloupe -Challenger
Godzina: 22:30
Spotkanie: Olivier Rochus- Vincent Millot
Typ: 1
Kurs: 1,78
Bukmacher: Bwin
Analiza:

o 22:30 polskiego czasu w Le gosier spotkaja sie filigranowi tenisisci ktorzy nie dysponuja mocnymi uderzeniami,tylko wygrywaja dzieki regularnosci z glebi kortu. Oczywiscie belg w szczycie kariery byl na 42 miejscu a obecnie zajmuje 434 natomiast francuz był 147 a jest obecnie na 193 miejscu rankingu ATP. Ale w tym przypadku ranking nie pokazuje potencjalu tylko i wylacznie kontuzje spowodowaly spadek na obecna pozycje, Belg mimo 33 lat dalej potrafi biegac jak szalony, w tym takze dobry jest Millot ktory potrafi przebic wiele pilek. Mimo wszystko ide w strone belga ktory ma wiekszy potencjal zagran i jest bardziej ograny w ATP i na kazdej nawierzchni ma podobna ilosc spotkan, co innego millot ktory glownie pogrywa w utf i rzadko kiedy zagra w turniejach ATP, poza tym Gwadelupa to jedno z ulubionych miejsc Rochusa ktory osiagal tutaj: 2013 rok-round of 16, 2012 rok- polfinal i 2011 rok WINNER. Francuz zagral w 2011 roku i odpadl w 1 rundzie. Przy zlych warunkach atmosferycznych bedzie liczyla sie dokladnosc a tutaj belg moim zdaniem ma wieksze szanse by byc regularnym w tym spotkaniu.
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
De Schepper-S.Johnson 2 @1.5
Dla mnie po prostu Johnson jest tenisista lepszym. W mojej opinii De Schepper to jest zawodnik przede wszystkim na hale w krajach Beneluxu i tam osiaga dobre wyniki w challangerach od czasu do czasu. Tutaj bedzie bardzo duzy test juz, a Amerykanin juz tez wygral kilka znaczacych turniejow, niezle zagral w Miami z Bautista. Johnson byl co prawda bardzo blisko wylotu z Bachingerem, gdzie Niemiec serwowal na mecz bodajze, jezeli mnie pamiec nie myli, ale wygral. Peikny mecz o z pewnoscia nie bedzie, biorac pod uwage braki De Scheppera w prowadzeniu wymian, ale probowac mozna. Final, wiec jest o co grac bo challanger atrakcyjny. Nie ogladalem spotkan, ale z ubieglegorocznych transmisji pamietam jak na Gwadelupie przez wieksza czesc turnieju bylo dosc wietrznie i czasem wrecz przeszkadzalo to w ogladaniu, gdzy dzialalo na sluch. Johnson jak zaznaczylem jest dla mnie tenisista wszechstronniejszym, gratyfikacja jak na challanger bardzo zachecajaco, wiec probuje grac na Amerykanina. Kurs tam co prawda spada w porownaniu do tego co pobralem rano i szanse ksztaltuja sie coraz bardzie na korzysc Johnsona, ale tutaj nie uwazam to za zaden wiekszy wykladnik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom