>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 11: Irving, Shenzen, Drummondville, Buenos Aires

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

2017 BMW of Dallas Irving Tennis Classic
Irving, TX, U.S.A.
2017.03.14 - 2017.03.19
SGL 32 DBL 16
Outdoor
Hard
Total Financial Commitment
$150,000

2017 Pingshan Open
Shenzhen, China
2017.03.14 - 2017.03.19
SGL 32 DBL 16
Outdoor
Hard
Total Financial Commitment
$75,000

Challenger Banque Nationale Drummondville
Drummondville, Canada
2017.03.14 - 2017.03.19
SGL 32 DBL 16
Indoor
Hard
Total Financial Commitment
$75,000

Copa Ciudad De Tigre
Buenos Aires, Argentina
2017.03.14 - 2017.03.19
SGL 32 DBL 16
Outdoor
Hard
Total Financial Commitment
$50,000


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Hurkacz - Wu 0-2 @ 2.15 William Hill ⛔ brawo Hubert
Hurkacz turniej w Shenzhen już może uznać za przyzwoity. Przebrnął 3 rundy kwalifikacji. Niestety dla niego w 1. rundzie trafia na zawodnika gospodarzy Di Wu. Chińczyk w zeszłym roku był tutaj w finale, także będzie w 100 procentach zmobilizowany, aby tutaj wygrać, bo punkty trzeba obronić.
Chińczycy znani są z tego, że w tych azjatyckich challengera grają swój najlepszy tenis. Do tego różnica umiejętności i doświadczenia między tymi graczami jest spora. Wystarczy spojrzeć na różnice rankingu, która wynosi prawie 200 miejsc.
Myślę, że Hurkacz może nie mieć za wiele do powiedzenia w tym pojedynku.
 
sllawkoo 4

sllawkoo

Użytkownik
Kukushkin Mikhail - Kudla Denis 1 bet365 @ 1.83 ✅
Gonzalez Maximo - Jarry Nicolas 2 bet365 @ 1.80 ✅
Uzasadnienie co do pierwszego typu, Kukushkin rozegrał ostatnio ładny mecz Isnerem, oraz wygrał dwa pojedynki z Kudla który to ostatnio cos wygrywał ale raczej przeciwnikow miał słabych.
Drugi typ raczej podpierany explorerem, Jarry w tym roku wygrał juz z Maximo, kurs 1.80 raczej oparty miejscem w rankingu niż ostatnimi pojedynkami zawodników.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Schnur - Bangoura ::: 2 ⛔
BetOnline @2,88
Pojedynek typowany tylko na podstawie bilansu ich spotkań. Raz tylko miałem okazję oglądać kilka gemów Schnura.
Nie rozumiem dlaczego kursy są tak nierówne. Bangoura słabo wchodzi w sezon ale jeszcze kilka miesięcy temu miał przyzwoite wyniki. Wyrównany mecz z Opelką, wygrana z Kleinem i Novikovem, kilka tajów z dobrymi graczami jak Jaziri czy Kozlov. Bilans w zeszłym sezonie 42/35. Nie wygląda to aż tak źle jak kursy na to wskazują.
Schnur dużo lepszy bilans ma ale wielu kelnerów za przeciwników. Pokonał Ymera na hali ostatnio, to budzi jakiś respekt. Ogólnie ma dość mało spotkań rozegranych co według mnie przemawia bardziej za Bangourą.
 
bollekkk 91

bollekkk

Użytkownik
Na dziś polecam:

Gonzalez - Jarry
2
1.8
Całoroczny ✅✅✅ (6:7, 2:6)

Nie wiem dlaczego kursy są tak wyrównane, moim zdaniem Jarry ma tu dużo większe szanse. To młody, perspektywiczny zawodnik z bardzo dobrymi warunkami fizycznymi. Jego przeciwnik nie dość że bez formy, to powoli u schyłku kariery. Całe lata balansuje gdzieś w okolicy 2/3 setki rankingu, nigdy nie wybił się ponad to.

Bilans
Gonzalez 2017 3-4
Jarry 9-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
choke 116

choke

Użytkownik
Denis Shapovalov - Quentin Halys @2.10 Bet365 zwrot

Mamy dzisiaj w kanadyjskim Drummondville pojedynek Francuza z Kanadyjczykiem. Denis to 18 letni chłopak, moim zdaniem przyszły top 10 na świecie. Mimo swojego wieku, ma już na rozkładzie np. Nicka Kyrgiosa. W tamtym roku zrobił tutaj półfinał, ogrywając Peliwo, Krajicka i Oliwo, oraz sprawił ogromne kłopoty Evansowi. Korty w Drummondville są bardzo szybkie, idealnie skrojone pod Denisa, który zawsze stara się przejmować inicjatywę i grać agresywnie. Bardzo dobrze gra zarówno z backhandu i forehandu, potrafi też grać przy siatce. Wczoraj bardzo przekonująco pokonał solidnego Corriego. Jego dzisiejszy rywal też niby młody, ale to nie jest jednak tak utalentowany zawodnik jak Kanadyjczyk. Męczył się straszliwie ze słabym Arnaboldim. Według mnie faworytem jest tutaj Denis i powinien się zameldować w ćwierćfinale bez większych problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 68

skoti96

Użytkownik
Jak mu będzie siedzieć to wygra. Więc jest tutaj value i to też bym to pograł, ale gorzej jeśli nie będzie. Francuz nie powinien mieć podejścia do Denisa. Zwycięstwo z Corriem nic nie mówi kompletnie. Halysa oglądałem z Włochem i zagrał to co zawsze czyli dość solidnie i nic więcej.

Puetz - Schnur 1.5 ✅✅✅✅

Prawdopodobieństwo w moim odczuciu jest bardzo duże. Oglądałem Puetza i z Arvidssonem i z Grothem. Obaj oprócz serwisu nic nie pokazywali, no dobra czasami mocniej strzelili z forehandu, a to było za mało na Niemca. Tak samo powinno być dziś. Tim wraca po perturbacjach do cyklu i wychodzi mu to bardzo dobrze. Grałem przeciwko niemu raz w tamtym sezonie ( na cegle w Sibiu) i się ostro przjechałem. Jest regularność, jest ciekawy serwis i jest moc. Jego rywalem Schnur. Kanadajczyk to tenisista dopiero wchodzący na &quot;challengerowe salony&quot;. Miał kilka lepszych spotkań , np. w tamtym roku ze Stepankiem, ale na dobrą sprawę to on nikogo znaczącego jeszcze nie pokonał.. Wczoraj wygrał z przeciętnym obecnie Bangourą, więc nie pokazał jeszcze niczego specjalnego nawet tutaj w Drummondville. Osobiście wystawiłbym coś w okolicach 1.25.-1.3 na Tima , jest value , gramy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Auger @ 2,1
unibet

Typ głównie przeciw Polańskiemu, o ile mnie pamięć nie myli to młodego Aliassime nie widziałem w sumie, ale to wielki talent, na pewno grać potrafi, ma juz parę skalpow w swej kolekcji. Polanski to drewno, bez returnu w dodatku, ostatnio jakis lepszy okres ze do top 150 wskoczył, wczorajszy mecz słabiutki z Barrere, który wwszystko wyrzucał, sam Polanski coś pod koniec sobie naciagnal ale w sumie na to bym nie patrzył no i sedziowie pomagali czasem nie wywołujac 0,5 metrowych autow.

Lacko @ 3
unibet

Mega zaniżony kurs na Karena, który gra solidnie w tym sezonie i nic więcej, kiedy piłka raz drugi wróci to pomysłu nie ma. Lacko serwować potrafi, rozrzucić rywalem również, jak ma dzień to trudno z nim prowadzić wymiany.
 
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Buenos Aires 2 challenger
Godzina: 14:30
Spotkanie: Carlos Berloq - Jose Hernandez
Typ: 2:0
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Buenos Aires 2 challenger jest nowym turniejem i pewnie dlatego Berloq się tutaj znalazł. Spotka się dwóch tenisistów specjalizujących się w grze na kortach ziemnych. Berloq zjadł na clayu zęby, ponieważ rozegrał prawie 800 meczów a Jose około 300. Mimo że Argentyńczyk lubuje się w kortach ziemnych to na hardzie ma kilka niezłych wyników. Jak popatrzymy na jego wyniki z wcześniejszych lat na hardzie to zobaczymy tam, że pokonał mnóstwo dobrych tenisistów. Hernandez natomiast jest kilka poziomów niżej 80% na tych kortach to fuuresy. Berloq jest o wiele lepszym tenisistą pod względem technicznym, jak i ma o wiele więcej doświadczenia od rywala pod względem grania na najwyższym poziomie, z najlepszymi graczami. Jose to taki marny challengerowiec,a Carlos jest od niego na pewno poziom wyżej. Jeśli nic złego się nie wydarzy to Berloq powinien wygrać w dwóch setach.
Wynik: 6:3, 6:0 ✅
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Już piąty typ z rzędu na plus. Jak widać nie warto grać wszystkiego co popadnie.
Odniosę się do typu wyżej. Oglądałem wczoraj Berlocqa z Bourgue bo miałem 2-0 dla Argentynczyka, a także Hernandeza w 1. rundzie. To, że Jose wygrał tamten mecz z Caio Zampierim to istny cud, tragiczny mecz do oglądania. Co do Carlosa to wczoraj nie zagrał niczego specjalnego.. choć ostatnie mecze miał genialne to nie wchodziłbym w ten kurs. Jest duże ryzyko, że Carlos stanie tak jak wczoraj w 2. secie gdy jego rywal zaczął przebijać piłkę w kort po przegranym 1. secie 6:0.
Dał się dwa razy połamać i nie wyglądało to najlepiej.
Ja od siebie idę dalej w stronę Puetza.
Nie oglądałem wczoraj jego meczu ze Schnurem bo nie miałem czasu, ale po tym co widziałem w 1. rundzie w wykonaniu Smitha to myślę, że w kursie jest spore value. Osobiscie wystawiłbym 1.4 na Niemca. 1.95 w Unibecie to świetna promocja. Technicznie je Smitha i jeśli tylko nie będzie niewiarygodnie dobrze serwował Kangur to dzisiaj poleci z turnieju.
 
E 0

elhurro

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Drummondville, Kanada challenger
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rola,Blaz - Shapovalov, Denis
Typ: 2
Kurs: 1.54
Bukmacher: Bet-at-hime
Wczoraj pograłem na młodego tenisiste z Kanady na mecz z Halysem. Niestety ten drugi kreczował i zwrotka; W tym krókim fragmęcie meczu było widać świetny serw 18-latka. Uważam że dziś powinien sobie poradzić z Słowakiem. W tamtym roku młody Denis zaszedł do półfinału. Tu widze go w finale z możliwością wygranej na własnych śmieciach.
Wynik: ?
 
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Buenos Aires 2 challenger
Godzina: 17:30
Spotkanie: Christian Garin - Rogerio Dutra Silva
Typ: 2
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Totalnie nie mam pojęcia, dlaczego kurs na Brazylijczyka oscyluje w granicy 1.50, moim zdaniem to stanowczo za dużo. Kim jest jego rywal? Chilijczyk, typowy gracz na korty ziemne. Na twardych kortach zagrał on 19 meczów, przecież to jest jakiś żart. Kogo on pokonał na tym hardzie? Istomina, który wiecznie jest średniakiem czy Zoppa?- bez komentarza. Tym bardziej że w tym turnieju w pierwszej rundzie męczył się z Corią. Rogerio również jest ziemniakiem, ale na hardzie zagrał znacznie więcej niż rywal. Nie ma on tam bajecznych osiągnięć, ale rozegrał pełno meczów challangerowskich, kilka ATP gdzie rozgrywał dobre spotkania z lepszymi od siebie graczami. Silva jest starszy od rywala o 12 lat, ma o wiele więcej doświadczenia i aktualnie ma prawie swój najlepszy ranking, bo 82 gdzie rywal jest 202. Brazylijczyk jest w dobrej formie, ma passę 6 meczów wygranych z rzędu gdzie jest po wygranym turnieju i stracił tylko jednego seta. Kursy są zawyżone, bo co? Że niby Roger padnie kondycyjnie? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Garin jest regularnym tenisistą jak na swój poziom, ale na hardzie gdzie piłka szybciej lata trzeba mieć jeszcze jakieś uderzenie kończące. Moim zdaniem wygra lepszy technicznie Silva.
Wynik: 4:6, 6:7 ✅
 
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Panowie ktos wie dlaczego tak kursy na Browna leca w gore? Jakis uraz w meczu z Coriciem?
Brown ma uraz głowy,a Coric jeszcze większy. To co wczoraj się działo w ich meczu to parodia. Chorwat nie wykorzystał mnóstwa szans na przełamanie, a Brown gra na pałę. Wejdzie nie wejdzie, totalny anty tenis. Smyczek powinien to ogarnąć. Coric wcześniej połamał rakietę gdzie walił z 20 sekund w ziemię. Sędziowie robili wałki, tutaj macie perełkę. Nie mogę dodać linku, bo mam za mało postów. Ale wpiszcie sobie na youtube &quot;Dustin Brown - Borna Coric. The judge committed a big mistake&quot; Corica niemiłosiernie wydymali, aut z 15 cm. Zobaczcie
 
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Taro Daniel - Ruben Ramirez-Hidalgo
Bet365 2:0 1.61
Między tymi Panami jest 24 lata różnicy. Hiszpan ma 39 lat co czyni go sportowym emerytem a facet jeszcze jakoś gra i coś wygrywa szacun. Ruben od zawsze grał na clayu z hardem nie miał wiele wspólnego jego bilans w całej karierze to 26/40. Lecz w tym turnieju sensacyjnie już jest w półfinale. Hiszpan jak na swoje warunki i swój wiek ma dobry serwis, jest dość umięśniony co daje mu ogromny plus. Oczywiście jego doświadczenie jest kolosalne, lecz moim zdaniem dzisiaj już odpadnie i to w dwóch setach. Taro to utalentowany Japończyk któremu mimo wszystko czegoś ciągle brakuje, był 85 teraz jest 119. On również czuje się najlepiej na glinie, lecz na hardzie w porównaniu do rywala potrafi znacznie więcej. W tym turnieju jeszcze nie stracił seta. Moim zdaniem wygra tutaj w dwóch setach młodszy i bardziej utalentowany Daniel.
Wynik: 7:5, 6:2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Bedene - Rublev 1 1,65 unibet ✅✅✅
Bedene to swoisty szeryf na kortach teksańskiego miasteczka Irving. Ostatnie dwie odsłony tego turnieju Aljaz był dwa razy w finale w czego raz z powodzeniem. W tej edycji idzie jak burza i eliminuje wymagających rywali - Lorenzi, Bellucci, Donaldson. Wierzę że jest w stanie znów znaleźć się w finale a nawet wygrać ten turniej. W tym turnieju imponuje spokojem, dobrym serwisem i to może w zupełności wystarczyć na Rubleva. Młody 19 letni Rosjanin to niewątpliwie talent ale nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Od czasu do czasu jest w stanie przeciwstawić się komuś wyżej notowanemu ale to są tylko epizody. Jak widzę ten mecz? Poukładana cierpliwa gra Bedene plus solidny serwis kontra - odważna gra Rubleva na pograniczu autu, a w dalszej części meczu narastające zniecierpliwienie i coraz więcej błedów... Szykuje się 2:0 ale stawiam bezpiecznie na zwycięstwo. Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
choke 116

choke

Użytkownik
Ruben Bemelmans - Denis Shapovalov @2 Bet365

Finał challengera w kanadyjskim Drummondville. Po jednej stronie siatki doświadczony Belg Bemelmans, a po drugiej jedenaście lat młodszy reprezentant gospodarzy. Ja idę tutaj w stronę Denisa. Oglądałem jego wszystkie mecze w tym turnieju i naprawdę jego gra musi się podobać. Jest bardzo agresywny, co w połączeniu z szybką nawierzchnią daje bardzo dobre rezultaty. Ma bardzo mocne uderzenia jak na swój wiek, dodatkowo nie popełnia jakieś dużej ilości błędów. Jego wczorajszy mecz z Augerem był naprawdę bardzo fajny do oglądania. Ruben też jest bardzo solidny, serwis fajnie działa, ale on nie miał z kim przegrać w tym turnieju. Z Sakharovem miał potężne problemy, a Denis pokonał Francuza bez problemu w dwóch setach. Dodatkowo te porażki w Azji z Uesugim i Watanukim... Do mnie Belg nie przemawia, wolę postawił na młodego Kanadyjczyka i mam nadzieję, że sięgnie dzisiaj po swój pierwszy challengerowy skalp.

Wynik: 3:6 2:6 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom