>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 11: Irving, Kazan.

Status
Zamknięty.
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Irving Tennis Classic
Miejsce: Irving, TX, U.S.A.
Data: 10.03.2014-16.03.2014
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $125,000
Oficjalna strona: http://www.irvingtennisclassic.com/
Drabinka turnieju głównego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/6486/mds.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/6486/qs.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/6486/mdd.pdf
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/6486/op.pdf
Zestawienie kursów:


Kazan

Miejsce: Kazan, Russia
Data: 10.03.2014-16.03.2014
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $75,000
Oficjalna strona: http://www.kazantennis.ru/
Drabinka turnieju głównego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/6114/mds.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/6114/qs.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/6114/mdd.pdf
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/6114/op.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/russia/kazan-challenger/
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Matteo Viola wygra @ 2,27 Pinnacle ⛔
Pierwsza runda turnieju rangi Challenger, odbywającego się w Kazaniu. Starcie Matteo Violi z Norbertem Gombosem, który ponad tydzie temu osiągnął swój życiowy sukces.
Matteo Viola, zawodnik nie wyróżniający się z tłumu, bardzo przeciętny tenisista nadrabiający bardzo dużo zangażowaniem i zacięciem. Cechuje go solidność. Ten sezon rozpoczęty raczej słabo, wczoraj zagrał świetne spotkanie z Słowakiem, Karolem Beck, którego pokonał w dwóch setach, widać, że dobrze czuję się w Bergamo i są perspektywy na dalsze dobre wyniki.
W Bergamo zakończył grę na drugiej rundzie, trochę lepiej zagrał w Astanie, gdzie w ćwierćfinale uległ Farrukhowi Dustov. W Cherbougu porażka w pierwszej rundzie w starciu z Millotem. W Kazaniu Włoch pewnie liczy na dobry wynik z tego względu, że broni punktów za zeszłoroczny ćwierćfinał.
Norbert Gombos po życiowym sukcesie miał tydzień wolnego od gry. Zawodnik schematyczny, bazujący na dobrym serwisie, który albo ustawi jego akcję albo pojawiają się kłopoty, nie ma tzw. planu B. W Cherbourgu odpalił bardzo niespodziewanie i myślę, że przy jego ocenie trzeba brać pod uwagę po prostu wcześniejsze występy bo według mnie był to jak na razie jednorazowy wyskok.
Myślę, że przy takich okolicznościach warto próbować w tym meczu grania na wygraną Matteo Violi. Jeśli Norbert Gombos wróci na swój normalny poziom gry to Viola będzie miał więcej argumentów w tym starciu. Jestem pewien, że gdyby nie finał w Cherbourgu to kursy byłyby odwrotne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Nevolo - Zverev 2 2.20 8/10 bet365 ✅
Irving Challanger - kwale. Zverev chłopak uważany za jednego z większych talentów w nadchodzących latach ma być kluczową postacią tenisa. Tak na prawdę wchodzi dopiero na &quot;salony&quot;, próbował w Del Ray Beach przez kwale do turnieju ATP się dostać, zatrzymał go po bardzo wyrównanym i praktycznie niewykorzystanym meczu przez Zvereva, bo trzeba było go zamknąć w kluczowych momentach.
Nevolo trochę starszy, wyniki bardzo przeciętne, nie sądzę by sobie poradził z Alexandrem który takie mecze musi wygrywać jak chcę zacząć coś osiągać na tym poziomie, jak dla mnie to jeden z ciekawszych/lepszych kursów na dzisiaj wartych pogrania.
Evans - Juan-Carlos Spir 1 1.20 10/10 ✅ 2:0 1.53 ✅ 8/10 bet365
Co tu dużo mówić faworyt jest tylko jeden i Daniel ten sezon ma bardzo udany, w końcu zaczął odpalać i robić jakieś ciekawsze wyniki. Juan Carlos Spir żaden konkretny zawodnik, poziom Satelitek i na prawdę ciężko mu będzie utrzymać na dłużej walkę z konkretnym Evansem. Czuję, że szybko tutaj się skończy. Wygra Evans, można założyć, że łatwo, więc 2:0 też można grać bo kurs lepszy. Duża różnica klas na ten moment.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Bolelli - Dadamo 1 set 1.25 bet365 8/10 ✅
Kolejna opcja która powinna spokojnie wejść. 1 secik, pierwszy i powinien być wygrany przez Simeone. Powoli wraca Włoch, myślę, że będzie teraz grał do okresu kwietniowego grał na maksa aby zrobić dobry ranking, tutaj nie będzie zabawy w kwalach, bo nie ma czasu na jakieś &quot;treningi&quot; pomiędzy gemami. Włoch punktów potrzebuje, jest lepszy od Dadamo, który w Challengerach nie daje rady, gracz który większość swoich meczów gra w Satelitkach. Bolelli natomiast pokazał się się w pierwszych meczach tego sezonu z przyzwoitej strony i tutaj nie będzie większych problemów.
Grigelis - Teixeira 1 1.83 5/10 Bet365 ✅
Bardzo ciekawa opcja na poranne stawianie. Grigelis bardzo utalentowany, aczkolwiek ciągle czegoś brakuje żeby były wyniki, tym bardziej na tych szybszych nawierzchniach, nie wiem czy to nie przypadkiem głowa jest głównym problemem Litwina, ale po cichu liczę, że ten sezon będzie miał udany. Teixeira bywa groźny, ale głównie na swoich terenach, poza tym chłopak który jest bardziej pasywny mi się zdaje, serwis oczywiście ok, ale wydaje mi się, że zabraknie czegoś, jak Grigelis będzie miał dobry - ofensywny dzień.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Polansky 1,57 bet365✅

W szoku skad taku kurs, w szoku... Rozumiem Coric nadzieja światowego tenisa, jeden z najlepszych juniorów na świecie. Ale, ale... jak na razie to sie sprawdza na poziomie futuresów i to tez bez szału, ostatnio kilka porażek z dziwnymi zawodnikami. U siebie w Chorwat nie wygrał futuresa... Na poziomie ATP sprawdził go w tym roku Berrer i pokazał gdzie młody Chorwat musi jeszcze dużo, dużo pracowac. Czyli siła udrzenia, nie potrafi skończyć piłki, ma super technike, dobrze sie porusza na korcie, jest regularny ale nie umie skończyć piłki, brakuje mu sily fizycznej. Wygląda jak 16 letni chłpoczyk, a nie sportwiec z poziomu ATP... dajmy mu troche czasu.

Polansky challanger lever, solidny. Nie raz dał zarobić, naprawde dobre ostatnie miesiące, wiec nie wyobrażam sobie aby nie pokonał dzisiaj młodego juniora! Watpie aby dzisiaj ugrał coś wiecj niz dwa wyrównane sety i tyle... a kurs mega jak dla mnie. No ale może się mysle Coric w ciagu miesiac tak dorósł i poradzi sobie z tak solidnym zawodnikiem jak Peter... watpie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Konstantin Kravchuk @ 1,50 Pinnacle ⛔
Pierwsza runda Challengera rozgrywanego w Rosyjskim mieście Kazań. Starcie dwóch Rosyjskich tenisistów, jednak będących na tą chwilę na zupełnie innym poziomie. Konstantin Kravchuk będzie podejmować o rok młodszego Denisa Matuskevitcha.
Konstantin Kravchuk dzielnie trzyma się w drugiej setce rankingu, świetny zeszły sezon rozpoczęty od gry w Futuresach a zakończony nawet występami na arenie ATP, których wstydzić się nie może. Typ tenisisty najlepiej grającego w hali - świetny serwis, dobre czucie pod siatką, co pokazuje w grze deblowej w której osiąga przyzwoite wyniki na poziomie Challengerów. Ten sezon rozpoczęty słabo, najlepszy wynik to druga runda kwalifikacji do Australian Open i druga runda CH w Bergamo. Dzisiaj jednak rozpoczyna się turniej w jego ojczyźnie i tamte turnieje pójdą daleko w zapomnienie.
Denis Matuskevitch najlepsze czasy ma już zdecydowanie daleko z tyłu, w tej chwili tuła się po wszelkiego rodzaju Futuresach. W jego przypadku Challengery to tylko rundy kwalifikacyjne. Podobnie jak Kravchuk najlepiej gra w hali, praktycznie identyczny styl gry, może serwis trochę gorszy.
Obaj oficjalnie rozegrali ze sobą aż dziewięć meczy, z czego sześć wygrał Konstantin Kravchuk, dodatkowo ostatnie cztery spotkania również padły jego łupem. Tak jak mówię Matuskevitch kiedyś stanowił niezłą markę na poziomie Challengerowych, na tą chwilę nie ma do czego wracać i sądzę, że Kravchuk ma dużą szansę na dobry start w Kazaniu i skuteczne przełamanie.
Laurinas Grigelis @ 2,00 Unibet ✅
Pierwsza runda turnieju rangi Challenger odbywającego się w Kazaniu, starcie dwóch zawodników będących na tą chwilę na podobnym poziomie umiejętności. Laurinas Grigelis będzie podejmować starszego o dwa lata Francuza Maxime Teixeirę.
Laurinas Grigelis zaczął grać na poziomie Challengerów od tego sezonu, stosunkowo późno się objawił na tej arenie rozgrywkowej. Podstawy są jednak świetne, w tym sezonie przegrał tylko dwa na trzynaście spotkań (plus jeden walkower). Litwin dobrze gra w hali, prezentuje urozmaicony tenis, wspierany dobrym serwisem. Potrafi świetnie grać kątowo, w tym sezonie dobrze zaprezentował się w Begramo, gdzie zagrał w ćwierćfinale.
Maxime Teixeira bardzo słabo wszedł w ten sezon, trzecia runda kwalifikacji do turnieju w Montpellier to jego najlepszy wynik, w Challengerach nie przeszedł jeszcze pierwszej rundy, co u takiego zawodnika nie powinno mieć miejsca. Teixeira nie jest zawodnikiem uniwersalny, bardzo słabo gra na nawierzchniach typu hard, brakuje mu tam po prostu argumentów. Słaby serwis, najczęściej mocno rotowany, co najlepszy efekt daje na mączce, gdzie piłka dostaje dużego kicka. Atak nie jest jego silną stroną, typowy przeciętniak na ten poziom rozgrywkowy.
Myślę, że Rosja i Kazań to nie jest dobre miejsce na przełamanie dla Teixeiry, który nie potrafi w tym sezonie złapać rytmu i gra po prostu słabo. Grigelis miał dwa tygodnie czasu na przygotowanie się do turnieju i myślę, że pomimo mniejszego doświadczenia ma szansę powalczyć skutecznie o wygranie tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Kamke - Hajek 1 1.40 5/10 Bet365 zwrot
Pomyślałem sobie, że Hajek od czasu do czasu faktycznie notuje nie złe wyniki i czasami potrafi zrobić komuś psikusa, ale tutaj jednak faworytem jest Niemiec któremu im szybciej tym powinno być lepiej, natomiast Hajek dobrze ułożony, ale pasujący na wolniejsze korty, wtedy lepiej mu idzie, a on generalnie w sezonie unika gier na kortach twardych, to tutaj chyba chciał pojechać, aby nie &quot;znikać&quot; i spróbować sił w USA, chociaż wydaje mi się, że powinien wybrać halę w Rosji. Tak czy inaczej, Kamke musi się przebudzić i daję mu tutaj większe szanse.
Harrison - Lacko 1 1.61 8/10 bet365 ✅
Harrison w końcu musi zrobić jakiś wynik, nie bez przypadku wybrał Challengera u siebie, całkiem nie źle obstawiony patrząc na nazwiska Brands, Zverev, Lacko, Goffin, Stahkovsky i reszta, to nie nazwiska całkiem przyzwoite więc odpuszczania nie będzie, natomiast i uważam, że Amerykanin tutaj wymęczy te zwycięstwo i Lacko łatwo nie będzie miał, a Amerykanie u siebie zawsze inaczej zmotywowani i lepsi, własne ściany pomogą Harissonowi, a ten potrzebuje zwycięstw, pewnie mi to wygląda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Kretschmer / Phau wygrają @ 1,83 Bet365 ⛔
Pierwsza runda turnieju deblowego rangi Challenger, rozgrywanego przy okazji Kazań Kremlin Cup. Starcie dwóch par, które w przeszłości ze sobą nie grały lub było to jednorazowe występy. Niemiecka para Kretschmer i Phau podejmie ciekawą mieszankę - Jamesa Clusky i Albano Olivettiego.
Kretschmer i Phau grali ze sobą jeden turniej kilka lat wstecz, jednak według mnie w tym pojedynku faworyzuje ich to, że obaj osiągają dobre wyniki w grze deblowej. Kretschmer od zeszłego sezonu jest w ścisłej czołówce na arenie Challengerów a Phau jest obytym deblistom, grał bardzo dużo na poziomie ATP. Kretschmer bardzo dobrze serwuje, Phau będzie przewodził w wymianach z głębi kortu, myślę, że obaj będą się ciekawie uzupełniać.
James Clusky z Albano Olivettim nie grali ze sobą nigdy i szczerze przyznam, że nie pasuje mi ten duet, znając życie dobrali się na ostatnią chwilę bo obaj nie mieli z kim grać (nikt nie chciał?). Clusky ogólnie rzecz biorąc jest mało znanym tenisistom, w rankingu deblowym zajmuje 158 miejsce, całkiem nieźle gra na twardej nawierzchni, w hali bilans ujemny. Normalnie gra na poziomie Futuresów, jednak w zeszłym roku osiągnął kilka ciekawych wyników w Challengerach, dzięki czemu jest wysoko w rankingu. W tym sezonie pięć występów w Futuresach i tylko jeden finał, w Challengerze wystąpił w Bergamo, gdzie odpadłw drugiej rundzie.
Sądzę, ze indywidualne umiejętności w tym meczu zadecydują i mecz wygra para Niemiecka u której komunikacja i współpraca będą lepsze, nie ma wątpliwości co do tego. Sam nie jestem wielbicielem gry Olivettiego, który opiera się tylko na mocnym serwisie, a gdy go nie ma pojawiają się bardzo duże kłopoty. Może to być zacięte spotkanie jednak według mnie wygra Gero i Bjorn.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Daniel Gimeno-Traver @ 2,20 WilliamHill ✅
Pierwsza runda silnie obsadzonego turnieju w Irving, w którym będzie uczestniczyć dużo zawodników, którzy odpadli w pierwszym tygodniu rozgrywania Indian Wells.
Daniel Gimeno-Traver nie jest zawodnikiem dużo grającym i z efektami na twardej nawierzchni, typowy ziemniak, dobrze returnujący, grający wysokie piłki, dobrze rotowane. Ja jednak jestem zdania, że w Challengerach rozgrywanych na twardej nawierzchni nie można go skreślać bo fatalnie ta gra nie wygląda, jeśli w tym sezonie wygrywał seta na przykład z Milosem Raoniciem, w zeszłym roku wygrywał z Istominem, Lacko, Rogerem Vasselinem a urywał seta chociażby Tomkowi Berdychowi.
Somdev Devvarman to znów gracz preferujący tylko twarde nawierzchnie, tenisowo wychowany w Stanach Zjednoczonych, po trzech świetnych występach Challengerowych w Indiach się trochę zakrztusił tym wszystkim i wyniki były coraz to gorsze. Porażki w Dubaju z Jazirim czy z Munozem De La Navą w Indian Wells chluby mu nie przynoszą. Oglądałem jego występ w Dubaju i gra była fatalna. Bardzo słaby serwis, swoje gemy serwisowe oddawał w mgnieniu oka rywalowi, po statystykach widać, że z Hiszpanem również słaby procent serwisu, nie ten zawodnik.
Gimeno Traver moim zdanie ma dzisiaj bardzo duże szanse w starciu z Devvarmanem, który chyba się troszeczkę zagubił, nie wiem co jest tego powodem, Devvarman ma problemy z serwisem co Daniel może wykorzystać ponieważ potrafi returnować, nie są to bombowe uderzenia, jednak bardzo mądre i taktyczne zagrania. Ostatni występ Gimeno Travera na twardej nawierzchni według mnie na plus dla Niego, porażka w trzech setach z Santiago Giraldo po bardzo zaciętym meczu.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Bolelli - Marchenko @ 1,61 Bet365⛔???? przepraszam jednak Włoch przyjechał w celach turystycznych tu. To co wyprawiał przy swoich bp to parodia. Marchenko robił co mógł, walił dfy, ale Simone okazał się sprytniejszy ????
Stawiam w tym spotkaniu zdecydowanie na Włocha. Zeszły sezon stracony przez kontuzję, stąd niski ranking. W tym wrócił, na razie spokojnie buduje ranking na poziomie CH i trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Już na dzień dobry wygrał silnie obsadzony chalk w Bergamo, pokonując w finale Struffa, który w tamtym okresie był w bardzo dobrej formie, osiągając bezpośrednio po tym turnieju SF w Marsylii. Widziałem Simone&#39;a w 2 spotkaniach i wygląda naprawdę pewnie. Po kontuzji nie ma już chyba śladu.
Wczoraj dwa pewne zwycięstwa w kwalach. W pierwszym meczu może trochę zaspał i dał się przełamać w 1 secie Dadamo i nawet bronił setballa, ale wybronił, a następnie wyciągnął tego seta z 4-5* 40-A na 7-5. To tylko pokazuje, że Włoch po prostu może zbyt luźno podszedł do tematu i stąd te &quot;kłopoty&quot;. W 2 secie już zmieciony Jankes - Bolelli nie przegrał żadnej piłki przy 2 serwisie. W wieczornej sesji znacznie lepszy rywal, ale i pewniejsza wygrana 63 61 z Bemelmansem. Makaron musiał bronić kilku bp, ale spisywał się wtedy bezbłędnie, sam nie miał problemów z łamaniem Belga i stąd taki wynik.
Marchenko od początku sezonu nie prezentuje jakiejś wybornej formy. Zhang, Chiudinelli, Pouille, Bozoljac, Meister, Laaksonen to nazwiska pogromców Ukraińca. Myślę, że żaden z nich nie prezentuje poziomu Bolelliego sprzed kontuzji, a czy obecnego? Za wcześnie by wydawać takie mocne sądy, ale jak pisałem po kontuzji nie ma już śladu. Wczoraj Ilya również dwa pewne zwycięstwa 2-setowe: z Andrejem Martinem i tu trzeba od razu powiedzieć sobie jasno, że Słowak gra słabiusio ostatnio, poza tym preferuje clay, a King mimo niespodziewanego zwycięstwa z Munozem (Hiszpan wg mnie odpuścił) to naprawdę mocno przeciętny gracz, z potencjałem nie dającym nadziei choćby na poziom CH. Marchenko wygrał z Amerykaninem pewnie 1 seta, a w 2 miał już dwa przełamania, bodajże 5-1 i wtedy dała znać o sobie tradycyjnie gorąca głowa Ukraińca, który &quot;ogarnął&quot; mecz dopiero po TB. Nie wiem czy dałbym radę pozbierać się psychicznie gdyby przegrał 2 seta.
Dla mnie faworytem jest Bolelli. Gra po prostu bardzo dobrze, pewnie i na pewno w obecnej sytuacji kiedy chce szybko poprawiać ranking, nie jeździ na turnieje byle tylko się przejechać. Jeżeli wróci do swojej formy sprzed kontuzji, a jest na dobrej drodze, to jest to gracz bez wątpienia na okolice top50. Marchenko tez jakiś tam potencjał ma, ale psychicznie to tragedia u niego. Nie da się z taką głową wygrywać na wyższym poziomie. Ba, w tym sezonie nawet w CH nie potrafi przejść jak dotąd QF. Aha, uczciwie trzeba przyznać, że hard to nie jest ulubiona nawierzchnia Włocha, ma ujemny bilans na niej, ale trzeba zauważyć, że nie brał udziału właściwie w turniejach rangi CH na betonie i większość porażek to z dobrymi zawodnikami touru.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Jaroslav Pospisil @ 1,67 Pinnacle ✅
Pierwsza runda turnieju w Kazaniu, starcie dwóch bardzo doświadczonych tenisistów, obaj urodzeni w 81&#39;. Jarosław Meffert będzie podejmować Niemca Dominika Meffert.
Jarosław Pospisil jest na skraju swojej kariery, myślę, że powoli trzeba to kończyć bo wyniki są coraz to gorsze. Tutaj w Cherbourg wyszedł mu pierwszy turniej od dawna. Pokonał we Francji Fucsovicsa i zmęczonego ostatnimi tygodniami Gillesa Mullera. Zawodnik przeciętnie serwujący, prezentujący bardzo techniczny tenis.
W Cherbourgu po niezłym meczu uległ Farrukhowi Dustov, możliwe, że będzie to dla Niego ostatni sezon, po dobrym 2013 roku liczy pewnie na jakiekolwiek zwycięstwa, co przy osiągnięciu właściwej formy jest możliwe, jednak najważniejsza jest regularność, której w tym wieku może zabraknąć.
Dominik Meffert dopiero zaczyna swój sezon w marcu, co jest tego powodem? Nie wiadomo. Po kwalifikacjach do tego turnieju mogę powiedzieć jedno - brak regularności i serwisu, który był głównym atutem Dominika. Widziałem jego spotkanie deblowe z Cherbourga i muszę przyznać szczerze, że kiepsko to wyglądało. Może się to wydawać dziwne ale Meffert wyglądał jakby był o 15 lat starszy.
Nie wiem czy się nie mylę i nie za bardzo lekceważę Niemca, jednak według mnie Pospisil musi wygrać to spotkanie, po tym co widziałem w Cherbourgu i śledziłem od soboty w kwalifikacjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Typ na Pospisila calkiem ciekawy ale jednak musze sie tu wtracaic bo sporo nieodiaciagniec w tym wpisie ????

Dominik Meffert dopiero zaczyna swój sezon w marcu, co jest tego powodem? Nie wiadomo.
W pare sekund mozna odszukac w google jaka jest przyczyna. Grozna kontuzja łokcia, ktra dlugo leczyl.

brak regularności i serwisu, który był głównym atrybutem Dominika
Pełna zgoda ale oczywiscie chodzi o atut a nie atrybut. Atrybut to np. ciekawa czapka ;)

Typ dobry i rowniez go zaprponuje. Marathon daje 1,69 3/10. Pospisil potrafi grac z takimi rywalami a biorac pod uwage przerwe w grze Niemca bo to Czech powinien to wykorzystac.

PS. To nie bedzie debiut w tym sezonie Niemca bo gral juz we Francji ale tylko debla, singlowo pierwszy turniej moze brakowac ogrania.

✅
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Pospisil - Becker 1 2.20 bet365 5/10

Kurs jak najbardziej do grania tym bardziej nie wiem czemu aż tak wysoki na Vacka który poprzedni sezon miał udany, co prawda ten jest zupełnie na odwrót, bez łysku, ale w końcu kiedyś ta seria musi się skończyć, lepiej żeby dobra seria się teraz rozpoczeła bo Becker również w tym sezonie przeciętnie, dlatego tutaj oczekuje walki, aczkolwiek myślę, że Pospisil ogarnie Beckera, a kurs spodobał mi się od razu jak go zobaczyłem. O ile serwis Vacka będzie funkcjonował i jego silny fh, będzie w miarę regularny (a z tym było dużo problemu ostatnio) to Becker może się tutaj napocić.

Basic M. - Dustov F 1 2.75 4/10 bet365

Dustov ostatnio nie źle się rozkrecił, ale nie jest na tyle stabilny, żeby tą formę prezentować na długi czas, także nie wiem jak to się przełoży na mecz z Basiciem, ale kolejny nie zły kurs. Jeśli ktoś ma możliwość bezpieczniejszą, to może grać jednego seta na Basicia. Ogólnie Dustov jak wielu innych tego typu zawodników, gra siłowa, za lini, serwis mocny, stara się szybko kończyć akcję. Tutaj upatruję Basicia szansę, który wydaje mi się, że oprócz dobrego serwisu, nie źle czuje się na hali, potrafi &quot;wejść&quot; w wymianę, rozegrać akcję i podkręcić tempo gry, co może okazać się kluczowe przy podaniu Dustova, który miał już problemy z tak grającym Pospisilem jak go oglądałem, tak więc jest szansa tutaj coś ugrać.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Igor Sijsling wygra @ 1,71 Pinnacle ✅
Pierwsza runda silnie obsadzonego Challengera rozgrywanego w Irving, starcie dwóch zawodników, którzy odpadali podczas Indian Wells w pierwszej rundzie. Igor Sijsling będzie podejmować swojego rówieśnika, Alexa Kuznetsova.
Igor Sijsling ten sezon ma całkiem przyzwoity, bardzo dobry występ w Rotterdamie, gdzie zagrał w półfinale. Następnie przyszły słabsze występy w Marsylii i Dubaju - tam swoją przygodę kończył na pierwszej rundzie. Najlepiej czuję się w hali, jednak gra na hardzie nie sprawia mu większych kłopotów. Swoją grę opiera na serwisie i zagraniu &quot;slice&quot; przez co nazywany jest humorystycznie &quot;Slajsing&quot;. Bardzo dobrze gra pod siatką, gdy jest w formie posyła świetne zagrania z jednoręcznego backhandu.
Świetna szansa dla Igora na przełamanie czarnej serii na kortach twardych. W ostatnich jego występach brakuje spokoju, z Veselym również mógł wygrać i znów głowa zawiodła, na poziomie Challenger tak dużego ciśnienia pewnie odczuwać nie będzie.
Alex Kuznetsov nigdy poza poziom Challengerów się nie wybijał i już się chyba nie wybije. Bardzo przeciętny zawodnik o dobrym serwisie, dobrą grą pod siatką, brakuje jakiegoś poważnego atutu. W tym sezonie jeden przyzwoity wynik w Memphis, gdzie niespodziewanie zameldował się w ćwierćfinale turnieju rangi ATP250. W Irving pokonał Grotha, Butlera i Dzumhura.
Obaj zawodnicy mierzyli się bezpośrednio raz, podczas ubiegłorocznego Wimbledonu, w trzech gładkich setach zwyciężył reprezentant Holandii. Myślę, że ten turniej może być przełomowy dla Igora, ponownie złapie pewność siebie wygranym jednym lub dwoma meczami i powróci do dyspozycji sprzed kilku tygodni - tego mu życzę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Stakhovsky-Delbonis Typ 2 2,25 eFortuna⛔ Totalna Olewka Delbonisa
2 runda challengera poprzedzającego kolejnego Mastersa w Miami, pula dosyć duża jak i punktacja za końcowe zwycięstwo, w poprzednich latach turniej rozgrywany był w hali w Dallas jednak w tym roku został przeniesiony na outdoor,nawierzchnia dosyć wolna jak na beton która premiuje graczy bardziej regularnych a z pewnością takim jest Federico,dotychczasowe wyniki potwierdzają moją tezę, ziemniacy lepiej tutaj się czują, zdecydowałem się pograć na Delbonisa, ponieważ na tej nawierzchni ma więcej atutów niż jego przeciwnik, dobre podanie, super gra z końcowej linii, uderzenie kończące i do tego bardzo dobre poruszanie się po korcie, drabinka dosyć łatwa w drodze po końcowy triumf dla Argentyńczyka a Ukrainiec powinien być przystankiem, wczorajszy mecz z Huta-Galungiem oglądałem i Ukrainiec wyglądał bardzo blado, widać że nie służy mu ta nawierzchnia, pokonał bardzo słabego i nierównego dysponującego kiepskim podaniem Huta-Galunga, pierwszy set zdecydowanie dla Ukraińca lecz jego przeciwnik w zasadzie sam się przełamał,w drugim secie zaczął grać Holender i zasłużenie wygrał jednak decydujący set to znowu ignorancja i oddawanie swoich gemów w zasadzie za darmo, jednym słowem Ukrainiec nie grał za dobrze, kursów nie rozumiem z pewnością wielu użytkowników jest nieświadomych nawierzchni i formy Ukraińca, ja widzę w tym spotkaniu value i z przyjemnością pobieram taki kurs na Delbonisa, który lubi wygrywać kiedy jest dogiem a Ukrainiec wręcz odwrotnie ???? Dodam że h2h na korzyść Federico
 
quaresma7 7

quaresma7

Użytkownik
Stakhovsky-Delbonis Typ 2 2,25 eFortuna
2 runda challengera poprzedzającego kolejnego Mastersa w Miami, pula dosyć duża jak i punktacja za końcowe zwycięstwo, w poprzednich latach turniej rozgrywany był w hali w Dallas jednak w tym roku został przeniesiony na outdoor,nawierzchnia dosyć wolna jak na beton która premiuje graczy bardziej regularnych a z pewnością takim jest Federico,dotychczasowe wyniki potwierdzają moją tezę, ziemniacy lepiej tutaj się czują, zdecydowałem się pograć na Delbonisa, ponieważ na tej nawierzchni ma więcej atutów niż jego przeciwnik, dobre podanie, super gra z końcowej linii, uderzenie kończące i do tego bardzo dobre poruszanie się po korcie, drabinka dosyć łatwa w drodze po końcowy triumf dla Argentyńczyka a Ukrainiec powinien być przystankiem, wczorajszy mecz z Huta-Galungiem oglądałem i Ukrainiec wyglądał bardzo blado, widać że nie służy mu ta nawierzchnia, pokonał bardzo słabego i nierównego dysponującego kiepskim podaniem Huta-Galunga, pierwszy set zdecydowanie dla Ukraińca lecz jego przeciwnik w zasadzie sam się przełamał,w drugim secie zaczął grać Holender i zasłużenie wygrał jednak decydujący set to znowu ignorancja i oddawanie swoich gemów w zasadzie za darmo, jednym słowem Ukrainiec nie grał za dobrze, kursów nie rozumiem z pewnością wielu użytkowników jest nieświadomych nawierzchni i formy Ukraińca, ja widzę w tym spotkaniu value i z przyjemnością pobieram taki kurs na Delbonisa, który lubi wygrywać kiedy jest dogiem a Ukrainiec wręcz odwrotnie ???? Dodam że h2h na korzyść Federico
Nie mowie ze nie wejdzie, ale analiza pod typ. U Delbonisa pokazane same zalety, u Stakho same wady. A i h2h taka korzysc ze 0:1 na cegle w 2011... w tym sezonie Stakho 9-5 twarda, Delbonis 1-3, pewnie malo wazne bo wolniejsza nawierzchnia tu jest? Mimo to, chyba blizej jej do hard niz clay. Nie mowie ze pewniak Staszek, ale kursy wystawione sensownie
edit: 6:3 6:3, nie chce sie czepiac, ale przeczytaj teraz swoja analize i zobacz o czym pisales, czy cos takiego mialo miejsce... najlepiej tlumaczyc olewka ;d
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Gabashvili-R.Harrison 2 @1.5
Wieksze zaufanie mam do Amerykanina. Ryan jak zwykle gral bardzo dobrze na Indian Wells, chociaz i Amerykanin i Rosjanin zagrali w Kalifornii po 2 mecze. Miami pewnie Harrison nie zawojuje, ale tutaj mamy bardzo atrakcyjny challanger na amerykanksiej ziemii i to jest zacheta. Oczywiscie troche ten challanger postawiony na glowie glownei dlatego, ze turnieje w IW czy Miami sa grane mniej wiecej od srodka tygodnia. Nie mam jakis duzych przeslanek, tym bardziej ze challanger w teksanskim Irving wszedl do kalendarza zamiast teksanskiego Dallas, wiec tutaj wieksze roznicy raczej nie ma. Zawodnicy spotkali sie raz w kwalfifikacjahc do turnieju Masters Series w Szanghaju i wtedy minimalnie lepszy okazal sie Harrison wygrywajac 6-3 4-6 7-6. Z czystego przeczucia zatem typuje w strone Amerykanina.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Marsel Ilhan wygra @ 2,23 Pinnacle ✅
Ćwierćfinał nieźle obsadzonego Challengera w Kazaniu, starcie Marsela Ilhana z Norbertem Gombosem. Kieruję się w stronę tego pierwszego, który w swoich dwóch ostatnich meczach mnie przekonał. Dobrze funkcjonuje serwis, forehand jest dużym atutem. Wczoraj pozytywnie mnie zaskoczył w meczu z Grigelisem, który pomimo tego, że postawił trudne warunki nie miał czego szukać w tym meczu. Marsel bardzo mało wyrzucał, grał piłki pod końcową linię. Meczu z Bubką nie warto przypominać bo rywal nie postawił się wcale, mecz do jednej bramki. Gombosa kilka razy już tutaj opisywałem, nie potrafię się do tego zawodnika przekonać. Po świetnym występie w Cherbourgu, w Kazaniu pokonał Violę i Matsukevitcha. Zawodnik posiadający świetny serwis, jednak nie mający smykałki do kończącego uderzenia. Ilhan mnie swoją grą przekonuje do tego stopnia, że dzisiaj próbuje jego zwycięstwa po bardzo przyzwoitym kursie. Obaj zawodnicy nie są fanami gry w hali. Gombos jest w życiowej formie, jednak myślę, że powoli będzie go łapał kryzys bo to nie jest jeszcze dobrze ulepiony tenisista, żeby utrzymywać stałą dyspozycję.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Harrison - Rosol 1 2.75 bet365 8/10
Czyż buki ogłupieli? Ja rozumiem, że Lukas jest graczem groźnym z racji swojego potężnego podania, ale chłopak o ile ma dzień - to idzie, a jeśli trafi się słabszy, dużo potrafi psuć, wyrzucać po autach itd. Tym bardziej, że Harrison potrzebuje bardzo zwycięstwo i przełamania, typ na niego u siebie, jest bardziej logiczny niż granie Rosola, który wydaje się, że pomimo dwóch wygranych z konkretnymi rywalami, a szczególnie nad Brandsem (który i tak w tym sezonie spisuje się słaaabo, nie jest to żaden wyczyn w tym momencie), może być Rosol zagrożeniem, to ja i tak uważam, że Rayan z wszystkimi zagrywkami tego typu jakie Rosol ma za zaoferowania sobie poradzi i po zaciętym meczu górą będzie Amerykanin. Kurs tak jak wspomniałem wysoki, ze względu ma pewne zwycięstwa Czecha. Jednak dzisiaj może być zupełnie inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mozi 552

mozi

Użytkownik
Marsel Ilhan wygra @ 2,23 Pinnacle ✅
Gratuluje, sam grałem odwrotnie :-| Ilhan forma jakiej nie miał od... Nie pamiętam.

Mad mam pytanie, wiesz może coś o Smyczku? Kurs strasznie urósł, teraz co prawda znowu opada, ale 2.50 to spora przesada? Czy czegoś nie wiem?

Z góry dzięki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom