>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 10: Santiago, Zhuhai

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Challenger Cachantun Open
Santiago, Chile
2017.03.06 - 2017.03.11
SGL 32 DBL 16
Outdoor
Clay
Total Financial Commitment
$50,000

2017 Zhuhai Open
Zhuhai, China
2017.03.06 - 2017.03.12
SGL 32 DBL 16
Outdoor
Hard
Total Financial Commitment
$50,000


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
07.03.2017, 07:30, Zhuhai challenger, 1. round, hard
Evgeny Donskoy (RUS) - Marko Tepavac (SRB) @ 4.75 bwin ⛔ (6-7,6-4,7-5)
Donskoy po niewątpliwym sukcesie w Dubaju teraz będzie miał w głowie Indian Wells a nie jakiegoś chellka w Chinach.Liczę,że odpuści ten turniej.Widzę szansę dla Serba,mimo,że jego gra ostatnio wygląda bardzo słabo.Tak na pierwszy rzut oka...
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
07.03.2017, 07:30, Zhuhai challenger, 1. round, hard

Evgeny Donskoy (RUS) - Marko Tepavac (SRB) @ 4.75 bwin

Donskoy po niewątpliwym sukcesie w Dubaju teraz będzie miał w głowie Indian Wells a nie jakiegoś chellka w Chinach.Liczę,że odpuści ten turniej.Widzę szansę dla Serba,mimo,że jego gra ostatnio wygląda bardzo słabo.Tak na pierwszy rzut oka...
Jest jedno małe ale... Donskoy nie jest zgłoszony do IW.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wybrał Azję, wpierw ten czelek później Shenzen, mimo wszystko kurs zawyżony na Tepavaca, Donskoy nie jest tak regularny by wygrywać każdy mecz na lajcie, a Serb jak ma dzień to ładnie serwuje, biega do siatki i strzela FH.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Bourge - Garin ::: 1 ⛔
BetOnline @2,17
Garin jest tutaj faworyzowany tylko ze względu na to, że gra u siebie. Bo bilans pojedynków zdecydowanie przemawia za Francuzem. Matthias jest dwa lata starszy, a tym wieku robi to różnicę. Bourge jest bardziej doświadczony, pokonywał w zeszłym sezonie: Estrellę, Souzę, Baenę, Schwartzmanna, Kickera. We French Open zagrał świetny pojedynek z Murrayem, gdzie prowadził 2-1 w setach. Jest też obecnie w dobrej formie bo wygrał mocno obsadzony challenger w Cherbourg. Miał czas, żeby odpocząć po turniej skończył się 19.02. W tym sezonie niezłe wyniki w hali i na hardzie. Poza tym w zeszłym sezonie całkiem dobrze pograł w Ameryce Południowej bo zaliczył dwa półfinały.
Jak się spojrzy na bilans Garina to zobaczymy na clayu w zeszłym sezonie 42/21 ale 24 zwycięstwa z tego było w futuresach z kelnerami. Z jego największych osiągnięć to wygrał z Almagro i dwa razy z Andreozzim, raz w finale w Limie.
Jak sobie to wszystko podsumuję to myślę, że to Bourge powinien być faworytem i linia rzędu @1,7.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni, singiel: Santiago (Chile), ziemna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Guilherme Clezar - Nicolas Kicker
Typ: 2
Kurs: 1,77
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początku roku w trochę wyższej dyspozycji i lepszej formie według mnie jest argentyński tenisista Kicker i też z tego względu w tym pojedynku stawiam na jego wygraną. W swych pierwszych pojedynkach Kicker pokonał Francuza Janviera 2-0, natomiast Clezar męczył się z Francuzem Lamasinem ale ostatecznie wygrał 2-1 chociaż pokazał w tym meczu bardzo nierówną grę. Jeżeli dzisiaj tak nierówno będzie grać to Nicolas powinien bez problemu wygrać. Obaj panowie do tej pory zagrali ze sobą 1 raz, co miało miejsce w tamtym roku na turnieju w Stanach w Sarasocie na korcie ceglanym i wtedy góra był Brazylijczyk Clezar, który wygrał 2-0. Dzisiaj pora na rewanż i myślę, że udany rewanż dla Nicolasa. Jak pisałem na początku roku jest on w trochę lepszej dyspozycji i formie a Clezar póki co gra bardzo nierówno i myślę, że to tutaj zadecyduje.
⛔ 2-1 (4-6 , 6-4 , 7-5)
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Souza - Jarry ::: 1 ⛔
BetOnline @1,88
Nie rozumiem, dlaczego takie wyrównane kursy w tym starciu. Souza jest dużo lepszym zawodnikiem od młodzika, który jeszcze we futuresach grywa.
Jarry wygrał z kilkoma lepszymi nazwiskami ale do Souzy to mu jeszcze daleko. Ciężko też powiedzieć, żeby Brazylijczyk nie był w formie skoro pokonał ostatnio Zeballosa, wczoraj Ruuda (chłopak nieźle gra), Cecchinato. Przegrana z Bustą nie jest dla niego żadnym wstydem bo Pablo ładnie pogrywał na mączce, z dużą determinacją.
 
G 1

gorniks

Użytkownik
Moim zdaniem Souza to stary sprzedawczyk i bałbym sie grac czegokolwiek w jego stronę . Jarry gra u siebie w mieście , i bedzie motywacja na maksa , u Souzy rożnie z tym może byc . Poza tym ostatnio Jarry nieźle pogrywa,dobry występ w Meksyku, ja idę w stronę chilijczyka
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Moim zdaniem Souza to stary sprzedawczyk i bałbym sie grac czegokolwiek w jego stronę . Jarry gra u siebie w mieście , i bedzie motywacja na maksa , u Souzy rożnie z tym może byc . Poza tym ostatnio Jarry nieźle pogrywa,dobry występ w Meksyku, ja idę w stronę chilijczyka
Ktoś pisał w wątku live, że Gonzalez oddał mecz Jarremu. Możliwe, że masz rację ale w moich typach biorę pod uwagę tylko aspekty sportowe. Taki już mam system i jego się trzymam. Równie dobrze może Jarry sprzedać mecz na korzyść Souzy.
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Ignatik - Vanni 1.82 Uni ✅✅✅

Ignatik bardzo mi się podoba. Oglądałem spotkanie z Sonego.. i po raz kolejny byłem pod wrażeniem. Trzymał fajnie piłkę w korcie, a strzały były oczywiście konkretne jak zawsze. Sonego nie grał źle, a nie miał w ogóle podejścia. Stary Włoch.. chyba większość go kojarzy. Prezentuje solidny poziom, lecz Ignatik nie dość , że jest solidny to jeszcze ma to &quot;coś&quot; w tym momencie, co każe mi grać w jego stronę. Osobiście wystawiłbym kursy 1.4 do 2.5 na korzyść Uladzimira.
Mam nadzieję, że zagra tak jak z Włochem. Dodam, że Luca nie miał tutaj jakiś świetnych rywali (Moriya i Jung bez formy. Ignatik ograł tu bardzo groźnego Masura i Sonego, czyli rywali lepszych w tym momencie niż wspomnieni Azjaci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom