>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 1: Nouméa, Sao Paulo

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Location: Nouméa, New Caledonia, France
Type: $75K+H
Surface: Outdoor Hard
Starting Date: January 3
2010 Champion: Florian Mayer (Germany)
Tournament website: http://www.ligue.fft.fr/nouvelle-caledonie/
Location: Sao Paulo, Brazil
Type: $125K+H
Surface: Outdoor Hard
Starting Date: January 3
2010 Champion: Ricardo Mello (Brazil)
Tournament website:
Zapraszam do pisania analiz jak i do dyskusji. :spokodfhgfh:
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Kwale w Sao Paulo
Henrique Cunha
- Jose Pereira 1 3,50 (bet 365) ✅ 6:0 6:3 ;)
Niezależnie od wyniku meczu, tak dużej pomyłki kursowej nie widziałem od dawna.
Henrique Cunha to jeden z największych talentów brazylijskiego tenisa ostatnich lat. To były nr. 6 juniorskiego rankingu, który ku zaskoczeniu wszystkich porzucił karierę w Tour na rzecz studiów w USA, gdzie oczywiście w lidze NCAA szlifuje formę tenisową.
To leworęczny counter puncher, który może nie posiada mocnej broni ofensywnej, ale jest bardzo ciekawym defensorem (przy okazji, jak na zawodnika z tej kultury gry, zaskakuje bardzo ciekawymi volleyami ).
Wydawać by się mogło, że styl gry predestynuje go tylko do wolnych nawierzchniach, ale równie dobrze czuje się na hardzie. W rozgrywkach juniorskich poza clayem upolował m.in. Ignatika, Donskoya, Rufina, czy Raonica, toczył zacięte 3 setowe mecze z Berankisem, czy Tomicem).
Jose Pereira to kolejny bardzo utalentowany młodzian (nr. juniorskiego rankingu z 2009 r.), ma na swoim koncie wiele juniorskich skalpów, ale to już typowy claycourter. Tu widzę dużą przewagę jego rywala, który w 2010 roku mocno pracował na amerykańskim hardzie, będąc rewelacją poprzedniego sezonu, co zaowocowało przyznanie mu w rankingu nr.2 przed rozpoczęciem kolejnej odsłony rozgrywek NCAA.

Jak dla mnie szanse 55/45 dla Cunhy, dlatego grzechem by było nie spróbować, ale za mała stawkę.

edit.

tak to jest jeśli się wierzy tylko swoim magicznym programom z algorytmami ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Muller - Cipolla @ 1.45 5/10 ✅ 63 16 63
Zwlekałem, zwlekałem by grać Gillesa od początku turnieju bo jest tutaj dla mnie #1 by wygrać ten challenger. Sprawdziłem od razu czy chłop nie wyrażał chęci gry w kwalifikacjach do Sydney lub Auckland ale jednak nie ma go w EL.
Cipolla jest waleczny lecz jego jednoręczny bh lub fh nie jest mocą na szybkie nawierzchnie jak i serwis nie jest nie do odbioru jak w przypadku Mullera w cyklu challengerów.
Jak widać po planach Muller prawdopodobnie będzie chciał zajść tutaj głęboko i odpocząć tydzień i zacząć grać w kwalifikacjach do AO &#39;11 myślę że to będzie dobre wyjście więc nie powinien Luksemburczyk odpuszczać tego spotkania jak i w H2H prowadzi 1-0 mecz odbył się już w tym roku w Izmirze.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ignatik - Arnaboldi @ 1.44 5/10 ✅ 76(5) 67(4) 64
Obaj dobrze pomyśleli by polecieć do Brazylii na turniej na twardych kortach który jest w większości zapełniony latynosami którzy aż tak na hc grać nie potrafią lub nie jest to ich priorytetowa nawierzchnia.
Los chciał jednak by obaj spotkali się już teraz i wyżej cenię jednak grę na szybszych nawierzchniach filigranowego Białorusina.
Arnaboldi najczęściej gra na mączce jak i jego styl jest pod tą nawierzchnię lecz jednak nie ma żadnych tytułów jak i dobrych wyników chłop rzadko robi jakieś niespodzianki nawet u siebie w kraju nie sądzę by tutaj wytrzymał grę z młodym perspektywicznym Władkiem.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Ricardo Mello - Tsung-Hua Yang 1 1,30 ✅ 3:6 6:4 7:6
Po wczorajszym meczu Mello przeciwko Cunha nie mam wątpliwości. Ricardo jest głównym faworytem do 3 z rzędu tytułu W Sao Paulo. Jego regularność, agresja, pewność siebie nie pozwoliły rywalowi ani na chwilę oddechu.
Yang to jeden z tych, którzy w wieku juniorskim odnosili duże sukcesy (były nr.1 rankingu, zwycięzca RG 2008 ), ale poziom rozgrywek seniorskich ich przerasta. Potrafi być agresywny, ale kontekście stylu gry Mello jedno go dyskwalifikuje - gubi się pod naporem agresywnych, systematycznych piłek, często odgrywając pod winnersa, do tego nie gra z kontry, dlatego łatwo go zdominować. Poza tym bardzo efektywny chociaż nie jakiś dominujący pierwszy serwis Brazylijczyka w zestawieniu ze jego bardzo nieregularnym returnem pierwszego podania, powinien dać duży handicap rywalowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Ignatik - Menendes-Maceiras
Typ: 1
Kurs: 1,6
Unibet
Kolejny typ na solidnego Białorusina, który swoją grą udowadnia że zna się na tenisowym rzemiośle. Gracz typowy na korty twarde, na których spisuje się bardzo dobrze.Ciężko jest o przełamanie Ignatika, sam też nie robi tego za często. Spotkania nie raz są długie ale na korzyść Białorusina. Nie jest on już anonimowym graczem i zależy mu na awansie w rankingu ATP. Dość dobrze opracował plan, aby zdobyć punkty na challengerze a nie pchać się na turnieje ATP i odpaść w 1 czy 2 rundzie. Dzisiaj walczy o półfinał i uważam że jest faworytem z mało znanym Hiszpanem. Wiadomo że gracze z Półwyspu Iberyjskiego specjalizują się w grze na clayu, jednak Adrian zdecydowanie częściej gra na hardzie, co pokazują jego statystyki. Jednak poziom Futures i Challenger (na którym osiągał maks 2 rundę ) to stanowczo za mało na Ignatika. Hiszpan dość często brał udział w kwalifikacjach do turniejów ATP i GS, ale nie potrafił (w 2010r) dostać się do turnieju głównego. Dzisiaj, o ile się nie spali (bo od dłuższego czasu będzie grał o ścisłą 4 turnieju) o jego porażce zadecyduje mniejsze doświadczenie w porównaniu z Ignatikiem
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Ricardo Mello v Juan Pablo Brzezicki
Króciutko bo mecz za parę minut. Jest to mecz trzeciej rundy challengera rozgrywanego w brazylijskim Sao Paulo. Brazylijczyk Mello broni tutaj punktów za wygrany finał z poprzedniego roku kiedy to nawet nie stracił seta. Jest on leworęcznym graczem, którego popisowym uderzeniem jest oburęczny backhand. Jak na gracza z Południowej Ameryki to gra ona bardzo często na hardzie, częściej niż na cegle. Na przeciwko niego Argentyńczyk, który specjalizuje się w grze na wolniejszych nawierzchniach. Typuję pewne zwycięstwo Mello.
FT 6:2 6:0 ✅✅✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Ricardo Mello v Federico Del Bonis

O Brazylijczyku pisałem już wczoraj i dalej stawiam na niego, bo jest on moim głównym faworytem do wygrania tego turnieju oraz do obrony tytułu wywalczonego tutaj przed rokiem. Wczoraj zmiótł z kortu doświadczonego Brzezickiego i dzisiaj myślę, że będzie podobnie. Co do Del Bonisa jest to zawodnik specjalizujący się w grze na cegle, na hardzie gra od święta, co innego Mello, którego hard jest ulubioną nawierzchnią i gra na niej czesciej niż na clayu co u zawodników z Ameryki Południowej zdarza się naprawdę rzadko. Typuje pewne zwycięstwo Ricardo Mello.
FT 6:4 5:7 6:4 ✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom