>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

madman 1,6K

madman

Użytkownik
Joao Monteiro - Victor Poncelet 1xBet over 16.5g 1.91 10/10 63 67 64 ✅✅✅ nie pomylilem sie ;)

Buki oczywiście mają taka wiedze jaka maja, operuja sucharami i rankingiem, a nie wiedza, ze Victor Poncelet jest uzdolnionym, ciekawym Belgiem z zaplecza tych mlodziakow ktorzy atakuja i zbieraja wlasnie pierwsze szlify w ITF, a co za tym idzie - zrobia wszystko zeby sie pokazac. Oczywiscie Monteiro jest tutaj faworytem, ale sam kurs na niego jest smieszny, pomijajac ten fakt tutaj wystarczy jeden wyrownany set, na ktorego spokojnie stac mlodego Belga, a kto wie czy nie na sensacje na tym poziomie jest to bardzo mozliwe.

Przy jednym wyrownanym secie zakladam nam wchodzi, wiec ja zakladam: A) 6/4 62 B) 63 67 60

Generalnie Victor nie jest faworytem, ale nie oto tutaj chodzi. Glowny powod jest taki, ze to ciekawy, perspektywiczny gracz, a Joao nawet jesli gra u siebie, to nie jest powiedziane, ze latwo wygra ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Monteiro J. - Matos R. over 20.5g 1.80 10/10 bet365 75 63 ✅✅✅

Monteiro i Mato grali ze sobą dwa razy i zawsze górą był Portugalczyk. Z faktu, że znają sie dobrze i Matos bedzie chcial wziac w koncu rewanz nie wyglada iz Portugalczyk ktory gra u siebie bedzie mial kolejne latwe spotkanie. Z reszta puszcza sety tutaj i to jest kolejny powod na to, ze miewajac przestoje jest bardzo prawdopodobne, ze ujrzymy tutaj TB lub 3 sety - co za tym idzie linia 20g peknie latwo.

Matos pnie sie powoli do gory, stac go na to by powalczyc, Brazylijczyk choc jeden z wielu, jest solidnym rzemieslnikiem i potrafi przebijac, a skupiony na atakach Monteiro wg. swojego planu w ktorym zakladam, ze jest to prowadzenie gry, moze zostac wyprowadzony z rownowagi, co zapewne sie stanie, oczekuje wiec, ze bedzie duzo przelaman, a mecz wyrownany.

Novak Dennis - Sant&#39;Anna Bruno 1 1.50 10/10 63 62 ✅✅
Spotkanie za godzine! - Novak gra u siebie i to jest spory powod na to, zeby na niego zagrac, ale i nie tylko. Froma przede wszystkim, ktora imponuje, widac chlopak chce dograc sezon i popunktowac by pozniej atakowac juz z innej pozycji w Chall. Dobry, ulozny chlopak z ciekawym fh, solidny obronca, taki wlasnie jak SantAnna, aczkolwiek wydaje mi sie, ze na tej motywacji i przy wlasnej publice, bedzie zmuszony wygrac i czuje to w kosciach, ze final dla zawodnika z Austrii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Vukic - Hurkacz 2 1.44 bet365 8/10 64 64 ⛔ jednak Hubert nie wytrzymal duzej ilosci meczow, szczegolnie debel dal we znaki
Hubert czuje sie z kazdym meczem co raz lepiej, wyglada na to, ze jest w stanie osiagnac tytul i ugrac kilka cennych punktow do rankingu. Chlopak nie przebiera, pracowity, gra gdzie moze, caly czas trenuje i wydaje sie, ze wkrotce bedzie to nasz etatowy zawodnik na poziomie Challangerow. Vukicia jest w stanie pokonac, oczywiscie chlopak ma papiery na gre, ale biorac pod uwage to co widzialem i obserwuje jakis czas Huberta, to powinien to ograc Australijczyka.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Martinez Portero P. - Gimeno-Traver D. 2 2.15 mybet 5/10
Tak to ten Gimeno Traver ktory swojego czasu byl w TOP50. Zawodnik opadl w rankingu nisko, kontuzje i roznego typu przygodu spowodowaly, ze dzisiaj musi robic ranking nisko, jak wielu innych graczy ktorzy mieli podobne problemy. Ma mlodego Hiszpana Martineza Portero, ktory ma potencjal spory, jednak Gimeno biorac pod uwage, ze jest solidny na maczce i biorace pod uwage fakt, ze forma raczej rosnie, powiniej go ugrac. Kurs przedni, wiec warto sprobowac.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Kobity
ITF Roja de Turja- final
Wallace vs Masarova 6-3 6-3⛔
Masarova kurs 2.0 6/10
Masarova 2-0 kurs 2.75 3/10
Bet 365
Dla mnie więcej szans daje Masarovej na wygraną. Gładko ograla dobrze ostatnio się spisujace Mendez oraz Spigarelli. Jest 2 lata mlodsza a najwyżej w rankingu była 284 ( rywalka 282 najwyzej) cżyli jest potencjał. Ponadto Wallace bedzie grała juz 8 dzień z rzedu. Zdarzyły się dwie 3-setów ki, 2 tajbreki po drodze.... No nie wiem, ja bym z niej faworytem nie robił w tym spotkaniu....
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
ITF Sharm El Sheikh- final kobit
Pribylova vs Samir kurs 2.0 pocz. godz16✅
Bet365
Pribylova gra bardzo dobrze. 3 mecze wygrala 2-0 a z Vaidya 2-1 jednak to Samir idzie jak burza w pierwszych 3 meczach oddala rywalka 3 gemy. Wczoraj się już troszkę pomeczyla. Przegrała pierwszego seta 2-6 z będąca ostatnio &quot;w gazie&quot; Mihalikova, lecz potem wygrała 7-6 6-4. Samir 2 lata temu zagrala tu w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Tenis kobiet
Santa Margerita di Pula
Gatto-Monticone vs Caregaro 4-6 4-6 ⛔
1.8 bet365
Bardzo zbliżony poziom pan. Jako że to ITF kilka razy gra się w tym miejscu w roku. Caregaro grała tu juz w tym roku 10 razy i tylko raz zagrala w 3 rundzie. Gatto-Monticone 5 razy. Raz wygrała a 2 tyg temu była w półfinale. Ostatnio forma tez przyzwoita. Panie z 5, 6 setki ograwa 2-0 a te bliżej jej poziomu są do walki(porażki z Zaraza oraz Ivakhenko oraz wygrane z Caregaro, Lukas i Morderger)
 
J 19

james18

Użytkownik
ITF Poitiers kobiety
Belinda Bencic vs Monica Niculescu
Typ: Belinda Bencic (7:6, 6:3)
Kurs: 1,5
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mecz zaplanowany jest na jutro jednak ja piszę już dzisiaj, bo myślę że kursy na Belindę będą spadać. 1,5 może też nie jest nie wiadomo jak wysoki, jednak patrząc na ostatnie poczynania obu zawodniczek uważam że i tak jest nieco zawyżony.
Szwajcarka Bencic cały czas wraca do grania po kontuzjach, ostatnio wydaje się że problemy zdrowotne ma już za sobą o czym świadczą niezłe wyniki. Wygrany turniej ITF w Petersburgu, gdzie może obsada nie była nadzwyczajna, jednak w ciągu całego turnieju Bencic straciła tylko jednego seta. Następnie turniej WTA w Linzu, gdzie odpadła w ćwierćfinale po długim i wyrównanym meczu z Buzarnescu. W pierwszej rundzie tego turnieju łatwo odprawiona Allertova (6:1, 6:1).
Monica Niculescu znana przede wszystkim z niekonwencjonalnego slajsowanego forhendu. Nieco więcej pokazuje z bekhendu jednak w przypadku przyzwyczajenia się do slajsowanych piłek forhend nie stanowi praktycznie żadnego zagrożenia. Ostatnie wyniki nie są nadzwyczajne, jedynie co może zwrócić uwagę to wygrana z Kontą, która jednak w końcówce sezonu była w bardzo słabej dyspozycji (porażka z Rumunką była piątą z rzędu dla Konty). Poza tym dwusetowe porażki z Peng i Parmentier, oraz krecz w meczu z Arruabareną. W pierwszej rundzie tego turnieju wygrana w trzech setach z Deichmann, która ostatni mecz grała dwa miesiące temu, w dodatku przegrany.
Jeśli Bencic złapie swój dobry rytm to wyczuwam łatwe spokojne zwycięstwo, problemy mogą być w pierwszych gemach, żeby przyzwyczaić się do stylu gry Niculescu, zwłaszcza że panie jeszcze ze sobą nie grały.
Na fortunie jest tylko możliwość wytypowania zwyciężczyni, jednak warte uwagi według mnie są również typy
Bencic DW 2:0 lub
Bencic win z handicapem -3,5 gema jeśli są dostępne u innych bukamcherów ;)
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Itf Toronta runda pierwsza
godzina 18.00
Andreescu - Carrington 2 kurs 10.5
over 20.5
gema po 1.80

Andreescu sama nie tak dawno wyszła z piaskownicy itfów, taki kurs na nią jest mocno przesadzony, szukałem dla Was jakichś HC w strone Carrington ale nie znalazłem. Na live każde plusowe można łapać, ja tymczasem skłaniam się na czysty win. Bianca gra w tych itfach jakoby za kare. Gra na własnej ziemi i to chyba jedyny argument ostatnio w deblu nawet poległa sromotnie. Jak mówie jak będą jakieś dodatnie hc w stronę Carrington to walić bez opamiętania. Podejrzewam, że linia będzie oscylowałana wysokości +8.5...Niebawem będzie na live i tam lekko nie będzie a i dodatnie gemy też się powinny pojawić.
Jeżeli u kogoś na tą chwile jest możliwość pogrania na pare Kitagawa/Siska po 4.6 to brać, kobiet w SharmElShark niestety na live.
E:walczyły miały sp ale nie wywalczyły
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Toronto
z racji, że jest dzisaj kilka fajnych meczy to wrzucam jeszcze 2, które pogram w dublu
Arn - Jaksic +5.5 1.96
Lorenzo - Schoofs 1.65
Arn już swoje latka ma fajnie pograła a tu kolejny itf i na przeciwko Jaksic, zanotowała co prawda 3 porażki z rzędu ale z jakimi zawodniczkami, patrząc z perspektywy itfów Sadikovic, Tatishvili, Schoofs. Po wygranym turnieju 38 już letnia Greta razej nie wygra tu 6-2 6-2, co do Bibiane to Lorenzo na przeciwnym biegunie a to jednak też nie jej nawierzchnia. Mecze awizowane na po &quot;8&quot;
dubel daje 3.247

ten drugi zakład nawet w singlu można zaatakować mocniej.

Wracając do poprzedniego postu na temat Andreescu, to, że zatraciła kompletnie formę to widać a jaką motywację może mieć zawodniczka grając w itfie, zawodniczka, która nie tak dawno walczyła ze światową czołówką, na moje to powoli chce zakończyć ciężkie granie, formą zbliżyła się do zawodniczek z którymi nie tak dawno sama walczyła o wejścei do czółówki, więc kurs 10.5 na przeciwniczke będącą w fornie jest delikatnym nieporozumieniem. Jak Bianca pogra to co ostatnio w deblu to o wynik jestem spokojny. Jedynie, że gra w Toronto może niepokoić ale po 10.5 are you kidding me?
Hc na Carrington wystawione +6.5 spodziewałem się koło 8 patrząc po kursach, grunt, że 2-0 dla Carrington póki co.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Sanchez - Schnyder 2.05 czaiłem sie na dodatnie hc na Marie widzę, że jednak idzie dobrze to po takim kursie można spokojnie zabrać. Już bez żadnych analiz bo mecz w trakcie.
poniosło mnie jak zwykle na live ⛔
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
ITF Nantes
Ruse Elena Gabriela - Anna Blinkova 2 1.4 sts
Zawodniczki z Rumunii specjalizują się grą na mączce, a tutaj mamy szybką nawierzchnie w hali. W tamtym roku spotkały się właśnie na tej nawierzchni i górą była Blinkova. Rosjanka zdecydowanie woli szybkie nawierzchnie i to na nich notuje najlepsze wyniki. Ta zawodniczka jest też finalistką juniorskiego wielkiego szlema, oraz ma na koncie wygrany turniej rangi Itf w hali. Ruse cały rok gra w itf (oprócz turnieju u siebie), zaś Anna coraz częściej gra w turniejach wta. Większe doświadczenie po stronie Blikovej. Moim zdaniem wygra to spotkanie.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Kostova - Ahn 1.57 ✅
tu przeciwko Kostowej zdecydowanie, nie sugerowałbym się pokonaniem ostatnio cieniąujacej Duval, która przegrywa wygrane mecze, kurs kiepski ale w dublu z Rose Collins, której nie podaje powinno być grubo ponad 2.0. Ahn ostatnio próbowała swoich sił półkę wyżej bo w samym wta, widziałem te mecze pomimo porażek nie ma się czego wstydzić. Jak pisze w dublu z Collins bo granie kobiecych itfów po takim kursie może sie podle skończyć dla potrfela. Mecze od 17.00 Collins z Kratzer po 19.
Falconi - Townsend 3.02 ✅
Irina wraca do formy a talent większy od T1000 ma tego jestem pewny, widziałem ja w kilku meczach ostatnio i fajnie to wyglądalo, ostatnio ma na swoim rozkładzie Chirico czy Brady, podoba mi się ten kurs bo w tym meczu wystawiłbym jakieś 2.20-1.60. Murzynka stara się grać agresywnie ale czy bardziej jak Brady czy bardziej technicznie jak Chirico? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
ITF Norman Kobiety godzina 17.00
Rose Collins - Sofia Kenin 2.86 ✅ 6-1 6-2

Spotkały się ze sobą 4 listopada br. górą była Collins 6-1, 7-6, niesamowicie waleczna dziewczyna, miałem obawy, że wczoraj nie poradzi sobie z będącą ostatnio w niesamowitym gazie Eikeri. Okazało się, że Collins wzięła to w dwóch setach. Jak dla mnie mecz 50/50, a kurs na Rose 2.86. Ciężko tego nie zagrać value bardzo duże. Collins słaby bilans na hardzie zawdzięcza słabemu początkowi sezonu, gdzie praktycznie wszystko przegrywała. Obie zawodniczki bardzo mocne jeśli chodzi o rangę itf. Mecz jak dla mnie bez wyrażnego faworyta, a zawziętość i waleczność tej pierwszej skłania mnie aby zagrać w jej stronę po 2.86!? do tego dochodzi mocna psychika. TB z Kenin wygrała do 10.., często broni wielu breakpointów wychodząc nie rzadko z 15-40 a sama z łatwością przełamuje swoje rywalki. Wyjątkiem był mecz z Ahn gdzie miała bp zaledwie kilka z tego co pamiętam i finał ITF-a przy okazji, o Ahn już kiedyś pisałem. Bardzo dobra zawodniczka, grała już w tym roku w turniejach wta, gdzie pomimo porażek zaprezentowała się solidnie. Kurs zacny więc pobieram.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
ITF mężczyzn Los Angeles
Lakat F. - Uchida K.
Typ: 2 Kurs: 1.60
Przyznam szczerze,że typ opieram na rankingu i dlatego ide w strone Japończyka ale jest też jedna kwestia.
Francuz w zeszłym roku nie rozegrał ani jednego spotkania!.Nie znam powodu ale jak dla mnie również jest to malutki plus dla rywala.Lakat dopiero zaczął gre po rocznej przerwie w dodatku jest to juz jego 3 spotkanie w turnieju więc kto wie może być krucho z wytrzymałością.
Japończyk też może jakiegoś szału nie robił w zeszłym sezonie ale wydaje mi się,że z zawodnikami pokroju rywala powinien sobie poradzić.Cóż mecz o 20:30 więc jeszcze dziś będzie wiadomo czy przeczucie mnie myliło czy też nie.
Wynik: 0:2 ✅
e: 1 set mógł sie skończyć różnie ale 2 to już bez historii
 
W 49

whitejaguar

Użytkownik
ITF mężczyzn Los Angeles
Lakat F. - Uchida K.
Typ: 2 Kurs: 1.60
Przyznam szczerze,że typ opieram na rankingu i dlatego ide w strone Japończyka ale jest też jedna kwestia.
Francuz w zeszłym roku nie rozegrał ani jednego spotkania!.Nie znam powodu ale jak dla mnie również jest to malutki plus dla rywala.Lakat dopiero zaczął gre po rocznej przerwie w dodatku jest to juz jego 3 spotkanie w turnieju więc kto wie może być krucho z wytrzymałością.
Japończyk też może jakiegoś szału nie robił w zeszłym sezonie ale wydaje mi się,że z zawodnikami pokroju rywala powinien sobie poradzić.Cóż mecz o 20:30 więc jeszcze dziś będzie wiadomo czy przeczucie mnie myliło czy też nie.
Wynik:
Ja natomiast polecam przestać korzystać z flashscora, bo do tenisa to on średnio się nadaje albo przynajmniej wspomagać się innymi stronami. Może Cię zdziwię ale Lakat w tamtym roku rozegrał 33 spotkania (http://www.tennisexplorer.com/player/lakat/?annual=2017) a to będzie 6 spotkanie na tym turnieju. Z ciekawszych rzeczy posiada całkiem solidny serwis (jak na ten poziom), w poprzednich spotkaniach zaserwował odpowiednio 6,7,12 asów (nie ma statystyk dotyczących dwóch pierwszych spotkań kwalifikacyjnych, przynajmniej ja takich nie znalazłem), duża rozbieżność pierwszego serwisu na tym turnieju (od 54% do 82%), więc ten aspekt może być kluczowym.
Podsumowując Twoja analiza opiera się na rankingu, w sumie można i tak. Ale trochę to dziwne, że chciało Ci napisać kilka słów na forum, ale już nie chciało sprawdzić co było powodem tej &quot;ponad rocznej przerwy&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Jessika Ponchet - Alexandra Bozovic 3,25 forBet
Dzis dojdzie do ciekawego polfinalu w australijskim turnieju Playford pomiedzy francuska Ponchet a australijka Bozovic.
Faworytka jest francuska tylko zabardzo niewiem czemu chyba tylko tu wyznacznikiem jest aktualna pozycja w rankingu gdzie Ponchet zajmuje 271 miejsce a Bozovic 614.
Roznica miejsc wyrazna ale tylko w rankingu.
Bozovic zaczela ten turniej od kwalfikacjii gdzie je spokojnie przeszla i tazke 2 pierwsze mecze w golwnym wygrywajac po 2:1. Natomiast francuska zaczela od 1 rundy gdzie wpierwszej pokonala 2:0 ze Stojanovic i z F&quot;riedsam gdzie wygrala 2:1 po ciezkim meczu gdzie ogolnie powiina odpasc. Mozna powiedziec ze to Friedsam przegrala sama niz ze /Ponchet wygrala.
Jakos wtym meczu widze inna wygrana wtym meczu niz buki.
Jak dlamnie po takim kursie zagrac na Bozovic to grzech.
 
W 49

whitejaguar

Użytkownik
Jessika Ponchet - Alexandra Bozovic 3,25 forBet

Dzis dojdzie do ciekawego polfinalu w australijskim turnieju Playford pomiedzy francuska Ponchet a australijka Bozovic.
Faworytka jest francuska tylko zabardzo niewiem czemu chyba tylko tu wyznacznikiem jest aktualna pozycja w rankingu gdzie Ponchet zajmuje 271 miejsce a Bozovic 614.
Roznica miejsc wyrazna ale tylko w rankingu.
Bozovic zaczela ten turniej od kwalfikacjii gdzie je spokojnie przeszla i tazke 2 pierwsze mecze w golwnym wygrywajac po 2:1. Natomiast francuska zaczela od 1 rundy gdzie wpierwszej pokonala 2:0 ze Stojanovic i z F&quot;riedsam gdzie wygrala 2:1 po ciezkim meczu gdzie ogolnie powiina odpasc. Mozna powiedziec ze to Friedsam przegrala sama niz ze /Ponchet wygrala.
Jakos wtym meczu widze inna wygrana wtym meczu niz buki.
Jak dlamnie po takim kursie zagrac na Bozovic to grzech.
Po pierwsze tej analizy nie da się czytać - masa w niej błędów, jak masz jakąś dysleksję to przepuść ją przez jakiś edytor, piszesz ją dla kogoś a nie dla siebie. Po drugie napisałeś sporo słów, ale nie podałeś żadnego racjonalnego argumentu przemawiającego za Bozovic, jedyny argument Twój jest taki że na Bozovic jest wyższy kurs, bo podanie wyników z poprzednich rund nie jest żadnym argumentem, oczywiście że może być ale dopiero po napisaniu co mogło spowodować że dana zawodniczka wygrała spotkanie. Natomiast Ty napisałeś całkowite 0 na temat stylu obu zawodniczek, jakie atuty posiadają, ale także jakie są słabości ich tenisa, widziałeś je kiedyś na żywo czy tylko zobaczyłeś że na Bozovic jest wyższy kurs i szybko przejrzałeś wyniki poprzednich spotkań, i tyle?
W dodatku piszesz, że Ponchet już nie powinna grać na tym turnieju a to ciekawe, bo dziwnym trafem to ona prowadziła 5:3 w decydującym secie, potem straciła podanie i sytuacja się wyrównała, by znowu odłamać i utrzymać podanie tym samym wygrywając to spotkanie, ani razu nie broniła meczboli, a nawet jej rywalka ani razu nie serwowała na mecz. Więc w całej analizie nie ma jednego solidnego argumentu przemawiającym za nią, co nie znaczy że typ będzie przegrany.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ITF Fort-de-France (Martinika), Kobiety
Godzina: 14:30
Spotkanie: Akiko Okuda - Alana Smith
Typ: 1
Kurs: 3,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Początek sezonu tenisowego i dziś właśnie wybieram jako typ dnia to spotkanie tenisowe typując na zwycięstwo Okudy. Według mnie kursy mocno przesadzone. Akiko jest na 1187 miejscu w rankingu, natomiast jej rywalka Smith jest na 1127 pozycji w rankingu. Wielka różnica ich nie dzieli i dziwi mnie, że buki za zdecydowaną faworytkę uważają Alanę. Ja meczu spodziewam się dużo bardziej wyrównanego i stawiam na bardziej doświadczoną zawodniczkę. Obie zawodniczki reprezentują barwy Stanów Zjednoczonych. Akiko Okuda jest starsza o 6 lat i dużo bardziej doświadczona na kortach i właśnie dziś próbuję iść w to doświadczenie. Może nic wielkiego nie osiągnęła ale w tym meczu typuję jej zwycięstwo. Tak naprawdę obie zawodniczki są do siebie podobne, obie praworęczne i blisko siebie w rankingu więc nie wiem skąd taka rozbieżność w tych kursach. Dla mnie jest to mecz 50 na 50 i wolę spróbować zagrać na zawodniczkę na którą jest wyższy kurs ;)
⛔ 0-2 (3-6 , 2-6)
EDIT:

Jednak buki miały zdecydowaną rację wystawiając takie kursy ;)
 
Do góry Bottom