>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

vdv 66

vdv

Użytkownik
doxxbet raczej tylko
Ok. W chwili obecnej jednak nie mają wystawionych.
bet365 może jeszcze będzie miał.
Jak będzie jakiś dobry kursik na Sandrę to będzie trzeba kaskę przelać i postawić. Linette jutro nie powinna mieć nic do powiedzenia, nawet jeśli zagra lepiej niż dziś. Zahlavova to jednak wyższy poziom i widać spore różnice między tymi zawodniczkami.
✅
Na Zahlavovą był kurs aż 1,70!
Mecz dramatyczny, Magda miała już 3 piłki meczowe na 6-4 w drugim secie. Ostatecznie seta przegrała w TB. Trzeci set pod dyktando Czeszki.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Karolina Nowak - Francesca Rescaldani ✅
Typ: Karolina Nowak
Kurs: 1,40
Buk: Bet365
Analiza: Turniej ITF-owski w Santiago. Niemka polskiego pochodzenia ostatnio grała w kilku ITF-ach na clayu - z niezłym skutkiem: dwa ćwierćfinały i dwa półfinały. Rescaldani to młoda, szesnastoletnia tenisistka, która dopiero rozpoczyna swoją karierę w zawodowym cyklu. Tutaj w Santiago przeszła kwalifikacje i w pierwszej rundzie turnieju głównego wygrała z mało znaną Peruwianką Vargas Calvo. I to by chyba było tyle dobrego. Myślę, że Nowak nie powinna mieć problemów z młodziutką Rescaldani.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Andrea Koch-Benvenuto - Fernanda Brito ✅
Typ: Andrea Koch-Benvenuto
Kurs: 1,66
Buk: Bet365

Analiza: Turniej ITF-owski w Santiago. Koch-Benvenuto ostatnio gra bardzo dobrze w ITF-ach na clayu: m.in. zwycięstwo w jednym z turniejów w Bogocie (dokładnie Bogota-5). Ogólnie ta zawodniczka w 2010 roku rozegrała większość meczów na mączce. Brito także preferuje clay, zresztą trudno się dziwić, bo jest Chilijką, a jak wiemy w Ameryce Południowej jest mnóstwo turniejów na tej nawierzchni. Fernanda jednak jeszcze nie osiąga jakichś dobrych wyników - ostatnio 1/4 finału w Bogocie (Bogota-4) i druga runda w Concepcion (wcześniej udało jej się dojść do finału w Santa Maria). Wydaje się, że bardziej doświadczona Koch-Benvenuto powinna sobie poradzić z młodą, osiemnastoletnią Brito. Stawiam na Andreę.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Veronica Cepede - Karolina Nowak ✅
Typ: Veronica Cepede
Kurs: 1,50
Buk: Bet365

Analiza: Tym razem stawiam na młodość w tym turnieju. Cepede to osiemnastoletnia Paragwajka, która ostatnio w ITF-ach na clayu gra wybornie - m.in. finały w Londrinie i Asuncion oraz wygrany turniej w Asuncion (Asuncion-2). Widać, że bardzo dobrze czuje się na południowoamerykańskiej mączce. Powinna sobie poradzić z Niemką polskiego pochodzenia. Rankingowo są mniej więcej koło siebie, ale Cepede jest młoda i jak będzie tak dalej tłukła ITF-y, to szybko wskoczy znacznie wyżej. Stawiam na Veronicę.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Veronica Cepede - Andrea Koch-Benvenuto ✅
Typ: Veronica Cepede
Kurs: 2,20
Buk: Betclic
Analiza: Turniej ITF-owski w miejscowości Talca. Te dwie zawodniczki spotkały się w zeszłym tygodniu w finale ITF-u w Santiago. Wygrała Koch-Benvenuto 6:2 6:2. Tutaj jednak myślę, że zwycięży Cepede. To młoda Paragwajka, która tłucze w tych południowoamerykańskich ITF-ach na clayu większość przeciwniczek (inna sprawa, że obsada tych turniejów jest marna, no ale to już nie jej wina). Koch-Benvenuto także osiąga tutaj niezłe wyniki, jednak w poprzedniej rundzie bardzo męczyła się z przeciętną Czeszką Kramperovą. Myślę, że to może się odbić na dzisiejszym meczu. Stawiam na Veronicę.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ksenia Pervak - Sania Mirza ⛔
Typ: Ksenia Pervak; @1,65
Fortuna

Turniej ITF-owski w Dubaju. Impreza dosyć mocno obsadzona jak na ITF. W zasadzie dla niektórych tenisistek to taki relaks w przerwie między sezonami. Jednak myślę, że Pervak podejdzie do tego meczu na pełnej koncentracji. Jest młoda, punkty do rankingu są jej potrzebne, bo na pewno chciałaby na dłużej zagościć w TOP100. Mirza to taki trochę niespełniony talent. Ma 24 lata (czyli taki średni wiek w tenisowej karierze) i pewnie liczyła, że w tym etapie swojej przygody z tenisem będzie miała nieco lepsze osiągnięcia. Ostatnio grała w Igrzyskach Azjatyckich (gdzie wygrała m.in. z niezłą Tanasugarn i przegrała w 1/2 finału z Amanmuradovą). Wcześniej porażka w pierwszej rundzie ITF-u w Taipei z Jovanowski. Jak dla mnie zawodniczką lepszą na tą chwilę jest Pervak. Myślę, że Rosjanka wygra to spotkanie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Anabel Medina Garrigues - Bojana Jovanovski ⛔
Typ: Anabel Medina Garrigues; @1,80
Fortuna

Turniej ITF-owski w Dubaju. Medina Garrigues od początku turnieju bardzo pewnie wygrywa swoje mecze - wszystko w dwóch setach. Doświadczona Hiszpanka trochę ostatnio spadła w rankingu WTA, jednak to wciąż groźna zawodniczka. Jeśli chodzi o Jovanowski, to wszystkie jej spotkanie były trzysetówkami, jednak trzeba przyznać, że miała nieco trudniejsze przeciwniczki niż rywalki Hiszpanki. Serbka w Sylwestra skończy dopiero 19 lat, zatem jest na pewno wielką nadzieją na przyszłość w swoim kraju (jakże przyzwyczajonym ostatnio do sukcesów tenisowych). Jest ona znana szerszemu gronu publiczności przede wszystkim z tegorocznego meczu z Jankovic w Pekinu (transmitowanego przez Eurosport), gdzie pokonała swoją dużo bardziej utytułowaną rodaczkę, choć pamiętamy w jakiej formie była pod koniec sezonu Jelena. Spotkanie Medina Garrigues - Jovanovski zapowiada się na wyrównane, co znajduje swoje odzwierciedlenie w kursach. Ja po prostu stawiam na doświadczenie. Turniej trochę dziwny, bo dla wielu zawodniczek jest to po prostu przerwa między sezonami. Jednak mamy fazę półfinałową, zatem myślę, że już nie będzie grania na lajcie. Doświadczona Medina Garrigues zapewne chce pokazać, że ten jej spadek w rankingu wcale nie oznacza spadku formy. Jovanowski to młoda strzelba, zatem zapewne w przyszłości jeszcze nie raz nas pozytywnie zaskoczy, jednak myślę, ze w tym spotkaniu polegnie. Hiszpanka powinna wygrać ten mecz.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Beatrice Capra - Lenka Wienerova ⛔
Typ: Beatrice Capra; @1,50
Bet365

Turniej ITF-owski w Plantation. Capra to osiemnastoletnia Amerykanka, która z zeszłym roku zaliczyła bardzo duży skok w rankingu. Zaskoczyła pozytywnie w US Open, gdzie dotarła do trzeciej rundy. Wienerova to dla mnie taka gorsza (a nawet dużo gorsza) wersja Cibulkovej. Od kilku lat brak jakichkolwiek postępów. Typuję w tym meczu zwycięstwo Amerykanki. Capra może nawet w tym roku wskoczyć do pierwszej setki rankingu. Powinna sobie poradzić z przeciętną Słowaczką.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Lenka Wienerova - Alexandra Stevenson ✅
Typ: Lenka Wienerova; @1,57
Bet365

Wczoraj typował przeciwko Wienerovej. Dzisiaj typuję jej wygraną. Stevenson to trzydziestoletnia Amerykanka o dobrych warunkach fizycznych. Dziewięć lat temu była nawet w czołowej dwudziestce rankingu (w ogóle przez kilka lat utrzymywała się w TOP100). Ostatnie lata jednak gorsze. Zeszły rok to wiele porażek w pierwszych i drugich rundach ITF-ów. O Wienerowej napisałem krótko w poprzednim poście. Zdania oczywiście nie zmieniam, jednak myślę, że skoro potrafiła wygrać z utalentowaną Caprą, to powinna sobie także poradzić ze Stevenson. Typuję zwycięstwo Słowaczki.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Lenka Wienerova - Shelby Rogers ✅
Typ: Lenka Wienerova; @1,57
Bet365

Jeszcze raz na Wienerovą. Lenka znowu trafia na Amerykankę, ale Rogers wydaje się łatwiejszą przeciwniczką niż dwie poprzednie reprezentantki USA. Rogers to osiemnastolatka, która obecnie znajduje się w czwartej setce rankingu. Jest to na pewno jakiś talent (niech świadczy o tym choćby to, że w zeszłym roku dostała dziką kartę do US Open), jednak wyniki jak na razie średniawe. Wienerova wygrała z Caprą oraz ze Stevenson, zatem powinna sobie także poradzić z Rogers. Typuję zwycięstwo słowackiej tenisistki.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Paula Kania - Vanessa Henke ⛔
Typ: Paula Kania; @1,83
Bet365

Osiemnastolatka z Sosnowca jest obecnie w piątej setce rankingu WTA. W zeszłym roku zaskoczyła przede wszystkim na ITF-ie w Gliwicach, gdzie pokonała m.in. Korzeniak i Jegiółkę, które to na pewno stoją wyżej od Kanii w chierarchii polskiego tenisa. Henke to trzydziestoletnia Niemka, która kiedyś otarła się o TOP100, jednak ostatnie lata to raczej pikowanie w dół. Dla młodej Polki każde punkty, nawet z takiego dziesięciotysięcznika, są ważne. Myślę, że Paula jest w stanie wygrać to spotkanie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Julie Ditty - Laura Siegemund ✅
Typ: Laura Siegemund; @1,50
Bet365

Turniej ITF-owski w miejscowości Lutz w USA rozgrywany na clayu. 22-letnia Niemka od dłuższego czasu utrzymuje się w trzeciej setce rankingu. Siegemund lubi grać na mączce, co potwierdziła w zeszłym roku szeregiem niezłych rezultatów w ITF-ach na tej nawierzchni - jeden finał, dwa półfinały oraz jeden ćwierćfinał - w turniejach w USA, Francji i Hiszpanii (gdzie w imprezach rozgrywanych w tych państwach zawsze można liczyć na niezłą obsadę, ponieważ są to kraje dobrze rozwinięte pod względem tenisowym). Tutaj w Lutz trafia na 32-letnią Ditty. Leworęczna Amerykanka zeszły sezon bez rewelacji. Faworytką w tym meczu jest Niemka i myślę, że potwierdzi to, że lubi grać na clayu. Typuję zwycięstwo Siegemund.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Alexandra Cadantu - Ahsha Rolle ⛔
Typ: Alexandra Cadantu; @1,72
Bet365

Ten sam turniej co w poprzednim moim poście. Cadantu to dwudziestoletnia Rumunka, której ulubioną nawierzchnią jest właśnie clay. W zeszłym tygodniu doszła do finału podobnego ITF-u (również na mączce) w Plantation. W ubiegłym roku wygrała aż 5 turniejów ITF-owskich na clayu. Jeśli chodzi o Rolle, to zeszły sezon raczej słaby. Gdyby ten mecz był na hardzie, to z pewnością faworytką byłaby Amerykanka. Jednak nie od dziś wiadomo, że zawodnicy rumuńscy lubią i potrafią grać na wolniejszych nawierzchniach. Typuję w tym meczu zwycięstwo Cadantu.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Jessica Pegula - Laura Siegemund ✅
Typ: Laura Siegemund; @1,57
Bet365

Finał ITF-u w Lutz. O Siegemund pisałem już wcześniej. Tutaj tylko potwerdza, że lubi i potrafi grać na clayu. Dzisiaj jej przeciwniczką będzie Jessica Pegula - ledwie szesnastoletnia Amerykanka, która w Lutz przebijała się przez kwalifikacje. Udało jej się to, a w turnieju głównym wygrała m.in. ze znaną szerokiemu gronu publiczności Larcher De Brito. Myślę, że finał to duże osiągniecie jak dla tak młodej zawodniczki. W decydującym meczu powinno wyjść jednak doświadczenie Siegemund. Niemka w swojej karierze wygrywa dużo meczy na clayu (oczywiście w ITF-ach) i tutaj powinna sobie poradzić z Pegulą. Typuję zwycięstwo Siegemund.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Chidunelli &amp; Grigelis @ 2.06 5/10 ⛔ 57 26, 63 62
wzmianka o Grigelisie
Talent z Litwy, a oprócz Berankisa, właśnie powolutku, powolutku pukają kolejni czyli właśnie Grigelis jak i Sakinis.
Litwin pasuję na grę właśnie na szybkie nawierzchnie, widać ma cel spokojnie wspinać się w rankingu poprzez turnieje gdzie czuję że ma szansę.
Laurynas jest agresywny, ma dobry fh lubi prowadzić grę.
Co do Mlendei ogólnie nie widziałem ale jednak słyszałem że jest to gracz jak stereotypowy Rumun czyli lubi jednak grę na mączce, nie opiera się na serwisie lecz grę w polu lecz z tą młodą strzelbą z Litwy będzie miał ciężki orzech do zgryzienia.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Carmen Klaschka - Julia Kimmelmann ⛔
Typ: Carmen Klaschka; @1,50
Bet365

Turniej ITF-owski w niemieckim Kaarst rozgrywany na carpecie. Mecz pomiędzy dwiema reprezentantkami gospodarzy. Klaschka to 24-latka, która w 2009 roku była już nawet w drugiej setce rankingu. Później jednak stopniowy spadek (obecnie 364. miejsce). Kimmelmann to ledwie 17-letnia leworęczna tenisistka, która potrafiła już zaskoczyć w ubiegłym roku w malutkim ITF-ie w izraelskim Akko. W tym meczu stawiam po prostu na doświadczenie. Klaschka już kilka razy w swojej karierze uzyskiwała niezłe wyniki na szybkich nawierzchniach. Typuję zwycięstwo starszej z Niemek.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Ashleigh Barty v Shayna McDowell Jest to pojedynek w rundy rozgrywany w australijskiej Mildurze na nawierzchni trawiastej. W meczu tym postanowiłem postawić na 14-letnią! Ashleigh Barty. Jednak niech nie zwiedzie wasz jej wiek, bo jest to wielki talent australijskiego tenisa. A najlepiej o tym świadczy jak wypowiada się o niej kapitan &#39;dejvis capowej&#39; reprezentacji Australii: &#39;&#39;We&#39;ve got a player in Australia at the moment who&#39;s 14 years of age who is probably the best prospect we&#39;ve had in 20 years in the women&#39;s game.&#39;&#39; Dziewczyna tak zrobiła ogromny postęp w swojej grze w zeszłym roku kiedy to miała okazję trenować pod okiem byłego trenera Adrei Agassiego, Darrena Cahilla. Barty pierwszy krajowy tytuł zdobyła w wieku 12 lat, w wieku lat 13 wygrała dwa turnieje rangi ITF do lat 13, w wieku lat 14 była niepokonana w mistrzostwa juniorów ITF rozgrywanych w Czechach. Miesiąc później była niepokonana w juniorskim Fed Cupie, a Australia zajęła tam 5 miejsce. Skalą talentu est ona porównywana trochę do Samanthy Stosur oraz z racji potężnego serwisu jak na swój wiek. Aktualnie jest sklasyfikowana około 750 miejsca w kobiecym rankingu i jest najwyżej sklasyfikowaną 14-latką. Do jej największych sukcesów na pewno należy zwycięstwo nad 184 rakietą świata, siostrą Anastasii Rodionovej, Ariną Rodionovą. Jej rywalką dzisiaj jest klubowa koleżanka, 18-letnia Shanya Mcdowell. Jest to zawodniczka sklasyfikowana na 667 miejscu rankingowych, bez większych sukcesów jak do tej pory. Warto również wspomnieć, że Ashleight Barty pokonała już w tym turnieju w pierwszej rundzie rozstawioną z jedynką, sklasyfikowaną na 214 miejscu rankingowych 28-letnią Kumiko Ijimę bez straty seta. Podsumowując typuję zwycięstwo młodej utalentowanej młodszej z Australijek.
Ashleigh Barty @1.72 8/10 Bet365 Ashleigh Barty 2:0 @2.87 4/10 Bet365
przy wyniku 5:1 krecz rywalki - ZWROT
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Erika Takao v Katie O&#39;Brien

Jest to pierwsza runda turnieju rangi ITF rozgrywanego w australijskim Sydney na nawierzchni twardej. Mecz niebawem więc nie będę się rozpisywał. Katie jest w bardzo wysokiej formie. W poprzednim tygodniu zaliczyła finał w innym turnieju rangi ITF rozgrywanego w Mildurze na nawierzchni trawiastej. Dzisiaj za przeciwniczkę ma Japonkę mierzącą 150cm wzrostu! dodatkowo gra na swojej ulubionej nawierzchni twardej. Katie jest rozstawiona z numerem drugim w tym turnieju. Taki kurs wystawiony przez bukmachera uważam za dobrą okazję do zarobku, bo Brytyjka jako solidna zawodniczka challengerowa, a w przeszłości również nieźle występowała w turniejach rangi WTA (w 2010 roku była na 84 miejscu w światowym rankigu, a obecnie powyżej dwusetki) powinna sobie bez problemu poradzić z mało znaną, uplasowaną około 400tnego miejsca rankingowego Japonką, bo pomiędzy nimi jest różnica klas.

Katie O&#39;Brien @ 1.44 6/10 Bet365 ✅
 
Do góry Bottom