>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Turnieje pokazowe - Exhibition Games

ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Wystartowalo juz troche turniejow pokazowych, wiec mysle ze warto zalozyc ten temat. Na pierwszy ogien idzie mecz pomiedzy Eyssericiem, a Petitem. Zawodnicy spoza czolowki rankingu, zreszta wiekszosc zawodnikach na tego typu turniejach to zawodnicy ktorzy albo graja w takich spotkaniach, traktujacych je jako forme rozgrzewki przed startem powaznego tenisu albo i tutaj chodzi raczej o wiekszosc zawodnikow powyzej dwusetki rankingu. Eysseric jest faworytem w tym starciu, w sumie forma obydwu graczy jest taka jaka jest, ale w tego typu turniejach faworyci nie bez powodu sa rozstawiani wyzej. Ciezko mowic o umiejetnosciach tych zawodnikow, kazdy wie jaki to jest poziom, jednak wydaje mi sie ze Eysseric majac juz dwa mecze za soba, powinien sie lepiej zaprezentowac niz Petit, ktory w swoim pierwszym spotkaniu po powrocie zagral bardzo slabo.

Jonathan Eysseric @1.6 betclic
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Stebe-Altmaier 2@1.98 fortuna
Altmaier w ostatnich trzech pokazowych spotkaniach naprawdę pokazał się z dobrej strony, w poprzednim starciu wygrał jako underdog dość pewnie, nie dając wiekszych szans Martererowi. Ma bardzo dobre warunki fizyczne, na serwisie też daje rade. Jego przeciwnik Stebe w trzech rozegranych spotkaniach pokazowych nie grał aż tak dobrze jak wskazuje na to jego pozycja w rankingu w porównaniu do innych graczy. Były mecze, gdzie męczył się przez trzy sete, a były spotkania w których wygrywał sety dopiero po tiebreakach z rywalami, z którymi nie łudźmy sie powinien wygrywac. Sezon może za niedługo ruszyć, więc przyda się żeby zawodnicy powoli wracali do optymalnych form. Altmaier dawał podstawy w poprzednich spotkaniach, że warto na niego stawiać, mam nadzieję że tym razem nie zawiedzie, bo ma umiejetnosci zeby pokonac Stebe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Brymer fajna dyspozycja w ostatnich kilku dniach, wysokie zwycięstwa i co najwazniejsze rowna dyspozycja, która na pewno się przyda w dzisiejszym spotkaniu. Przeciwko Boyerowi zdarzały mu się słabe spotkania - dwa tygodnie temu przegrał z nim dwukrotnie, ale pamiętajmy że w tamtym okresie grał bardzo słabo i przegrywał mecz za meczem. Teraz Boyer przegrywa regularnie spotkania i jego forma kieruje się ku dole. Myślę, że dyspozycyjność Brymera i jego zwrotność powinna być dzisiaj na lepszym poziomie niż Boyera.Duzoż zależy też od jego serwisu, jednak uważam że powinien sprawić duże problemy swojemu rywalowi i zrewanżować się dwie, ostatnie porażki.

Boyer-Brymer [email protected] fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Trudno wskazac zdecydownego faworyta w starciu Pavlasek-Damm na Macha Lake, poziom wyrównany jak ten turniej. Damm wydaje sie jednak zawodnikiem bardziej perspektywicznym, zaledwie 17 lat, młodzieżowy ćwiercfinał AO w tym roku, zawodnik który z miesiące na miesiąc pokazuje że może w przyszłości zostanie solidnym graczem. Pavlasek w tych dwoch spotkaniach na Macha Lake nie grał jakoś spektakularnie, dwa razy tie breaki z zawodnikami którym powinien wygrać dość pewnie. Damm radził sobie lepiej, moim zdaniem zawodnik zwrotniejszy i przynajmniej na pierwszy set, wolę iść w jego stronę.

Damm 1 set @2 fortuna
 
S 61

SpeedwayFan

Użytkownik
Anastasija Sevastova - Elina Switolina 1 1,86 Iforbet.pl
Ukrainka wyglądała bardzo słabo w Montreux. Tak jakby leżała na kanapie, albo była w bardzo wstępnym stadium przygotowań. Przegrała z notowaną w trzeciej setce Simoną Waltert, ugrała zaledwie cztery gemy z Golubic. Daleko jest od optymalnej formy. O Sevastovej wiemy więcej. Wczoraj wygrała z Goerges. Obok takiego kursu nie przechodzę obojętnie i wchodzę nawet grubiej. 7/10.
 
Ostatnia edycja:
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
  • Najlepsze analizy lipca 2020 (3. miejsce)
  • #6
Trwają mistrzostwa Polski w tenisie ziemnym gdzie oprócz znanych nazwisk jak Hubert Hurkacz występuje paru młodych obiecujących zawodników. Jednym z nich jest Martyn Pawelski- chłopak z rocznika 2004 który nie ma jeszcze nawet skończonych 16stu lat, ekspertem nie jestem ale wydaje mi się że to może być jeden z największych talentów w Polsce i może zrobić niemała karierę. Jak na tak młody wiek wygląda na bardzo odpowiedzialnego a co istotne- ma już pełno doświadczeń. Nie ma co przytaczać mniejszych/większych sukcesów w kategoriach juniorskich ale największym sukcesem było wygranie prestiżowego turnieju Longines w Paryżu o czym można przeczytać TUTAJ. To było w 2017 roku więc 3 lata temu a od tamtej pory Martyn rozwinął się oczywiście nie tylko względem umiejętności ale przede wszystkim wyrósł i ma obecnie kapitalne warunki fizyczne- blisko 190 cm wzrostu. Wydaje mi się że jest bardzo dobrze prowadzony- podczas pandemii ćwiczył we Wrocławiu m.in z Kacprem Żukiem czy Szymonem Walkowem. Tutaj póki co zagrał dwa dobre mecze w eliminacjach a teraz na jego przeszkodzie stanie Michał Dembek. Widziałem Dembka w akcji pare razy i uważam że to jest tenisista 'przeinwestowany'- jakąś pozycję w rankingu ma ale zawdzięcza to głównie kontaktom i bogatym sponsorom- często dostaje tzw 'dzikie karty' do turniejów (a już tak młody nie jest- ma 23 lata). Ale jak dotychczas nie pokazał kompletnie nic- bazuje głównie na mocnym serwisie ale jak nie ma dnia że trafia 1 podaniem to innych atutów nie ma. Wydaje mi się że jeśli Martyn wyjdzie bez kompleksów to nawet mimo bardzo młodego wieku postawi Dembkowi bardzo trudne warunki.

Martyn Pawelski (hc +1,5 seta) @7,50 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +221
Do góry Bottom