>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje forumowe - pytania/propozycje

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Starałem się ratować sytuację jak tylko mogłem. Przecież nie dla siebie organizuję te turnieje tylko dla Was. Na szczęście pozostaje kolejny turniej w następną środę.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Starałem się ratować sytuację jak tylko mogłem. Przecież nie dla siebie organizuję te turnieje tylko dla Was. Na szczęście pozostaje kolejny turniej w następną środę.
Jak coś to moge pomóc w rozsyłaniu haseł, dzisiaj za dużo sobie nie pograliśmy ????
 
K 12

karauak

Użytkownik
Ja bym tylko chcial napisac ze wybor tego pokerroomu na turnieje jest naprawde trafiony !!! Podczas wyplaty wygranej z turnieju nie bylo zadnego problemu o nic nie pytali nic nie chcieli kasa na MB po 5 minutach wielki + dla organizatorow :]
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Ja bym tylko chcial napisac ze wybor tego pokerroomu na turnieje jest naprawde trafiony !!! Podczas wyplaty wygranej z turnieju nie bylo zadnego problemu o nic nie pytali nic nie chcieli kasa na MB po 5 minutach wielki + dla organizatorow :]
we wszystkich b2b tak jest ... i oby było jak najdłużej....
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
załatwiłem lige dla forum na łącznął wartosć 500euro, 7 free rolli 30euro, 3 buy-in z add 75euro, oraz prywatny turniej dla top 10 ligi z pulą co najmniej 40 euro, wiem ze sumki nie są wielkie ale patrzac na to że to sieć b2b to kazdy moze cos tam sobie wypłacic ????

liga startowała by 19 grudnia,

startowała by,i wystartuje tylko że nie dostałem zgody administracji tego forum na zorganizowanie ligi (?) także ogłosic tu zapisów nie moge, to takie troche dające do zastanowienia się cięcie gałęzi na której sie siedzi..

skoro my uzytkownicy nie mozemy zorganizowac niczego dobrego dla forum to może administracja mogla by zrobić coś sama..

nie mam tu zamiaru najeżdzać na nikogo, to tylko taki mój mały feedback.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
załatwiłem lige dla forum na łącznął wartosć 500euro, 7 free rolli 30euro, 3 buy-in z add 75euro, oraz prywatny turniej dla top 10 ligi z pulą co najmniej 40 euro, wiem ze sumki nie są wielkie ale patrzac na to że to sieć b2b to kazdy moze cos tam sobie wypłacic ????

liga startowała by 19 grudnia,

startowała by,i wystartuje tylko że nie dostałem zgody administracji tego forum na zorganizowanie ligi (?) także ogłosic tu zapisów nie moge, to takie troche dające do zastanowienia się cięcie gałęzi na której sie siedzi..

skoro my uzytkownicy nie mozemy zorganizowac niczego dobrego dla forum to może administracja mogla by zrobić coś sama..

nie mam tu zamiaru najeżdzać na nikogo, to tylko taki mój mały feedback.
Problem zalozyc swoje forum na ową lige?? ???? Tu nie wiadomo czy to przejdzie ja przynajmniej nie mam dobrych kontaktów i wspomnien z administracja, chcialem zalatwic no deposit 10$ +lige odmowiono;)
Co do ligi fajna sprawa
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Tyle, że liga powinna być ściśle zamknięta tylko dla w miarę aktywnych userów a nie dla osób z dwoma postami i dopiero co zarejestrowanymi na forum.
Również jestem za, tylko przydała by się osoba która by to wszystko ogarnąć mogła.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
To moj pierwszy post w dziale pokera wiec chcialbym wszystkich serdecznie przywitac
Tak jak napisal nikifor poker na tym forum jest tyko dodatkiem i pewnie tak pozostanie. Listopad - grudzien to byl czas gdy wszystko zalezalo od dzialan rzadu .Teraz juz jest wiadomo,ze nic w pokerze internetowym nie zmienilo sie na gorsze i mozna pomyslec o organizacji czegos wartego poswiecenia czasu.Firmy chetne sponsorowac turnieje dla tak duzego forum tez sie znajda to nie powinno byc problemem .Moze z czasem uda sie tez zrobic lige w ktoryms ze znanych pokerow.
Musimy doprowadzic dzial pokera do ładu, dbac wspolnie by sie tu cos dzialo na poziomie i wtedy kazdy bedzie zadowolony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom