>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turniej Stryke

Status
Zamknięty.
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
dobra. wysyłam liste i z tego co widze to większośc pokrywa się z dzisiejszym dzniem o 20tej. Jeślinie uda sie na dzisiaj to może jutro o 20.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Panowie jestem. Akcja wyskoczyła w nieoczekiwany dla mnie sposób ale nie jest to aż takie ważne. Chciałem i tak dla was zrobić turniej ale widzę, że newsletter dotarł. W mailu mam termin na dzisiaj godz 20:00. Czy to się zgadza? Postaram się zadziałać szybko i bezszelestnie i zaklepać stolik na dzisiaj a póżniej podać jakoś hasło. Na przyszłość zróbmy jednak większe wyprzedzenie tzn. Maile zgloszeniowe muszą wpłynać do 17:00 jeśli stolik ma być zaklepany na następny dzień. Zróbmy też 1-10 dni na czas realizacji tego zamówienia. Czekam teraz na odpowiedź.
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
Panowie jestem. Akcja wyskoczyła w nieoczekiwany dla mnie sposób ale nie jest to aż takie ważne. Chciałem i tak dla was zrobić turniej ale widzę, że newsletter dotarł. W mailu mam termin na dzisiaj godz 20:00. Czy to się zgadza? Postaram się zadziałać szybko i bezszelestnie i zaklepać stolik na dzisiaj a póżniej podać jakoś hasło. Na przyszłość zróbmy jednak większe wyprzedzenie tzn. Maile zgloszeniowe muszą wpłynać do 17:00 jeśli stolik ma być zaklepany na następny dzień. Zróbmy też 1-10 dni na czas realizacji tego zamówienia. Czekam teraz na odpowiedź.
dzięki bardzo za zajżenie ???? co do hasła to poprosił bym na PW lub mail to roześle dalej
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Damy radę. Ok więc jest tak, że przedsięwzięcie będzie dobrze płatne. Ale... zabrakło jednego słowa. Jesteśmy Mikołajami ale nie szaleńcami. Tzn. 5 euro płacimy za każdego NOWEGO użytkownika stryyke, który weźmie udział w turnieju. Ponieważ jednak już się zebraliście a ja chce żeby było pięknie proponuje bez patrzenia ilu jest nowych graczy za listę, którą mam w mailu 150$. Jeśli będzie was więcej pula zostaje ta sama. Następne turnieje będziemy dogadywać jak przyjdzie na to czas. Pasuje takie rozwiązanie? Jeśli tak to za chwilę stolik będzie zarezerwowany.
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
Damy radę. Ok więc jest tak, że przedsięwzięcie będzie dobrze płatne. Ale... zabrakło jednego słowa. Jesteśmy Mikołajami ale nie szaleńcami. Tzn. 5 euro płacimy za każdego NOWEGO użytkownika stryyke, który weźmie udział w turnieju. Ponieważ jednak już się zebraliście a ja chce żeby było pięknie proponuje bez patrzenia ilu jest nowych graczy za listę, którą mam w mailu 150$. Jeśli będzie was więcej pula zostaje ta sama. Następne turnieje będziemy dogadywać jak przyjdzie na to czas. Pasuje takie rozwiązanie? Jeśli tak to za chwilę stolik będzie zarezerwowany.
nie ma to jak support na forum ???? pewnie że pasuje:spokodfhgfh: a co do hasła to tak jak mówiłem na Pm lub mail a ja porozsyła. dzięki wielkie za szybką pomoc
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
No to gitara. Najpoźniej za godzinę podam hasło (do Ciebie rafalec na priv).
Tur odbędzie się więc dzisiaj o godzinie 20:00 a jego pula wynosi 150$. Minimalna liczba graczy ustalona jest na 35 czyli tyle ile mam na liście. W drugą stronę bez ograniczeń. Pomyślcie następnym razem nad terminem, który nie pokrywa się z regularnym freerollem u nas ????
Czy są jeszcze jakieś pytania zanim stolik zostanie zaklepany?
Ps. Ja też się cieszę, żę support jest na forum. Można przynajmniej normalnie pogadać.
 
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
stryyke_expert wyslalem do ciebie na priva wiadomosc z pytaniem !! Odbierz i z gory dzieki za odpowiedz.

Post do wykasowania po przeczytaniu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom