>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turniej finałowy World Grand Prix 2015 - Omaha, 22-26.07.2015

Status
Zamknięty.
B 0

baresko

Użytkownik
Chinki B, a radzą sobie wybornie. brakuje im miejscami doświadczenia, tracą serie, ale jeśli spojrzysz szerzej to łatwo dostrzeżesz ich klasę, co potwierdziły tej nocy deklasując na siatce niby faworytki Rosjanki.
 
P 87

plmati

Użytkownik
Radzą sobie wybornie? Sam grałem wczoraj na Chinki, bo Rosjanki wygrały z beznadziejnymi Włoszkami i Brazylią, która jest na tym turnieju chyba za kare... Brazylia 75% swoich akcji gra środkiem, bo skrzydła w ogóle nie działają. Amerykanki grają świetnie, Brazylia nie bardzo wiedziała co się dzieje na parkiecie i według mnie Chinki zostaną dzisiaj zjedzone... Pokazały zresztą w meczu z Brazylią, że jak ktoś je delikatnie przyciśnie to te młode dziewczyny się gubią... A od Amerykanek prezentów nie będzie.
Ja polecam -14,5 w strone USA ????

✅ Idealnie -15.. Było nerwowo, ale to za sprawą 2 seta gdzie z 10 punktów Amerykanki zrobiły 6.
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Chciałbym tylko nadmienić, że Amerykanki mają już tytuł ;)
Dla mnie każda linia ujemna w kierunku USA jest bezzasadna.
Osobiście pobieram Chiny (+2,5 seta) - 1,70 @ bet365 ⛔ , które mają spore szanse na 2. miejsce w turnieju.
 
P 87

plmati

Użytkownik
Masz racje, miały pewny tytuł już przed meczem z Brazylią z która robiły co chciały... One grają u siebie i ten ostatni mecz przypieczętują pogromem Chinek! Jestem bardzo pewny tego typu.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Włochy - Brazylia⛔(1:3)
Typ: Brazylia-2,5seta
Kurs: 2,50
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Bet365

Data spotkania: 26.07.2015 godz. 22:10

Włochy wyglądają według mnie bardzo słabo. Ciągłe zmiany w składzie, słabo gra Lucia Bosetti, na wyższym poziomie nie ma atakujących. Ogólnie ten zespół nie jest groźny, brak atutów lub chociaż jednej zawodniczki, która mogłaby zrobić przewagę. Brazylia w średnim składzie, ale zawodniczki dużo bardziej doświadczone, większa siła w ataku, lepsza organizacja gry. Ogólnie dużo wyższy poziom. Wystawiłbym kurs 1,90
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie śledziłem jakoś specjalnie tego turnieju, ale naprawdę warto zaznaczyć na jakim poziomie gra USA, bo jest to poziom kosmos jak na babki. Atakująca Lowe chyba z innej planety, dawno nie widziałem tak grającej zawodniczki ???? Przecież ona kończy dosłownie wszystko co ma, dzisiaj z Chinkami to chyba bez kitu skończyła prawie wszystko i to wcale nie z jakichś wybitnych piłek ????

Być może jest to wina słabego poziomu innych drużyn, ale naprawdę na mnie Amerykanki zrobiły mega wrażenie, to jest coś co można nazwać zbliżaniem się do &quot;poziomu męskiego&quot; bo inne reprezentacje światowe kobiet, chyba nawet nie mają czegoś takiego w swoim słowniku.

Jednym słowem system szkoleniowy w USA robi niezwykłą robotę, bo widać to i w żeńskiej i w męskiej siatkówce. Wszystko zmierza to w takim kierunku w jakim poszła koszykówka, bo rzeczywiscie wygląda to u nich tak, że jakieś z pozoru anonimy wbijają do składu i grają na poziomie starych wyjadaczy z zespołów Europejskich, czy też z Brazylii. Przykładem jaki Sander np., o którym dwa lata temu jeszcze nikt nie słyszał, teraz mają kolejnych Russella i Jaeschke, typy kompletne anonimowe, wyrastają nie wiadomo skąd i grają na takim poziomie na jakim tacy Włosi to muszą w swoich ligach tyrać przez kilka sezonów, żeby do takiego poziomu dojść. Teraz u Amerykanek ta Lowe, nie śledzę aż tak bacznie kobiecych rozgrywek, ale typiara dla mnie kompletnie anonimowa, pierwszy raz na oczy widziałem ją w tym sezonie WGP i co ona gra to niebywałe wręcz.

Zdarzenie: Włochy - Brazylia
Typ: Brazylia-2,5seta
Kurs: 2,50
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Bet365

Data spotkania: 26.07.2015 godz. 22:10

Włochy wyglądają według mnie bardzo słabo. Ciągłe zmiany w składzie, słabo gra Lucia Bosetti, na wyższym poziomie nie ma atakujących. Ogólnie ten zespół nie jest groźny, brak atutów lub chociaż jednej zawodniczki, która mogłaby zrobić przewagę. Brazylia w średnim składzie, ale zawodniczki dużo bardziej doświadczone, większa siła w ataku, lepsza organizacja gry. Ogólnie dużo wyższy poziom. Wystawiłbym kurs 1,90
1.90 na 3:0 dla Brazylii? Jak dla mnie to chyba jesteś lekko niepoważny jeśli wystawiłbyś taki kurs. Włoszki rzeczywiście grają kupe, ale co wielkiego gra Brazylia? przecież tam skrzydła nie istnieją praktycznie, cisną środek w każdej akcji, w dodatku szarpią przyjęciem. Ruskie je zdemolowały, Japonia tylko przez pecha nic nie ugrała, Chinki rezerwowe również secika złapały, USA je zdemolowało zupełnie.

Brazylijki są zbyt słabe i zbyt nie równe, żeby wygrywać po 3:0, mają na to szanse rzecz jasna, ale na pewno nie 50%. Kursy są mniej więcej dobrze wystawione, ale widząc to co gra Brazylia to dam za drobne:

Włochy +11.5 (1.80) b365
 
P 87

plmati

Użytkownik
Na noc polecam -12,5 w kierunku Rosjanek. Japonia skandalicznie słaba, a Rosjanki walczą o 2 miejsce i myślę, że na ten ostatni mecz jeszcze się zepną... Japonki jedyny mecz na poziomie zagrały z Włoszkami, ale większa w tym zasługa rywalek... Nie widzę argumentów, żeby nie grac tego handicapu, bo każdy kto ogląda siatkówkę w wydaniu kobiecym wie, że połowa sukcesu to psychika, a Japonki mentalnie są chyba zmiażdżone.
Typ: handi -12,5
Kurs: 1,85
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Na noc polecam -12,5 w kierunku Rosjanek. Japonia skandalicznie słaba, a Rosjanki walczą o 2 miejsce i myślę, że na ten ostatni mecz jeszcze się zepną... Japonki jedyny mecz na poziomie zagrały z Włoszkami, ale większa w tym zasługa rywalek... Nie widzę argumentów, żeby nie grac tego handicapu, bo każdy kto ogląda siatkówkę w wydaniu kobiecym wie, że połowa sukcesu to psychika, a Japonki mentalnie są chyba zmiażdżone.

Typ: handi -12,5
Kurs: 1,85
Przecież Ruskie to jest żenada chłopie. Ok wyszedł im mecz z Brazylią, a Włoszki same się pokonały (miały setowe i w pierwszym i w drugim), ale nic więcej nie pokazały zupełnie.

Rosjanki bez Koshelevej to jest kupa zupełna i nie da się tego oglądać. Słabsza dyspozycja całkowicie pozbawia ten zespół szans na dobrą grę.

Japonki zwyżkują z dyspozycją a Ruskie wręcz odwrotnie bo to co pokazały z Chinkami to lekka żenada. No a Japonki nie tylko dobry mecz z Włoszkami, ale też nieźle pograły z Brazylią, gdzie w dwóch pierwszych setach zabrakło im troszeczkę szczęścia.

Ruskie faworytem, ale akurat takie handi w stronę Japonii to można tutaj grać:

Japonia +13.5 (1.90) b365
 
P 87

plmati

Użytkownik
Przecież Ruskie to jest żenada chłopie. Ok wyszedł im mecz z Brazylią, a Włoszki same się pokonały (miały setowe i w pierwszym i w drugim), ale nic więcej nie pokazały zupełnie.

Rosjanki bez Koshelevej to jest kupa zupełna i nie da się tego oglądać. Słabsza dyspozycja całkowicie pozbawia ten zespół szans na dobrą grę.

Japonki zwyżkują z dyspozycją a Ruskie wręcz odwrotnie bo to co pokazały z Chinkami to lekka żenada. No a Japonki nie tylko dobry mecz z Włoszkami, ale też nieźle pograły z Brazylią, gdzie w dwóch pierwszych setach zabrakło im troszeczkę szczęścia.

Ruskie faworytem, ale akurat takie handi w stronę Japonii to można tutaj grać:

Japonia +13.5 (1.90) b365

Zobaczymy po meczu... Obydwa zespoły są słabe, ale jeżeli Ruskie to żenada to jak nazwac Japonie dla, której serie 5 punktowe w plecy to jest normalka w każdym secie... Zwyżkują z formą? Bo ugrały 2 sety z beznadziejnymi Włoszkami? ????

✅✅✅ Dziękuje, dobranoc
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wszystkie wyniki:

Brazylia - Chiny 3:1 (23:25, 25:20, 25:16, 25:14)
Włochy - Rosja 0:3 (24:26, 26:28, 19:25)
USA - Japonia 3:0 (25:12, 25:15, 25:18)
Brazylia - Rosja 0:3 (19:25, 26:28, 19:25)
Japonia - Chiny 0:3 (20:25, 19:25, 12:25)
USA - Włochy 3:1 (25:17, 25:14, 15:25, 25:18)
Brazylia - Japonia 3:0 (25:21, 25:23, 25:16)
Chiny - Włochy 2:3 (15:25, 25:22, 25:22, 18:25, 12:15)
USA - Rosja 3:1 (26:24, 19:25, 25:16, 25:22)
Chiny - Rosja 3:0 (27:25, 25:20, 25:19)
USA - Brazylia 3:0 (25:16, 25:22, 25:21)
Włochy - Japonia 3:2 (20:25, 25:20, 28:30, 26:24, 24:22)
USA - Chiny 3:0 (25:23, 25:19, 25:18)
Włochy - Brazylia 1:3 (18:25, 27:25, 28:30, 18:25)
Japonia - Rosja 0:3 (11:25, 19:25, 18:25)



Klasyfikacja końcowa:

1. USA
2. Rosja
3. Brazylia
4. Chiny
5. Włochy
6. Japonia



Nagrody indywidualne:

MVP: Karsta Lowe (USA)
Najlepsze przyjmujące: Natália Pereira (Brazylia), Kelsey Robinson (USA)
Najlepsze środkowe: Juciely Cristina Silva Barreto (Brazylia), Christa Harmotto (USA)
Najlepsza atakująca: Natalija Obmoczajewa (Rosja)
Najlepsza rozgrywająca: Molly Kreklow (USA)
Najlepsza libero: Anna Małowa (Rosja)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom