>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Turniej Finałowy! Ważne zmiany! Poniedziałek 21:30! Nagrody! ZOBACZ

Status
Zamknięty.
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Turniej finałowy dla TOP10 odbędzie się w poniedziałek (05.01.2009 godzina 21:30)
Turniej będzie na bilety.
Lista uczestników:
1.BananeQ
2.sajmon20
3.maniakNHL
4.michau
5.bam1910
6.matex
7.Stokal
8.teza
9.puchaczowy
10.tehacjusz
Proszę osoby wymienione powyżej o przesłanie mi na PW swoich danych osobowych, w celu otrzymania nagród rzeczowych.
1,2 - walizka pokerowa (500żetonów, dwie talie)
3-10 - karty do gry.
 
T 5,3K

teza

Użytkownik
turniej nie jest na haslo tylko na specjalne tickety ktory kazdy musi otrzymac aby sie zareejtrowac do turnieju
 
stokal 1

stokal

Użytkownik
Witam .. albo ja jestem slepy albo nie ma tego turnieju na betsson .. czy ten turniej w ogole kiedys sie odbedzie ?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Pokusiłem się o rozmowę z szalonym panem od pokera na live czacie i powiedział, ze takowego turnieju znaleźć nie może... :| I żadnego ticketu do mojego konta nie widzi przypisanego.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Pokusiłem się o rozmowę z szalonym panem od pokera na live czacie i powiedział, ze takowego turnieju znaleźć nie może... :| I żadnego ticketu do mojego konta nie widzi przypisanego.
Jak najbardziej ... turka w lobby nie ma, ticketu na koncie również.
Fajnie, że nam ligę zorganizowali, ale już czas temu przegięli.
teraz tylko potwierdzili, że sobie jaja z ludzi robią.
Cóż ... poczekamy ???? Za tydzień zagramy i tyle xD
Chyba ze znowu free dla całego foruma zrobią ...????
 
maniaknhl 4

maniaknhl

Użytkownik
nie poćcie się tak bo jest mróz i będziecie chorzy potem jak ma być o 21.30 to jest jeszcze dużo czasu wiec wszystko możliwe
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ok panowie wynikło małe nieporozumienie.
Turniej będzie o godzinie 22:00, zakładka PRYWATNE! a nie zaplanowane!
Nazwa turnieju: Poker Polska&#39;s
Kasa będzie dodana jutro! Ręcznie!
Wypłaty jak w Sit &amp; go
1. 150$
2. 90$
3. 60$
Wszyscy dostaniemy ticket na ten turniej, proszę go nie zużywać do innych, ponieważ stracicie szansę na wygraną.

Hasło dostaniecie na PW
Turniej jest w:
Turnieje/prywatne/zaplanowane
 
stokal 1

stokal

Użytkownik
No to jest chyba jakis zart ? pol wieczoru czekalem do 21 na turniej i juz zrezygnowany w koncu odszedlem od kompa. Wchodze pozniej i przy okazji zerknalem na forum w sprawie turnieju ,a tymaczasem okazuje ze tur juz ruszyl .. to juz jest chyba lekka przesada. Co to jest za organizacja ,ze nie potraficie sie dogadac z betssonem .. najpierw tur przelozony , teraz mialbyc o 21.30 to byl o 22 to cos chyba jest nie tak ? Nic tylko zmarnowalem cenny czas .. zegnam
 
sajmon20 0

sajmon20

Użytkownik
1010 v AK shortem bylem wiec musialem allina adamek spradzil i pograne

troche zle w stosunku do innych bylo bo nie kady byl przygotowany by grac o 22 sam zdazylem sie zapisal w ostatniej minucie

kiedy walzek mozna sie spodziewac?
 
maniaknhl 4

maniaknhl

Użytkownik
Ok panowie wynikło małe nieporozumienie.
Turniej będzie o godzinie 22:00, zakładka PRYWATNE! a nie zaplanowane!

Nazwa turnieju: Poker Polska&#39;s
Kasa będzie dodana jutro! Ręcznie!
Wypłaty jak w Sit &amp; go
1. 150$
2. 90$
3. 60$

Wszyscy dostaniemy ticket na ten turniej, proszę go nie zużywać do innych, ponieważ stracicie szansę na wygraną.

Hasło dostaniecie na PW

Turniej jest w:
Turnieje/prywatne/zaplanowane
ludzie a wy tego posta nie widzeliscie byl o 21.19 wiec jak kogos interesowal turniej to mógł zadbac o swoja ... i zajrzeć tu łaski bez a nie tera sie użalacie a co myslicie ze mi by sie chciało przekladac na inny dzien ten tur mialo byc dzis i sie odbyl z malymi opoznieniami a wy tera jak dzieci bez urazy
:zoltakartka:
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Temat zamykam, szkoda gadania.
Bam i matex potrafili mi na PW wysłać wiadomość, że sami zawalili.
Stokal turniej i tak miałbyć o 21:30 to dlaczego odchodzisz od komputera o 21:00, nie rozumiem.
Gratuluje zwycięzcom
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom