>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Turniej FIFA08 z Nagrodami

rybex 3

rybex

Użytkownik
Witam ????
Chciałbym zaprosic wszystkich ktorzy potrafia kopnac piłke w grze FIFA08.:]
Turniej bedzie z wpisowym tylko jest ten problem ze nie kazdy jest w stanie(co mnie wielce dziwi) wyłozyc te 10-20zł a wiec prosze podczas zapisu podac ile mozecie dac wpisowego czyli 10 albo 20zł. Ma to na celu stwierdzenie czy jest szansa na zrobienie turnieju z wpisowym 20zł chco mam spore wątpliwosci co do tego.
Oto regulmin Turnieju ???? moze on byc troszke zmieniony przez wasze sugestie w drugim temacie)

Każdy przed rozpoczęciem turnieju musi wpłacić kase dopiero gdy wszyscy wpłaca rozpoczynamy turniej! Zeby nie bylo tak że ktoś nie wpłaci i zaczyna grać, potem przegra i sie wycofuje!

Nagrody na najbardziej prawdopodbna ilosc ludzi i wpisowe(Pula: 160zł):
Oczywiscie moze sie to zmienic jesli zmieni sie wplata lub liczba ludzi

I miejsce: 70zł
II miejsce 50zł
III miejsce 30zł
IV miejsce 10zł (tak na pocieszenie)

Organizowanie Turnieju moga zajac sie easy, Gangster albo ja.(oczywiscie mozemy robic to wszyscy razam lub np w dwie osoby) Jesli ktos ma chcec zorganizowania to moze sie zgłoscic w poprzednim temacie a wtedy dokonamy selekcji:]

Kazdy zawodnik moze wybrac kazda druzyne jaka jest w FIFIE08 czyli moga to byc Państwa jak i Kluby

Każdy gra dowolnie wybraną przez siebie drużyna. Mogą się one dublować!!!

Do pogrubionego tekstu mam o tyle obawy ze wiekszosc wybierze FC Barcelone co moze niesc za soba nude, a wiec moze okazac sie tak ze dana druzyna bedzie powtarzac sie maxymalnie 3,4 bądź 5 razy. A wiec najlepiej zapisac sie jak najszybciej:-D do czego was namawiam


1. W I fazie grupowej udział weźmie 16 drużyn(jest mozliwosc ze 32 ale to mało prawdopodobne) - 4 grupy po 4 drużyny (każdy rozgrywa 3 mecze)
2. do fazy pucharowej awansują 2 najlepsze zespoły każdej grupy.
3. w fazie pucharowej - gramy mecz i rewanż w razie nierozstrzygnięcia dwumeczu, drugi mecz gramy z dogrywką i karnymi.
4. Zapisy według schematu:

NICK - GG
Druzyna-
moja maxymalna wpłata-

W przypadku gdy wywali nas z gry między:
0 - 30 min - gramy cały mecz od początku uwzględniając wynik meczu przerwanego,
31-90 min - dogrywamy tyle czasu ile pozostało do końca uwzględniając wynik przerwanego meczu.

Co do walkowerów to będą one przyznawane w następujący sposób:

Jeżeli gracze umówią się na mecz o konkretnej godzinie i jeden z nich się nie stawi - walkower jest na rzecz tego który się stawił (co chyba jest oczywiste). Mecz można przełożyć jeżeli obydwaj gracze sie na to zgodzą lub w wypadkach losowych jeżeli zgłosimy przeciwnikowi brak możliwości rozegrania meczu w umówionym terminie na co najmniej 3 godziny przed meczem. Wyłączny dowód kontaktów stanowi archiwum GG.
Jeżeli gracz nie odpowiada na nasze próby umówienia się a jest dostępny (dowód screen) walkower jest przyznawany jeżeli gracz nie odpowie w terminie 1/2 czasu jaki został ustalony na rozegranie meczy od wysłania przez nas pierwszej wiadomości.

To chyba wszystko ???? dodam ze czesc regulaminu jest zapozyczona z wczesniejszego turnieju(Pozdrawiam HouseKloca i zarazem namaiwam go do zapisu ???? )
Jak pisalem wczesniej regulamin moze ulec minimanej zmianie.

A wiec namawiam do zapisow:spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom