>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Turniej Fifa 08 - edition 2nd - TERMINARZ I WYNIKI

sawas 27

sawas

Użytkownik
1/4 finału
Wiślak - malolat 4:1
HouseKloc - Drago
sawas - easy
Szprej - mario1234321 3:4
Pozostałe dwa ćwierćfinały również zostaną rozegrane dzisiaj, więc rozpisuję już 1/2. Dziękuję, za szybkie rozgrywanie meczów :spokodfhgfh:
1/2 finału
Wiślak - mario1234321
HouseKloc/Drago - sawas/easy

 
sawas 27

sawas

Użytkownik
sawas - easy 5:0
1/2 finału
Wiślak - mario1234321
HouseKloc - sawas
CZAS - pierwszy półfinał już zagrany, więc zagram jeszcze tylko z HouseKloc i rozpisuję finał i mecz o trzecie miejsce.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
FINAŁ
Wiślak - sawas
1. mecz
2:4
2. mecz
1:2
dwumecz
3:6
Wielkim Zwycięzcą (????) Wielkiego Finału (????) został ... sawas ????
Klasyfikacja 2nd edition of Turniej FIFA 08:
1. sawas
2. Wiślak
3. mario1234321 &amp; HouseKloc

Pozdro, kolejna edycja już niedługo ;)
 
W 2

wislak

Forum VIP
Dzieki za gre, ja ze swojej strony gratuluje zwycięzcy, a jednoczesnie zaluje, ze wczoraj juz o 23 poszedlem spac, bo o 23 05 moglem grac final i wtedy mogloby byc inaczej... nie ma co zwalac na zly dzien, ale jednak dobra &#39;rozgrzewka&#39; w postaci paru meczów jest ważną sprawą, bo dziś grałem praktycznie na żywca i to mnie zabiło ???? W rewanżu na samym początku spaprałem sprawe, bo po porażce 2-4 na samym poczatku rzucilem Valdesem pilke pod nogi henryego co mnie wkur*** bo wpuscilem glupkowatego gola w tak waznym meczu i juz sie nie podnioslem
Warto dodac, ze w finale na 9 goli, aż 8 strzelił HENRY :p
Pozdro 4all
aaa, mialem napisac, że po przemysleniu dokladnym sprawy koncze z FIFĄ, zdecydowalem to juz wczoraj, bo juz na zadnych ligach nie gram i tak, a grac w fife to nie tylko 3 ligowce w tygodniu, bo żeby cos grac to trzeba trenowac ze 2 mecze dziennie. Nie mam na to czasu ani chęci, więc postanowilem odejsc w CHWALE :p Dogram tylko edycje świąteczną, żeby nie zepsuc zabawy, bo już sie zapisalem :p
POZDRO!
 
Do góry Bottom