>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Turniej Czterech Skoczni 2023/24

Status
Zamknięty.
R 579,4K

rr62dga

Typer Miesiaca
kwalifikacje- Ga Pa
typ: Geiger - P. Prevc
kurs: 1,50
bukmacher: fortuna
analiza:
Karl Geiger po konkursie w Oberstdorfie, w którym zajął dopiero siódme miejsce może czuć spory niedosyt bowiem w drugim skoku miał jedne z trudniejszych warunków i zajął dopiero 20 miejsce w tej serii. Rewelacyjny skok w serii finałowej oddał natomiast Peter Prevc, co dało mu drugi wynik i awans z dwudziestej na dziewiątą pozycję w klasyfikacji końcowej. Geiger dwukrotnie w tym sezonie wygrywał zawody Pucharu Świata w Klingenthal i zajmuje w klasyfikacji generalnej czwarte miejsce. Peter Prevc bez znaczących sukcesów w tym roku jest na miejscu trzynastym z ponad dwukrotnie mniejszym dorobkiem punktowym. W kwalifikacjach w Oberstdorfie Geiger był drugi natomiast Prevc trzeci. W Garmisch podrażniony Niemiec, który przegrywa jeszcze z Raimundem powinien pójść na całość a trudno przypuszczać aby Słoweniec osiągnął akurat na turniej Czterech Skoczni taką regularność.
 
Ostatnia edycja:
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Kraft - Kobayashi 1,68
Betclic

Ponawiam typ na Ryoyu tym razem
w kwalifikacjach. Japończyk na skoczni w Ga-Pa skacze o wiele lepiej niż Austriak, który zawsze męczył się skacząc na tym obiekcie.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Kto wygra kwalifikacje do Ga-Pa @ Stefan Kraft @ 5,75 @ etoto

Grałem 10 lat pod rząd w Ga-Pa przeciwko Austriakom i Kraftowi i na tym zarabiałem. Austriacy nie są jednak głupi i widząc problemy ze skocznią w ważnym turnieju są tu częściej na zgrupowaniu niż na swoich skoczniach i efekty było widać rok temu, gdzie Austriacy wypadli lepiej w Ga-Pa niż na swojej części turnieju. Nie tyczyło się to Krafta ale on wtedy nie był ogólnie w dobrej dyspozycji. Tym razem jednak jest w najlepszej dyspozycji w historii swoich startów na TCS. To jest skoczek, który przeważnie ma słabsze początki i rozkręca się w połowie sezonu i mocno finiszuje. Jak się nie mylę przed TCS nigdy nie był liderem PS a juz na pewno nie z tak miażdzącą przwaga. Są przesłanki z ekipy AUT że Kraft nie ma problemów z tą skocznią i na zgrupowaniach skaczę tu bardzo dobrze. Po przeciętnym Oberstdorfie odgrażał się że w Ga-Pa to odrobi więc musi być bardzo pewny swego mimo że opinia o nim i o tej skoczni jest jaka jest. Każda seria się kiedyś kończy i sądzę, że tak może być tym razem. W prawdzie na konkurs tak odważnie bym jednak Krafta nie grał jak dojdzie presja, ale w kwalach może faktycznie chcieć wszystkim udowodnić jak i sobie samemu, że potrafi na tej skoczni skakać jak na każdej innej. A na każdej innej wygrywa w tym sezonie większość serii. W Oberstdorfie faktycznie tak dobrze nie poszło, ale mimo błędów i gorszych warunków nadal jest na podium i straty nie ma bardzo dużej. Jak trafi normalne warunki i normalny skok powinien znowu być trudny do pokonania. Tym bardziej, że najgroźniejsi rywale Kobayashi i Wellinger historycznie w Ga-Pa wypadali raczej gorzej niż w Oberstdorfie. Żal nie skorzystać z kursy 5,75, gdzie przeważnie kursy w tym sezonie na win Krafta są w okolicy max 2,50. A w sumie nic się nie zmieniło, a tylko się potwierdziło że Kraft nadal jest w super formie, skoro w trudnym konkursie, w trudnych warunkach i z błędami w obu seriach jest w ścisłej czołówce. Dla mnie to typ dnia na jutro jeśli możemy go zagrać po takim kursie. Jak ktoś chce bezpieczniej to top3 po kursie 2,00 jest również super opcją.
 
Pablito91 476K

Pablito91

Użytkownik
Wellinger wygra konkurs @2.25 fortuna 3 miejsce

Czekałem jakie wystawią kursy i biorę to, bo wątpię, że do jutra Kurs się utrzyma. Wellinger genialna forma. Wygrany pierwszy konkurs na luzie. Tutaj 2 treningi pewnie wygrane. Dzisiaj w kwalifikacjach odpalił petardę i poleciał najdalej, ale brzydko wylądował i dostał noty tylko po 17.5 pkt Co zaważyło na tym, że przegrał te Kwalifikacje. Myślę, że skoro skacze u siebie to będzie chciał zbudować przewagę punktową nad konkurentami, gdzie Kraft u siebie na pewno będzie mocny.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Kos TOP 10 @1.7 Fortuna
Ponownie próbuję typu z Lovro Kosem, który w treningach łapał się do TOP 10 (6 i 8 miejsce). To na tej skoczni Kos zajął jedyne miejsce na podium w swojej karierze. Jego obecna forma pozwala myśleć o kolejnym konkursie z miejscem w czołowej dziesiątce. W Oberstdorfie mimo jednej nieudanej próby potrafił poprawić się o sporą ilość miejsc, czym tylko udowodnił, że forma jest i w dalszej części sezonu jest w stanie być mocnym punktem słoweńskiej reprezentacji. Jeżeli tutaj skoczy na podobnym poziomie co w treningach myślę, że nie powinno być problemu z zajęciem miejsca w TOP 10.
 
Ostatnia edycja:
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS #2

Lindvik, TOP10 -> @2.70, Unibet

Na szybko jedna propozycja ode mnie na noworoczny konkurs. Forma Norwega idzie w górę. W Ruce balansował na granicy 3. i 4. dziesiątki, w Lillehammer oraz w Klingenthal oddawał skoki na przełomie 1. i 2. dziesiątki. Od Engelbergu skacze na poziomie TOP10, zaliczając w ostatnich trzech konkursach miejsca: 2, 8, 5. Wczoraj co prawda Lindvik na treningach zajął 18. oraz 36. miejsce, jednak w serii kwalifikacyjnej oddał już skok, który moim zdaniem odzwierciedla jego aktualną dyspozycję - 133.5 m i 8. lokata.

W Engelbergu w seriach treningowych i kwalifikacyjnych Lindvik uzyskiwał miejsca: 19, 14, 19, a w konkursach głównych plasował się na wspomnianych wyżej miejscach: 2, 8. Podobna sytuacja miała miejsce w ubiegły czwartek, kiedy Norweg w niepunktowanych seriach zajmował następujące lokaty: 7, 15, 10, a w premierowym konkursie TCS uplasował się na bardzo dobrej 5. lokacie.

U innych bukmacherów kurs oscyluje w granicach @1.90, więc myślę, że warto spróbować.

Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! =)


Prognoza pogody: 01.01.2024 r.
TCS w Ga-Pa: Już o 14:00 noworoczny konkurs! (lista startowa)
TCS w Ga-Pa: Lanisek najlepszy w kwalifikacjach, czterech Polaków w konkursie
TCS w Ga-Pa: Wellinger dominuje na treningu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1793
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Skoki Ga-Pa
Typ: Peter Prevc 8. lub lepszy
@1.80 Fortuna

Eweidentnie Prevcowi leży skocznia w Garmisch-Partenkirchem. Zarówno na treningach jak i kwalifikacjach plasował się w ścisłej czołówce i jestem niemal przekonany, że dziś będzie cieszył się z wywalczonego miejsca w czołowej ósemce. Oczywiście sporo będzie zależało od warunków, ale jeśli nie pojawi się jakiś nieoczekiwany podmuch z tyłu skoczni, to o jego skok będę spokojny. Peter w tym sezonie łapie nienaganną formę. Regularnie plasuje się w czołowej dwudziestce wszystkich dotychczasowych konkursów. W Ruce był szósty, w Oberstdorfie dziewiąty. Przy odrobinie szczęścia będzie miał szansę poprawić swój najlepszy wynik z obecnego sezonu.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kraft 1-6 @1,5 6 miejsce
superbet


Nie specjalnie leżała skocznia w Ga-Pa Kraftowi. Jednak patrząc na wyniki w ostatnich dniach jest lepiej. Do tego nie może sobie pozwolić na kolejna stratę jeżeli chodzi o klasyfikacje generalną TCS. Poza Wellingerem, który skacze dość powtarzalnie reszta w czołówce się rotuje. Czy to Kobayashi, czy Prevc, Zajc powinni walczyć o czołowe pozycje. Sądzę, że Stefan dziś przełamie serie słabszych startów na tej skoczni i zamelduje się w top 6 konkursu.

Stoch - Granerud 1 seria Typ: Stoch 2,2 Kamil lepszy o 0,8 pkt
superbet


Widać lepsze skoki w wykonaniu Kamila. Nie są to występy na miarę walki o top 10 ale już jest lepiej niż na początku sezonu gdzie miał problem z awansem do konkursu. Norweg tez bardzo daleko od swojej optymalnej dyspozycji. Skacze nie równo i ciężko przewidzieć jakiego Graneruda zobaczymy. Dyspozycja obu podobna dlatego próbuje patriotycznie w Stocha. Zadecyduje dyspozycja dnia w tym skoku.
A gdyby się nie udało wygrać w tej parze to sądzę, że na tyle będzie to dobry skok, że Kamil wejdzie jako LL.
Stoch w top 30 TAK @1,75
fortuna

Żyła top 30 NIE @1,45 Piotrek wszedł jako 5 LL do drugiej serii.
fortuna


Patrząc na to jak skacze Piotrek to musiałby zdarzyć się cud, by wygrał walkę w parze z Laniskiem. A wejść jako LL do drugiej serii tez będzie bardzo ciężko. Juz do konkursu dostał się jako ostatni i to dzięki dyskwalifikacji Domena.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1334
versa 397,5K

versa

Typer
Najlepszy Polak - Kubacki
Fortuna @4.50

Nasi w tym sezonie z bardzo różnymi rezultatami, co wpływa na bezpośrednie kursy na najlepszego zawodnika w zasadzie co konkurs...co konkurs zmienia nam się faworyt w tym zestrawieniu i my spróbujemy to wykorzystać stawiając na Kubackiego, który będąc po chorobie nie do końca najlepiej zaprezentował się w Oberstdorfie ledwo co kwalifikując się do serii finałowej, myślę że w tym konkursie powinien skoczyć o wiele lepiej i wbrew tego co mówią kursy okazać się lepszym od np Stocha, czy Żyły.
 
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Kraft 1-6 @1.5

Kraft mimo wszystko broni jeszcze nie zlozyl, chcoiaz Wellinger wydaje sie byc obecnie lepszy. Austriak jest bardzo regularny. Mysle, ze szostce to on spokojnei powinien byc, wiec podchwyce ten typ powyzej. Mysle, ze jest w stanie w konkursie Austriak pokazac sie jeszcze lepiej niz na treninagach. Kraft obok Wellingera i Kobayashiego wciaz wydaje sie najmocniejszy, dobrze wyglada Fettner i Prevc i Hayboeck. Zapas jest, abstrahujac od jakis wietrznych przygod, to w teriimiejsce w pierszej szostce powinno byci bez problemu.
Pozniej konkursy przeniosa sie do Austrii. Dobre wystepy sa wazne, by zakonczyc turniej na podium i zostac w rotacji o zwyciestwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +496
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Najlepszy Polak - Kubacki
Fortuna @4.50

Nasi w tym sezonie z bardzo różnymi rezultatami, co wpływa na bezpośrednie kursy na najlepszego zawodnika w zasadzie co konkurs...co konkurs zmienia nam się faworyt w tym zestrawieniu i my spróbujemy to wykorzystać stawiając na Kubackiego, który będąc po chorobie nie do końca najlepiej zaprezentował się w Oberstdorfie ledwo co kwalifikując się do serii finałowej, myślę że w tym konkursie powinien skoczyć o wiele lepiej i wbrew tego co mówią kursy okazać się lepszym od np Stocha, czy Żyły.
A Zniszczoł >? jaki był kurs ? bo on ładnie wyczuwa w treningach tą skocznie , w parze skacze z Kytosaho , jeśli przeniesie skoki treningowe do konkursu to nie powinien mieć problemu z awansem
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
A Zniszczoł >? jaki był kurs ? bo on ładnie wyczuwa w treningach tą skocznie , w parze skacze z Kytosaho , jeśli przeniesie skoki treningowe do konkursu to nie powinien mieć problemu z awansem
Na Zniszczoła było coś ok. 2,5 na najlepszego Polaka. Później według buków był Stoch. Wszystko pewnie dlatego że Zniszczoł ma teoretycznie najłatwiejszego rywala w 1 serii, przez co może być tak że tylko on awansuje do drugiej serii.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Kubacki - Forfang
Kubacki
Betters @4.60
Mimo, że we wszystkich seriach treningowych i kwalifikacjach na tej skoczni jak narazie lepszy okazuje się być Norweg ja mam przeczucie, że w bezpośredniej walce już podczas konkursu w systemie KO lepszy okaże się nasz rodak Kubacki, kurs bardzo zachęcający, a obaj panowie nie imponują na skoczni w chwili obecnej. Dawid wraca po chorobie, a ponadto po pierwszym konkursie turnieju TCS gdzie mimo awansu do serii finałowej niezbyt dobrze sobie poradził, sądzę że na tej skoczni może być inaczej i pokaże, że nadal trzeba na niego uważać.
 
Ostatnia edycja:
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
gapa.jpg
Szkoda tego Bresadoli bo dużo nie przegrał :(

Ja dzisiaj sobie poszaleje :) chciałem tu wstawić Zniszczoła w parze z Hoffmanem ale Ci nasi skoczkowie mnie zawodzą w tym sezonie , ale liczę na dobre skoki Zniszczoła
a to co na kuponie to dwie topowe pary , Wellinger z pewnością ma w bani już wygrany TCS ;p Fettner dobre skoki treningowe czy pokaże coś konkretnego w turnieju ? możliwe ale jest to kupon na pierwszą serię a tu liczę na lot Wellingera w granicę rozmiaru skoczni
Kraft z Prevcem w ostatnich zawodach Prevc w drugim skoku odpalił petardę i był jedną z dwóch par które mi nie weszły , może dziś powtórzy słabszy skok w pierwszej serii , a nawet jeśli poleci to Kraft jest zawodnikiem który raczej powalczy tu o podium a do tego będzie musiał również lądować gdzieś na końcu skoczni , problem może być obniżanie belki , gdzie Prevc ma szanse skakać z jednej belki wyżej ale optymistycznie nastawiam się na lepszy skok Krafta
Nikaido udowodnił ostatnio że warto na niego stawiać , złapał fajną formę i nie będę zdziwiony widząc go co raz bliżej top10 w kolejnych zawodach , bo ta jego forma wygląda na rosnącą
no i Bresadola , już w poprzednich zawodach szukałem jakiejś pary właśnie z nim , ogólnie Włosi pokazują co raz ciekawsze skoki więc postanowiłem dać mu szansę
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +550
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Pokaż załącznik 36422
Szkoda tego Bresadoli bo dużo nie przegrał :(

Ja dzisiaj sobie poszaleje :) chciałem tu wstawić Zniszczoła w parze z Hoffmanem ale Ci nasi skoczkowie mnie zawodzą w tym sezonie , ale liczę na dobre skoki Zniszczoła
a to co na kuponie to dwie topowe pary , Wellinger z pewnością ma w bani już wygrany TCS ;p Fettner dobre skoki treningowe czy pokaże coś konkretnego w turnieju ? możliwe ale jest to kupon na pierwszą serię a tu liczę na lot Wellingera w granicę rozmiaru skoczni
Kraft z Prevcem w ostatnich zawodach Prevc w drugim skoku odpalił petardę i był jedną z dwóch par które mi nie weszły , może dziś powtórzy słabszy skok w pierwszej serii , a nawet jeśli poleci to Kraft jest zawodnikiem który raczej powalczy tu o podium a do tego będzie musiał również lądować gdzieś na końcu skoczni , problem może być obniżanie belki , gdzie Prevc ma szanse skakać z jednej belki wyżej ale optymistycznie nastawiam się na lepszy skok Krafta
Nikaido udowodnił ostatnio że warto na niego stawiać , złapał fajną formę i nie będę zdziwiony widząc go co raz bliżej top10 w kolejnych zawodach , bo ta jego forma wygląda na rosnącą
no i Bresadola , już w poprzednich zawodach szukałem jakiejś pary właśnie z nim , ogólnie Włosi pokazują co raz ciekawsze skoki więc postanowiłem dać mu szansę
to miałeś zakłady kto lepszy w 1 serii czy całym konkursie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Wellinger - Kraft 2,25
Betclic


Typ na kwalifikacje.
Skocznia w Innsbrucku jest specyficzna, powinna promować Austriaka, który doskonale sie na niej czuje. Oglądając zawody w Ga-Pa miałem wrażenie, że presja zaczęła zaglądać Wellingerowi w oczy. Po doskonałych w jego wykonaniu treningach, w zawodach nie poszło mu już tak dobrze. Trzecie miejsce należy rozpatrywać w kategorii lekkiego rozczarowania, biorąc pod uwagę, że miał wywalczyć w Niemczech zaliczkę nad Ryoyu i Stefanem przed konkursami w Austrii. Po takim kursie żal nie zagrać w kierunku Krafta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +712
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Kraft wygra kwalifikacje 6,00 @ Betters
Zmieniamy skocznie z Ga-Pa na Innsbruck i jest to spory przeskok. Ga-Pa to duży obiekt, o specyficznym rozbiegu, gdzie wczoraj mnóstwo zawodników miało problemy z prędkościami na progu. Dodatkowo na tej skoczni zawodnicy niscy mają problemy z odpowiednią pozycją najazdową (kiedyś tłumaczył to Martin Schmitt), przez co taki Kraft tam wiecznie ma problemy i jest dziś niewartościowany. Tymczasem dziś Kraft skacze u siebie na skoczni, którą lubi i która właśnie premiuje niskich i szybkich na progu zawodników. Kraft ostatnio trochę przygasł, ale to wciąż lider Pucharu Świata w formie na wygrywanie i myślę, że dziś to udowodni. Moim zdaniem nie stracił formy z początku sezonu. Rywale Kobayashi i Wellinger w Niemieckiej części byli po prostu lepsi, ale w Austriackiej to może się zmienić i spokojnie Kraft może wrócić na ścieżkę zwycięstw. Kurs 6,00 jak i podium po kursie 2,17 jak dla mnie mocno przesadzone.


Innym ciekawym betem na dziś jest gra w kierunku Norwegów i Słoweńców, a przeciwko Niemcom i Polakom (za wyjątkiem Stocha). Już argumentuje dlaczego.
Skocznia ta profilem jest bliźniaczo podobna do Oslo Holmelkollen, która jest najważniejszą skocznią dla Norwegów i mają ją swietnie rozpracowaną. I w związku z tym Norwegowie regularnie co sezon wypadają na tej skoczni najlepiej z całego cyklu TCS. Lindvik potrafił tu wygrywać mimo świetnych konkruentów w formie (Kobayashi, Kubacki, Geiger). Tande będąc w formie na 2-3 dziesiątke potrafił tu stawać na podium. A i po wczorajszych słabszych wynikach Graneruda i Forfanga mamy tych skoczków mocno niedowartościowanych w ofertach bukmacherów.
Kilku Słoweńców jak Zajc czy Pero Prevc również tą skocznie bardzo lubi. Dodatkowo forma tej dwójki wydaje się być lepsza niż miejsca zajmowane w konkursach. Teraz są kwale więc znowu chłopaki mogą skoczyć lepiej jak w zawodach, a kursy na nich są też niezłe.
Skoczni nie lubią Niemcy, szczególnie Geiger wiec dużo typów przeciwko niemu. Paschke też powoli gaśnie co było widąć w Oberstdorfie oraz w kwalach Ga-Pa. Wczoraj było lepiej ale mam wrażenie, że trafił warunki.
Nieźle wypadli wczoraj Polacy przez co kursy przeciwko wydają się dobre. Wczorajszy dobry występ wydaje się dobrym wstępem do poprawy formy, ale moim zdaniem to dobry dzień i niektórym ta skocznia spasowała (Zniszczoł, Żyła). Skoczni w Innsbrucku zarówno Zniszczoł jak i Żyła nie lubią. Problemy też tu miał rok po roku Kubacki. Przełamał się dopiero jak był w perfekcyjnej formie. ALe teraz nie jest. Skocznie za to lubi Kamil Stoch i w jego kierunków jak najbardziej szukam typów.

Z powyższej analizy rozgrywam następujące kupony:
#1
Kraft wygra @ 6,75 @ 50j @ STS

#2
Forfang 1-3 @ 17 @ 10j @ STS

#3
Granerud 1-3 @ 31 @ 10j @ Betters

#4
Lindvik 1-3 @ 8 @ 20j @ Superbet

#5
Geiger - Forfang 2
Kobayashi - Kraft 2
AKO 4,83 @ 40j @ Superbet

#6
Geiger - Granerud 2
Forfang - Nikaido 1
AKO 4,9 @ 50j @ Superbet

#7
Zniszczol - Sundal 2
Aalto - Koudelka 1
AKO 3,89 @ 30j @ Fortuna

#8
Kubacki - Tande 2
Forfang - Bresadola 1
AKO 3,17 @ 40j @ STS

#9
Najlepszy z trójki Stoch-Żyłą-Zniszczoł @ Stoch @ 3,25 @ 50j

#10
Najlepszy z trójki Leyhe - Aigner - Forfang @ Forfang @ 2,75 @ 20j

#11
Geiger - Lindvik 2
Zajc - Paschke 1
AKO 3,42 @ 50j @ TOtalbet

#12
D.Prevc - Sundal 2
Deschwanden - Tande 2
AKO 4,41 @ 60j @ Fuksiarz

#13
D.Prevc - Tande 2
Stoch - Deschwanden 1
AKO 3,51 @ 50j @ Fuksiarz

#14
Forfang - Żyłą 1
Granerud - Kubacki 1
2,88 @ 60j @ Fuksiarz

#15
Lindvik 1-6 @ 3,10 @ 50j @ ebetx

#16
Zajc 1-10 @ 2,26 @ 50 @ ebetx

#17
Lindvik 1-10
Hayboeck 1-10
AKO 2,83 @ 50j @ ebetxx

#18
P.Prevc 1-10
Kraft 1-3
AKO 4,53 @ 40j @ ebetx
 
Otrzymane punkty reputacji: +192
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Kot - Wąsek (kwalifikacje/prolog) [2] 2.01 sts

Ja spróbuję gry przeciwko Kotowi. Nie wiem co ten zawodnik robi w PŚ, najlepszy czas w karierze ma zdecydowanie za sobą i nie widać, by cos miało iść ku lepszemu. Wąsek też nie błyszczy, ale potrafi mieć małe przebłyski. Skok treningowy dziś lepszy od Kota, gdzie Kot mial spory wiatr pod narty i nie umiał tego wykorzystać. Dlatego przy tym kursie próbuję gry przeciwko Maciejowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1985
D 8,5K

damian365

Użytkownik
Trzeba próbować grać na Kota i Żyłę w parach z Niemcami, kursy będą chore a szansa że któryś z Niemców spartoli skok przy loteryjnych warunkach, jest.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Na Żyłę to jeszcze można spróbować zagrać, ale na tego nielota Kota to złamanej złotówki bym nie postawił. Warunki są na Bergisel loteryjne, ale skaczą jeden za drugim, więc tutaj niespodzianek bym się nie doszukiwał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom