>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2021/22

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Ludzie wy tak serio? Usunięto mi analizę, że kopiuje od innego użytkownika, jak to moja stara analiza przekopiowana, której argumentacja i kursy są w zasadzie identyczne poza uwzględnieniem Insbrucka. Troszkę WYOBRAŹNI - 5 strona.

Kobayashi R. wygra KWAL. Bischofshofen - TAK, @2.00 FORTUNA

Kobayashi zgodnie z oczekiwaniami zamiata i mimo że nie zawsze jest na szczycie to jego poziom jest bardzo wysoki i zawsze należy go rozpatrywać jako pewniaka do TOP3. W Bischofshofennajwiększym zagrożeniem ma być dla niego Lindvik, jednak nie sądzę że sprosta poprzeczce Koby, który zapewne już pierwszym skokiem pokaże swoją wyższość nad innymi. Kobayashi uwielbia presję i fakt, że wygrywał już turniej jasno pokazuje, że należy go rozpatrywać nie tylko jako faworyta w Bischofshofen, ale też do całości. Kurs 2.00 jest soczysty, myślę że bardzo prawdopodobny, bo nie widzę zbytniej konkurencji dla Japończyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Jak dla mnie Tande jest bardzo ryzykowny ja mu nie ufam jak większość loteryjne ma te skoki a nawet jak 1 mu wyjdzie to nie wiadomo jak z 2 skokiem.
Geiger 1-6 & Hoerl 1-10 @2.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Kos L. kwalifikacje/prolog 1-10
1.60 fortuna

Lovro Kos ma za sobą dość nieudany wczorajszy konkurs. W pierwszej serii pechowo upadł, ale dzięki odległości awansował do II serii. Tam potwierdził swoją świetną formę, ale niska nota z I serii pozwoliła mu tylko na 25 miejsce. Tak czy inaczej Słoweniec z odległościami 136 oraz 138.5 byłby w ścisłej czołówce konkursu a byc może nawet na podium. We wczorajszych kwalifikacjach zajął 9 miejsce, więc zmieścił się w czołowej "10". Moim zdaniem dziś będzie podobnie, oczywiście jeśli tylko uda mu się bez przeszkód wylądować. Liczę na jego dobre miejsce w kwalifikacjach oraz walkę o czołowe miejsca w trakcie późniejszego konkursu.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 195,8K

kacper091097

Użytkownik
Schmid TOP 22 - nie @1.82 Fortuna
Ciekawy zakład przygotowała Fortuna bowiem mamy możliwość zagrania na średniego zawodnika i osiągnięcie przez niego pewnej lokaty. Fortuna głównie wystawia takie linie na topowych zawodników lub zawodników polskich. Niemiec mnie wczoraj nie porwał, ponieważ nie awansował do drugiej serii, mimo całkiem korzystnych warunkach. W kwali również przy naprawdę niezłym wietrze zakręcił się koło 30-ego miejsca i jedynie w treningu osiągnął 22-gą lokatę. Schmid nie powalał również na pozostałych zawodach w TCS. W Oberstdorfie nie awansował do drugiej serii, a w GA-PA zajął dwudzieste miejsce. Sądzę, że jeżeli będzie skakał przy podobnych warunkach do zawodników z jego pułapu to zakręci się co najwyżej na miejscach 26-30.
 
S 14,7K

sebek1997

Użytkownik
Geiger 1-6 @1.55 3 miejsce
Hoerl 1-10 @1.60 7 miejsce
Sato 1-15 @1.40 4 miejsce
AKO: @3.46 fortuna

Myśle, że nie ma co zbytnio kombinować i gram podobnie, jak większość dzisiaj. Hoerl skacze u siebie bardzo dobrze i powtarzalnie. Wczoraj wysokie 5 miejsce. Dzisiaj stać go na powtórkę, a już na pewno na miejsce w czołowej 10 konkursu.

Geiger będzie walczył o podium w końcowej klasyfikacji TCS. Jak na razie jest piaty, ze strata 4 punktów do trzeciego Graneruda. Wczoraj zajął 4 miejsce z niewielka roznica do podium. Dwa równe skoki, jak to ma w zwyczaju Karl. Dzisiaj powinien zaatakować i spodziewam się dobrych i dalekich skoków w jego wykonaniu.

Yukia Sato zdecydowanie poprawił swoją formę na TCS. Wczoraj bardzo dobry pierwszy skok na odległość 137 m. Ostatecznie zakończył zmagania na 10 pozycji. W Oberstdorfie 16, w GA-PA 6, wczoraj 10, także jest powtarzalność w tym turnieju u Japończyka. Dzisiaj również w top 15 powinien się zameldować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +366
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Jak widzicie parę Kubacki Żyła?
Ciekawe czy przebudzenie Kubackiego to fart jednego skoku, czy coś więcej. Z drugiej strony Żyła slabiutki, myślę, że w konkursie polegnie w parze z Kubackim.
Czekam na kursy.
 
karfus 88,5K

karfus

Użytkownik
Jak widzicie parę Kubacki Żyła?
Ciekawe czy przebudzenie Kubackiego to fart jednego skoku, czy coś więcej. Z drugiej strony Żyła slabiutki, myślę, że w konkursie polegnie w parze z Kubackim.
Czekam na kursy.
1.80 jest na Piotrka Żyłę a 1.88 na Kubackiego, tylko to na lepszą lokatę w konkursie. Piotrek miał wiatr w plecy, forma wydaje się stabilniejsza, aczkolwiek ciężko tutaj coś wytypować, bo Dawid zaczyna coś kakać
 
karfus 88,5K

karfus

Użytkownik
Huber - Kraft 1 | 1.60 - Huber wydaje się regularniejszy w każdym z dotychczasowych skoków w Bischofshofen był lepszy | 1.kwalfikacje 15-29 |1.seria 12-14 | 2.seria 16-26 |dzisiejsze kwalifikacje 8-9
Amman - Paschke 2 | 1.55 - obydwoje trafili na ciężkich rywali w KO, Amman vs Eisenbichler natomiast Paschke z Y.Sato, biorąc pod uwagę skoki obu zawodników lepiej prezentuje się Pius |1.kwalfikacje 45-27 | 1.seria 43-46 | dzisiejsze kwalf. 49-39
Fettner - Tande 1 | 1.30 w seriu KO również Ci zawodnicy trafili ciężko i nie są faworytami. Tande nierówna forma w pierwszych kwalfikacjach był 3ci natomiast Fettner 31, później już było tylko gorzej 1.seria Fetter 6 - Tande nie wszedł do drugiej serii, w drugiej serii Fettner oddał skok na 7mą notę w drugiej serii, dzisiejsze kwalfikacje Fettner 14 gdzie dodane miał aż 5.1 pkt natomiast Norweg ledwo się zakwalfikował z 47 pozycji

Z ciekawszych kursów można próbować Welliger - Kraft KO 1 kurs 3.21; Granerud - Hoerl 2 kurs 2.55; Huber miejsce 1-10 kurs 3.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Roman Koudelka - Vladimír Zografski 2 (1 seria KO) @1.90
Dzisiaj próbuje podobnie jak ostatnio tylko wtedy konkurs został odwołany czyli przeciwko Czechowi, który skacze bardzo słabo poza jednorazowymi wyskokami. Wczoraj w treningu panowie zajęli miejsca 40 i 46 oczywiście lepszy był Bułgar, o kwalifikacjach to nawet nie ma co mówić bo Koudelka zajął 64 miejsce i nawet nie wszedł do konkursu. Bułgar wczoraj w kwalach 38 i w konkursie 36. Dzisiaj 17 w kwalifikacjach jednak powiało mu fajnie pod narty i do tego skakał z dwóch belek wyżej niż Zografski. Nie wierzę w nagłe odrodzenie Czecha w dzisiejszym konkursie i spodziewam się jego wyniku w okolicach 40-50 miejsca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +221
karfus 88,5K

karfus

Użytkownik
Huber - Kraft 1 | 1.60 - Huber wydaje się regularniejszy w każdym z dotychczasowych skoków w Bischofshofen był lepszy | 1.kwalfikacje 15-29 |1.seria 12-14 | 2.seria 16-26 |dzisiejsze kwalifikacje 8-9
Amman - Paschke 2 | 1.55 - obydwoje trafili na ciężkich rywali w KO, Amman vs Eisenbichler natomiast Paschke z Y.Sato, biorąc pod uwagę skoki obu zawodników lepiej prezentuje się Pius |1.kwalfikacje 45-27 | 1.seria 43-46 | dzisiejsze kwalf. 49-39
Fettner - Tande 1 | 1.30 w seriu KO również Ci zawodnicy trafili ciężko i nie są faworytami. Tande nierówna forma w pierwszych kwalfikacjach był 3ci natomiast Fettner 31, później już było tylko gorzej 1.seria Fetter 6 - Tande nie wszedł do drugiej serii, w drugiej serii Fettner oddał skok na 7mą notę w drugiej serii, dzisiejsze kwalfikacje Fettner 14 gdzie dodane miał aż 5.1 pkt natomiast Norweg ledwo się zakwalfikował z 47 pozycji

Z ciekawszych kursów można próbować Welliger - Kraft KO 1 kurs 3.21; Granerud - Hoerl 2 kurs 2.55; Huber miejsce 1-10 kurs 3.50
Dzisiejsze zawody bez większych niespodzianek :) Wellinger - Kraft tego troche szkoda, brakło zaledwie 0.2 punkta, Granerud-Hoerl tutaj 2-7 lokata, fajnie wchodzi po 3.50 Huber w pierwszej dziesiątce, wygrywając te zawody!
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Prosze bardzo co smieciarze z STS zrobili. Przed dzisiejszym konkursem wprawdzie Prevc mial 113 pkt przewagi nad Ammannem i wydawalo mi sie, ze to moze byc blad buka ale ze zwrotem czekali chamy az do zakonczenia konkursu. Sprawdzalem zaklad czy przypadkiem nie dali zwrotu tuz przed kwalifikacjami ale nie dali. Kupon zagrany 05.01 godz 21:10 a konkurs rozpoczynal sie 06.01 godz 14:30 wiec mieli kupe czasu zeby zrobic zwrot. Oni jednak poczekali az do zakonczenia konkursu bo zawsze przeciez mogl kupon nie wejsc bo Prevc by nie przeszedl przez kwali albo odpadl po 1 serii a Ammann przeszedl do drugiej. Co ciekawe mam drugi taki kupon za 500zl i zeby go mozna bylo puscic to baba z punktu dzwonila do gory z prosba o pozwolenie i tamci zgode po kilku minutach w koncu wydali. Smieszny bukmacherek. Chwile po tym jak ja to zagralem juz zdjeli to z oferty. Aha i zeby nie bylo nie mialbym zalu jakby mi dali zwrot do czasu rozpoczecia kwalifikacji ale gowno buk wolal poczekac do konca jak sie sytuacja rozwinie.

1641498645315.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom