>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2020/21

Status
Zamknięty.
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
forbet zajebisty, reklamuje się sms'ami jaki nie jest sylwester z free bez podatku przy 3 zdarzeniach od 1,30 a wziąłem:
Granerud TOP3 1.45 + Naj. z Austrii - Kraft 1,72 + Naj. z Japonii - Ryoyu 1,80. Ako 4,48
Ale traktują to jako zakłady specjalne i nie zalicza lol, ale i tak to mi się podoba, bo nie widzę kto ma w obu reprach ich przebić a Graneruda poza podium w ogóle nie widzę, niech i tak zostanie
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Kubacki wygra @12 fortuna

Jeśli ktoś lubi trochę bardziej ryzykowne typy po wysokich kursach to jest coś dla niego. Dawid bardzo dobrze pokazał się w treningach zajmując odpowiednio 3 i 1 miejsce. W drugim treningu skoczył nawet dalej od rekordu skoczni. W kwalifikacjach trafił na zdecydowanie najgorsze warunki a poradził sobie bardzo dobrze. Widać, że ta skocznia mu pasuje i jego szanse na zwycięstwo nie są tak małe jak pokazują to kursy. Najgroźniejszymi rywalami sądząc po dzisiejszych skokach wydają się być Granerud i Lanisek ale spokojnie są oni w zasięgu Dawida. Jak dla mnie Kubacki jest tutaj mocno niedoceniany i po takim kursie myślę, że warto spróbować
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +196
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
N. Kytosaho - P. Paschke 1 @1.80 1 seria KO
Typ już podany to tylko krótko opisze, znowu Idę w parę przeciwko Niemcowi który skacze na 4 skoczniach fatalnie, za to Fin znów bardzo dobrze w poprzednim konkursie 31 miejsce, dzisiaj w treningach i kwalach w każdym skoku o wiele lepszy Kytosaho tj. 11, 13 i 18 a Niemiec 25,25 i 33
J. Kobayashi - M. Hamann 2 @1.70 1 seria KO
Niemiec trochę popsuł kwalifikacje i tylko 33 miejsce jednak w treningach sporo lepiej od słabszego z braci Kobayashi kolejno miejsca 11 i 24 do 20 i 36 Junshiro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów
Granerud wygra @2.75 fortuna
Granerud pokazał swoją moc dzisiejszego dnia i z pewnością będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę. W dzisiejszych trzech seriach (2 treningowe + kwali) pokazał się z najlepszej strony i jako jedyny zawsze łapał się do TOP3. W kwalifikacjach mógł o kilka punktów wyprzedzić swoich najgroźniejszych rywali, ale w swojej próbie uzyskał bardzo niskie noty za styl i przegrał z Laniskiem. Uważam go jednak za najlepszego skoczka obecnie w stawce i skokiem kwalifikacyjnym udowodnił, że jest bardzo mocny i stać go na bardzo długie i efektowne skoki. Myślę, że pozostali mogą mieć problem by przeszkodzić mu w odniesieniu zwycięstwa.
 
G 277

geryx

Użytkownik
Freund-Nazarow 1 @1,45
wg mnie prezent od buka, kurs nie zachwyca ale do dubla czy tripla jak znalazł.
Kogo tu mamy? solidnego Niemca skaczącego u siebie który średnio łapie drugą dziesiątke w tym sezonie ( choc pewno apetyt wiekszy) kontra druga/trzecia armata rosyjska który raczej ledwo łapie się do drugich serii w konkursach bez KO w tym sezonie.
Kwale Gapa 127 do 125m dla Niemca, Obersdorf 123 do 118 dla Niemca oraz 116 do 102 tez dla Niemca. Bez żartów mamy solidnie skaczącego zawodnika z silnego teamu oraz sztubaka któremu ostatni skok w miarę wyszedł i stąd chyba takie kursy.
Nazarow nie ma żadnych argumentów w tej parze przy równych warunkach pogodowych( a skakać będą obok siebie )
Wg mnie prawidłowy kurs w tej parze to 1,15-1,2 dla Freunda max.
 
elalma 180,7K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Aschenwald P. - Żyła P. 1 kurs 1.85 fortuna

Bardzo ciekawy typ z potencjalnym pozytywnym rozstrzygnięciem już po 1 serii. Austriak na skoczni w Ga-Pa radzi sobie po prostu lepiej. W dwóch treningach za każdym razem Philipp był wyżej od Piotra: I trening 10 Aschenwald vs 14 Żyła, II trening 22 Aschenwald vs 37 Żyła. W kwalifikacjach ponownie gorszy okazał się Polak, zajmując ostatecznie dopiero 39 miejsce i trafiając w parze KO na Hayboecka (12 miejsce w kwalifikacjach). Pisząc o potencjalnym rozstrzygnięciu w I serii miałem na myśli właśnie parę Żyły z rodakiem Aschenwalda. Philipp będzie rywalizował z kolejnym rodakiem, Shiffnerem, ale nie oszukujmy się - to nie ten poziom bez względu na warunki. Piotr ma dużo mocniejszego i groźnego rywala, który będzie chciał się zrehabilitować za słaby występ w Oberstdorfie. Moim zdaniem nawet jeśli Żyła awansuje do II serii, to i tak Aschenwald jest w lepszej dyspozycji. Piotr mimo moich oczekiwań nie prezentuje się na miarę możliwości i może być to dla niego ciężki konkurs.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Granerud - Eisenbichler
Eisenbichler lepszy
@2.94 fortuna

Spodziewałem się bardziej wyrównanych kursów na tą parę a jednak norweg jest zdecydowanym faworytem. Niemiec na skoczni w Oberstdorfie w 1 serii trafił na Tragiczne warunki ale w 2 skoku pokazał że był to wypadek przy pracy i że nie zamierza rezygnować z walki o zwycięstwo całych zawodów. Stawiam na Niemca bo skacze u siebie, jest w bardzo dobrej formie a dodatkowo jest już bardzo doświadczonym skoczkiem który ma kilka lat więcej od Graneruda. 2 miejsce w Pucharze świata nie wzięło się z przypadku, we wczorajszych kwalifikacjach zajęli miejsce obok siebie, zaledwie 0.2 pkt różnicy. Gram ten typ bo skusił mnie Kurs, nie szedł bym w to po kursie 2 - 2.20 ale po 2.94 spróbuję.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Freund-Nazarow 1 @1,45
wg mnie prezent od buka, kurs nie zachwyca ale do dubla czy tripla jak znalazł.
Kogo tu mamy? solidnego Niemca skaczącego u siebie który średnio łapie drugą dziesiątke w tym sezonie ( choc pewno apetyt wiekszy) kontra druga/trzecia armata rosyjska który raczej ledwo łapie się do drugich serii w konkursach bez KO w tym sezonie.
Kwale Gapa 127 do 125m dla Niemca, Obersdorf 123 do 118 dla Niemca oraz 116 do 102 tez dla Niemca. Bez żartów mamy solidnie skaczącego zawodnika z silnego teamu oraz sztubaka któremu ostatni skok w miarę wyszedł i stąd chyba takie kursy.
Nazarow nie ma żadnych argumentów w tej parze przy równych warunkach pogodowych( a skakać będą obok siebie )
Wg mnie prawidłowy kurs w tej parze to 1,15-1,2 dla Freunda max.
Jaki buk?
 
maniek81 408K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Johansson - Forfang 1 1.50 Forfang dzisiaj odpalił, ale miał też dużo lepsze warunki od Johanssona
Lanisek - Huber 1 1.25
Kubacki - Stękała 1 1.40
AKO: 2.63 betx


Dla mnie fajna propozycja. Johansson na treningach wyraźnie lepszy od Forfanga. Tylko w kwalifikacjach skoczyli porównywalnie. Do tego Forfang ma trudną parę i nie jest takie oczywiste, że zobaczymy go w drugiej serii. Johansson w drugiej zamelduje się bez problemu. Ponadto biorąc pod uwagę wszystkie trzy skoki wczoraj Johansson skacze tu dużo równiej, więc przy dwóch skokach konkursowych będzie po prostu wyżej.

Co do Laniska z Huberem, to w każdym skoku wczoraj Słoweniec lepszy. Pierwszy skok niewielka przewaga, ale dwa kolejne już bezapelacyjnie.

Trzecia para, Dawid z Andrzejem. Andrzej skacze fajnie, w okolicach top10, ale Dawid tutaj jest mocny i według mnie będzie spokojnie w top6, a może nawet i na pudle.

P. S. Widzę, że robi się kierunek w stronę Freunda w parze z Nazarovem. Uważam, że granie tego po kursie 1.45 za nieopłacalne. Co prezentuje Niemiec? Nic wielkiego, a Nazarov ma przebłyski i może tym jednym skokiem akurat Niemca wyrzucić. Jak dla mnie lepiej próbować grać 2 po przyzwoitym kursie , bo powinny być one bardziej wyrównane. Ale to tylko moje zdanie.
 
Ostatnia edycja:
M 15K

mijon

Użytkownik
Tradycyjnie 1 stycznia przenosimy się na słynną Grose Olympiaschanze w Garmisch Parterkirchen zapowiada sie bardzo ciekawie jest kilku faworytów ale nie mam konkretnego zawodnika na oku, teoretycznie eksperci dzisiaj stawiają na młodego norwega Halvora Egnera Graneruda który w kwalifikacjach skoczył najdalej, ale czas pokaże jest genialny Geiger, Kraft który jakby nigdy nic wczoraj odpalił,niepozorny Lanisek,Eisenbischler i nasze orły Kamil,Dawid,Andrzej troche szkoda że Lindivk nie będzie skakał z powodu bólu zęba bo miałem cichą nadzieje że troche namiesza tym bardziej że to jego jedna z ulubionych skoczni gdzie wyrównał rok temu rekord Simona Ammanna skacząc143,5 m.

1.R.Kobayshi vs R.Johanson - 1 1.60 k ( fortuna)

Ryoyu jak widać wraca do optymalnej formy wczoraj było widać błysk "starego dominatora" wydaje mi sie że może zagrozić komuś z trójki Geiger,Eisen,Halvor rok temu na tej skoczni w kwalifikacjach 3 miejsce a w konkursie 4 i niewielką strate miał wtedy do Dawida co do Johansona jak mu nie podwieje chociaz troche to nie odleci wczoraj dobre 13 miejsce ale nie sadze że zagrozi japończykowi jak mu nie podwieje pod narty to nie odleci a prognoza taka że nie zanosi się na podmuchy.

2.A.Stękała vs P.Aschenwald - 1 1.60 k (fortuna)

Andrzej prezentuje świetną forme 25 latek z AZS Zakopane jest objawieniem z perspektywy naszych reprezentantów i kto wie czy nie TCS wczoraj solidny aczkolwiek troche zachwiany lot na 133 m ale mocne 9 miejsce, gdyby troche lądowanie lepsze było na pewno był by kilka oczek wyżej co do Philipa troche pokrzywdzony bo Fis mu odebrał premie za wygranie kwalifikacji w Obersdorfie chyba że coś się zmieniło i nie wiem, wczoraj 23 miejsce nie chce mowic że to przypadek i przebłysk że wygrał wtedy kwale bo ma dobre skoki przeplatające gorszymi ale tutaj mimo sympatii do austriaka ide w strone solidniejszego i regularniejszego Andrzeja.

J.A Forfang vs J.Heorl KO - 1 1.67 k (fortuna)

Kursy szybko spadły jeszcze o 10 było 1.85 tutaj ide w strone Johana który bardzo dobrze czuje sie na tej skoczni rok temu 9 miejsce wczoraj w kwalifikacjach 10 jest to troche nieprzewidywalny zawodnik bo pierwszy skok potrafi odlecieć a drugi całkowicie zepsuć, natomiast jest to KO i nie wydaje mi sie że zepsuje pierwszy skok raczej dwa optymalne dobre skoki będą, co do młodego austriaka Heorla ma pewne przebłyski wczoraj zaledwie 41 miejsce nie sądze że tutaj zagrozi bardziej utytułowanemu norwegowi chyba że warunki bedą niekorzystne.

J.Kobayashi vs M.Hamann KO - 1 2.01 k (fortuna)

Tutaj gram na starszego z braci Kobayashi mniej utytułowanego Junshiro tutaj sugeruje sie wyłącznie lepszym skokiem z kwalifikacji 19 miejsce i 130 m jest to KO wydaje mi się że pod większą presją będzie niemiec wczoraj nie zachwycił w kwalifikacjach dopiero 32 miejsce.
 
Ostatnia edycja:
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dzień dobry w nowym roku, aby był lepszy pod każdym względem od poprzedniego. A co do typów:

Lanisek-Stoch 1 1,67 E efortuna
Tutaj gram na Słoweńca, jest dużo lepszy w każdym skoku na tej skoczni. Skacze stabilnie i równo. Kamil tutaj już tak nie błyszczy, podejrzewam,że to Kubacki dzisiaj najbardziej ucieszy Polaków. Kamila przewiduje na miejscu 5-7 Laniska w okolicach podium. W każdym skoku na tej skoczni młodszy ze skoczków był lepszy. Tak samo myślę będzie w konkursie.
 
H 28,1K

harlon

Użytkownik
Moja propozycja na kupon 1 seria KO ( etoto) :


Naoki Nakamura - Klemens Murańka
Naoki Nakamura 1,4 - lepiej skacze na treningach, to raczej będzie formalność,


Andrzej Stękała - Domen Prevc
Andrzej Stękała 1,35 - w tej formie Andrzej spokojnie może być nawet na podium,


Severin Freund - Michail Nazarov
Severin Freund 1,6 - w poprzednim konkursie Severin 2 razy skakał dalej, w kwalach również, będą skakać zaraz po sobie = w miarę
równe warunki aczkolwiek to tylko skoki, znacznie więksi faworyci potrafili topić spektakularnie.

AKO: 3,02

można by jeszcze iść agresywniej i dołożyć


Richard Freitag - Maciej Kot
Richard Freitag 1,68 - miło byłoby, gdyby Maciek się odrodził, ale jak zobaczyłem skok w poprzednim konkursie to wyglądało to bardzo słabo, ale może jednak da radę- jak będzie powtórka z poprzedniego to pewnie w Austrii już nie poskacze.

Dokładając powyższy typ mamy AKO: 5,08
Post automatycznie złączony:

J.A Forfang vs J.Heorl KO - 1 1.67 k (fortuna)

Kursy szybko spadły jeszcze o 10 było 1.85 tutaj ide w strone Johana który bardzo dobrze czuje sie na tej skoczni rok temu 9 miejsce wczoraj w kwalifikacjach 10 jest to troche nieprzewidywalny zawodnik bo pierwszy skok potrafi odlecieć a drugi całkowicie zepsuć, natomiast jest to KO i nie wydaje mi sie że zepsuje pierwszy skok co do Heorla ma pewne przebłyski wczoraj zaledwie 41 miejsce nie sądze że tutaj zagrozi bardziej utytułowanemu norwegowi chyba że warunki bedą niekorzystne.
W etoto jest 1,87 na Forfanga.
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Geiger 1-3 1.85 efortuna
Jak zwykle Geiger w kwalach na pół gwizdka zajmuje wysokie miejsce , pokazuje tym samym że podczas konkursu odpali dwie petardy i prawdopodobnie znów wygra konkurs. Wszystkie oczy zwrócone są w strone Graneruda i Eisenbichlera i to ich przerośnie a wykorzysta to Karl. Piękna sylwetka podczas lotu , piękny styl lądowania zaprocentuje dzisiaj . Po przejściu covida z dnia na dzień będzie czuć się mocniejszy fizycznie i psychicznie .
 
matelke222 36,8K

matelke222

Użytkownik
Granerud H.E. Top 3 @ 1,35 Fortuna

Po pierwszym konkursie czterech skoczni Norweg jest lekko rozczarowany. Myślę, ze spodziewał się miejsca na podium. Uzyskał "dopiero" czwarte miejsce. Strata za pierwszy konkurs nie jest aż tak duża, zęby znacznie zmniejszyła szanse Norwega na końcowe zwycięstwo. Po pierwszym konkursie wynosi ona -11 ptk. Jest to niewiele, szczególnie przy tak dobrej formie Granerunda. Dodatkowo Lindvik dzisiaj nie skoczy, z powodu silnego bólu zęba, wiec wypisuje się z walki o końcowy triumf. Na pewno rywale z tyłu będą napierać. Świetne skoki w Gapa oddawali Kubacki, Kraft, Eisenbichler i Lanisek. Ich strata tez nie jest dużo do pierwszej czwórki ( może poza Kubackim), wiec walka będzie trwać na dobre. Myślę, ze po tym konkursie Norweg odrobi cześć strat. Norweg według mnie prezentuje najrówniejsza formę z całego grona faworytów. Patrząc na skoki oddane na skoczni w Garmisch-Partenkirchen Norweg prezentuje się znakomicie. Pierwsza serie treningowa wygrał uzyskując 134.5 metrów. Minimalnie wyprzedził Słowaka Anze Laniska. W drugiej serii treningowej zajął drugie miejsce. Wyprzedził go tylko Dawid Kubacki, który lądował za rekordem skoczni. Trzeci skok Norwega był również bardzo udany. W kwalifikacjach skoczył najdalej bo aż 143 metry. Jednak zajął drugie miejsce. O 0,5 punktu wyprzedził go wspomniany wcześniej Lanisek, który lądował 4 metry krócej. Jak widać po wynikach Norweg dobrze czuje się na tej skoczni. Musi odrabiać straty z pierwszego konkursu. W parze KO nie będzie miał żadnych problemów, ponieważ mierzy się z Eriksenen Czytając zapowiedzi dotyczące warunków pogodowych maja być bardzo zbliżone do tych, które były wczoraj. Temperatura między -1 a -7 stopnia, bez opadów oraz bez silnego wiatru. Jeżeli Norweg trzyma dyspozycje z wczoraj, może spokojnie wygrać ten konkurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
zyleta_87 3

zyleta_87

Użytkownik
Żyła-Hayboeck 2 1.90 Tutaj idę w kierunku austriaka, Piter ostatnio jakby przygasł, skacze poprawnie, ale bez rewelacji, natomiast jego rywal wszystko stabilnie, równo oczywiście zdarzają się wpadki jednak częściej mają na to wpływ warunki. Tutaj jak wiemy skaczą w systemie KO, więc z wiatrem będzie porównywalnie. Do tego jak wiadomo sędziowie Niemców i Austriaków zbytnio nie krzywdzą notami za styl co również może mieć znaczenie w awansie z tej pary... Liczę się również z tym że Żyła może odpalić petardę, jednak 1.90 przekonuje mnie i gram w stronę austriaka.
 
pinio1111 169,4K

pinio1111

Użytkownik
No to zaczynamy 2021 od mocnego uderzenia z GaPa!!!

Kubacki 1-3 3,25

Dawid w końcu się odrodził w GaPa! Po wszystkich perturbacjach zdrowotnych już nie ma śladu, jak i emocje związane z narodzinami córki, już poza nim. Głowa czysta, fizycznie również bardzo dobrze i od razu widać efekty. Do tego skocznia mu bardzo odpowiada, co udowodnił we wczorajszym dniu. Skakał rewelacyjnie, a 8 miejsce w kwalach, było wynikiem fatalnych warunków jakie mu się przydarzyły podczas skoku. Ponad m/s w plecy, w momencie gdy np Granerud miał 0,3 m/s pod narty. Mimo to zajął ósme miejsce bo skok sam w sobie był bardzo dobry. Ja treningach 3 i 1, przy czym w drugim treningu petarda na 144m!!! Jego najgroźniejszymi rywalami do podium będą wg mnie: Granerud, Eisenbichler i Lanisek. Gołym okiem widać że skocznia pasuje Dawidowi. Ostatnie dwa lata z rzędu stał tu na podium i myślę że dziś to powtórzy, a kurs na to zdarzenie jest zacny.

Ten sam zawodnik wygra obie serie - 5,00

Moim zdaniem dzisiejszy konkurs wygraj Granerud. W Oberstdorfie widać było że skocznia mu nie pasowała, poza tym chyba głową trochę również nie wytrzymała, bo pewnie gdzieś za plecami, była chęć bicia rekordów w kolejnych zwycięstwach w PŚ? Tutaj prezentuje się znacznie lepiej. Wczoraj w kwalifikacjach odleciał na 143m lecz ich nie wygrał z uwagi na fatalne lądowanie. Jestem pewien, że dziś trener nie będzie ryzykował tak dalekich lotów i w razie potrzeby obniży Halvorowi belkę. Stać go tutaj na dwa równe i dalekie skoki, które mu zapewnia zwycięstwo w obu seriach. Typ z tych bardziej ryzykownych, ale mam przeczucie, se dziś może się to udać.


Geiger - Lanisek 2.20

Anze skacze tutaj rewelacyjnie, podobnie jak Dawid. Ten sezon jest niewątpliwie jego najlepszym sezonem w karierze, co widać po osiąganych wynikach. W Oberstdorfie skakał również dobrze, ale skok w pierwszej serii, przy fatalnych warunkach, po prostu zawalił. W drugiej serii już było ok i piękny skok na 135,5m. W GaPa jego skoki wyglądają jeszcze lepiej niż w poprzednich konkursach. Pogoda ma być w miarę stabilna, bez mocniejszych podmuchów, a to bardzo ważne. Geiger jak to on, skacze stabilnie, dobrze, ale bez błysku. Moim zdaniem jego limit szczęścia co do wygranych dziesiątymi punkta dziś się skończy i nie stanie nawet na pudle. Kurs na Anze w parze z Karlem powinien być wyrównany, a tu mamy 2,2 więc z tego korzystam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
W Fortunie i STS można wciąż grać na pary KO. Bardzo ciekawie wygląda typ na Schmida z Yukiyą Sato w STSie:
1609502969374.png

Sato słabo skoczył w serii próbnej i przegrał w tej parze!
1609503013094.png

Dla porównania, w Fortunie, kurs na Schmida to 2,94! Próbuję Schmida po 5,62 stawką 1/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
forfang-hoerl typ;forfang kurs:1.96
zaraz konkurs wiec szybko napisze ze jak dla mnie zwycienskim w tej parze bedzie norweg.juz sie nie liczy w konkursie poniewaz w obersdorfie nie awansowal do drugiej serii,pogoda mocno mieszala i on nie mial szczescia.teraz startuje bez presji i mysle ze to pozwoli na wygranie w parze z austryjakiem,ktorego nie uwazam za mocnego skoczka.w pierwszej serii w obersdorfie troche mu powialo i dzieki temu zajal dobe miejsce po pierwszym konkursie-dzisiaj bedzie spadek w klasyfikacji ogolnej.pozdrawiam
 
M 0

mati220

Użytkownik
Stoeckl poinformował także, że Lindvik opuści trzeci przystanek 69. Turnieju Czterech Skoczni. Czy jest szansa na to, że zobaczymy go w Bischofshofen? Jest to mało prawdopodobne - uciął Stoeckl. Panowie jak rozliczenie kuponu h2h z kraftem vs lindvik(klasyfikacja generalna) . Będą zwroty , bo na betclicu się pytałem to nie wiedzą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom