>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turcja (Süper Lig | TFF 1. Lig) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Akhisar Belediye GS - Galatasaray
Istny pojedynek &#39;&#39;Dawida z Goliatem&#39;&#39; Ostatni zespół będzie podejmował lidera. W dodatku mocno podbudowanego zaakceptowaniem transferu Drogby który dzisiaj prawdopodobnie zadebiutuje.Gospodarze mają problemy w obronie nie zagra Yalcin i Cadgas. Z powazniejszych braków u gości jest Melo. Kto jest faworytem... chyba jasne.
Win Galtasaray @@ 1,55
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
16.02.2013 12:00
Ankaragucu-Sanliurfaspor
Typ;2
Kurs:2.30
Buk:Unibet
Sobotni mecz PTT 1.Lig w Turcji.Sanliurfaspor jest drużyną, która ma największą wartość rynkową w tej lidze, przed startem ligi mieli ambicje walki o bezpośredni awans do tureckiej Superligi, ale stracili bardzo wiele punktów zwłaszcza w domu(4-2-5).W okresie zimowym pozyskali,aż 17 graczy min.-Mikail, Teteh Bangura, Gezmis, Serdar, Ibrahim to tylko niektórzy z nich.,oraz mają kilka dobrych obcokrajowców w drużynie Sankoh, Tisdell oraz Kaba.W ostatnich 2 tygodniach zanotowali dobre wyniki, w Kartal 1-1 i odnieśli wreszcie kolejne zwycięstwo w ​​domu z liderem ligi Manisaspor.Ankaragucu nadal ma duże problemy z byłymi zawodnikami którym zalegaja pieniądze, z tego powodu UEFA zakazała im transferów.Gracze którzy zostali nadal nie dostają pieniędzy, mimo iż prezydenci klubu zmieniają się bardzo często.Podsumowując jeśli Sanliurfaspor chcą dotrzeć do playoffs,aktualnie zajmują 6. miejsce i mają na koncie 27 punktów, a 6 miejsce gwarantujące je ma 33. muszą wygrać. Kursy są super, powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
Eskisehirspor - Kayserispor - 1 @ 2.00 Bet365
Gospodarze mają cały czas realne szanse na zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów w kolejnym sezonie. Już dziś mogą wskoczyć na 3. miejsce w tabeli i wyprzedzić Fenerbahce po cichu licząc, że te straci jutro punkty w spotkaniu z Trazbonsporem. Okazja ku temu jest dobra bo gościć będą oni 12. drużynę w tabeli. Choć historia spotkań obydwu drużyn nie przemawia zbytnio na korzyśc dzisiejszych gospodarzy to skłaniam się ku typowi na ich zwycięstwo. Eskisehirspor ost. raz zanotował porażkę na własnym obiekcie 17.08.2012 !! W kolejnych 13 spotkaniach na własnym stadionie zwycięstwo odnosili aż 9. krotnie, remisując przy tym 4 razy (spotkania ligowe i pucharowe). Typ 1x po kursie 1.29 to lokata, ja celuję w czyste zwycięstwo.
Przecież to jest śmiech na sali........
Besiktas - Gaziantepspor - 1 @ 1.53 Bet365
Besiktas plasuje się na 2. pozycji w tabeli, jeżeli myślą jeszcze o mistrzostwie Turcji takie mecze jak ten dziś u siebie musza wygrywać. Galatasaray ma nad nimi przewagę 8 punktów i jeden mecz rozegrany więcej, za nimi około 4-5 drużyn które chętnie zajęłyby ich pozycję by móc w przyszłym sezonie walczyć o Ligę Mistrzów. Najpoważniejszym rywalem jest chyba Fenerbahce które tak jak pisałem wyżej jutro czeka teoretycznie trudny wyjazd i mogą zgubić punkty. Besiktas z tego co znalazłem dzisiaj bez Almeidy (najlepszy strzelec) ale mimo to uważam, że spokojnie dziś sobie poradzą. Ekipa Gaziantepsporu tuła się po dole tabeli i chyba nie unikną walki o utrzymanie się w lidze. Na wyjazdach do tej pory bez wygranej, sporo remisów ale w dzisiejszej potyczce moim zdaniem nie zdobędą nawet 1 punktu.
kebaby dziś posprzedawały swoje mecze ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Eskisehirspor mozliwe ze byl 3za3, przynajmniej to na to wskazywalo h2h. Wypadala kolej gospodarzy na zwyciestwo, ale to nigdy nie mozna wiedziec na pewno - moze Eski nie maja ambicji na puchary? Moze zadowala ich srodek tabeli, dlatego dali drugi raz wygrac Kayserisporowi, zeby oddalili sie na bardzo spokojny dystans od strefy spadkowej?
To takie moje male wytlumaczenie tej porazki gospodarzy ????
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
23.02.2013 12:30
Istanbul B.B.-Eskisehirspor
Typ:1
Kurs:3.00
Buk:Expekt
Po ostatnich 2 porażkach w lidze Istanbul B.B udało się zdobyć punkt na wyjeżdzie w Orduspor.Oglądałem cały ten mecz i musze przyznać że goście byli lepszą drużyną i powinni wygrać najlepszy w ich drużynie był nigeryjczyk Simon Zenke.W tym tygodniu b edą grali w domu a wiadomo jak trudno gościom wygrywa się na Olimpic stadion.Jeśli chodzi o gości to w poprzednim tygodniu przegrali u siebie pierwszy mecz od 7 miesięcy z 0-3 z Kayserispor.W następnym tygodniu będą grali bardzo ważne mecze w Pucharze z Mersin i u siebie w lidze z Galatasaray.Mam nadzieje,że myślami będą już przy tamtych meczach.Myślę więc ,że grający u siebie i będacy w coraz lepszej formie gospodarze wygraja dzisiaj.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja, Superliga
Spotkanie: Galatasaray Stambuł- Genclerbirligi Ankara
Typ:
Galatasaray
Kurs: 1,40
bwin
Na piątkowy wieczór zaplanowano mecz w lidze tureckiej pomiędzy liderującym Galatasaray Stambuł a Genclerbirligi Ankara. Dla mnie stuprocentowym faworytem tego spotkania jest zespół gospodarzy. Zmierzają oni powoli po swój kolejny tytuł mistrzowski. Nad drugim Besiktasem Stambuł maja oni już pięć punktów przewagi i ewentualne piątkowe zwycięstwo może im dać komfort przed dalszymi kolejkami. Nie sadze aby mogli oni stracić punkty. Na swoim obiekcie wygrali cztery ostatnie spotkania strzelając rywalom dziesięć bramek. Mają też dobrą obronę stracili jak dotąd najmniej bramek w lidze. Doskonała wręcz formę strzelecką prezentuje Burak Yilmaz który to strzelił pięć goli w ostatnich czterech występach w tym dwie w ostatnim wygranym spotkaniu z Oduspor. Wzmocnieniem napewno też jest przyjście do zespołu Didiera Drogby który to już zaliczył trafienie w lidze. Co do gości to nie daję im szans na jaki kolwiek punkt w tym meczu. Ostatnie ich dwa mecze wyjazdowe zakończyły się porażkami. Ostatni miesiąc nie był udany w ich wykonaniu w miesiącu lutym udało im się wygrać tylko raz z ostatnim zespołem Mersin Idmanyurdu. Tak więc warto postawić na gospodarzy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Galatasaray - Genclerbirligi
Ja dodam do tego że w zespole gości zabraknie Can,Zec i Meric także ich siła rażenia mocno osłabiona. U gospodarzy zabraknie Ceylan i Ujfalusiego. W dodatku Gala na własnym terenie przegrała tylko raz jak dotąd w lidze. Są najlepszą drużyna na własnym boisku.
Win Galatasary @@ 1,40
0:1 Handicap @@ 2,00
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Spotkanie: Kayserispor - Galatasaray
Data: 16.03.2013 godz. 18.00
Typ: Kayserispor lub X
@ 1.78
Bwin
Wyprawa do Gelsenkirchen na rewanżowy mecz z Schalke w LM to na pewno nie był spacerek i podopieczni Fatiha Terima jego skutki mogą odczuwać jeszcze jutro . Tymczasem w lidze czeka ich wtedy bardzo trudny wyjazd do górzystego Kayseri w środkowej Turcji i konfrontacja z niegościnnym Kayserisporem. W tym sezonie drużyna ta na Kadir Has Stadium przegrała bowiem tylko dwa z dwunastu spotkań (6-4-2) ostatnio znajdując się w dodatku w wybornej dyspozycji. Na tutejszym obiekcie wygrała cztery spośród pięciu ostatnich spotkań tracąc w tym czasie tylko jedną bramkę, a ogółem niepokonana pozostaje od 19 stycznia (5-2-0). Tymczasem Galata w dwóch ostatnich kolejkach zdobyła tylko jeden punkt i nie strzeliła żadnej bramki. W Kayseri wygrała zaś tylko jedną z sześciu ostatnich wizyt (1-5-0).
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna-TURCJA: PTT 1. Lig
17.03.2013 12:00
Spotkanie:Gaziante BB-Ankaragucu
1-1
TYp:X2
Kurs:2.30

W ostatni m tygodniu Gaziantep BB pokonał na wyjeździe Urfaspor mecz 1-0 i oddalili się dzięki temu od strefy spadkowej.Ich napastnik Serdar Deliktas (19 mecze, 10 goli) jest w swojej najlepszej formie od lat,w pierwszym meczu pokonali Ankaragucu na wyjeżdzie 4-1.Natomiast goście w ostatniej kolejce pokonali u siebie 4 w tabeli Trabzon 3-2,mają 5 punktów straty do bezpiecznego miejsca w tabeli .Jak dzisiaj nie przegrają to będzie mieć bardzo pozytywny wpływ na klimat w klubie, a gracze będą grać z większą pewnośćią siebie w kolejnych tygodniach.Goście są niepokonani od 3 kolejek na wyjeżdzie ostatnio potrafili pokonać 5 w tabeli Adanaspor i zremisować z 6 Bucasporem.Myślę ,że goście będą bardziej zmotywowani a przy takim kursie warto zaryzykować.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna-TURCJA: PTT 1. Lig
Spotkanie:Adanaspor -Boluspor(+0.50)
0-1
Typ:2
Kurs:2.00
Godz:17:00
Buk:Bet365

Adanaspor w pierwszej części sezonu osiągał bardzo dobre wyniki,ostatnio jednak bardzo rozczarowywuja fanów w 5 ostatnich meczach zanotowali tylko 1 zwycięstwo.Dzisiaj wystąpią bez swojego najlepszego napastnika Serge Mbilla Etame (23 mecze 12 goli),któery w ostatnim spotkaniu z Samsunspor otrzymał czerwoną kartke.Kontuzjowani są również pomocnicy:Cem Özdemir (8 meczy 1 gol) i Talha Mayhos (12 meczach 4 gole).drużyna Bolusporu pod wodzą trenera Oguza Cetina też rozczarowują szczególnie u siebie.Na wyjazdach jednak graja bardzo dobrze wygrali 7 z 13 meczów ,zgromadzili w nich 23 punkty i jest to 2 najlepszy bilans w całej lidze.Dzisiaj nie zagrają u nich:Jimmy Dixon Defenders (9 meczów) jest kontuzjowany i Engin Akturk (21 meczy 2 gole) jest zawieszony za kartki.Boluspoor jest bardzo niewygodnym rywalem na wyjeżdzie i warto zarykować dzisiaj na nich.Stawiaj na Boluspor AH +0,50.
 
D 3

di-natalie

Użytkownik
Interesuje mnie mecz pomiedzy Fenerbahce - Akhisra. jakims dziwnym trafem Fenerbahce u siebie wygrywa z czolowka ale juz z druzynami z dolnych rejonow traci punkty i to regularnie.Sivaspor,Elazigspor czy Karabukspor do poteg ligi tureckiej sie nie zaliczaja,a jednak Fenerbahce potrafi gubic punkty z takimi ekipami i to w dodatku u siebie. A wiec raczej mowy o przypadku nie moze byc. Akhisar natomiast ostatniej porazki wyjazdowej doznali w styczniu przeciwko Genclerbirligi i to tylko 0-1.Co prawda zdobywali punkty z 15,12 i 10 druzyna w tabeli wiec moze to troszke mylny obraz.Co i tak nie zmienia faktu ze Fenerbahce chyba az tak zdecydowanym faworytem nie jest.Na ostatnie 6 meczy tylko jedna porazka,tez przemawia za Fenerbahce i to fakt. Sklady pozycje w tabeli tez przemawiaja za nimi,no i fakt ze chyba juz tylko wlasnie oni moga powalczyc z Galata o mistrza.Mysle ze jakies skromne zwyciestwo gospodarzy ale nie lekcewazyl bym Akhisar.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,TURCJA: PTT 1. Lig
Spotkanie:Ankaragucu-Goztepe
Typ:2
Kurs:2.20
Godz:13:00
Buk:Expekt
Gospodarze przegrali ostatnio 2 ważne mecze a Adana Demirspor 1-4 u siebie i bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie Tavsanli Linyitspor 0-2 na wyjeżdzie.Są bardzo młodym i niedoświadczonym zespołem, który gra z sercem,ale w tym sezonie na 6 kolejek przed końcem tracą do gości 12 punktów i myślę że są pogodzeni ze spadkiem z ligi.Goście są obecnie w dobrej formie wygrali 3 mecze z rzędu,ale mają tylko 1pkt przewagi nad strefa spadkową.Po wygranych derbach z Karsiyaka 3-2 morale w zespole jest wysokie, potem pokonali Manisaspor na wyjeżdzie 1-0 i w ostatni weekend wygrana 4-0 z Sanliurfaspor.Nie mam żadnych informacji o osłabieniach zespołów więc wyjdą w najlepszych składach.Goztepe musi wygrać ten mecz, jeśli nie,to oni nie zasługują na pozostanie w lidze. Kursy są świetne.
 
smarkinfl 39

smarkinfl

Użytkownik
2013.04.13 Mersin vs Bursaspor
15:00 Turkeu Superliga
Pick - Bursaspor
Odds - 1.83
Bookie - Pinnacle
Stake - 5/10
Mersin gave a good performance in their last game against Gala, but still ended without any points from this game. They are 11 points away from a safe place in the table with only 6 fixtures remaining.
Now they are facing a long list of unavailable players for this match against Bursaspor.
It is known that six players such as Omer Aysan Baris7/1 (def), Mustafa Keceli 20/1 (def), Bursa loanee Yenal Tuncer 0/0 (def), Hakan Bayraktar 26/0 (mid), Ibrahima Yattara 4/0 (mid) and Ozan Ipek 4/0 (mid), were internally banned for two weeks and they continue to remain sidelined; but Orkun Usak 0/0 (gk) was forgiven and started to train with the senior team. Murat Ceyland 13/1 (mid) and Raheem Lawal 6/0 (mid) will miss the weekend clash because of the booking rule.
As in regards to Bursaspor, they are coming from a great victory against Besiktas and are now fighting for a place in the european cups. They have no missings for this match apart from H.Tekin 4/0 (2nd gk). Bursa managed to beat Mersin in their last 3 encouners.
That should be enough to side Bursaspor
Goodluck for who follows this pick.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Piłka nożna,TURCJA:Superliga
13.04.2013 15:00
Mersin-Bursaspor
0-1
Typ:2
kurs:1.75
Buk:unibet

Mersin przegrał 7 z ostatnich 8 meczów w Super Lig.W ostatni weekend wygrywali do przerwy 1-0 z Galatasaray grającym w 10 po otrzymaniu czerwonej kartki a i tak przegrali 3-1 w liczebnej przewadze.Bursaspor ma w składzie tkich zawodników jak Belluschi, Batalla, Tuncay, Pinto, Šesták i inni.Ostatnio Bursa pokonał Besiktas 3:0 w domu.Ten sam Besiktas wygrał w Mersin 2-1.Dodatkowo gospodarze od paru tygodni nie dostają pensji ,jest zła atymosfera w klubie.Ponadto dzisiaj nie zagrają Murat Ceylan i Lawal zawieszoni oraz Nobre kontuzja.Bursaspor ma ambicji gry w europejskich pucharach więc nie powinien mieć problemów z pewnym jak dla mnie spadkowiczem dzisiaj.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kardemir - Galatasaray
Już dziś w ramach 29 kolejki Tureckiej ligi zmierzy się lokujący na trzynastej pozycji Kardemir z liderem rozgrywek Galatasaray Stambuł które rozegra dzisiejsze spotkanie bez swojego trener Fatiha Terima to jest kara jaką nałożył na niego związek turecki. Jednak to nie powinno stać na przeszkodzie jego zespołowi by osiągnąc zwycięstwo pokazali we wtorek ze potrafią grać nawet z takim zespołem jak Królewski Real co prawda wygrali 3:2 jednak pierwszy mecz zakończony zwycięstwem Realu 3:0 dał awans Królewskim. Pozostaje więc skupić się na mistrzostwie 4pkt. przewagi na ten moment nad drugim w tabeli Fenerbahce. Gospodarze ostatnio zwyciężyli na własnym terenie po sześciu meczach bez zwycięstwa. Trzeba przyznać że w ekipie Galatasaray Drogba i Sneijder zrobili ogromną różnice w dodatku Bulut gra jeszcze lepiej co przekłada się na jeszcze lepsze wyniki drużyny. U gospodarzy w tym spotkaniu nie zobaczymy Tebera, Soylemezgillera, Sheltona oraz Dogana jak widać drużyna mocno osłabiona zmierzy się z liderem.
Win Galatasaray @@ 1,85 ✅ ✅
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,TURCJA: Superliga
Spotkanie:Orduspor-Kasimpasa
Typ:1
Kurs:2.45
Godz:16:00
Buk:Expekt
W ostatnim meczu Orduspor odniósł porażke na wyjeździe z Trabzonspor 1-0 w , teraz mają nadzieję wygrać i rozpocząć marsz w górę w tabeli. Zauważyłem,że trener Hector Cupe nie był bardzo przejęty i nawet nie zrobił żadnej zmiany gdy jego drużyna przegrywała. Następnie po meczu w środku tygodnia opuścił klub i zrozumiałem, że on naprawdę nie interesował go wynik meczu.Była to ich piąta kolejna porażka,a na wyjeździe nie wygrali od 20 meczów. Nowym trenerem Orduspor został Cevat Guler i będzie to jego pierwszy mecz. Każdy wie, że nowy trener należy w piłce nożnej w pierwszym meczu daje dużo motywacji drużynie. Dla tych, którzy nie wiedzą, Guler Cevat jest bardzo doświadczonym trenerem w Turcji.Pięć lat temu, kiedy trener (Kalli Felkamp) Galatasaray musiał zrezygnować z powodu swoich problemów zdrowotnych, Cevat Guler objął zespół w na ostatnie 6 tygodni i zdobył mistrzostwo Turcji. Nie mam wątpliwości, że będzie zmotywuje zespół.W kadzre na ten mecz u gospodarzy zabraknie:Obrońca Ferhat,Muslum,Yigit Gökoglan i Ibrahim Kas.Kasimpasa nostatnio notuje słabe wyniki w ostatni weekend przegrali u siebie z Akhisar Belediye 0-1,którzy w tabeli są jedno miejsce wyżej niż Orduspor i była to ich druga porażka z rzędu.Zagrają dzisiaj bez:pomocnik Sarmov,Yalcin,Elyasa dwóch z nich to podstawowi obrońcy zespołu.Kasimpasa będzie osłabiona w defensywie ,u gospodarzy jest nowy trener więc są dobrze zmotywowani zmotywowani,muszą wygrać dzisiaj aby ich zespół utrzymał się w Super League.W piłce nożnej trzeba zrozumieć, że zespół, który potrzebuje zwycięstwa ma zawsze większą szansę.Kursy mówią mi stawiaj na Orduspor dzisiaj.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Gaziantepspor - Elazigspor - X @ 3.30 Pinnacle
10.05.2013 godzina 19:00
Do końca zostały 2 kolejki i obie ekipy &quot;niemal&quot; są pewne utrzymania. Wystarczy spojrzeć na tabelę Gaziantepspor ma 6 punktów przewagi nad bezpieczną strefą, Elazigspor ma 5 oczek przewagi. Gospodarzom wystarczy praktycznie jeden punkt i są w 100% bezpieczni utrzymania. Dla Elazigsporu remis to także bardzo dobra opcja, chociaż wygrana w tym wypadku zagwarantowałaby im już utrzymanie. Myślę, że remis tutaj dla obu ekip będzie z korzyścią, tymbardziej że walczący o utrzymanie Akhisar Belediye zagra ze spadkowiczem Mersin i raczej spokojnie powinien zgarnąć komplet oczek. Dlatego myślę, że żadna z drużyn na koniec nie będzie sobie problemów i nerwowej ostatniej kolejki. Myślę, że remis zadowoli obie ekipy i obie już po tej kolejce będą pewne utrzymania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Bo w lidze nie zajmą miejsca wyższego niż szóste czyli sezon już z głowy, spadek też im nie grozi, a Istanbul BB walczy o utrzymanie. Trabzon za 10 dni ma finał Pucharu Turcji i pewnie rotacja składu będzie.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja - Superliga
Spotkanie: Trabzonspor - Istanbul B.B.
Typ: 1x ✅✅✅ (4:3)
Kurs: 1,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Pefka dnia o ile nie będzie jakiegoś układu w Turcji a wiadome że ta liga należy do tych &quot;zwiększonego ryzyka&quot; jeśli chodzi o te sprawy:razz: Ale do rzeczy. Trabzonspor 9 drużyna ligi, spokojne miejsce w środku tabeli. Istanbul 15 miejsce (pierwsze które nie spada z ligi) i walka o utrzymanie. Mecz będzie 33 kolejką (niektóre zespoły grały już wczoraj) co oznacza że po tej kolejce zostanie już tylko jedna. Tylko sam Istanbul wie jak kolejkę temu ograł Fenerbahce 2:0 u siebie będąc całkowicie zdominowanym pod każdym aspektem tej gry przez całe 90 minut (po wcześniejszej serii 3-ech przegranych z rzędu) -&gt; to trochę taki odnośnik do tego co napisałem na początku. Wracając jednak do teraźniejszości dzisiaj mają wyjazd a ostatnie wyjazdy delikatnie mówiąc drużyna ze Stambułu ma fatalne (ostatnie 7 spotkań to 4 przegrane i 3 remisy). Czy sama chęć pozostania w lidze ma zapewnić im dzisiaj zwycięstwo? Nie sądzę.
Gospodarze zaś na Huseyin Stadium spisują się znakomicie notując aktualnie serię 4 zwycięstw pod rząd a od 6 spotkań nie przegrali u siebie spotkania. Jeśli chodzi o kadrę to też nie ma czego porównywać, wielka przewaga zespołu Trabzonspor (Altintop, Zokora, Janko, Vittek, Mierzejewski, Alanzinho). Do tego gospodarze przystąpią do meczu w znakomitych nastrojach po zwycięstwie pucharowym z Sivassporem 6:0 w którym 3 bramki strzelił nasz rodak wspomniany wyżej. To ostatni mecz ligowy w tym sezonie przed własną publicznością więc nie sądzę żeby gospodarze porażką chcieli pożegnać się z własną publicznością. Dla mnie 1x to spore value i tak też stawiam. Polecam też granie czystej jedynki po kursie 3,00. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom