>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tu nie ma lipy! - Hardcorowy Koksu pompuje bonus do 200PLN w Betsafe!!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
@ivostock8
Tak jak napisałem wyżej. Jeśli nie widać bonusu w zakładce dostępne bonusy i kod nie działa to musicie zrobić screen i wysłać mi na priv.
Oni widzą, że macie aktywne bonusy, a Wy nie. Prawdopodobnie to jest jakaś usterka techniczna.
 
J 17

jjflores

Użytkownik
W betsafe podobnie tak jak w kilku innych firmach wymagaja potwierdzenia adresu czyli jakiegos rachunku z ostatnich 90 dni. Co to wykminic jak sie wciaz mieszk z rodzicami a co za tym idzie nie placi zadnych rachunkow a jakakolwiek poczta w w/w okresie nie przyszla?Na ktoryms zforow bylo mowione ze mozna jechac na stacjhe paliw po fakture ale czy mozna wykonac cos takiego nie posiadajac wlasnej firmy??
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Nie musisz posiadać własnej firmy.
...Osoba fizyczna ma także możliwość otrzymania od sprzedawcy faktury VAT i osoby te często korzystają z tego prawa, ponieważ faktura VAT jest dowodem niezbędnym do odliczenia wydatków remontowych w ramach ulgi remontowej, czy też otrzymania zwrotu VAT za materiały budowlane. Sprzedawca powinien wystawić fakturę VAT osobie fizycznej dopiero po złożeniu przez tę osobę odpowiedniego żądania...
 
S 2

stevie

Użytkownik
@ivostock8

Tak jak napisałem wyżej. Jeśli nie widać bonusu w zakładce dostępne bonusy i kod nie działa to musicie zrobić screen i wysłać mi na priv.
Oni widzą, że macie aktywne bonusy, a Wy nie. Prawdopodobnie to jest jakaś usterka techniczna.
Marcin piszesz powinno... ale tak niestety nie jest.
Mi osobiście dopisali, ale ode mnie paru kolegów czeka już od 4 do 6 dni...
za tą promocję ode mnie dla BETSAFE: ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Usertke to maja b.dlugo i nikt tam nie raczy bonusa dopisac, wiele osob dopytuje sie 4-5 dni i nie ma zadnej reakcji. To bonus to wlasnie taka LIPA.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W piątek osoby, które zgłosiły problem otrzymali bonusy manualnie.
Jeśli są jeszcze osoby, które bonusu nie otrzymały to prosze na priv podać login z Betsafe.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Oficjalnie do 1 lipca można było otrzymać bonus. Czy jest szansa na jakiś podobny bonus albo przedłużenie tego?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na razie nic mi o dodatkowej promocji nie wiadomo. Być może coś zorganizujemy na olimpiadę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom