>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tu nie ma lipy! - Hardcorowy Koksu pompuje bonus do 200PLN w Betsafe!!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betsafe

Hardcorowy Koksu przedstawia:

SUPER PROMOCJA: 100% do 200PLN


&lt;script type=&quot;text/javascript&quot; src=&quot;http://js.affiliatelounge.com/javascript.php?prefix=-s5pl5io9iDxh0IkizSFHGNd7ZgqdRLk&amp;media=52372&amp;campaign=1&quot;&gt;&lt;/script&gt;​

Napompowany ekstra bonus 100% do 200PLN tylko na forum.bukmacherskie.com


Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:


1. Zarejestruj się w Betsafe ze specjalnego linku:
====&gt; SUPER PROMOCJA na Betsafe&lt;====

=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)

2. Kliknij na depozyt w prawym górnym rogu i wybierze metodę płatności

3. Wypełniając dane w polu kod promocji wpisz: &quot;FORUMBUK&quot;


4. Po zakończeniu procedury, do Twojego konta zostanie przypisany bonus 100% do 200pln!!!


Nie rób lipy!! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ TERAZ!! &lt;&lt;

WARUNKI:

1. Oferta dotyczy tylko pierwszego depozytu.
2. Na jedno domostwo/adres IP przypada jeden bonus.
3. Warunki obrotu to x6 po kursie 1.5 przed wypłatą środków.

4. Bonus musi zostać obrócony na Zakładach Sportowych.
5. Oferta jest ważna tylko dla graczy z Polski do 6 Maja 2012 roku.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Wpłać depozyt na twoje konto gracza i zagraj za kwotę wpłaty zakład minimum podwójny (dwa lub więcej zdarzeń na kuponie) aby zakwalifikować się do 100% bonusu od depozytu. Łączny kurs na kuponie musi wynosić minimum 1.80, a najniższy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy, niż 1.25.
Nie później niż 7 dni po zagraniu zakładu prześlij e-mail na adres [email protected] , w którym podaj swój ID gracza, lub nazwę użytkownika w temacie wiadomości i zgłoś się po bonus.
Czyli najpierw musze postawić podwójny zakład żeby się zakwalfikować do bonusu, a później 6 x obrócić ten bonus?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Witam,

Czy w tej nowej promocji od razu po wpłacie dostaje 200 PLN bonus 100% i musze obrócić go 6 x ?

Czy tez najpierw musze postawic dubla za 200 PLN i potem dopiero dostaje bonus tak jak w zwyklym bonusie od pierwszej rejestracji ?
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Wpłać depozyt na twoje konto gracza i zagraj za kwotę wpłaty zakład minimum podwójny (dwa lub więcej zdarzeń na kuponie) aby zakwalifikować się do 100% bonusu od depozytu. Łączny kurs na kuponie musi wynosić minimum 1.80, a najniższy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy, niż 1.25.
Nie później niż 7 dni po zagraniu zakładu prześlij e-mail na adres [email protected] , w którym podaj swój ID gracza, lub nazwę użytkownika w temacie wiadomości i zgłoś się po bonus.
Czyli najpierw musze postawić podwójny zakład żeby się zakwalfikować do bonusu, a później 6 x obrócić ten bonus?
To, o czym piszesz, to jest bonus powitalny dla WSZYSTKICH. Ten bonus, opisany wyżej przez admina, jest dla nowych użytkowników betsafe z tegoż forum, gdzie przy rejestracji podajesz kod.
 
hope88 3

hope88

Użytkownik
Obrót jest depozytem i bonusem ? czy samym bonusem ?
czy mozna założyć konto w euro i ile wtedy wynosi bonus?
i jeszcze raz czy to jest ta promocja ze strony czy to co innego?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
To jak to jest w koncu z tym bonusem ? Bo klikajac w link pokazuja sie inne warunki obrotu niz tu podane w 1szym poście...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Warunki takie jak w pierwszym poście.
Wpłacasz 200pln otrzymujesz od tej kwoty 200PLN bonusu.
Bonus 200zł musisz obrócić 6x czyli 1200zł łącznie na dowolne zdarzenia.
Promocja tylko w PLN.
Bonus na stronie głównej, a bonus u nas są na zupełnie innych warunkach. Macie wszystko napisane w pierwszym poście.
U nas nie ma lipy! ;)
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Chce się zarejestrować i wpisać FORUMBUK w pole bonusu i nie mogę przejść do dalszej rejestracji, tak jakby nie działał.
 
warzych 0

warzych

Użytkownik
bonus na jedno domostwo/IP, czyli jak mój brat ma już tam konto i ja będę chcial teraz otworzyć na siebie to bonusu nie otrzymam? On zakladal konto moze z 2 lata temu i chyba z zadnego bonusu startowego nie korzystal (musialbym dopytac)
 
A 22

asza

Użytkownik
...
3. Wypełniając dane w polu kod promocji wpisz: &quot;FORUMBUK&quot;
Przy rejestracji nie ma takiego pola &quot;kod promocji&quot;
Są 2 pola kod bonusu i kod referencyjny.
FORUMBUK można tylko wpisać w pole kod referencyjny i chyba o to chodzi. Ale lepiej zaczekać na odpowiedź kogoś kto dostał bonus na w/w warunkach.
EDIT
Działa potwierdzam;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chce się zarejestrować i wpisać FORUMBUK w pole bonusu i nie mogę przejść do dalszej rejestracji, tak jakby nie działał.
Bonus jest aktywny, a kod FORUMBUK wpisujemy przy depozycie, a nie przy rejestracji.
Rejestrować należy tylko przez promocyjny link podany w pierwszym poście.

edit: 5 minut temu sprawdzałem i mam 400PLN na koncie.
1. Rejestrujemy się z linku podanym w 1 poście.
2. Wpisujemy kod referencyjny (opcjonalnie) FORUMBUK
3. W sekcji wpłata mamy do wpisania pole &quot;kod promocji&quot; tam musimy już wpisać FORUMBUK
4. Wpłacałem przez MB.
5. Kasa od razu na koncie.
Obrót tylko depozytem po kursie 1.50.
edit: w załączniku potwierdzenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
raiders 164

raiders

Użytkownik
Wpłacałem przez przelewy24 kasa z bonusem na koncie w 1 min . Przed chwilką rejestracja i wpłata .
Zobaczymy jak będzie z obrotem i wypłatą ????
 
unicaja 9,7K

unicaja

Użytkownik
Powiem że jestem zainteresowany tą promocją a w związku z tym 2 krótkie pytanka do Marcina:
1. Ten kurs obrotowy 1.50 dotyczy każdego zdarzenia czy całego kuponu (ako) ?
2. Jest jakiś określony odgórnie czas na dokonanie obrotu ?
Z góry thx za info ;).
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Pierwszy zakład i pierwszy zonk od razu
Czy obrót liczy się także z zakładów live ?
Dałem beta na live za 100zl i stan konta zamiast 300zl mam 200zl WTF?
 
Do góry Bottom